Přečtěte si oficiální popis

Pan-European University (PEU) je soukromá vysokoškolská instituce nabízející vysokoškolské vzdělání ve všech 3 studijních cyklech ve 20 akreditovaných studijních programech na svých 5 fakultách. Od svého založení v roce 2004 absolvovalo studium na PEU více než 12 000 studentů. Široká nabídka studijního obsahu, moderní a technologicky dobře vybavené prostory a zařazení vysoce kvalitních akademiků do svých programů jsou jen některé z charakteristik, které univerzita pravděpodobně nabídne svým studentům, aby je vybavili prakticky orientovaným vzděláváním vytvořit úspěšné profesionály při vstupu na trh práce.

Každá z pěti fakult přináší moderní způsoby výuky, včetně individuálního přístupu, atraktivních specializací a odborného výcviku ve formě pracovních stáží. Všechna výše uvedená opatření směřují k dosažení prvotního cíle univerzity, který se má stát předním střediskem moderny ve vysokoškolském vzdělávání. Jsme odhodláni být vaší ideální volbou pro dobrý začátek do vašeho úspěšného kariérního života.

PEU se skládá z 5 fakult, které postupně reagují na potřeby trhu vysokoškolského vzdělávání v chronologickém pořadí: Právnická fakulta (2004 ), Fakulta ekonomiky a podnikání (2005) , Média (2007 ), Fakulta Informatika (2009) a Psychologická fakulta (2011) .

Jako jediná soukromá vysokoškolská instituce na Slovensku máme právo nabídnout PhD. studia a současně kvalifikovaní kandidáti se mohou zaměřit na profesní doktorát, habilitační řízení a inauguraci (plné profesní řízení).

Jako člen obchodního holdingu Prosperita, investiční skupiny s více než 20letou obchodní tradicí, jsme součástí portfolia jedné z předních rodinných firem v České republice. Členství slouží jako předpoklad finanční a organizační stability a představuje platformu, která je součástí mezinárodních investičních a kapitálových trhů.

Jako velmi důležitou součást vzdělávání je praktickým zážitkem náš strategický cíl. Získání praktických zkušeností již v průběhu studia umožňuje absolventům odejít na trh práce v poměrně lepší pozici.

Partnerství firem s IBM, Slovenskou fotbalovou asociací, Slovenským národním střediskem pro lidská práva, Národní asociací realitních agentur, Zprávy a médii nebo Slovenskou asociací pojišťoven slouží mimo jiné ke zdůraznění praktických aspektů studia. Odborníci jsou pozváni do přímé výuky a ve spolupráci s partnery jsou nabízeny odborné semináře, workshopy a odborné akce.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Pan-European University

Absolventem bakalářského studijního programu Mezinárodní vztahy a diplomacie se stane odborníkem v mezinárodních vztazích a bude schopen pracovat v zahraničí a v příslušn ... [+]

Profil absolventa:

Absolventem bakalářského studijního programu Mezinárodní vztahy a diplomacie se stane odborníkem v mezinárodních vztazích a bude schopen pracovat v zahraničí a v příslušných institucích na území Slovenské republiky. Získat přehled základních pojmů politické analýzy a politické vědy, historie, politické geografie, základy diplomacie, základy ekonomie a práva a bude schopen komunikovat v cizím jazyce o specializovaných tématech.

Možnosti umístění absolventů:

Absolvent bakalářského studijního programu Mezinárodní vztahy a diplomacie může vykonávat následující zaměstnání: zaměstnanec ve státní správě, orgány územní samosprávy, politická žurnalistika a třetí sektor.... [-]

Slovensko Bratislava
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině