The Faculty of Electrical Engineering and Computer Science - University of Maribor

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Fakulta elektrotechniky a informatiky (UM FERI)

Fakulta elektrotechniky a informatiky (UM FERI) je mezinárodně uznávaná ambiciózní technická fakulta, která úspěšně převádí špičkové technické znalosti do oboru. Je to největší fakulta Univerzity v Mariboru, která má asi 2 000 studentů na plný úvazek, více než 9 000 studentů absolvovalo a téměř 300 Ph.D. práce byly obhájeny.

Neustálý vývoj a doplňování studijních programů představuje dynamický proces řešící nové sociální výzvy, společenské potřeby a vědecký pokrok. Programy prováděné ve všech třech cyklech usnadňují získávání základních znalostí a příslušných odborných schopností a zajišťují vynikající kariérní vyhlídky doma i v zahraničí.

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

Fox / Pexels

Bakalářské (první cyklus) programy zahrnují povinné průmyslové umisťování, které umožňuje studentům získat znalosti potřebné pro nezávislé řešení problémů. Studenti magisterského a doktorského studia se mohou účastnit základního a aplikovaného výzkumu prováděného mezinárodně uznávanými vědci pracujícími na FERI. Studenti se mohou zapsat buď do programů odborné přípravy zaměřených na praktický výcvik a předčasné zaměstnání, nebo do mezinárodně srovnatelných akademických programů usnadňujících přechod na magisterské (druhý cyklus) a doktorské (třetí cyklus) programy.

Bez ohledu na typ studia zahrnuje obsah programů prováděných FERI nejoblíbenější obory moderního technologického rozvoje v oborech elektrotechnika, informatika, mediální komunikace, telekomunikace a mechatronika. Protože si FERI dobře uvědomuje důležitost úzkých vazeb s ekonomikou a průmyslem, pořádají se výroční zasedání programových rad, aby získaly informace o rozvojových aktivitách zaměstnavatelů a jejich očekáváních ohledně odborných kompetencí absolventů. FERI také aktivně spolupracuje s širší mezinárodní akademickou komunitou prostřednictvím různých výměnných programů pro studenty a pedagogické pracovníky.

Studujte s námi!

128479_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Studium na FERI je

  • F - flexibilní,
  • E - Výborně,
  • R - výzkumně orientovaný,
  • I - Inovativní!

FERI nabízí titul, ve kterém budete mít více než jen titul v ruce. Je to vynikající životní příležitost, která zajišťuje zaměstnatelnost ve Slovinsku, Evropě a na celém světě.

Místa

Maribor

Adresa, 1. řádek
University of Maribor,
Faculty of Electrical Engineering and Computer Science,
Koroška cesta 46

SI-2000 Maribor, Administrativní jednotka Maribor, Slovinsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium