Read the Official Description

Kanadská univerzita Dubaj nabízí kanadské osnovy založené v srdci Dubaje, v rámci kultury a hodnot Spojených arabských emirátů (SAE). Canadian University Dubaj (CP) se nachází jen kousek od Sheikh Zayed Road v pěší vzdálenosti od stanice metra, Dubaj (nádraží Financial Centre). Společnost byla založena v roce 2006, kanadská univerzita Dubaj v současné době skládá z Fakulty architektury a interiérového designu, School of Business, School of Engineering, aplikované vědy a technologie a škola pro životní prostředí a zdraví. Nabízíme bakalářských stupňů a magisterské tituly. Naše English akademické účely programu (EAP) k dispozici pro ty studenty, kteří potřebují další anglické jazykové dovednosti.

10 důvodů proč zvolit kanadské University Dubaj

Existují na výběr kanadské University Dubaj pro vaše pregraduální nebo postgraduální studium mnoho důvodů, ale pojďme říct, co nás odlišuje od našich vrstevníků:

  1. Osnovy Kanaďan-založený

Nabízíme vzdělání na základě kanadské osnov, což nám mezinárodně uznávanou kvalitu a důvěryhodnost.

  1. Možnost absolvovat v Kanadě

Jako portál k kanadské vyššího vzdělání, můžete začít svůj titul na CUD pak dokončit své studium a doktorské od jednoho z našich partnerských institucí v Kanadě.

  1. UAE Akreditace

Všechny naše programy jsou akreditovány Ministerstvem školství SAE: Vysoké školství věcí.

  1. Mezinárodní fakulty

Naše mezinárodní fakulty jsou vysoce kvalifikovaní a inspirativní ve svém oboru, uvádění inovativních vyučovacích stylů a filozofie z celého světa.

  1. Graduate zaměstnatelnost

S vzdělání založené na kanadském principu předepsaných studijních výsledků, aktualizace, mazání absolventi jsou velmi zaměstnatelní na trhu mezinárodních pracovních míst.

  1. Flexibilní učení

Nabízíme flexibilní programové skladbě - večerní a víkendové kurzy jsou k dispozici jak pro pregraduální a postgraduální programy.

Poloha 7. Business-okres

Máme výhodnou polohu v centru v centru dubajské obchodní čtvrti, s nejmodernější akademických a rekreačních zařízení.

  1. přístup Student-střed

CP je student-střed univerzity, kde si ceníme žákem úspěšnosti nade vše.

  1. Výzkumné příležitosti

Naše výzkumné středisko poskytuje studentům možnost zapojit se do špičkových výzkumných projektů na mezinárodní úrovni a ve Spojených arabských emirátech.

  1. Multikulturní studentské komunity

Máme skutečně multikulturní učební prostředí, se studenty z více než 100 národností.

Mise

Kanadská univerzita Dubaj podporuje kanadské perspektivy v oblasti vzdělávání, výzkumu a aplikace, zakotvená v uznání a respektování různých kultur a hodnot SAE.

Vidění

Kanadská univerzita Dubaj se zavazuje poskytnout studentům mezinárodní akademické zkušenosti, vedené nejvyšší vzdělávací a firemní etiky, přidávání hodnoty k osobním i profesním životě svých absolventů, a komunit, ve kterých působíme.

Institucionální Cíle a záměry

Cíl 1:

Chcete-li vytvořit a udržovat příznivé prostředí pro neustálého učení a zlepšování, přičemž se kontinuálně vyhodnocením všech aspektů operací CUD s cílem zajistit relevanci a excelenci.

Cíle:

1.1. Poskytovat příležitosti pro studenty za účelem zlepšení jejich třídě zkušenosti díky využití multimediálních a internetových zdrojů.

1.2. Prostřednictvím Úřadu institucionální účinnosti, průběžně hodnotí naši výkonnost jako učení a učící se organizace a spokojenosti studentů a pracovníků s výkonem univerzity.

1.3. Chcete-li používat systematické plánování, založené na důkazech, k rozvoji univerzity i provozně i strategicky.

Cíl 2:

Aby přijaly a ukázat nadšení a přínos všech zaměstnanců a studentů a podpořit ambice vše tím, že jim s oběma akademické kvality a praktické zkušenosti potřebné pro úspěch kariéry

Cíle:

2.1. Pro zajištění kvality ve výuce, měřeno studenta a vzájemného hodnocení.

2.2. Poskytnout příležitosti, pokud jsou důležité pro pracovní umístění projektů a dalších aktivit.

2.3. Aby se zapojily do podnikání, státní správy a neziskových organizací v Dubaji s prací univerzity.

Cíl 3:

Chcete-li vytvořit atmosféru důstojnosti a vzájemného respektu a současně podpořit učené debaty a aplikovaný výzkum.

Cíle:

3.1. Vyvinout soustředěné výzkumné středisko která provádí aplikovaný výzkum a zapojuje i zaměstnancům a studentům ve snaze o vědecké činnosti.

3.2. Držet pravidelné otevřené a veřejné přednášky podnítit debatu zakotvené v akademickém přísnosti o otázkách týkajících se regionu,

3.3. Rozvíjet se studenty a zaměstnanci, kodex chování tohoto je ctěn a respektován v každodenní práci na univerzitě.

Cíl 4:

Chcete-li přijmout odpovědnost a cení zadávání všech zúčastněných stran zejména v našem provozu jako portál ke kanadské vzdělání, a tak učinit CP University of Choice na našem cílovém trhu a zároveň se preferovaným zaměstnavatelem pro všechny akademické, vedení a podpůrného personálu.

Cíle:

4.1. Chcete-li mít jasnou strategii pro spolupráci a spolupráci s kanadským Pomaturitní vzdělávacími institucemi a rozvíjet spolupráci, dohody, které odrážejí tuto strategii.

4.2. Systematicky shromažďovat data ze zúčastněných stran, vnitřní a vnější, které se týkají výkonu univerzity, své strategické poloze značky a její příležitosti k růstu,

4.3. Chcete-li pokračovat v růstu základ programů a počtu studentů tak, aby splňovala poslání a dodat do strategického plánu univerzity.

Cíl 5:

Chcete-li účet pro potřeby všech vnitřních a vnějších zúčastněných stran zajištěním dostatečné a relevantní zdroje, které jsou k dispozici pro dosažení všech strategických a operativních cílů, čímž se zvýší svrchovanost univerzity jako nezávislá instituce vyššího vzdělávání.

Cíle:

5.1. Aby provedla systematickou plánování zdrojů pro výuku požadavky, požadavky na prostor, knihovna a požadavků studenta služeb a informačních technologií, a použít tyto plány jako základ pro vývoj rozpočtu a strategické plánování.

5.2. Snažit se zajistit naše postavení jako organizace samofinancování při nejbližší příležitosti, s použitím nových investic pro expanzi a rozvoj.

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Canadian University Dubai

Absolventi budou mít dovednosti a znalosti zveřejnit, upravovat, produkují a obsah výzkumu reklama v místním i mezinárodním trhu. ... [+]

Absolventi budou mít dovednosti a znalosti zveřejnit, upravovat, produkují a obsah výzkumu reklama v místním i mezinárodním trhu.

[-]
Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Canadian University Dubai

Obdrží pevnou základnu v praktickém využití kvalitativních a kvantitativních metod a dovednosti, jako je zpravodajství psaní, kopírovat psaní, plánování public relations ... [+]

Tento program se vyučuje v arabštině. Klikněte zde a přečtěte si její popis v arabštině

[-]
Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Canadian University Dubai

... [+]

[-]
Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

BBA

Canadian University Dubai

tudents v programu eBusiness se naučí, jak se tyto technologie používají k řešení obchodních konceptů. Následně budou studenti v rámci simulované laboratoře uplatňovat ta ... [+]

eBusiness (elektronické podnikání) optimalizuje nástup informačních a komunikačních technologií jako nástroje pro zvýšení konkurenceschopnosti podniku. Dnešní zákazníci i zaměstnanci jsou oprávněni řídit činnost mimo tradičních statických webových stránek. Podporovaný inteligentní mobilní technologie, je třeba využít na on-line inteligentních informačních systémů Enterprise-Wide pro odvození hodnot podnikání a získat konkurenční výhodu. Takové technologie uvolňují provozní efektivitu ve všech vnitřních funkčních oblastech (marketing a prodej, výroba, logistika, nákup a účetnictví) včetně externích subjektů, které kladou důraz na dynamické zákazníky a potřeby dodavatele. Studenti v programu eBusiness se naučíte, jak se tyto technologie používají k řešení obchodních konceptů. Následně budou studenti v rámci simulované laboratoře uplatňovat takové pojmy, které se naučí pomocí aplikačního systému Enterprise Resource Planning (ERP), jako je SAP... [-]

Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Canadian University Dubai

BBA účetnictví a financí program, vybavuje absolventy s znalosti a dovednosti pro práci v oblasti Corporate Finance a účetnictví. Studenti budou absolvovat náročný progra ... [+]

BBA účetnictví a financí program, vybavuje absolventy s znalosti a dovednosti pro práci v oblasti Corporate Finance a účetnictví. Studenti budou absolvovat náročný program, který zahrnuje předměty, jako je bankovnictví, cenných papírů, analýzy Capital analýzy, Portfolio Management, finančním nařízením, Wealth Management, Mezinárodní finanční management, účetní systémy a Mezinárodními standardy účetního výkaznictví (IFRS).

Výhody

Absolventi účetnictví a financí program jsou připraveny pro dynamické a náročném světě podnikových financí, stejně jako umístěné pokročit ve svém účetnictví kariéry. V návaznosti na programu budou studenti být umístěn postoupit do svých profesních programů určení, včetně CMA, CFA a CA.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Canadian University Dubai

... [+]

Pracovní příležitosti existují v globálních korporací, vládních a mezinárodních agentur, mezinárodního obchodu a mezinárodních veřejných institucí, jako jsou:

Export a import Reklama a média Investice v cizích měnách Ropa a plyn (energie) Bankovní a finanční služby Mezinárodní agentury (OSN, Světová banka, Světová zdravotnická organizace, Mezinárodní měnový fond, Světová obchodní organizace) Nevládní organizace (nevládní organizace) Celní a přistěhovalectví Poradenství v oblasti řízení Předpisy [-]
Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

BSc

Canadian University Dubai

BBA v marketingu připravuje studenty k dosažení úspěchu v neustále se měnícím globálním podnikatelském prostředí. Poskytuje studentům pochopení všech aspektů marketingov ... [+]

Marketing je nedílnou součástí každého úspěšného podnikání. Jeden z předních marketingových aktivit je pochopit očekávání hodnoty zákazníků a vytvořit marketingový plán, který bude splňovat i vyšší než očekávání ve správný čas, na správném místě a za správnou cenu.

Ve skutečnosti, v dnešní ultra-konkurenčním globálním podnikatelském prostředí, strategické umístění produktů / služeb a značky jsou považovány za kritické faktory úspěchu prakticky pro všechny organizace. Proaktivní organizace vyžadují marketingové strategie nezbytné pro splnění spotřebitelské poptávky, získat udržitelnou konkurenční výhodu, a zvýšení finanční výkonnosti. BBA v marketingu připravuje studenty k dosažení úspěchu v neustále se měnícím globálním podnikatelském prostředí. Poskytuje studentům pochopení všech aspektů marketingové funkce v rámci organizace. Studenti budou vystaveni současným teoriím a postupům v oblasti chování spotřebitelů, marketingového výzkumu, prodeje, maloobchodu, reklamy, propagace, brandingu a e-marketingu.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Canadian University Dubai

... [+]

Nakládání s odpady [-]
Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Canadian University Dubai

... [+]

Absolventi s Bachelor v Interior Design budou vybaveny

Tvořivé a analytické dovednosti <li> Pochopení ekonomického, sociálního, konstrukčního a právního prostředí, v němž působí praxe interiérového designu.</li> <li> Znalost profesionálního designu a etických hodnot.</li> <li> Dobrá znalost a osvědčená schopnost základů návrhu interiéru.</li> <li> Vylepšená schopnost v grafické a ústní komunikaci</li> <li> Dobrá znalost vnitřních stavebních systémů, kódů a vhodných materiálů.</li>

Kariérní možnosti

Absolventi s bakalářským studiem v oboru interiérového designu budou mít nárok na následující:... [-]

Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Canadian University Dubai

... [+]

Síť Programátor [-]
Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
4 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Canadian University Dubai

Program otevírá dveře k širokému spektru pracovních příležitostí a možností další pokročilé studium pro absolventy. Pracovní příležitosti v oblasti telekomunikací zahrnuj ... [+]

Program otevírá dveře k širokému spektru pracovních příležitostí a možností další pokročilé studium pro absolventy. Pracovní příležitosti v oblasti telekomunikací zahrnují:

[-]
Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Canadian University Dubai

BBA v řízení lidských zdrojů připravuje studenty, aby přispěly jak strategicky a operativně k rozvoji organizace své pracovní síly. Studenti v programu bude studovat Stra ... [+]

Jako informační technologie přesunout standardizovat obchodní procesy, lidský kapitál stává jedním z nejdůležitějších zdrojů organizace. Stále se měnící průmyslové a obchodní zákony na pracovišti a internacionalizace a globalizace podniků vedly k tomu, že řízení lidských zdrojů se stal rozhodující strategická dimenze ve všech organizacích.

BBA v řízení lidských zdrojů připravuje studenty, aby přispěly jak strategicky a operativně k rozvoji organizace své pracovní síly. Studenti v programu bude studovat Strategický personální obsazení, odměn a benefitů, zaměstnanec a sociálních vztahů, integrovaný lidský rozvoj Systems zdrojů a rozhodnutí podpůrných procesů.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Canadian University Dubai

... [+]

Kariérní možnosti

Existuje silná poptávka po síťových profesionálů v SAE a širším regionu. Tento titul nabízí vynikající vyhlídky na zaměstnání v učedníků, včetně:

[-]
Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Canadian University Dubai

Studijní program poskytuje studentům s dobrou pochopení funkčních oblastí architektury, včetně vývojových nástrojů, metod návrhu a designu filozofií, se spojil s rozhodov ... [+]

Bakalář architektury studijní program vám poskytne dobré pochopení funkčních oblastí architektury, včetně designových nástrojů, metodologií designu a designu filozofií, se spojil s rozhodování a efektivní prezentace procesy. Bude rozvíjet své znalosti z odborných architektonických a etických hodnot a zavést vás k provozním prostředí architektonické praxe. V průběhu celého programu, který bude tvořit dobré porozumění a prokazatelná schopnost v základech architektonického řešení, zlepšit své schopnosti v grafických a ústní komunikace a rozvíjet detailní znalost stavebních systémů, kódů a odpovídajících technologií a materiálů, jakož i ocenění, a citlivost vůči, ekologii a životní prostředí. Přínosy Absolventi s bakalářským inženýrským designem budou vybaveni:... [-]

Spojené arabské emiráty Dubai
September 2019
Denní studium
5 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Canadian University Dubai
Address
1st Interchange, Sheikh Zayed Road
Dubai, Dubai, Spojené arabské emiráty
Website