City University College of Ajman

University

Úvod

Read the Official Description

O společnosti CUCA

City University College of Ajman (CUCA) je vysokoškolská instituce založená pod patronací Jeho Výsosti Šejka Humaida Bin Rashida Al Nuaimiho, člena Nejvyšší rady a vládce Ajmanu a předsednictví Jeho Výsosti Šejka Rashid Bin Humaid Al Nuaimi . CUCA poskytuje vysoce kvalitní vzdělávací prostředí, které podporuje výzkum a osobní růst. CUCA využívá široké spektrum aktivit pro akademický a profesní rozvoj.

O READ

READ - R Vzdělávání a akademický rozvoj je vzdělávací skupinou společnosti R Holding. READ se odvážil do vzdělávacího sektoru v Ajmanu v roce 2012 po založení City University College of Ajman (CUCA). Společnost nyní přispěla ke vzdělávání tím, že zřídila školu, která se zaměřuje na akademickou excelenci a celkovou budování osobnosti mladších studentů.

Společnost READ se zavázala k UAE Vision 2021 a podporuje všechny aspekty vize prostřednictvím City School a CUCA.

Vidění

City University College of Ajman i nadále vzdělávacím centrem, který aplikuje americký vzdělávací systém modifikovaný tak, aby odpovídal místním požadavkům a nabízí specializace potřebné pro trh práce. Jeho demograficky rozmanitá akademická komunita rozvíjí rozvoj osobnosti, zlepšuje dovednosti sebeuvědomění a podporuje pokračování v učení a akademickém výzkumu na vysokoškolské a postgraduální úrovni. CUCA proto usiluje o to, aby se stala významnou univerzitou na národní, regionální a mezinárodní úrovni.

Mise

Posláním City University College of Ajman je nabídnout konkurenceschopnou strukturu poplatků a trvale udržitelné, špičkové a tržně řízené akademické programy, které svým studentům umožňují vyniknout a dosáhnout svých ambicí a ambicí. CUCA poskytuje svým studentům vzdělání, které je rozmanité v oblastech Business Administration, Law, Public Relations a Advertising, Vzdělávání, Informační technologie, Farmacie, Stomatologie a Architektura. Kolegium navíc vytváří prostředí, které napomáhá učení, podporuje zapojení komunity, podporuje kulturu výzkumu, podporuje individuální růst a usnadňuje výukovou a učební atmosféru zaměřenou na kritické myšlení, inovace a rozmanitost.

Strategické cíle CUCA

Cíl 1: Zvyšovat kvalitu výuky a učení a zavádět nové akademické programy, které přidávají hodnotu do sektoru vysokoškolského vzdělávání v SAE.

Cíl 2: Trvale zlepšovat efektivitu a kvalitu institucí.

Cíl 3: Trvale zlepšovat infrastrukturu, zdroje a studentské služby.

Cíl 4: Podporovat vztahy se Společenstvím Spojených arabských emirátů.

Cíl 5: Staň se na národní, regionální a mezinárodně uznávané univerzitě.

Cíl 6: Podpora výzkumné kultury ve vysokém školství.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BBA programy » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BBA

Bakalář podnikového vedení

Campus forma September 2019 Spojené arabské emiráty Ajman

Posláním programu Bachelor of Business Administration (BBA) je poskytnout studentům znalosti, dovednosti a schopnosti potřebné k tomu, aby sloužili jako efektivní, zodpovědní a etický vůdci a manažeři v dnešní moderní moderní pracovní síti - kdekoli na světě. [+]

Bakalář podnikového vedení

Posláním programu Bachelor of Business Administration (BBA) je poskytnout studentům znalosti, dovednosti a schopnosti potřebné k tomu, aby sloužili jako efektivní, zodpovědní a etický vůdci a manažeři v dnešní moderní moderní pracovní síti - kdekoli na světě. Připravuje absolventy pro různorodý sortiment kariér v podnikatelském sektoru a pro absolventy studia. Program se zaměřuje na rozhodování, řešení problémů, rozvoj silných etických hodnot, sociální odpovědnost a práci na dosažení úspěchu v kulturně různorodých prostředích.

Cíle programu BBA

Program BBA připravuje absolventy k:

Mají pevné základy v teorii a praxi podnikání.Uspět v podnikatelských kariérech na základní úrovni, pokročit v současných pozicích nebo pokračovat v pokročilém studiu.Rozvíjet potřebné dovednosti pro efektivní fungování v globální ekonomice.Komunikace efektivně v libovolném nastavení.Udělat etická a odborná rozhodnutí a uplatnit sociální odpovědnost.Přijměte informační technologie k rozvoji obchodních řešení.Výsledky učení... [-]

Videos

CUCA New Campus

Contact

Adresa, 1. řádek Sheikh Ammar Street, Al-Tallah 2
Ajman, Ajman, Spojené arabské emiráty