Přečtěte si oficiální popis

Dubajský institut designu a inovace (DIDI) nabízí unikátní designové vzdělání ve formě čtyřletého bakalářského titulu (BDes) . Prvním svého druhu v regionu, učební plán DIDI byl vytvořen ve spolupráci s Massachusetts Institute of Technology (MIT) a Parsons School of Design a nabízí výrazný program, pevně zakotvený v design-myšlení a kreativní řešení problémů.

Otevřením dveří na podzim roku 2018 je DIDI soukromý neziskový institut designu.

58560_DSC_9866_2-min.jpg

Dubajský institut designu a inovací se domnívá, že budoucnost designového vzdělávání je experimentální, transformační, rušivé a disciplinární. Máme v úmyslu stát se školou volby pro další generaci tvůrců změn, kteří budou koncipovat a vytvářet udržitelná řešení návrhu pro dnešní problémy ve prospěch budoucí společnosti.

DIDI připravuje studenty, aby účinně reagovali na rychle se měnící svět s přenositelnými dovednostmi, které jsou křížové disciplinární a řešení problémů podle návrhu. Budeme vybavit novou generaci výrobců změn, aby používali design jako nástroj k vytvoření pozitivní změny. Naši studenti se naučí vizuální gramotnosti a technologické schopnosti vytvářet, vytvářet a vytvářet udržitelnou budoucnost. DIDI podpoří vznikající talent v oblasti designu v celém regionu prostřednictvím otevřeného a společného přístupu, který hodnotí spolupráci a partnerství. Jsme investováni do integrované curricularové inovace a technologického experimentování.

  • DIDI vytvoří vůdce a vlivníky 21. století.
  • DIDI poskytne osnovy světové třídy a globální výzkum, aby vytvořili novou generaci kvalifikovaných osob v regionu.
  • DIDI poskytne nový ekosystém zkušeností s učením.
  • DIDI poskytne studentům poradenství a přístup k inkubační podpoře.
  • DIDI použije design jako nový jazyk změn.

58555_16123_104_Aerial_View_01-min.jpg

DIDI'S CAMPUS NABÍZÍ PROSTOR PRO VÝZVY KREATIVY.

Areál DIDI poskytne interaktivní a moderní pracoviště pro mladé designéry ve Spojených arabských emirátech, které jsou v srdci Creative Community na d3.

Projekt Foster + Partners vytváří pro žáky jedinečné vzdělávací prostředí, které jim pomáhá vychovávat a prezentovat svou inovaci a kreativitu.

Sociální schodiště v centru budovy spojuje všechny šest podlaží, vytváří neformální prostory pro vzájemnou interakci, debatu a zobrazení a propojuje studia. Různé podlahové desky na každé úrovni vytvářejí dynamické vnitřní terasy, které přehlížejí centrální atrium.

Prostor je umístěn v "mega" studiu studia spolu se zařízeními světové úrovně, které umožňují vzájemnou spolupráci mezi designovými disciplínami a spojují studenty a fakultu v dynamickém prostředí. Areál kampaně je rozdělen na 100 000 čtverečních stop v Creative Community na d3 a bude mít kapacitu pro ubytování 550 studentů.

ZA STUDIO

Studenti, kteří žijí v Dubaji, budou mít záviděníhodný přístup k neuvěřitelnému kalendáři designových akcí, mezi něž patří Dubai Design Week, Dubai Design Days Móda dopředu a Abwab. Futuristické město Dubaj se může pochlubit zlatými plážemi, pouštěmi a rostoucím uměním a ulicí kulturní scéna, postavená proti dychtivému panoramatu Dubaje.

Futuristický, multikulturní a bezpečný, Dubaj je město inovací, které vítá zítřejší změny.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI) je soukromá, nezisková univerzita, akreditovaná Ministerstvem vysokého školství ve Spojených arabských emirátech. ... [+]

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI) se nachází v srdci dubajské čtvrti D3, je soukromá, nezisková univerzita, akreditovaná jako univerzita Ministerstvem vysokého školství. Se svým prvním příjmem v roce 2018 se DIDI zaměřuje na výchovu, mentoring a tvorbu další generace designérů.

DIDI uzavřela strategické spolupráce s Massachusetts Institute of Technology (MIT) a The New School Parsons School of Design, aby vytvořily kurikulum, které má studentům umožnit zmapovat vlastní čtyřletou vzdělávací cestu, která vyvrcholí v prvním integrovaném regionu. Bakalářský titul v oboru Design , s výběrem koncentrace v oblasti produktového designu, multimediálního designu, módního designu a řízení strategického designu .... [-]

Spojené arabské emiráty Dubai
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Student Life at DIDI

The Vision of DIDI

The Institute

The Future

http://didi.ae/
Adresa, 1. řádek
Dubai Design District (d3), Building 4, Ground Floor
Dubai, Dubai, Spojené arabské emiráty
Telefonní číslo
+971 3434 392