Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI) nabízí jedinečné vzdělání v oblasti designu ve formě čtyřletého bakalářského studia designu (BDes). Jako první svého druhu v regionu byly kurikulum DIDI vytvořeno ve spolupráci s Massachusetts Institute of Technology (MIT) a Parsons School of Design, a nabízí jedinečný program, pevně zakořeněný v designu-myšlení a kreativní řešení problémů.

Společnost DIDI otevřela své dveře na podzim roku 2018 a je soukromým neziskovým institutem designu.

58560_DSC_9866_2-min.jpg

Dubajský institut designu a inovací se domnívá, že budoucnost vzdělávání v oblasti designu je experimentální, transformativní, rušivá a mezioborová. Máme v úmyslu stát se školou volby pro příští generaci tvůrců změn, kteří budou koncipovat a vytvářet udržitelná řešení designu pro dnešní problémy ve prospěch zítřejší společnosti.

DIDI připravuje studenty, aby účinně reagovali na rychle se měnící svět s přenositelnými dovednostmi, které jsou návrhem mezioborové a řešení problémů. Vybavíme příští generaci tvůrců změn tak, aby design použili jako nástroj k vytvoření pozitivní změny. Naši studenti se učí vizuální gramotnosti a technologickým schopnostem vytvářet, formovat a vytvářet udržitelnou budoucnost. DIDI podporuje vznikající talent v oblasti designu v celém regionu prostřednictvím otevřeného přístupu a přístupu založeného na spolupráci, který si cení spolupráce a partnerství. Investujeme do integrovaných kurikulárních inovací a technologických experimentů.

  • DIDI vytváří vůdce a vlivníky 21. století.
  • DIDI poskytuje prvotřídní kurikulum a globální výzkum s cílem vytvořit novou generaci kvalifikovaných jedinců v regionu.
  • DIDI poskytuje nový ekosystém zážitků z učení.
  • DIDI poskytuje studentům mentorství a přístup k inkubační podpoře.
  • DIDI používá design jako nový jazyk změny.

137175_Studio.jpg

DIDI'S CAMPUS NABÍDKA PROSTOR KREATIVNÍM MINIMÁM, KTERÝM SE MÁ INSPIROVAT.

Areál DIDI poskytuje interaktivní a moderní pracovní prostory pro mladé designéry ve Spojených arabských emirátech, v samém srdci Design Quarter na d3.

Areál, který navrhl Foster + Partners, vytváří jedinečné vzdělávací prostředí pro studenty, aby mohli vychovávat a předvádět svou inovaci a kreativitu.

Prostor je uspořádán v „mega“ studiovém prostředí , spolu s prvotřídními zařízeními, což umožňuje vzájemnou spolupráci mezi designovými disciplínami, spojující studenty a fakulty v dynamickém prostředí.

ZA STUDIO

Studenti žijící v Dubaji budou mít záviděníhodný přístup k neuvěřitelnému kalendáři návrhových akcí, mezi něž patří Dubaj Design Week, Dubaj Design Days, Fashion-Forward a Sole DXB. Futuristické město Dubaj se může pochlubit zlatými plážemi, poušťmi a rostoucí uměleckou scenérií a pouliční kulturou.

Dubaj je futuristickým, multikulturním a bezpečným městem inovací, které vítá tvůrce změn zítřka.

Místa

Dubaj

http://didi.ae/

Adresa, 1. řádek
Dubai Design District (d3), Building 4, Ground Floor
Dubaj, Dubaj, Spojené arabské emiráty
Telefonní číslo
+971 3434 392

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium