Emirates Institute for Banking and Financial Studies

Úvod

Read the Official Description

o EIBFS

Byla založena v roce 1983, Emirates Institut pro bankovní a finanční studia (EIBFS) nabízí vzdělávací programy světové třídy, školení a spřízněné služby v oblasti bankovnictví a financí v jeho třech nejmodernějších areálů strategicky umístěných v Sharjah, Abu Dhabi a Dubaj , Zavazuje k iniciativě Emiratisation, EIBFS podporuje státních SAE tím, že poskytuje špičkové tréninkové zázemí a povzbudivý kariérní růst v sektoru bankovnictví a finančních služeb.

EIBFS byl globálně integrován s různými vedoucími ústavů a ​​univerzit na světě přinést a nabídnout to nejlepší programy a kurzy v oblasti bankovnictví a financí do SAE.

EIBFS učinila významné příspěvky k životu a kariéry tisíců studentů a profesionály v oblasti domény bankovnictví a financí s podporou svých vysoce kvalifikovaných, kvalifikovaných a zkušených akademiků a firemních lektorů.

EIBFS byl svědkem významný růst v průběhu let, zejména v počtu studentů a stážistů, akademických a vzdělávacích programů, kampusy míst, fakulty a zaměstnance, absolventy a různých jiných dimenzích.

Každý rok se ústav vítá tisíce studentů a učňů z celé SAE vzdělávat, cvičit a nabízejí širokou škálu bankovních a finančních možnostech vzdělávání podporované nejlepší výzkumné třída, odborných znalostí, programů a zařízení.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BSc programy » Vidět Diplomy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BSc

Bachelor of Science in Banking & Finance (BScBF)

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai Abu Dhabi Sharjah + 2 více

[+]

Mise

Cíle [-]

Bachelor of Science in Banking & Finance Accounting (BScBFAcc)

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai Abu Dhabi Sharjah + 2 více

[+]

Corporate Governance Islámské účetnictví Metodologie výzkumu

4. ročník

[-]

Videos

Welcome to the Emirates Institute for Banking and Financial Studies