International Horizons College (IHC)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na IHC

Mezinárodní Horizons College je licencován a akreditována Ministerstvem SAE vysokého školství a vědeckého výzkumu (MOHESR). Vysoká škola je nezávislá a mezinárodní vysokoškolák instituce zavazuje k plnění vysokých standardů akademické kvality a relevance pro 21. století.

Instituce poskytuje vysoce akademicky vykonávající studenty z regionu MENASA s americkým stylem vysokoškolské vzdělání v oblasti umění, vědy a pre-odborných studií a slouží jako cesty pro přenos do elitních univerzit ve Spojených státech, jakož i regionálními institucemi. Mezinárodní Horizons College zůstatky specializované a všeobecné vzdělání, aby naši studenti dosáhli pevný základ pro velmi rozdílné kariéru v obchodu a průmyslu, profese, veřejné služby, výuka a výtvarné umění.

Co je IHC 2 +2 Model

IHC připravuje studenty v průběhu dvou let studia v Dubaji pro převod na univerzitách v USA. Příprava začíná v prváku na IHC, kdy studenti pracují s akademickými poradci vypracovat jasnou akademickou plán. Akademický plán je založen na přirozené schopnosti a zájmy žáků. Akademický plán obsahuje ideální univerzity a jejich specifické požadavky pro každého studenta.

Naše 2 +2 model umožňuje studentům, jak ušetřit peníze, získat větší akademickou přípravu a být blíže k domovu vyplněním prvních dvou let bakalářského stupně v Dubaji a pak se přesunout do posledních dvou ročníků na elitních univerzitách v USA nebo v jiných regionech .

Vidění

IHC budou známy po celém regionu MENASA naší progresivní americký osnov vysokoškolské vzdělání a vynikající mírou úspěšnosti studentů.

Strategické cíle a cíle: 1. Zlepšení přístupu k vysokoškolskému vzdělání s nedostatečnými službami skupin v regionu MENESA.

  1. Podporovat inovace ve výuce a učení, zlepšení úspěšnosti studentů - založení Global Classroom a kdykoli a kdekoli učení 3. Podporovat interakci vysokoškolské celé se a přijetí, různé národy, kultury, umění a perspektiv.

  2. Zapojit všechny členy univerzitní komunity v probíhajícím programu udržitelnosti životního prostředí a zachování zdrojů.

Mise

IHC je selektivní nezávislý a mezinárodní vysokoškolák instituce zavazuje k plnění vysokých standardů intelektuální dokonalosti relevantní pro 21. století. Instituce poskytuje vysoce akademicky vykonávají studenti ve Středním východě, v severní Africe a jižní Asii (MENASA) oblasti s americkou osnov vysokoškolské vzdělání v oblasti umění, vědy a pre-odborných studií a slouží jako most pro přenos přístup k elitních univerzit ve Spojených státy a regionální instituce. V IHC vyvážíme odborné a všeobecné vzdělání, aby zajistily, že naši studenti dosáhnout pevné základy pro velmi rozdílné kariéru v obchodu a průmyslu, povolání, veřejné služby, výuky a výtvarného umění.

Místa

Dubaj

Adresa, 1. řádek
International Horizons College,
42nd Floor, U-Bora Tower,
Business Bay

Dubaj, Dubaj, Spojené arabské emiráty

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium