Manipal Academy of Higher Education Dubai

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Přehled

Manipal akademie vysokoškolského vzdělávání, Dubaj Campus je pobočka MAHE (považován za univerzitu), Manipal Indie s více než 64 let dědictví; 400 000 absolventů

Manipal University MAHE v roce 2000 založila svoji působnost v Dubaji, Spojené arabské emiráty. V současné době zaregistruje více než 1 800 studentů z 40 zemí celého světa a je indickou univerzitou v oblasti multidisciplinárního vzdělávání.

MAHE Dubaj se v září 2011 přestěhoval do svého ikonického nejmodernějšího kampusu. V rozlehlém areálu se rozkládá více než 750 000 čtverečních stop, v rozsáhlém areálu se může ubytovat více než 5000 studentů. Vedle současných účelových učeben, nový areál v Dubaj International Academic City (DIAC) vlastní nejmodernější laboratoře ve strojírenství, managementu, biotechnologii a informačních technologiích a je také domovem některých z nejlepších studií a workshopů v regionu programy v médiích

Součástí kampusu je i rozsáhlá knihovna, bufet, bohaté vnitřní a venkovní sportovní zařízení včetně atletické dráhy, tenisových kurtů, posilovny a fitness centra a rekreačního střediska pro chlapce a dívky. Celý areál je zapnutý Wi-Fi.

Vedle akademických pracovníků, studenti MU, Dubaj získají dostatek informací o mimoškolních akcích, sportovních aktivitách a jiných kulturních akcích.

Důvody proč zvolit bakalářský program na MAHE Manipal, Dubaj Campus:

  • Vysoce zkušený
  • Aplikace orientované
  • Vyhrazená mobilní stanice a podpůrné služby
  • Nejlepší ve třídách Labs
  • Rozšířené globální spolupráce a akademická partnerství
  • Extenzivní venkovní
  • Studenti ze 40 zemí

Místa

Dubaj

Adresa, 1. řádek
G04,Dubai International Academic City (DIAC)
PO Box 345050

Dubaj, Dubaj, Spojené arabské emiráty