Manipal Academy of Higher Education Dubai

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Manipalská akademie vysokého školství, Dubajský kampus je pobočkovým kampusem MAHE (považován za univerzitu), Manipal India s více než 64letým odkazem; 400 000+ absolventů a největší soukromý podnik považovaný za univerzitu v zemi, který každý akademický rok přijímá přes 28 000+ studentů do 23 oborů.

Manipal University nyní MAHE založila svou přítomnost v Dubaji, Spojené arabské emiráty v roce 2000. V současné době přijímá přes 1800 studentů z více než 40 zemí po celém světě a je indickou multidisciplinární univerzitou v regionu.

MAHE Dubaj se přestěhoval do svého ikonického nejmodernějšího kampusu v září 2011. Rozložený kampus, který se rozkládá na ploše 750 000 čtverečních stop, může ubytovat přes 5000 studentů. Kromě moderních účelových učeben se v novém kampusu v Dubajském mezinárodním akademickém městě (DIAC) nacházejí špičkové laboratoře ve strojírenství, managementu, biotechnologiích a informačních technologiích a je také domovem některých nejlepších ateliérů a seminářů v oblasti programů v oblasti médií a komunikací a interiérového designu.

V areálu najdete také rozlehlou knihovnu, kavárnu, bohatá vnitřní i venkovní sportovní zařízení, včetně atletické dráhy, tenisových kurtů, posilovny a fitness centra a rekreačního centra pro chlapce a dívky. Celý areál je vybaven Wi-Fi.

Kromě akademiků se studenti MU, Dubaj dostávají do velké míry mimoškolní události, sportovní aktivity a další kulturní akce.

Důvody, proč si vybrat bakalářský program na MAHE Manipal, Dubai Campus

  • Vysoce zkušené a významné fakulty - více než 60 let excelence
  • Osnovy zaměřené na aplikaci a průmysl
  • Vyhrazená mobilní stanice a podpůrné služby
  • Nejlepší ve třídě Labs & equipment
  • Rozšířené globální spolupráce a akademická partnerství
  • Rozsáhlé venkovní a vnitřní sportovní zařízení
  • Studenti ze 40 zemí

Svědectví

"Během mé mezinárodní akademické návštěvy ve Vietnamu jsem se mohl jako člověk lépe prozkoumat a posunout své vlastní hranice."
Bhavana
Alumni Manipal Academy of Higher Education - MAHE, Dubai Campus

"Je to příjemné místo pro setkání s lidmi z různých koutů světa."
Prashid Poonith
StudentManipal Academy of Higher Education - MAHE, Dubai Campus

"Zkušenost, kterou jsem získal při práci pro studentské kluby zde a snažil se dosáhnout realistických cílů, je to, co ve mně přineslo to nejlepší."
Alex Anto
AlumniManipal akademie vysokého školství - MAHE, Dubai Campus

"MAHE Dubaj se stal domovem daleko od domova. Mám rád třídy a jak se moji profesoři skutečně zajímají o každého studenta."
D'Atra Monroe
Studentská akademie vysokého školství - MAHE, Dubajský kampus

Místa

Dubaj

Adresa, 1. řádek
G04,Dubai International Academic City (DIAC)
PO Box 345050

Dubaj, Dubaj, Spojené arabské emiráty

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium