Přečtěte si oficiální popis

O Success Point College

Vysoko uznávaný vzdělávací institut ve Spojených arabských emirátech, Success Point College nabízí diplom, bakalářské a magisterské programy schválené University of West ve Skotsku aspirující studenty a pracující profesionály. Podle žebříčku World University Rankings 2019 byla univerzita volena jako jedna z top 500 na světě.

Byla založena v roce 2015 prostřednictvím silné aliance mezi vládou Indie a vládou Sharjah pod záštitou obchodní komory Sharjah a indického obchodního a výstavního centra. V průběhu let, vysoká škola posílila své vazby s indickou vládou spolu s vytvořením nových partnerství s univerzitami ve Spojeném království. Jedním z našich posledních partnerství je společnost International Skill Development Corporation. To nám pomohlo navrhnout náš kampus podle standardů ISDC Global Business School v UAE (IGBS).

Všechny programy jsou akreditovány mezinárodními profesními organizacemi včetně CIMA, ACCA, IPA a CMI a poskytují studentům konkurenční výhodu nad ostatními po absolvování studia. Jsou určeny pro studenty, aby dosáhli dokonalé kombinace teoretických znalostí a praktických zkušeností. To nejenže posiluje jejich kariéru, ale také je vybavuje dovednostmi potřebnými pro zvládnutí neobvyklých situací na pracovišti.

Budování úspěšné budoucnosti

V Success Point College věříme v budování budoucnosti školením studentů, kteří mají nejlepší dovednosti, které vyžaduje více odvětví. Je to možné pouze díky společnému úsilí naší angažované a vysoce kvalifikované fakulty, specializovaného podpůrného personálu, využití pokročilých technologií a odhodlání našich studentů.

Nabízíme kombinaci programů, které jsou prováděny na plný úvazek, víkendu a distančního vzdělávání. Studenti si mohou vybrat ten, který nejlépe vyhovuje jejich harmonogramu, a usilují o jejich úspěch s pomocí našich profesorů a studijních materiálů, které poskytují. Umožnili jsme speciální dopravní služby pro studenty na plný úvazek, kteří odjíždějí ze Sharjah, Ajman a Dubaj do areálu.

Příprava studentů na reálný svět

Naše kurzy v Sharjah jsou vybaveny nejmodernější technologií, která pomáhá studentům naučit se co nejlépe. Areál je vybaven velkou knihovnou, rekreačním centrem a venkovním sportovním areálem, kde mohou studenti trávit volný čas s přáteli.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Success Point College

BA (Hons) International Business je tříletý studijní program, který uděluje University of West of Scotland. Program je přizpůsoben tak, aby se zaměřil na oblasti, které s ... [+]

O

BA (Hons) International Business je tříletý studijní program, který uděluje University of West of Scotland. Program je přizpůsoben tak, aby se zaměřil na oblasti, které se týkají vašich budoucích kariérních aspirací, jako je podnikání a podnikání, prodej a marketing nebo řízení lidských zdrojů.

Fáze 1 se skládá ze 4 semestrů, kde jsou studenti seznámeni s podnikáním prostřednictvím kurzů, jako je komunikace, životní prostředí, finance, lidské zdroje, marketing, řízení projektů, strategie, etika atd.

Ve 2. etapě studenti vstupují na univerzitu a stráví asi 1 rok, aby se seznámili se zavedením a aplikací obchodního výzkumu.... [-]

Spojené arabské emiráty Sharjah
Success Point College

BA (Hons) mezinárodní obchod ... [+]

O

BA (Hons) mezinárodní obchod

Program vede k 9 papírovým (F1-F9) výjimkám vůči ACCA a výjimkám až po pokročilý diplom v manažerském účetnictví kromě operativních

[-]
Spojené arabské emiráty Sharjah
Success Point College

BA Global Business z University of West of Scotland si klade za cíl zajistit znalosti, dovednosti a inovace pro rozvoj a rozvoj nového nebo stávajícího podnikání. ... [+]

O

BA Global Business z University of West of Scotland si klade za cíl zajistit znalosti, dovednosti a inovace pro rozvoj a rozvoj nového nebo stávajícího podnikání.

Program se zaměřuje speciálně na pracující profesionály, kteří jsou kvalifikovaní na střední škole nebo mají rovnocennou kvalifikaci, jako jsou vyšší národní diplomy. Program je dodáván ve smíšeném režimu přes víkendy s předpokládanou dobou dokončení 12 měsíců.

[-]
Spojené arabské emiráty Sharjah
Adresa, 1. řádek
Ground Floor, ITEC Campus, Near Expo Centre, Sharjah
Sharjah, Sharjah, Spojené arabské emiráty