Přečtěte si oficiální popis

Tokai University, protože AD 1955 založení, je umístěn na Taichung Xitun okresních Tatu hory, kulturní směs, pracovna, vnímavý, a má krásné areálu. Škola má nyní devět škol třicet čtyři oddělení od 35 mistrovských třídách (včetně nezávislého výzkumného ústavu, čtrnáct program Master), 14 doktorských. Poskytnuté Arts, věda, inženýrství, management, Fakulta sociálních věd, Vysoká škola zemědělská, kreativní design a umění College Law School a škola mezinárodních a dalších devět vysokých škol, existuje asi sedm tisíc studentů ㄧ než učiteli na plný úvazek 500 lidí (učitelé, odborný asistent 88% nebo více), školní pozemek o rozloze 1,333,096 čtverečních metrů široký, průměrné učitelé a studenti mohou sdílet životní prostor a učení ve školách v premiéře země. Tokai University, a to nejen při hodnocení a vyšetřování absolventů v žebříčku TOP Firemní oblíbených, ministerstvo školství i nadále poskytuje zadání-soukromých škol v developerských projektů recenzi celkově školních optimální škola, více spojité let Ministerstvo školství "Ocenění University Výuka Excellence plán "dotace, které ukazují školu excelence a provozování výuky celkový rozvoj školy je způsobilý pro uznání.

Tokai University for země je první a jediný z mateřských škol, primární, sekundární, Univerzitní institut pro dokončení obou doktorského vzdělávání akademie, také zakladatel prvního "všeobecného vzdělávání", "pracovní vzdělávání" systému, to se nyní stalo University učit se od předmětů; těžba open-frame knihovna displej také otevřel národní precedens.

Donghai školní scéna známá široko daleko, včetně architekta IM Pei, pan Chen Kuan jeho způsob, jak navrhnout to znamená, církev (Luce kaple), umění třídě lemované stromy, elegantní East Lake Jing Yi je starožitný do dvora učebny budova, tiché obrovské farmy ... atd., poskytnout dobré prostředí pro výuku a výzkum.

Prezidenti. Kromě pokračování založení Východočínského moře v křesťanském duchu a realizovat "celostní vzdělání" školní vlastnosti, ale také aktivně podporovat rozvoj vzdělání, akademické a služeb ve třech oblastech, prohloubit vzdělávací filozofii, která je pěstovat dostatečně reagovat na budoucí výzvy celoživotního učení člověk. Nechť všichni lidé z Východočínského moře má nejenom odbornost mít nezávislé myšlení, řešení problémů a schopnost komunikace a koordinace, sebevědomí a být odpovědná i bohatý kulturní gramotnost, "over produktů absolventů a správnou funkci sociální péče. V důsledku toho se v Tokai University Graduate Survey hodnocení a oblíbené firmě mezi nejlepší, a ministerstvo školství i nadále poskytuje zadání-soukromých škol v celkovém vývoji školní projekt přezkoumání optimální školy.

Tokai University výuka a service-oriented, účinnost výuky angličtiny v malých třídách způsobilá odvětví chvály, propagace vedoucí tchajwanské vzdělávání, interdisciplinární výzkumná centra zřídily: Continental sociálně-cum-Manager, Life Science Center a nanotechnologie centrum, cum tropický biodiverzita ekosystémů centrum, softwarových technologií a inženýrské centrum ... a aktivně s mezinárodní praxí. Budoucí škola bude i nadále prosazovat "průkopnického ducha" vzdělání, inovace a pokrok, "pravdu věřit, vykonávat" motto jako standard, příspěvku na Tchaj-wanu ke snaze o vysokých školách.
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Tunghai University

Vzdělávání Cíle: Rozvíjet schopnost vyrovnat se s kulturní rozmanitost v globálních podniků a průmyslu. Obhájit vývoj charakteru v rámci svobodných umění, vědy a techniky ... [+]

cíle vzdělávání Rozvíjet schopnost vyrovnat se s kulturní rozmanitost v globálních podniků a průmyslu. Obhájit vývoj charakteru v rámci svobodných umění, vědy a techniky vzdělávání. Pro zvýšení sebevyjádření, komunikaci a důvěru v různorodé prostředí Pro zvýšení globální konkurenceschopnosti pro další akademické studium a profesní rozvoj. Vlak studenti v chápání kritické faktory, které ovlivňují udržitelnost lidských institucí, organizací, kultur a technologií v různých společenských, přírodních a postavených prostředích. Klíčové kompetence Podnikatelský projekt nebo projektové analýzy udržitelnosti. Blingual a cross-kulturní komunikaci. týmová práce. Charisma a vedení. Zvláštní rysy programu Kultivuje vůdců s globální vizí životního prostředí. Zdůrazňuje anglického jazyka důraz je zaměřený na politických, vědeckých a technických komunikačních dovedností. Zaměřuje se na problémy, které přesahují státní a národní hranice, ale také mají místní význam. Rozvíjí vědeckou, strojírenství a politické dovednosti, které se snaží obrátit prostředky do účinných opatření v oblasti životního prostředí. Poskytuje letní Průmyslové / na místě možnosti stáží jak lokálně, tak i v zahraničí a vyzývá profesní praktici nabízet kariérové ​​poradenství. Designs výhradně anglicky založené na večerní aktivity a kluby. Zavádí komplexní anglické učebních prostředí a hands-on poradenství. Jmenuje na plný úvazek American asistentem pomoci studentům s jejich povinných předmětů. Nabízí jedinečný all-anglický učil všeobecně vzdělávací osnovy. Spolupracuje s partnerskými školami v Evropě a Americe nabídnout 2 + 2 a 3 + 2 dual-studijní programy. budoucí Možnosti ... [-]
Tchaj-wan Nantun District
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tunghai University

Ústav charakteristik: mezinárodní standardy učebního zaměřením živit vůdce mezinárodní perspektivě, zaměřit se na znalosti angličtiny pro obchodní komunikaci a projevu; n ... [+]

Titul v mezinárodních zkušeností s řízením Program International Leadership Vyznamenání

Unikátní International College všeobecně vzdělávacích povinných předmětů ----- "International Leadership Honors Program" (GL: Global Leadership Honors Program)

International Leadership Honors Program ke zlepšení mezinárodní povědomí a globální vize studentů a mezinárodních standardů. Akademicky, dále jen "kognitivní" a "Vision" po celou dobu studie, průzkumu a známé postavit. Proto je všeobecné vzdělávání osnovy pro výuku studentů mezi profesory hrají důležitou roli. Angličtina Výuka GL ctí kurzy patří:

Program kurzy Global Leadership Vyznamenání:... [-]

Tchaj-wan Nantun District
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině