Přečtěte si oficiální popis

Thajsko je první instituce vyššího vzdělání oficiálně vznikla v březnu 1917. Zemní a příprava se však uskutečnilo více než sto lety. Celosvětové hospodářské, sociální a politické změny konce devatenáctého století přispěla k rozhodnutí Siamu je přizpůsobit, aby se zabránilo kolonizují západních mocností ( "Siam" se stal "Thajsko" v roce 1939). Tedy král Chulalongkorn (Rama V) představil královský politiku posílit a zlepšit vládu, aby země mohla úspěšně čelit tomuto přílivu kolonialismu. Jednou z hlavních částí této politiky bylo zlepšit siamská vzdělávací systém produkovat schopné pracovníky pro práci ve veřejném i soukromém sektoru. Výsledkem je, že škola byla založena v roce 1871 na Královské Stránky kasárnách v Grand Palace sloučeniny. Později, v roce 1882, král Chulalongkorn vyvinul tuto školu a pojmenoval ji "Suankularb". Ve stejném roce, král také založil další školy, armádní Cadet škola, kartografické škola, Škola princů a školy pro Dhammy studií.

"... Všechny naše předmětů, z našich královské děti až do nejnižších prostí občané, budou mít stejnou možnost studovat - ať už Royals, šlechtice nebo prosté ..."

Tento citát ukazuje, že král neměl zapomenout na běžné občany. Měl politiku zřizovat školy celém království, spolu s vysokými školami. Trval na tom, že "... Vzdělávání v této zemi je na prvním místě, což jsem rozhodnut rozvíjet ..." V roce 1899, Prince Damrong Rajanupab, mladší bratr Kinga Chulalongkorn, který byl ministrem vnitra v té době, předložila návrh, aby zjistil, služba škola pro výcvik civilní s Phraya Wisutsuriyasak (MR Pia Malakul - který později převzal titul Chao Phraya Phrasadej Surendradhibodi) jako jistinu. Vzhledem k tomu, studenti školy musel pracovat jako královské stránek účastníků ve svém třetím ročníku před dokončením studia, název školy byl změněn na Královské Stránky School v roce 1902. The Royal Stránky škola postupovala vytrvale a produkoval rostoucí počet absolventů pro vládu každý rok. Nicméně, král Vajiravudh (Rama VI) viděl, že původní záměr svého otce, krále Chulalongkorna, bylo založit instituci vyššího vzdělávání. Zatímco na začátku, průběhu studie zaměřená na vládu, v průběhu času, učební plán rozšířen o další disciplíny, aby splňovaly rostoucí požadavky království. Tyto disciplíny zahrnuty právo, mezinárodní vztahy, obchod, zemědělství, strojírenství, lékařství a vzdělávání učitelů. Tak, Král Vajiravudh nařídil, že královská Stránky School stane instituce vyššího vzdělání a pojmenoval ji dále jen "Veřejná služba Vysoká škola krále Chulalongkorna" dne 1. ledna 1911.

Civil Service College pak použije výtěžek věnovali členové královské rodiny, vládní úředníci i běžní občané vztyčit sochu krále Chulalongkorna velký. Poté, co byla dokončena socha, asi 800.000 baht zůstal v královské pokladny ministerstva. Se zájmem suma vzrostla za 982.672 baht. Král Vajiravudh pak dal tuto částku mají být použity jako původní kapitál kolegia. Dále mu velkoryse daroval palác svého bratra, pozdní korunní princ Vajirunhis, jako místo koleje a dával velký pozemek, asi 523 akrů, přiléhající k paláci v okrese Patumwan, pro budoucí rozšíření. Později správní budova byla postavena jako první budově vysoké školy.

Poté, co Civil Service College je v provozu po určitou dobu, král Vajiravudh za to, že dosáhla úrovně připravenosti, a tak 26. března 1917 prohlásil, že by se měla stát Chulalongkorn University, památka na jeho otce. Nově založená univerzita byla pod dohledem oddělení University věcí, Ministerstva školství. Phraya Anukijwithoon byl prvním ředitelem (název byl změněn na rektora v roce 1935). Tam byl rada univerzity, který byl zodpovědný za tvorbu politiky, plánování a poradenství o záležitostech univerzity. Prince Damrong Rajanupab byl předsedou Rady, a hlavní univerzity byl tajemníkem.

Když to bylo poprvé založena univerzita měla 380 studentů bere třídy ve čtyřech fakultách umístěných na 2 areálech. Lékařská fakulta byla umístěna v Siriraj nemocnice, zatímco Fakulty veřejné správy a inženýrství byli umístěni do administrativní budovy a Fakulty umění a vědy v paláci prince Vajirunhis 'v okrese Patumwan. Zákon škola byla v rámci odpovědnosti Ministerstva spravedlnosti, dokud univerzita byla připravena převzít, a učitelé "Škola pro výcvik byl předán ministerstvu školství.

V roce 1923, univerzita přijala maturanty studovat v lékařské fakulty, který získal podporu z Rockefellerovy nadace uspořádat bakalářský studijní program. O pět let později, první skupina 18 absolventů ukončili studium a získal první tituly, které mají být uděleny v království. V roce 1929 Fakulta veřejné správy se stal Fakulty práva a politologie. V roce 1933, po ustavení konstituční monarchie v roce 1932, vláda přenese tuto schopnost, aby Thammasat univerzity, která byla založena v roce 1934. Výsledkem bylo, že Chulalongkorn University měl jen tři fakulty během této doby.

Vývoj Chulalongkorn University pokračovat. Od roku 1934 do roku 1958, univerzita zdůraznil zlepšení vzdělání vysokoškoláka; Takto byly zřízeny další fakulty. V roce 1961, univerzita zřízena Graduate School následované výzkumnými středisky a institucemi.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Chulalongkorn University

The ... [+]

The

[-]
Thajsko Bangkok
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Chulalongkorn University

S vizí být "mezinárodně uznávané pro mimořádnou vzdělání vysokoškoláka v oblasti ekonomie", jeho hlavním cílem je vyrábět vynikající vysokoškoláky, dobře vybavené vědecké ... [+]

Založena v roce 2002, program EBA je Thajsko je předním a nejvíce řezání-hrana program v oboru ekonomie. S vizí být "mezinárodně uznávané pro mimořádnou vzdělání vysokoškoláka v oblasti ekonomie", jeho hlavním cílem je vyrábět vynikající vysokoškoláky, dobře vybavené vědecké odbornosti v oblasti ekonomie, a také s globálním znalostí a zkušeností, na nichž jsou jejich nejjasnější budoucí kariéra může být postavený. Pro naplnění své vize, program EBA sleduje následující poslání:

Vybavit studenty dobře zaoblené a in-hluboké znalosti, které splňují mezinárodní standardy kvality; Chcete-li zaměřena na rozvoj klíčových kompetencí pro celoživotní učení, jako je například dovedností a osobních postojů, a považují za nedílnou součást kvalitního vzdělání vysokoškoláka v oblasti ekonomie; Pro zvýšení porozumění studentů etiky, sociální povědomí a sociální odpovědnosti, a vyvíjet budoucí generace zabývajících a odpovědné občany a představiteli zemi a ve světě. Osnovy EBA programu up-to-date se zaměřuje na ekonomiku soukromého sektoru, oblasti, která obstarává obecným zájmem studentů a profesních cílů. Multilaterální a bilaterální dohody o výměně s několika předními institucemi v Evropské unii a v Asii poskytly velké možnosti pro studenty EBA studovat v zahraničí na jeden nebo dva semestry. EBA Program úspěšně pokračovala ve svém poslání a vizi a získal Aun-QA (ASEAN University Network Quality Assurance) certifikační dne 24. července 2015 za období od července 24, 2015, 23. července 2019. ... [-]
Thajsko Bangkok
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Chulalongkorn University

Komunikační design [CommDe] je nový program nabízí oddělení průmyslového designu Fakulty architektury Chulalongkorn University. ... [+]

Komunikační design [CommDe] je nový program nabízí oddělení průmyslového designu Fakulty architektury Chulalongkorn University. CommDe je mezinárodní program zaměřený na nesčetných oblastech komunikace, od návrhu až po publikování průchodu nové mediální komunikace, grafický design, ilustrace a pohyblivého obrazu. Jedná se o čtyři roky programu a studenti budou uděleny Bachelor of Arts v komunikačního designu, když absolvent.

Požadavky na přijetí 2017

1.. Přihláška Brzy bude k dispozici Každý žadatel musí předložit přihlášku, ve kterém osobní prohlášení a doporučující dopis jsou zahrnuty.

Osvědčení o způsobilosti (vysoká škola, znalosti angličtiny a matematické schopnosti), jak je uvedeno v odstavci 2, 3 a 4, musí být předloženy, když je formulář žádosti odevzdal... [-]

Thajsko Bangkok
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Chulalongkorn University

V pokračování naší tradici výzkumu a akademické expanze, Fakulta nyní nabízí čtyřletý bakalářský program v řízení komunikace. Jako mezinárodní program, budeme používat an ... [+]

V pokračování naší tradici výzkumu a akademické expanze, Fakulta nyní nabízí čtyřletý bakalářský program v řízení komunikace. Jako mezinárodní program, budeme používat angličtinu jako prostředek poučení a my kombinovat různé komponenty umění komunikace s vedením za účelem vytvoření dobře zaoblené, vysoce kvalifikované absolventy. Nejprve představil na podzim 2004, program Communication Management je navržen tak, aby intelektuální a profesionální nástroje potřebné v rozvoji vysokého standardu absolventů, kteří jsou vybaveny důkladné pochopení národních i mezinárodních komunikací a které jsou schopny řídit různé druhy komunikačních úloh. Všechny kurzy jsou vyučovány zkušenými členy fakulty a respektovaných odborníků z různých komunikačních oblastech, a to jak v Thajsku av zámoří s cílem zajistit co nejvyšší standardní osnovy.... [-]

Thajsko Bangkok
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BBA

Chulalongkorn University

International Business Management mezinárodní obchod účetnictví jeden The . . . Poznámka: 6.. ... [+]

International Business Management

mezinárodní obchod

účetnictví

jeden

The

. . .

Poznámka:

6..

[-]
Thajsko Bangkok
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Chulalongkorn University

Vynikající a inovativní aplikované chemie Program je nabízen v průmyslové řízení a vědy o materiálech. Program klade důraz na integrované výuce chemie uplatněním teoreti ... [+]

Vynikající a inovativní aplikované chemie Program je nabízen v průmyslové řízení a vědy o materiálech. Program klade důraz na integrované výuce chemie uplatněním teoretické koncepty chemie k praktickým aplikacím a na výzvy, které přináší potřebami místní a mezinárodního obchodu. Ve velké výukové prostředí, studenti pracují jako tým zabývající se skutečné světové problémy s aplikacemi v chemii a přijít pochopit, jak udržet rovnováhu mezi technologií, společnosti a lidských potřeb.

Průmyslová chemie a management: určen pro budoucí technické manažery související chemickém průmyslu a obchodu. Program vyrovnává vědecké poznatky s praktickými aspekty financí, managementu a účetnictví podle perspektiv mezinárodních systémů jakosti.... [-]

Thajsko Bangkok
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Chulalongkorn University

INDA, Mezinárodní program v designu a architektury, je anglický jazyk programu vyučované v rámci Fakulty architektury na Univerzitě Chulalongkorn v Bangkoku v Thajsku. ... [+]

INDA, Mezinárodní program v designu a architektury, je anglický jazyk programu vyučované v rámci Fakulty architektury na Univerzitě Chulalongkorn v Bangkoku v Thajsku. Chulalongkorn je nejstarší univerzita v Thajsku, která byla založena v roce 1917 král Rama VI na počest svého otce, krále Chulalongkorna. Architektura Fakulta byl poprvé zaveden v roce 1939 a má za sebou dlouhou a úspěšnou historii vzdělávání odborníků pro praxi v Thajsku. Mezinárodní program - INDA - byla založena v roce 2006, jehož cílem je splnění rostoucí poptávku po anglickou jazykovou výuku, která by lépe připravit studenty na postgraduální studium v ​​zahraničí.

4 Rok Bachelor of Science v architektonického návrhu Udělen ... [-]
Thajsko Bangkok
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Chulalongkorn University

Automobilový průmysl je skutečně celosvětový obchod se skládá z mezinárodní multi-disciplinární funkcí v high-tech strojírenství, výrobě, design, výzkum a vývoj, logistik ... [+]

Automobilový průmysl je skutečně celosvětový obchod se skládá z mezinárodní multi-disciplinární funkcí v high-tech strojírenství, výrobě, design, výzkum a vývoj, logistika, management a marketing a pokrývá všechny oblasti sedmi kontinentů, jako jsou USA, Evropy, Afriky , Austrálie, a to zejména v Asii, kde se v tomto desetiletí celý automobilový koncentrace zodpovědné za 60% celosvětových automobilového průmyslu.

Jako klíčový výrobce hub z ASEANu, Thajsko je umístěn jako strategický vyvážejícím umístění pro zásobování mezinárodním automobilovém trhu. Thajsko má dlouhou historii dobře zavedenou součástí a součástek dodavatelů s velkou infrastrukturu a příznivého podnikatelského prostředí s podporou politické stability. Thajská vláda je zaměstnává politiky, které umožní Thajsko být "Detroit Asie", automobilový centrem regionu, prostřednictvím podpory investic a výrobní, stejně jako jiné činnosti, jako je výzkum a vývoj. Několik strategické plány jsou vydávány naplnit tuto potřebu.... [-]

Thajsko Bangkok
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
9 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Chulalongkorn University

Globalizace znamená konkurenci na mezinárodním poli ve všech aspektech podnikání. Zpracovatelského průmyslu a služeb jsou obzvlášť citlivé na jednotce najít nejlevnější d ... [+]

Globalizace znamená konkurenci na mezinárodním poli ve všech aspektech podnikání. Zpracovatelského průmyslu a služeb jsou obzvlášť citlivé na jednotce najít nejlevnější dodavatele a nejzkušenějších pracovníků. Pouze společnosti nebo národy, které se plně využívá pokročilé technologie jsou dobře vybaveny odpovědět na potřeby spotřebitelů 21. století. Nanotechnologie je jedním z takových půjček, které může a bude úderu všechny výrobní odvětví: od těžkého průmyslu pro malé, z automobilu a na petrochemickou na textilní a oděvní. Ti v odvětví služeb tedy musí držet krok s pokroky v nanotechnologiích, pokud mají poskytovat zákazníkům nejmodernějších a efektivní řešení, jako je nanochip řešení biomedicínských nebo telekomunikačních poskytovatelů služeb. ... [-]

Thajsko Bangkok
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Chulalongkorn University

ICE je vzrušující a slibný integrace výpočetní techniky, elektrotechniky a průmyslového inženýrství, jejichž kombinace je velmi jádro Chulalongkorna je Engineering School ... [+]

ICE je vzrušující a slibný integrace výpočetní techniky, elektrotechniky a průmyslového inženýrství, jejichž kombinace je velmi jádro Chulalongkorna je Engineering School. Program nabízí studentům možnost stát tvrdá programátoři podávat mezinárodní společenství s IT architektury pro podniky, software na mobilních zařízeních, satelitní komunikace, programování her, počítačových sítí a softwarového inženýrství pro velké organizace, jen abychom jmenovali alespoň některé. Disciplína bude posílena s posilováním vědy o řízení, které by měly zvýšit svoji kompetenci mezinárodní úrovni. ICE je vaše budoucnost.

[-]
Thajsko Bangkok
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Chulalongkorn University

Psychologie Program Joint International (Jipp), které nabízí Chulalongkorn University ve spolupráci s University of Queensland (Austrálie), je inovativní čtyřletého progr ... [+]

Studium na obou Chula a UQ

Psychologie Program Joint International (Jipp), které nabízí Chulalongkorn University ve spolupráci s University of Queensland (Austrálie), je inovativní čtyřletého programu, během které musí student získat minimálně 125 kreditů kurzu. Jipp nabízí cestu pro studenty získat bohaté zkušenosti studuje na obou prestižních institucích. Studenti stráví své první dva roky (4 semestry) u Chulalongkorn University, a jejich další tři semestry přičemž kurzy ve škole psychologie na University of Queensland. Jejich klauzurní bude vynaloženo na Chulalongkorn University.

Rok 1 & 2 v Chula

Prostřednictvím různých úvodních kurzech se studenti seznámí s obecnými přístupy k psychologii ve svých prvních dvou letech. Ostatní kurzy studenti musí brát patří ty, v angličtině, statistiky a metodologie výzkum což je základním předpokladem v každém akreditovaného studijního programu psychologie. Kromě toho mohou studenti vybrat z mnoha obecných vzdělávacích kurzů.... [-]

Thajsko Bangkok
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině