Přečtěte si oficiální popis

Elegantně Invest za vaši velkou budoucnost Didyasarin International College (dric) je první soukromá vysoká škola mezinárodní na jihu Thajska. Škola se nachází ve městě Hat Yai, urbanizované a komerčně významné oblasti, ve které hranice s Malajsií je 45 kilometrů daleko a mezinárodní letiště je 15 kilometrů od města. Náklady na bydlení tady je přiměřená a lákavé (přibližně 225 USD měsíčně), podstatně méně, než která z Bangkoku a Chiang Mai, samozřejmě. Benevolentní a přátelští místní obyvatelé vítají cizí lidi, aby se k této multikulturní společnosti!

Didyasarin International College (dric) je odhodlán přispět a reagovat na potřeby společnosti tím, že produkuje vysoce kvalitní absolventy a výzkum. Naším posláním je rovněž rozšířit akademické služby komunitám, zachovat thajských umění a kultury v rámci efektivní správy a participativní správy, spolu s aplikací moderních inovací a technologií. Dric se snažila být nejen instituce, která poskytuje vyšší vzdělání komunity, ale také zdůrazňuje studenty, aby pečlivě využívat myšlenky, znalosti a schopnosti ve spravedlivém světle. Dric se snaží produkovat absolventy pro profesionální dobro společnosti s nejvyšší vzdělávání a výzkumu, stejně jako služby pro komunity s aplikací moderních inovací a technologií. V současné době, dric uděluje 200 stipendií pro studenty způsobilé k oslavě 20. výročí svého vzniku. Dric je vysoká škola volby studentů zapsat se a získat řádné vzdělání pro výkon funkce informovaný a zkušený individuální. Dric absolventi by pomohla vytvořit a rozvíjet společnost. Jste vítáni přijít a připojit se s námi!

Vzrušující vzdělávací zkušenost! Dric poskytuje všem studentům s "Programy mobility studentů", ve kterém studenti mají možnost studovat v jedné další zemi po dobu až jednoho roku! To je čas pro studenty, aby prozkoumala jeden další kultury a vzdělanosti zkušeností! Také, "Cooperative vzdělávací program" pro všechny studenty zažít praktickou pracovní život před dokončení studia. Tento program, obyčejně známý jako "co-op", poskytuje akademický úvěr pro strukturované pracovní zkušenosti. Program pomáhá zvyšovat odborné zkušenosti a dovednosti žáků v řádně přizpůsobení teorie do praxe. Je převzetí nového významu v pomoci mladým lidem, aby se zkušenostní učení iniciativy!

"Dric si klade za cíl produkovat absolventy mezinárodních norem jako občany světa, kteří jsou vybaveny silnou morální a etické charakteru, a výjimečné schopnosti, a kteří jsou schopni reagovat na rychlé změny a potřeby ve regionální sociálně-ekonomické. Dric absolventi jsou lidé, kteří vědí, jak myslet, podporovat morální hodnoty, a být úspěšný. "

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BBA

Didyasarin International College

Pokud máte opravdu zájem o mezinárodní studie a jste připraveni čelit výzvám na světových trzích, program International Business Management Didyasarin International Colle ... [+]

Pokud máte opravdu zájem o mezinárodní studie a jste připraveni čelit výzvám na světových trzích, program International Business Management Didyasarin International College (dric) je tou pravou volbou pro vás. Tento program vám poskytne informace o tom, jak úspěšně kombinovat znalosti, dovednosti a postoje v mezinárodním a interkulturním prostředí za účelem plnění úkolů související s podnikáním v profesionálním způsobem.

Rostoucí celosvětový charakter výměny a průmyslu vyzve další pozoruhodný globální soupeření pro velké, středně velké a malé organizace. Proaktivní organizace by následně mělo mít kapacitu pro shromažďování a prolomit mimo podnikatelský sektor, zejména ve vzdělávání, aby se nezapomínalo na konečný cíl učinit správná rozhodnutí o expanzi. To by mělo rovněž dbát na globálních příležitostí fondů a politické pokroky v tuzemsku iv zahraničí. V globálně orientovaných organizací, rozhodování závisí na podnikatelském organizaci a řízení, navíc v důrazem na kulturní rozdíly a sociálních kontrastů, stejně jako schopnost dané společnosti se přizpůsobit. ... [-]

Thajsko Hat Yai
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Didyasarin International College

Tento program se zaměřuje na výrobu kvalitních učitelů angličtiny. Program je navržen tak, aby v souladu s Office vyššího vzdělání Komise (OHEC) a učitelé Rada Thajska. S ... [+]

Tento program se zaměřuje na výrobu kvalitních učitelů angličtiny. Program je navržen tak, aby v souladu s Office vyššího vzdělání Komise (OHEC) a učitelé Rada Thajska. Studenti se v kurzu na čtyři roky s kvalifikovaných a zkušených instruktorů a pedagogické praxi ve střední škole po dobu jednoho roku, jak vydělat praktické zkušenosti. Angličtina je prostředek poučení z učebních osnov. Studenti budou studovat v vodivé atmosféře učení a připravují se, že je kvalitní učitelé angličtiny a globální občané.

Anglický jazyk je velmi důležité téma v Thajsku a každý národ na světě. Studenti, kteří se zapsat do tohoto programu budou mít příležitost rozvíjet svou znalost angličtiny a několik metod výuky angličtiny jako druhého jazyka. Program je velmi praktický, protože vyžaduje, aby studenti, po celou dobu jejich pět let studia, používat anglický jazyk pro různé akademické a odborné cílů. Tento program je určen pro přípravu kvalifikované střední školu, střední školu, nebo středoškolské učitele angličtiny s důkladnou znalost anglického jazyka. Absolventi budou mít vysokou úroveň znalosti angličtiny na základě splnění požadavku na jazykové výstupní jak je stanoveno v ústavu, stejně jako dovedností celoživotního učení a jsou schopni ocenit morální a sociální a kulturní hodnoty. Budou mít také velkou schopnost pomáhat studentům na střední škole, střední školy, nebo střední škola se učit angličtinu jako druhý jazyk efektivně.... [-]

Thajsko Hat Yai
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Didyasarin International College