Regent's International College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Regent International College (RIC) je další vzdělávání vysoká škola v Bangkoku v Thajsku nabízí studentům řadu různých cest k získání UK bakalářský titul. Velká Británie láká tisíce studentů na univerzitách každý rok, poskytující pregraduální a postgraduální vzdělání v různých oborech.

Regent International College je registrovaná centrum v Thajsku na Univerzitě mezinárodních programů v Londýně, které nabízejí čtyři BSC stupňů v oblasti ekonomie, managementu, financí a sociálních studií (EMFSS) se všemi akademického směru poskytnutých London School of Economics (LSE):

  • BSc (Hons) Obchod a řízení
  • BSc (Hons) Ekonomika a management

Pro ty studenty, které nesplňují požadavky na vzdělání potřebné pro University of London (UOL) Bakalářský studijní obory, nabízíme také potřebné International Foundation program. Tento program vybavuje studenty dovednosti a znalosti potřebné k účasti na náročných UOL bakalářské tituly nabízené v RIC. IFP byl navržen tak, aby student nedosáhne vysoké akademické standardy, učí příslušný předmět znalosti a získává jak dovednosti a intelektuální zvídavost nezbytnou k důslednému studii stupeň úrovně.

Regent International College je také první ústav v Thajsku, které mají být schváleny Edexcel, ve Velké Británii je největší zadavatele podat co BTEC (obchodní a technické vzdělávání Rada) kvalifikace. BTEC kurzy jsou v současné době nabízeny:

  • Obchodní studia
  • Správa pohostinství

Regent International College nabízí '2 + 1 UK studijní program'. Po dokončení BTEC HND v RIC, studenti mohou postoupit do posledního ročníku bakalářského studijního programu na univerzitě ve Spojeném království nebo třetího ročníku studijního oboru na jiných mezinárodních univerzity o přijetí HND.

Místa

Bangkok

Adresa, 1. řádek
590 Thanon Pracha Utith
10310 Bangkok, Thajsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: