Siam Technology College

Úvod

Read the Official Description

History of Siam Technology College

Siam Technology College je soukromá vzdělávací instituce v rámci úřadu Komise vysokých školách. Aspirace z Siam Technology College je řídit vzdělávání s cílem vytvořit absolventy jak vysokoškoláka a postgraduální studium s teoriemi a praktické části v odrůdách oblastech, tím, že poskytuje akademické a odborné dovednosti pro studenty, aby bylo možné udržet krok s rychle se mění na technologie. Absolventi, kteří absolvovali Siam Technology College mají žádoucí vlastnosti, které splňují trhu práce, protože absolventi využívá svou moudrost a odborné dovednosti na pomoc zemi rozvíjet hospodářské a sociální, a to zejména v průmyslové éry (industrializace).

Siam

Vzhledem k tomu závazku Siam Technology College přistupovat do industrializované země, jako je Thajsko, ale tam je nedostatek kvalifikovaných pracovníků se znalostmi a dovednostmi, které připraven k pohonu naší země do cesty, že Dr. Narong Mongkhonvanit doufat. Dr. Narong Mongkhonvanit je jedním z epitomes, které mají závazky odpovědnost za sociální potřeby, které on předpokládaných nedostatku zaměstnanců s vlastnostmi průmyslových dovedností. Tak s tímto závazkem Dr. Narong Mongkhonvanit rozhodla otevřít Thajska první soukromou odbornou instituci, aby za předpokladu znalostí a dovedností průmyslové škole v roce 1965, s názvem "Siam Institution of Technology", které prokázaly rozsáhlé vize s odhodláním a snažit se posunout kupředu. Pro mnoho dekád "Siam Institution of Technology změnila svůj název na" Siam Technology College (Siam Tech) ", přidáním obchodní oddělení do osnov, z toho Siam Technology College (Siam Tech) stál v čele druhé odborné školy v Thajsku kvalitní vzdělávání od prvního dne až do dnešních dnů. Růst a závazek instituce je takový zjevný pro mládež a společnosti v Thajsku být lídrem nikoli následovníka.

Siam

V roce 2005, je to známka 40. let instituce a je to nový krok na cestě k cíli, který podle Dr. Narong Mongkhonvanit příznivé. Pak Siam Technology College (Siam Tech) zavedla novou kampaň s názvem "Siam Technology College" pro pokračování Dr. Narong Mongkhonvanit závazek o oplatit sociálních potřeb, na vytvořených pracovních sil s vyšší kvalitu a vyšší kvalifikace, tím, že poskytuje kombinace teoretických znalostí a odborných znalostí společně s popisem měření praktické provedení za současných podmínek s moderními technologiemi, které rychle vyvíjeny, pak "Siam technologie Vysoká škola "byla otevřena v roce 2006. Siam Technology College má oblastí celkem 816.75 metrů čtverečních přiléhajících k "Siam Technology College (Siam Tech), oddělením mezi dvěma institucemi úměrně. V prvním roce "Siam Technology College", vrcholem je o pokračování vzdělávání pro absolventy, kterým absolventů z "Siam Technology College (Siam Tech)".

Siam Technology College otevřela bakalářské studium v ​​oblasti technologií a obchodní administrativa, která podporuje všechny kurzů na Siam Technology College (Siam Tech). Pak po tomto Siam Technology College rozšířila další obory, které potřebovaly jak Thai obchodu a průmyslu se zaměřením na kontinuitu vzdělání a rovnosti ostatních studentů, kteří absolvovali od jiných institucí.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BA programy » Vidět Certifikáty » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BA

Ba TESOL

Campus forma Denní studium Kombinované June 2019 Thajsko Bangkok

V BA TESOL program, získáte mezinárodně uznávaný titul BA v oboru TESOL + diplomů v získání jazyka, fonologie, morfologie a syntaxe a TESOL metodiky. [+]

BA TESOL V BA TESOL program, získáte mezinárodně uznávaný titul BA v oboru TESOL + diplomů v získání jazyka, fonologie, morfologie a syntaxe a TESOL metodologie Studie a žít v krásné a majestátní, Thajska S možným víza jeden rok při registraci za celý rok tříd Non-vratná registrační poplatek ve výši 5000 bahtů za rok 5000 baht roční administrativní poplatek v den, který jste původně zapsaná Zaplatit jen velmi cenově poplatek Stanovení ceny: 1000 bahtů za úvěr (120 kreditů)

Žádný titul? Nejste sami. Měli jsme více než 250 učitelů vstoupit do BA TESOL program v průběhu posledních tří let, vzhledem k školách neustále očekával učitelé mít více kvalifikaci. Práce, vydělávat a dokonce i získat titul, od Siam Technology College, plně akreditovaným Ministerstvem thajské školství. Použít teď, a lépe svůj život do budoucna vydělávat BA v oboru TESOL přes Siam Technology College.... [-]