Přečtěte si oficiální popis

Se stále rostoucí roli globalizace v dnešní společnosti, Silpakorn University založil International College v roce 2003 nabízet vysoce kvalitní programy prováděné v angličtině.

Růst SUIC

Fakulta začínala s pouhými 30 studenty, na Bachelor of Business Administration double degree v hotelnictví s Vatel skupinou z Francie. V roce 2004 Double Degree s Birmingham City University, UK byl představen v digitální komunikační design, spolu s MBA Dvojitý titul v hotelu a řízení cestovního ruchu prostřednictvím Vatel. V roce 2009 byla zahájena MBA v mezinárodním obchodě, který zahrnuje i pracovní studijní cestu do Sydney, Austrálie, pořádané University of Technology, Sydney.

Do roku 2010 mezinárodní fakulta rozrostla v popularitě a počet studentů vzrostl na více než 500. V rámci tohoto růstu SUIC zvýšilo svou kapacitu rozšíření do nových a větších zařízení. Především SUIC vzal větší prostor v kanceláři budovy prezidenta v Talingchan, Bangkoku za účelem uspokojení rostoucí poptávky. Nová restaurace byla zřízena v blízkosti areálu v rámci programu Hotel Management, zatímco oddělení Digital Communication design byl přemístěn do zbrusu nové nejmodernější zařízení v CAT Telecom budovy, Charoen Krung Road, Si Phraya, Bangrak, Bangkok.

Průmysl uznala kvalitu a sílu SUIC studentů a zároveň oceňuje efektivní povahu učebních osnov a dodávky. Proto je cílem koleje pokračovat poskytování profesionálních programů a rozšířit je do blízké budoucnosti. To je také cílem SUIC k užší spolupráci s školami, vládními agenturami a průmyslem práci tím, že poskytují různé vzdělávací služby.

Mise SUIC je:

  • K výrobě profesionální absolventy, kteří mohou uplatnit své znalosti a morálku tím, že účinně pracovat v mezinárodním prostředí.
  • Chcete-li neustále rozvíjet akademických dovedností v oblasti výzkumu a výuky.
  • Chcete-li být lídrem v oblasti ochrany národní umění a kultury.
  • Chcete-li být centrem vzdělanosti v Asii: poskytování služeb odborného vzdělávání a přípravy.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BBA

Silpakorn University International College

Double Studijní program s Institute Vatel, ve Francii, který je považován za jeden z nejlepších Hospitality odborných škol v Evropě. Mezinárodní osnovy Vatel umožňuje stu ... [+]

International Double studijní program ve spolupráci mezi Silpakorn University a Vatel International School, Francie

Double Studijní program s Institute Vatel, ve Francii, který je považován za jeden z nejlepších Hospitality odborných škol v Evropě. Mezinárodní osnovy Vatel umožňuje studentům rozvíjet teoretické a praktické poznatky, které jsou včetně vedení stáže ve Francii a dalších mezinárodních lokalitách, zatímco program Marco Polo dává studentům možnost studovat na jiných Vatel školách po dobu jednoho semestru.

Vatel, International Business School pro Hotel & Tourism Management, existuje již více než 25 let, školení středního managementu, jakož i vedoucích pracovníků v oblasti hotelového managementu a cestovního ruchu. Vatel je mezinárodně proslulý s více než 20 školami rozloženy na čtyřech kontinentech, Vatel je dnes jedním z nejprestižnějších institucí, která se specializuje na vyšší úroveň hotelu a řízení cestovního ruchu vzdělávání. Ve skutečnosti Vatel Hotel Business School v poslední době získal Worldwide Hospitality Award v kategorii "Nejlepší vzdělávací program" a řadí se na 1. mezi Top Hotelu školách v celé Evropě (zdroj IFOP 2007).... [-]

Thajsko Bangkok
Kontaktuj školu
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Silpakorn University International College

Tento program se zabývá základními prvky vizuálního designu a masové komunikace, se zaměřením na studio a dílny výuku vedl tým zkušených designu ... [+]

Program Double Degree s Birmingham City University (BSG), Anglie

Tento program se zabývá základními prvky vizuálního designu a masové komunikace, se zaměřením na studio a dílenské výuky vedené týmem zkušených pracovníků designu.

Spolupráce mezi SUIC a BCU umožňuje studentům rozvíjet teoretické i praktické znalosti prostřednictvím mezinárodně uznávaných osnov. To podporuje studenty využívat nejnovější konstrukční technologie, aby je připravit pro práci v mezinárodním prostředí.

Spolupráce poskytuje jedinečné příležitosti pro studenty a zaměstnance provozovat pod různými spolupracovníky operativních programů.

Přínosy programu International- Double Degree osnovy ze dvou nejzkušenějších a prestižních univerzit v oblasti umění a designu ve své zemi je - Program klade důraz na rozvoj nejnovější praktické dovednosti a teoretické znalosti v oblasti technologie a designu. K výrobě kvalifikované absolventy, kteří se profesionálně aplikovat jak nejnovější dovednosti v oblasti multimédií pro místní i zahraniční trh. Cross kulturní povědomí a profesní rozvoj pro myšlení provokující; kreativní; úspěšná péče KARIÉRA OPPORUNITIES ... [-]
Thajsko Bangkok
Kontaktuj školu
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BBA Hotel Management Alumni Interview

SUIC Bachelor Programs - Morning Talk