Přečtěte si oficiální popis

Kombinace historie a tradice Spojeného království se silou USA a budoucností, která je Asie

Kombinace historie a tradice Spojeného království se silou USA a budoucností, která je v Asii Spojené království a USA jsou stovky let ekonomickými světovými mocnostmi. Dřívější a současný mezinárodní obchod byl a bude i nadále ovlivňován oběma zeměmi. Avšak Asie je budoucnost, s rychle rostoucí ekonomikou a více než polovinou světové populace.

Takže možná vzniklo partnerství mezi univerzitami v USA a Asii, které by vytvořily skutečně vizionářský program, který spojuje sílu těchto tří regionů do jednoho čtyřletého studijního programu.

Lamar univerzita v Texasu, USA a Siam Technology College v Thajsku tak učinili díky programu Tri-Continent Degree.

Mnoho lidí sní o studiu v zahraničí, zejména v USA nebo ve Velké Británii. Amerika a Anglie nabízejí některé z nejlepších kvalifikací na vysokých školách na světě. Nicméně to není snadné. Když uvažujete o otázkách víz, jazykové způsobilosti a zejména o penězích, sen o získání titulu z USA nebo Velké Británie se často stává noční můrou.

Nebylo by skvělé získat nejlepší vzdělání v místě, kde je získání víz rychlé a snadné a životní náklady jsou nízké? To zpočátku nevyžaduje, aby TOEFL nebo IELTS výsledky začaly studovat? Kde jsou za vás školné cenově dostupné: získat americkou univerzitu a thajské univerzitní bakalářské tituly plus britský národní diplom pro vyšší manažery, asi 10% nákladů na to, co by bylo jen jeden rok na jiných amerických univerzitách?

Samozřejmě, odpovědí je získat jak vysokou vysokoškolskou kvalifikaci ze všech tří: USA, Velké Británie a Asie. A pouze za čtyři roky studia. Program bakalářského studia Tri-Continent vám umožní získat vysokoškolské kvalifikace ze všech tří kontinentů s nejlevnějšími výukovými a pobytovými náklady. Udělejte svůj sen ... Realita!

Jediné světové kontinentální programy

Svět se zmenšuje a všichni jsou mezinárodní. Získejte tři obchodní kvalifikace ve stejném programu z USA, Velké Británie a Thajska.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BBA

Tri-Continent Degree Programmes @ Siam Technology College

International Business Management Titul: světově první a jediný Tri Kontinent Business stupeň. Kombinuje historii a tradici Velké Británii se silou USA a budoucnost, kter ... [+]

Kombinace historie a tradice Spojeného království se silou USA a budoucností, která je Asie

Získejte všechny tři kvalifikace níže, za pouhé čtyři roky studia: čtyřletý bakalářský titul v oboru interkulturní vedení a zastrašování v řízení obchodu na Lamarské univerzitě v Texasu v USA. Univerzita Lamar je již více než 90 let a součástí Texaského univerzitního systému s více než 15 000 studenty. Jedná se o univerzitu tier 2, která se rovná státní americké univerzitě.

Čtyřletý bakalářský titul v interkulturním řízení podniku od Siam Technology College. Renomovaný v Asii a centrálně umístěný v Bangkoku, STC má více než 10 000 studentů a roste a jedna z prvních soukromých vzdělávacích institucí pod Úřadem vysoké školské komise.... [-]

Thajsko Bangkok
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině