Vatel Hotel School Thailand International Hospitality industry

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Otevřete se světu a usilujte o úspěch!

V Thajsku Vatel spolupracuje s Silpakorn University, jednou z nejstarších a nejprestižnějších thajských univerzit. Silpakorn University International College byla založena na Silpakorn University v roce 2003 s cílem poskytnout studentům příslušné odborné dovednosti, které jsou nezbytné pro zvládnutí dynamických požadavků na zaměstnání moderní společnosti, a tím zvýšit příležitosti studentů k úspěchu po ukončení studia.

119376_119351_3.jpg

Tento mezinárodní program dvojitého titulu nabízí studentům příležitost lépe porozumět problematice mezikulturního managementu v globálním pracovním kontextu prostřednictvím:

Výuka probíhá v angličtině Vyhrazená odborná školení v areálu (restaurace a kavárny Vatel, ukázková kuchyně, bar, rozdělení místnosti) | Mezinárodní stáže ve Francii za účelem získání odborných zkušeností Možnost účastnit se výměnného programu studentů Marco Polo.

Vyučované předměty mají správnou rovnováhu mezi akademickou teorií a odbornou praxí .

Z teoretického hlediska studenti studují techniky řízení, správu, finance, marketing a lidské zdroje.

Studenti musí být také schopni zkontrolovat, co se naučili, praktickými zkušenostmi, a to je místo, kde jsou k dispozici struktury odborného vzdělávání pro školení v kuchyni, jídle a pití, úklidu a front office.

Pro ověření této zkušenosti studenti vedou povinné stáže v jednom z partnerských hotelových řetězců společnosti Vatel po celém světě.

Praktické aplikační struktury pro praktický výcvik v práci v hotelnictví.

Vatel Thailand má ve škole dvě školicí střediska pro studenty, aby získali praktické provozní zkušenosti pod dohledem profesionálů z oboru, včetně 2 kuchyní a další cukrárny:

Restaurace Vatel (50 míst)
Otevřeno 11:30 - 14:30 pondělí - pátek

Cafe Vatel (80 míst)
Otevřeno od pondělí do pátku od 19:30 do 15:00

119377_119349_1.jpg

Proč studovat s Vatelem?

S bakalářem v oboru International Hotel Management jste kvalifikováni k provozování manažerských pozic v mezinárodním hotelnictví a cestovním ruchu. Během studia studenti Vatel:

  • získat odborné, právní, ekonomické a základní jazykové znalosti pro svůj obor;
  • Naučte se manažerské techniky a dovednosti vedoucího týmu.

Tito budoucí manažeři v mezinárodním odvětví pohostinství se zabývají konkrétními a provozními profesionálními realitami v celém vzdělávacím programu:

  • Mají skutečné klienty v kavárně a restauraci Vatel během jejich praktických aplikačních týdnů, starší studenti spravují mladší: všichni pracují společně v reálných podmínkách řízení.
  • Každý rok si zdokonalují své dovednosti na stáži ve 4/5 hvězdičkových hotelech, včetně mezinárodní stáže ve 3. roce v místech, jako je Francie.
  • Jejich kurzy pořádají profesoři i profesionálové v oblasti pohostinství a cestovního ruchu.

Možnost účastnit se oceněného studentského výměnného programu Marco Polo Student Exchange na jiných školách Vatel.

Studujte v Thajsku

Thajsko je známé pro svou pohostinnost (Země úsměvů) a stalo se jednou z nejlepších světových turistických destinací, díky čemuž je ideálním místem pro studium. Bangkok.

Místa

Bangkok

Adresa, 1. řádek
72, CAT Telecom Building, Charoen Krung Road, Si Phraya, Bangrak,
10500 Bangkok, Thajsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium