Cipriani College Of Labour & Co-Operative Studies

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vysoká škola práce a družstevních studií v CCLCS ( CCLCS ) si klade za cíl poskytovat vynikající a vynikající služby našim interním a externím zúčastněným stranám. Naším cílem je splňovat a překonávat požadavky zúčastněných stran neustálým zlepšováním. Každý jednotlivec se podílí na vlastnictví kvality na vysoké škole a zaměřuje se na spokojenost zúčastněných stran.

Cíle vysoké školy práce a družstevních studií Cipriani jsou: Zvýšit účinnost instituce ve výuce a učení; Podporovat výzkum a šíření výsledků výzkumu; Zvýšit kvalitu zkušeností studentů; Zapojte se s dělnickými a kooperativními hnutími, lidskými i profesionálními.

Naši studenti očekávají, že jejich dovednosti a znalosti budou posíleny, aby udržely krok s aktuálními výzvami, kterým jako pracovníci musí čelit. Vysoká škola se stále vyvíjí a doufá, že v oblastech své specializace převezme regionální vedení.

Místa

Valsayn South

Adresa, 1. řádek
Churchill Roosevelt Highway
Valsayn South, Tunapuna/Piarco Regional Corporation, Trinidad a Tobago

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: