Read the Official Description

O UNIVERZITĚ

Cankaya University je rychle se rozvíjející instituce vysokoškolského vzdělávání v hlavním městě Turecka v Ankaru. Věnuje se vědeckému výzkumu a nabízí také volnou, vícerozměrnou a interaktivní atmosféru učení a výuky v řadě předmětů. Zapojení se do akademických studií na místě, kde se západní a východní kultury setkávají a vzájemně propojují, aby vytvořily nové syntézy, nepochybně povede k nejvyšší motivaci a nadšení.

Univerzita Çankaya se zaměřuje na poskytování vysoce kvalitního vysokoškolského vzdělávání a odborné přípravy na světových úrovních, vytváření znalostí a povzbuzení výzkumu a vývoje na mezinárodní úrovni, uvážení veřejné služby v rámci svých primárních cílů, získávání osob, které milují svou zemi a zemi zvlášť, ale přijmout celé lidstvo obecně.

Zpráva předsedy správní rady

Jako zakladatelé univerzity je to naše upřímná naděje a touha komunikovat se všemi akademickými a správními členy i se studenty jako členy stejné rodiny Çankaya University.

Poselství rektora

Çankaya University má čtyři hlavní cíle: poskytovat vysoce kvalitní vzdělání, provádět vědecký výzkum v mezinárodním měřítku, podporovat inovativní myšlení, které přeměňuje čisté výsledky výzkumu na praktickou užitečnost a posilovat institucionalizovanou internacionalizaci.

Fakulty a oddělení

Mezinárodní dohody a výměnné programy

Bilaterální dohody

Při zohlednění cíle internacionalizace má univerzita Çankaya různé dohody s univerzitami po celém světě.

Çankaya University a Rutgers University (New Jersey, USA), jedna z předních státních univerzit ve Spojených státech, mají dohodu, která umožňuje akademikům, vysokoškolským a postgraduálním studentům výměnu a provádění společného výzkumného vývoje (R

Çankaya University má také bilaterální dohody s Missouri University of Science

Erasmus dohody

Program Erasmus je program Evropské unie na podporu vzdělávání, odborné přípravy a sportu v Evropě. Jeho rozpočet ve výši 14,7 miliardy EUR poskytne příležitost mladým generacím studovat, trénovat, získávat zkušenosti a dobrovolně pracovat v zahraničí. V rámci tohoto rozsahu má Çankaya University 64 dvoustranných smluv Erasmus se 44 různými významnými univerzitami v 15 zemích Evropské unie. Podrobnosti naleznete na adrese http://iro.cankaya.edu.tr/karsilikli-anlasmalar/ . Nejen turečtí občané, ale i mezinárodní studenti mají také možnost účastnit se tohoto programu.

Požadované dokumenty pro aplikaci

  • Přihláška,
  • Kópia listiny o zkouškách schválená notářem nebo velvyslanectvím Turecka v zahraničí,
  • Kopie středoškolského diplomu, schváleného notářem nebo velvyslanectvím Turecka v zahraničí,
  • Protokol žadatele, který specifikuje přijaté kurzy a známky podepsané ředitelstvím střední školy a jeho přeloženou verzi schválenou notářem nebo velvyslanectvím Turecka v zahraničí,
  • Fotokopie pasu kandidáta a jeho přeložené verze schválené notářem nebo tureckým velvyslanectvím v zahraničí,
  • 2 pasportní fotografie žadatele,
  • Potvrzení o uplatnění poplatku, které prokazuje, že na bankovní účet Çankaya University je uložen poplatek 100 TL (TL): T. Vakıflar Bankası Meşrutiyet Číslo účtu pobočky: TR280001500158007260429262 (100 TL bude uloženo pro každou žádost o program a nebude vráceno). Další informace naleznete na adrese http://registrar.cankaya.edu.tr/

Život v kampusu

Ubytování

Vedle kampusu Balgat Çankaya University, studentský dům - Petek Kız Öğrenci Evi - s moderním zařízením a vysokými standardy se věnuje studentským službám. Ve středisku Campus byly navrženy a otevřeny nové koleje pro muže, ženy a studenty se zdravotním postižením v akademickém roce 2015-2016.

Sportovní vybavení

V areálu Çankaya University jsou 2 tělocvičny s olympijskými kvalitami, 5 menších hal, jedno fotbalové hřiště s umělou trávou, jeden polo-olympijský krytý bazén a fitness centra. Mezi základní aktivity patří basketbal, volejbal, stolní tenis, šachy, gymnastika a squash.

Studentské kluby

Existují desítky studentských klubů, které posilují sociální dovednosti studentů a zajišťují organizaci různých akcí. Kromě zapsání do stávajícího studentského klubu se studentům doporučuje, aby se ujali iniciativy a založili své vlastní kluby.

Přeprava

Çankaya University Balgat Campus se nachází v centru města Ankara, takže dopravní prostředky jsou poměrně časté a spolehlivé. Pokud jde o centrální areál, studenti a zaměstnanci mohou využívat kyvadlovou dopravu z / do téměř všech čtvrtí Ankary ráno a na konci školního dne. K dispozici jsou také kyvadlová doprava z / do centra kampusu z / do kampusu Balgat a centra města během pracovních dnů. Všechny služby jsou bezplatné.

Jídlo

Tam jsou dvě hlavní restaurace a několik kaváren a jídelny, které slouží jak studentům, tak zaměstnancům v Balgat a Central Campuses. Studentům a personálu se podávají tradiční turecké jídlo, rychlé občerstvení, sendviče a občerstvení v těchto pokrmech.

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Cankaya University

Cankaya University oddělení řízení nabízí vysokoškolský program, který vede k bakalářskému titulu kromě čtyř samostatných absolventských programů (MBA, MSc v řízení lidsk ... [+]

O oddělení:

Cankaya University 's Department of Management nabízí vysokoškolský program, který vede k bakalářskému titulu kromě čtyř samostatných absolventských programů (MBA, MSc v řízení lidských zdrojů a MSc v marketingu a řízení značky spolu s PhD programem v managementu). Management se věnuje excelence v oblasti vzdělávání a výzkumu.

Oddělení průběžně modernizuje svůj obsah a metodiku výuky k dosažení tohoto cíle. Studenti zapsaní do těchto programů obdrží aktuální znalosti v teorii a praxi podnikání. Studenti mají také příležitost seznámit se s ostatními obory prostřednictvím rozsáhlého výběrového kurzu.

... [-]
Turecko Ankara
September 2019
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině