Mevlana University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše založení organizace, Gevher Sultan vzdělávání, výzkum, kultura a zdraví Foundation (GESAV), byl vytvořen v roce 2007, a zřízení Mevlana univerzity byla zahájena od té doby, přičemž první krok ve vzdělávacím života naší země, v červenci 2009. Naše univerzita má jeho jméno z prominentní emisar univerzálních humanitárních hodnot, Hazrat Mevlana Jalaluddin Rumi, který má za to konečným cílem být jedním z předních univerzit z hlediska kvality ve vzdělávání, kultury, umění, stejně jako inter- civilizace dialogu, míru a tolerance činnosti spojené s vědeckým výzkumem a publikaci.

  1. místní nařízení advokátní čísla 5193, zveřejněno v Úředním věstníku ze dne 07.07.2009, stanoví organizaci naší univerzity, zřízený Gevher Sultan školství, výzkumu, kultury a zdravotnictví Foundation. Existuje šest fakult, jedna škola, jedna odborná škola, tři ústavy a dvěma centry.

Akademické jednotky v organizační diagram - Fakulta stavební - College of Health Sciences péče - Pedagogická fakulta - odborné školy - Právnická fakulta - Institut věd - Fakulta managementu - Ústavu sociálních věd - Lékařská fakulta - Ústav zdravotnických věd

Místa

Turecko online

Adresa, 1. řádek
Turecko online, Turecko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: