Přečtěte si oficiální popis

O nás

Jako výzkumná univerzita otevírá Özyeğinská univerzita vždy nové obzory a představuje pro studenty nové možnosti, které jim umožňují objevit své pravé kompetence. Ve snaze vyniknout absolventům a být o krok napřed před ostatními, Özyeğin nabízí inovativní vzdělávací model, který přidává hodnotu svým studentům. Hlavním posláním Özyeğin University je připravit studenty na to, aby byli vynalézavými absolventy ve světě podnikání, aby se ujistili, že víte více než jeden cizí jazyk, získávají nové dovednosti prostřednictvím společenských aktivit, neustále se rozvíjejí, rozšiřují svou globální vizi před absolvováním prostřednictvím mezinárodní praxe nebo výměnných programů a vždy být ve službách společnosti.

Historie nadace

Nadace Hüsnü M. Özyeğinová začala své úsilí o založení univerzity Özyeğin na podzim roku 2005. Nadace pro univerzitu Özyeğin zahrnovala komplexní průzkumy prováděné s více než 500 subjekty, včetně podnikatelů, členů fakulty a studentů univerzitních a středních škol. studie "Rozvoj odvětví a profesí v Turecku a ve světě". Na základě výsledků těchto studií ARAMA Consulting zahájila projektový proces. Základní hodnoty a vize univerzity byly projednány a identifikovány ve spolupráci se všemi zúčastněnými stranami. Univerzita Özyeğin utvářela svou vizi prostřednictvím řady workshopů. Na těchto seminářích se zúčastnilo více než 300 účastníků, včetně podnikatelů, členů fakulty, vysokoškolských studentů a nových absolventů.

V souladu s kolektivní vizí byla univerzita Özyeğin oficiálně založena 18. května 2007, aby sloužila jako jedinečná univerzita, která by přispěla k sociálnímu rozvoji prostřednictvím svého moderního vzdělávacího systému, inovativní struktury integrované s životem, akademického přístupu propojeného se sektory a akademických programů přizpůsobených odpovídajícím způsobem.

Univerzita Özyeğin uvítala své první studenty na svém Altunizade Campus v září 2008 a otevřela dveře svého Çekmeköy Campusu v září 2011.

Çekmeköy Campus

Özyeğin University Çekmeköy Campus je klidný, klidný a klidný univerzitní areál. Vytvořená přední architektonickou firmou, která také navrhla budovy Univerzity Cambridge a Princetonské univerzity, Campus OzU Çekmeköy je prvním školním areálem certifikovaným LEED v Turecku. Nachází se na pozemku o rozloze 280 000 čtverečních metrů, areál nabízí veškeré vybavení a vybavení potřebné k podpoře akademického rozvoje studentů a jejich vystavování společenským, sportovním a kulturním událostem prostřednictvím svých tichých a pohodlných studijních místností, moderních učeben a laboratoří, 15 000 metrů čtverečních Athletic Center, 2 600 čtverečních metrů knihovny a dvě sály s kapacitou 350 a 372 osob.

Vidění

Jsme finanční přístupná a podnikatelská výzkumná univerzita. Ve všech našich programech usilujeme o uznání na celostátní i mezinárodní úrovni jako jedna z deseti nejlepších v Turecku, ve východní Evropě a na Středním východě a jedna z 200 nejlepších světových. Naši absolventi budou známí tím, že pro zaměstnavatele okamžitě změní.

Mise

Posláním univerzity Özyeğin je vytvářet, sdílet a uplatňovat znalosti ve službách společnosti. Naše aplikovaná výzkumná agenda vytváří užitečné znalosti. Své znalosti sdílíme prostřednictvím našich vzdělávacích programů, které mění životy našich studentů. Aplikace těchto poznatků přináší společnosti ekonomické výhody prostřednictvím start-up a spin-out společností a díky vyšší efektivitě a produktivitě stávajících společností.

Základní hodnoty

Vedoucími hodnotami univerzity Özyeğin jsou svoboda, flexibilita, multidimenzionality a dostupnost.

  • Univerzita bude zastáncem akademické svobody a institucionální autonomie.
  • Univerzita poskytne studentům, zaměstnancům a institucím, s nimiž spolupracuje, rozsáhlou flexibilitu. Díky charakteristikám, jako jsou flexibilní struktury, dynamické programy a svoboda při výběru kurzů, poskytne univerzita svým studentům a výzkumným pracovníkům možnost přizpůsobit se rychle se měnícímu obchodnímu životu, jakož i vzdělávacím a výzkumným příležitostem, které lze přizpůsobit individuálním rozdíly.
  • Univerzita přijme multidimenzionální přístup, který nabídne různé možnosti a charakteristiky a rozvíjí prostředí zahrnující různé kultury a hlediska. Univerzita se bude rozvíjet v prostředí rozmanitosti tím, že poskytne různé příležitosti pro výměnu mezi kulturami a podpoří kreativitu, učení a objev. V tomto kontextu bude velký význam věnován mezinárodním výměnným programům pro studenty a profesory a mezinárodní akademické spolupráci.
  • Díky efektivnímu fungování a modelu finanční podpory bude univerzita finančně dostupná studentům z různých částí Turecka a regionu. Díky efektivnímu stipendijnímu systému poskytne univerzita příležitosti pro brilantní a úspěšné studenty, jejichž zdroje jsou omezené; Kromě toho v rámci inovačního systému kreditů vytvoří příležitosti pro studenty, kteří jsou ochotni převzít finanční odpovědnost za studium.

Prohlášení o nediskriminaci

Özyeğin University najímá akademické a administrativní pracovníky a přiznává studentům bez ohledu na pohlaví, rasu, barvu, národnostní nebo etnický původ, víru, náboženství, věk, postižení, sexuální orientaci nebo genderovou identitu a nediskriminuje na základě pohlaví, rasy, národnostního či etnického původu, víry, náboženství, věku, zdravotního postižení, sexuální orientace nebo pohlavní identity při správě svých vzdělávacích a zaměstnaneckých politik, udělování stipendií nebo programů podporovaných univerzitami.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Ozyegin University

Cílem bakalářského programu Management Information Systems je kultivovat špičkové absolventy, kteří jsou schopni uspokojit potřeby podniků při vytváření, uchovávání, přís ... [+]

Přehled

Cílem bakalářského programu Management Information Systems je kultivovat špičkové absolventy, kteří jsou schopni uspokojit potřeby podniků při vytváření, uchovávání, přístupu a sdílení informací; kteří mají velmi pokročilé dovednosti a schopnosti plánovat, navrhnout, zavést a řídit nezbytné metody, procesy a systémy potřebné pro splnění takových informačních potřeb jak pro podnikové podniky, tak pro vlastní podniky; a kteří jsou schopni identifikovat, plnit a řídit tyto potřeby prováděním technických, ekonomických a strategických analýz.

Expert v technologii a podnikání

Program vysokoškolského managementu informačních systémů je navržen jako nejkomplexnější a nejmodernější program v oboru v Turecku. Program se pyšní bohatými učebními osnovami připravenými úzkou spoluprací průmyslových a technologických firem. Poskytuje pevný základ ve všech funkcích řídících informačních systémů, které jsou využívány v národních a mezinárodních organizacích, nabízejí specializaci v oblasti globálních informačních systémů řízení a podporují národní a mezinárodní obchodní operace.... [-]

Turecko Orman Sokak
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ozyegin University

V éře integrace světových trhů dochází k větší konkurenci spojené s obrovskými příležitostmi. Vzhledem k tomu, že se odvětví finančních služeb neustále vyvíjí, roste také ... [+]

Přehled

Dobře fungující finanční sektor není jen výsledkem hospodářského rozvoje, ale také jedním z hlavních hnacích sil udržitelného růstu.

V éře integrace světových trhů dochází k větší konkurenci spojené s obrovskými příležitostmi. Vzhledem k tomu, že se odvětví finančních služeb neustále vyvíjí, roste také potřeba kvalifikovaných lidských zdrojů. Abychom našim absolventům uspěli ve vysoce konkurenčním trhu, který oceňuje odbornost a důvěryhodnost, jsme odhodláni prosazovat své znalosti, dovednosti a schopnosti.

Vysokoškolský program mezinárodních financí s proslulou fakultou, silným učebním plánem a vazbami na odvětví finančních služeb má za cíl absolvovat odborníky, kteří jsou si vědomi dnešních náročných ekonomických a sociálních otázek. Naším posláním je vybavit naši studenty nástroji a dovednostmi potřebnými pro jejich budoucí kariéru a poskytnout jim základ, který potřebují k tomu, aby se stali kompetentními vedoucími pracovníky, kteří převezmou vedoucí roli ve svém profesním a každodenním životě... [-]

Turecko Orman Sokak
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ozyegin University

Vítejte na oddělení mezinárodních vztahů na Özyeğin University . Mezinárodní vztahy jsou podpoložka společenských věd, která zaměstnává různé interdisciplinární metody od ... [+]

Přehled

Vítejte na oddělení mezinárodních vztahů na Özyeğin University . Mezinárodní vztahy jsou podpoložka společenských věd, která zaměstnává různé interdisciplinární metody odvozené od historie, ekonomie a sociologie, aby studovala vztahy mezi mezinárodními aktéry, jako jsou státy, mezinárodní organizace, nadnárodní společnosti a nevládní organizace. Kromě teoretických a empirických aspektů těchto vztahů také mezinárodní vztahy zkoumají své geografické a regionální role. Vzájemné působení těchto vztahů vede zejména k jevům, jako je mezinárodní a regionální bezpečnost, migrace, měnící se pojetí mezinárodního práva, válečné zločiny, rekonstrukce po skončení konfliktu a budování státu.... [-]

Turecko Orman Sokak
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ozyegin University

Özyeğin University zahájila svůj program Mezinárodní obchod a obchod s ambiciózním cílem vzdělávat globální experty zítřka, kteří by splnili požadavky a výzvy mezinárodní ... [+]

Přehled

Özyeğin University zahájila svůj program Mezinárodní obchod a obchod s ambiciózním cílem vzdělávat globální experty zítřka, kteří by splnili požadavky a výzvy mezinárodního obchodního světa. Hlavním cílem programu je poskytnout studentům potřebné dovednosti a nástroje, aby se staly konkurenceschopnými ve vysoce globalizovaném světě. Program vyžaduje, aby studenti vybrali oblast odborných znalostí, kde se studenti seznámí s sociální strukturou regionu, jeho jazykem a především jeho obchodními praktikami. Aby získal praktické zkušenosti, oddělení povzbuzuje studenty k tomu, aby absolvovali stáž nebo pokračovali v jejich vzdělávání v prestižních společnostech, univerzitách nebo institucích ve svých vybraných oblastech odbornosti.... [-]

Turecko Orman Sokak
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ozyegin University

Rychle se měnící konkurenční svět vyžaduje osoby, které jsou schopné vytvářet, využívat a řídit tvůrčí znalosti. Hlavním cílem bakalářského programu Business Administrati ... [+]

Přehled

ZAMĚŘENÍ NA OBDOBÍ ŽIVOTNÍHO DOPRAVNÍHO DOPRAVNÍHO DOPRAVNÍHO DOPRAVA

Rychle se měnící konkurenční svět vyžaduje osoby, které jsou schopné vytvářet, využívat a řídit tvůrčí znalosti. Hlavním cílem bakalářského programu Business Administration je poskytnout studentům manažerskou vizi, která může kombinovat dnešní požadavky a zvyšující se hodnoty zítřka, a vzdělávat výkonné kandidáty, kteří jsou schopni převzít vedoucí roli v podnikatelském světě, stejně jako podnikatelé, kteří by byli hnací silou ekonomiky.

Během prvního a druhého ročníku se studenti účastní kurzu, který se skládá převážně z základních kurzů a požadovaných programových kurzů. Počínaje druhým rokem absolvují studenti řadu kurzů pro sektorová řešení, kde se zpočátku seznámili s různými odvětvími podnikání, jako jsou finanční služby, zdravotní péče nebo výroba spotřebního a průmyslového zboží. Během třetího a čtvrtého ročníku se studenti účastní především volitelných kurzů.... [-]

Turecko Orman Sokak
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ozyegin University

Studium ekonomie vysvětluje, jak lidé volí a pomáhají nám porozumět společenským, obchodním a globálním problémům. Ekonomika je obzvláště užitečnou hlavou v dnešním neust ... [+]

Přehled

Studium ekonomie vysvětluje, jak lidé volí a pomáhají nám porozumět společenským, obchodním a globálním problémům. Ekonomika je obzvláště užitečnou hlavou v dnešním neustále se měnícím globálním trhu práce. Stupeň ekonomiky poskytuje řešení problémů a analytické dovednosti, které jsou použitelné v mnoha profesích a kariérách.

Cílem programu je porozumět rozhodování podniků a spotřebitelů, stejně jako důsledky a příčiny ekonomických otázek. Ekonomická fakulta Özyeğin University je odhodlána poskytovat prvotřídní vysokoškolské a postgraduální programy a vytvářet vysoce kvalitní ekonomický výzkum.

Být dobrým ekonomem vyžaduje důležité rysy - technické i osobní. Patří sem, ale nejsou omezeny na:... [-]

Turecko Orman Sokak
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ozyegin University

Cílem bakalářského programu Podnikání je připravit "nezávislé", "firemní" a "sociální" podnikatele, kteří budou hnací silou rozvoje s inovacemi, které dosahují, stejně ja ... [+]

Přehled

Cílem bakalářského programu Podnikání je připravit "nezávislé", "firemní" a "sociální" podnikatele, kteří budou hnací silou rozvoje s inovacemi, které dosahují, stejně jako objem podnikání a pracovních příležitostí, které vytvářejí.

Program usiluje o to, aby studenti získali potřebné vzdělání a schopnost najít a posoudit potenciální obchodní příležitosti a přeměnit je na tržní a udržitelné ekonomické produkty a služby a vytvořit tak nové obchodní a pracovní příležitosti. S cílem zvýšit povědomí studentů o podnikání bude program nejen prezentovat studentům dostatek příležitostí a zařízení pro získání a / nebo rozvíjení podnikatelských dovedností, ale také jim naučí podnikatelské chování, postoj a schopnosti.... [-]

Turecko Orman Sokak
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ozyegin University

Posláním psychologického programu Özyeğin University je přispět k řešení sociálních problémů přenosem psychologických poznatků produkovaných jeho dynamickými a kompetentn ... [+]

Přehled

Posláním psychologického programu Özyeğin University je přispět k řešení sociálních problémů přenosem psychologických poznatků produkovaných jeho dynamickými a kompetentními členy fakulty do všech aspektů života a vytvářením nových psychologů, kteří pracují v teoretické a praktické oblasti psychologie. Naším cílem je nabídnout univerzální vzdělání tím, že vezmeme v úvahu nový vývoj v oblasti psychologie a potřeby země; a rozvíjet vzdělávací a praktické prostředí pro naše studenty, aby své odborné znalosti a dovednosti praktikovaly a dále rozvíjely jejich akademický a osobní rozvoj.

Akreditace

Oddělení psychologie ÖzÜ bylo akreditováno Akreditačním výborem tureckého psychologického sdružení v roce 2016 na dobu 7 let.... [-]

Turecko Orman Sokak
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Ozyegin University

Vysokoškolský program v oboru strojírenství přivítal své první studenty v září 2009. První strukturování kurikula probíhala pod vedením kritéria ABET s přezkoumáním vedou ... [+]

Přehled

V roce 2009 bylo založeno Oddělení strojního inženýrství Özyeğin University . V roce 2014 máme první absolventy. Do roku 2015 se provádí výzkumná a vzdělávací činnost s 9 členy fakulty, kteří jsou odborníky v oblasti energetiky, mechatroniky a materiálů. Celková míra stipendia katedry je 60%. Do roku 2015 se do mechanického inženýrství může zaregistrovat 54 nových studentů.

Naše mise

Posláním katedry strojního inženýrství je vzdělávat efektivní inženýry a vědce s podnikatelským a vědeckým zaměřením, kteří jsou vybaveni základními vědeckými a technickými znalostmi a schopností používat moderní technologie, které jsou nezbytné pro navrhování a vývoj nových teorií a technologií pro realizaci zařízení, systémů a procesů, které společnost a průmysl potřebuje, a aby v součinnosti s průmyslem a dalšími institucemi uskutečňoval základní a aplikovaný výzkum, aby získal nové informace potřebné pro společnost a nezbytné pro navrhování a výrobu pokročilých technologických produktů a procesů.... [-]

Turecko Orman Sokak
Září 2020
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ozyegin University

Program bakalářského studia v oboru Elektronické inženýrství přivítal své první studenty v září 2009. První strukturování kurikula probíhala pod vedením ABET kritéria s p ... [+]

PřehledProgram bakalářského studia v oboru Elektronické inženýrství přivítal své první studenty v září 2009. První strukturování kurikula probíhala pod vedením ABET kritéria s přezkoumáním vedoucích počítačových škol ve světě a Turecka v souladu s přehodnocením všech zúčastněných stran a konzultantů. Naše oddělení také zahrnuje Bolognu standardy ve svých strukturách. Ve světle nové fáze hodnocení provedené v roce 2014 jsme se rozhodli přezkoumat MÜDEK (Asociace pro hodnocení a akreditaci inženýrských programů)Vzdělávací cíleNaši absolventi budou schopnipracovat jako elektrotechnici, výzkumní pracovníci nebo manažery v národních nebo mezinárodních společnostech,absolvovat magisterské nebo doktorské studium v elektrotechnických inženýrských oborech nebo příbuzném oboru na postgraduálních školách po celém světě a nakonec zastávat funkce na fakultách v akademické oblasti avyvíjet nové produkty založené na pokroku v elektrotechnických inženýrských strojích a / nebo založit nové high-tech společnosti.Výsledky programuNaši studenti získají níže uvedené znalosti, schopnosti a chování v době jejich promoci.Základní výsledky 1. Schopnost efektivně komunikovat a psát a prezentovat zprávu v turečtině a angličtině. 2. Schopnost pracovat individuálně a v rámci disciplinárních a multidisciplinárních týmů. 3. Uznání potřeby celoživotního učení a schopnost přístupu k informacím, sledování vědeckého a technologického vývoje a neustálé prozkoumávání sebe sama. 4. Znalost řízení projektů, řízení rizik, inovace a řízení změn, podnikání a udržitelný rozvoj. 5. Znalost odvětví a schopnost připravovat obchodní plán. 6. Porozumění odborné a etické odpovědnosti a odhalení etického chování.Fakulta strojních specifických výsledků 7. Znalost technických problémů éry, celosvětový a společenský dopad technických řešení na zdraví, životní prostředí a bezpečnost a jejich právní důsledky. 8. Znalost aktuálních inženýrských aplikací a standardů používaných... [-]
Turecko Orman Sokak
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ozyegin University

Vysokoškolský program Özyeğin University Civil Engineering se snaží kultivovat novou generaci inženýrů s hlubokými znalostmi a rozsáhlou kapacitou pro využití nejmoderněj ... [+]

Přehled

Vysokoškolský program Özyeğin University Civil Engineering se snaží kultivovat novou generaci inženýrů s hlubokými znalostmi a rozsáhlou kapacitou pro využití nejmodernějších technologií pro aplikace ve stavebnictví; vybavené širokými dovednostmi v oblasti specializace z hlediska designu i praxe; věnována osobním, kulturním a společenským hodnotám; projevující intenzivní nadšení a silnou touhu myslet, klást otázky a učit se. Naši absolventi budou mít privilegované postavení v různých oborech stavebního inženýrství, které vyžadují důkladnou specializaci ve stále se měnícím obchodním světě.

Naši absolventi

Naši absolventi budou... [-]

Turecko Orman Sokak
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ozyegin University

Jako součást Fakulty architektury a designu v Turecku, který je poprvé v Turecku, nabízí katedra komunikačního designu čtyřletý vysokoškolský program zaměřený na pochopen ... [+]

Přehled

Jako součást Fakulty architektury a designu v Turecku, který je poprvé v Turecku, nabízí katedra komunikačního designu čtyřletý vysokoškolský program zaměřený na pochopení principů, teorií a praxe komunikačního designu s cílem přenášet nápady a informace sestávající z obrazu, textu a zvuku v nejúčinnější podobě. Zahrnuje oblasti, jako je architektura informací, design interaktivního rozhraní, multimediální aplikace, nová generace komunikačních technologií a interaktivní výstavní systémy. Tento program je ve vzájemné podpoře s dalšími odděleními fakulty. Naši studenti, kromě získání silného zázemí v zásadách komunikačního návrhu, mohou být vybaveni interdisciplinárními znalostmi, které zahrnují širokou oblast, nebo získáním hlubokých znalostí prostřednictvím našeho modulárního programu, mohou být absolvováni jako odborníci v osobně zaměřené oblasti.... [-]

Turecko Orman Sokak
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ozyegin University

Program vysokoškolského managementu letectví se pyšní bohatými učebními osnovami, jejichž cílem je vybudovat silnou základnu v řízení a letectví prostřednictvím série hla ... [+]

Přehled

Program vysokoškolského managementu letectví se pyšní bohatými učebními osnovami, jejichž cílem je vybudovat silnou základnu v řízení a letectví prostřednictvím série hlavních a základních kurzů. Komplexní kurikulum programu zavádí studenty do oblasti managementu a letectví, vybaví je hlubokými znalostmi a pokročilými dovednostmi požadovanými v obou oborech. Program BSC je také obohacen o různorodý soubor volitelných předmětů v různých disciplínách, což studentům nabízí možnost specializovat se v oblastech, které jsou předmětem zájmu. Přijmout skutečně mezinárodní vizi, program také usiluje o poskytnutí mezinárodních výměn a stáž příležitostí pro studenty s významnými akademickými záznamy.... [-]

Turecko Orman Sokak
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ozyegin University

Program architektury interiéru a životního prostředí, který nabízí Fakulta architektury a designu Univerzity Ozyegin, má za cíl připravit své absolventy jako interiéroví ... [+]

Přehled

Program architektury interiéru a životního prostředí, který nabízí Fakulta architektury a designu Univerzity Ozyegin, má za cíl připravit své absolventy jako interiéroví architekti, kteří kladou velký důraz na environmentální, sociální a ekonomickou udržitelnost, aplikují koncepty udržitelnosti nejen v prostorovém designu, materiály, ale ve všech svých konstrukčních a výrobních postupech.

Cílem programu je posunout znalosti a dovednosti v oblasti designu prostřednictvím důkladného výzkumu environmentálních, sociálních a technologických kontextů prostřednictvím teoretických a aplikovaných průzkumů a formulováním experimentálních, kritických a kreativních perspektiv pro vytváření lepších obytných prostorů.... [-]

Turecko Orman Sokak
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ozyegin University

Program bakalářského studia a kulinářského umění je určen studentům, kteří usilují o profesní kariéru v oblasti kulinárských a potravinářských služeb. ... [+]

Přehled

Program bakalářského studia a kulinářského umění je určen studentům, kteří usilují o profesní kariéru v oblasti kulinárských a potravinářských služeb. Tento čtyřletý studijní program je integrován do řízení restaurací a je jedním z jeho druhů v Turecku. Program poskytuje solidní základnu se základními kurzy o kulinářských uměních, po nichž následuje obohacená řada kurzů o pokročilých gastronomických technikách; a později zavádí studenty do řízení restaurací. Během čtyřletého studijního období se studenti seznámí s tajemstvím kulinářského světa a získají praktické zkušenosti tím, že své praktické znalosti uplatní v aplikovaných kurzech.... [-]

Turecko Orman Sokak
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ozyegin University

Vysokoškolský program v oboru informatiky přivítal své první studenty v září 2010. První strukturování učebních osnov se uskutečnilo pod vedením ABET a ACM (Association f ... [+]

Přehled

Technologie se stala nepostradatelnou součástí našeho života a my jsme se stali závislými na technologii. To může vzbudit dojem, že nyní máme velení technologie a vědy více než kdy předtím. Ale jak je to přesné? Existuje nebezpečí, které souvisí s technologickou závislostí: může omezit myšlení, vynález a kreativitu a nakonec oslabit sílu výroby vědy a techniky. Posláním inženýrské fakulty by proto mělo být přeměnit naši mládež od uživatelů technologií na tvůrce technologií v rozsáhlých technologických oceánech. Inženýři, kteří podporujeme, musí vědět, že alespoň polovina znalostí a dovedností, které potřebují k vytvoření mobilního telefonu, který drží v rukou, skutečně spočívá v jejich vlastní mysli. Jejich zakotvená sebedůvěra a shromažďování znalostí jistě přináší rozdíly v jejich budoucím podnikatelském záměru a v přístupu k akademickému světu prostřednictvím vědecké výroby. Mělo by být známo, že za každou úspěšnou technologickou iniciativou spočívají lidé, kteří jako primární principy přijali hromadění znalostí, tvrdou práci a racionální myšlení. Na rozdíl od lidového myšlení, "dobrý nápad" nikdy nestačí na to, aby vytvořil tech gigant sám o sobě. S těmito úvahami učíme naše studenty, že učení, dotazování a analýza jsou klíčovými způsoby myšlení. Zatímco to děláme, připravujeme je také jako podnikatelské inženýry, pomůžeme jim integrovat se s průmyslem a objevujeme naše studenty, kteří chtějí v rané fázi vykonávat akademickou kariéru, aby je vedli k správnému kurzu.... [-]

Turecko Orman Sokak
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ozyegin University

Studenti, kteří úspěšně dokončili přípravný program anglického jazyka, mají nárok na zahájení svého čtyřletého vysokoškolského programu Letní profesionální lekcí. Akademi ... [+]

Přehled

Studenti, kteří úspěšně dokončili přípravný program anglického jazyka, mají nárok na zahájení svého čtyřletého vysokoškolského programu Letní profesionální lekcí. Akademické kurzy, stejně jako teoretické pozemní výcviky, budou doručeny Özyeğin University Professional Flight Program, přičemž letový výcvik bude nabízen organizací AYJET Anatolian Stars Flight Training podle Protokolu o akademické spolupráci mezi Özyeğinem a AYJET. Naši absolventi budou mít také kvalifikaci pro pilotní licenci (ATPL) vydanou Generálním ředitelstvím pro civilní letectví (SHGM).

"Potenciální studenti musí předložit osvědčení o zdravotní způsobilosti prvního stupně (Class-1) vydané oprávněnými leteckými zdravotnickými středisky uznávanými Generálním ředitelstvím pro civilní letectví (SHGM) spolu s čistým zdravotním dokladem, který stanoví, že" žádné překážky nebo omezení, která brání nositeli, aby sloužil jako velitel letadla v letadlech s jedním pilotem. "... [-]

Turecko Orman Sokak
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ozyegin University

Profesní průmyslová profese se snaží vyřešit problémy lidí, zlepšit jejich kvalitu života a zpříjemnit život při navrhování a vývoji inovativních produktů, služeb a systé ... [+]

Přehled

Průmyslový design Profese

Profesní průmyslová profese se snaží vyřešit problémy lidí, zlepšit jejich kvalitu života a zpříjemnit život při navrhování a vývoji inovativních produktů, služeb a systémů. Analýza stávajících zkušeností uživatelů, zlepšení rozbitých zkušeností a navrhování nových uživatelských zkušeností leží v jádru tohoto povolání. Široká škála produktů, služeb a systémů, které denně používáme, jsou výsledkem takového úsilí. Mezi ně patří láhev značky CocaCola, která se stala ikonou značky, Sony Walkman, která změnila praxi naslouchání hudby a Apple iPhone, která předefinovala naši interakci s telefony. Tyto příklady rovněž zdůrazňují širokou oblast práce průmyslových designérů. Jedinečný společenský a kulturní kontext Turecka dokonce rozšiřuje uplatnění průmyslového designu v naší zemi. Spolu s důrazem na rozvoj a hospodářský růst společnosti zaměřily svou pozornost na průmyslový design, aby přicházely s návrhy inovativních řešení. V tomto ohledu je průmyslový design vyhodnocen jako nový zdroj inovací, a tudíž i konkurence.... [-]

Turecko Orman Sokak
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ozyegin University

Vysokoškolský program v oboru Průmyslové inženýrství přivítal své první studenty v září 2009. První strukturování kurikula probíhala pod vedením kritéria ABET s přezkoumá ... [+]

O nás

Vysokoškolský program v oboru Průmyslové inženýrství přivítal své první studenty v září 2009. První strukturování kurikula probíhala pod vedením kritéria ABET s přezkoumáním vedoucích průmyslových inženýrských škol ve světě a Turecka v souladu s poznámkami všech zúčastněných stran konzultantů. Naše oddělení také zahrnuje ve svých strukturách Bolognu standardy. Ve světle nové fáze hodnocení provedené v roce 2014 jsme se rozhodli přezkoumat MÜDEK (Asociace pro hodnocení a akreditaci inženýrských programů)

Vzdělávací cíle

Naši absolventi budou schopni

pracovat jako průmyslový inženýr, výzkumní pracovníci nebo manažeři ve vnitrostátních nebo mezinárodních společnostech,absolvovat magisterské nebo doktorské studium v průmyslových inženýrských oborech nebo příbuzných oborech na postgraduálních školách po celém světě a nakonec zastávat funkce na fakultách v akademické oblasti avyvíjet nové produkty založené na pokroku průmyslových inženýrů a / nebo založit nové high-tech společnosti.Výsledky programu... [-]
Turecko Orman Sokak
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ozyegin University

Program vysokoškolského managementu, který nabízí Özyeğin University School of Applied Sciences, je čtyřletý akademický program, který byl zahájen jako první svého druhu ... [+]

Přehled

Program vysokoškolského managementu, který nabízí Özyeğin University School of Applied Sciences, je čtyřletý akademický program, který byl zahájen jako první svého druhu v Turecku s veřejně oznámeným cílem být mezi dvaceti (20) mezinárodními akademickými programy v této oblasti do roku 2020.

Protokol podepsaný mezi Özyeğin University programem Özyeğin University Program Management a Swissôtel Hotels

Kromě toho program vysokoškolského managementu Özyeğin University na Özyeğin University School of Applied Sciences rovněž předložil značné úsilí, aby zřídil svůj poradní výbor, jeden svého druhu na světě, který sdružuje 12 aktivních veteránů vedoucích pohostinství a cestovního ruchu, pořádá své první setkání a vyzývá k zahájení své práce dne 16. července 2009. Dnes se náš poradní výbor pyšní na svých osmnáct (18) členů, kteří poskytují poradenství našim studentům v rámci bakalářského studia jako Mentori.... [-]

Turecko Orman Sokak
Září 2020
Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Çekmeköy Campus Nişantepe District, Orman Street, 34794 Çekmeköy
34794 Orman Sokak, Istanbul, Turecko