Ozyegin University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Jako výzkumná univerzita otevírá Özyeğinská univerzita vždy nové obzory a představuje pro studenty nové možnosti, které jim umožňují objevit své pravé kompetence. Ve snaze vyniknout absolventům a být o krok napřed před ostatními, Özyeğin nabízí inovativní vzdělávací model, který přidává hodnotu svým studentům. Hlavním posláním Özyeğin University je připravit studenty na to, aby byli vynalézavými absolventy ve světě podnikání, aby se ujistili, že víte více než jeden cizí jazyk, získávají nové dovednosti prostřednictvím společenských aktivit, neustále se rozvíjejí, rozšiřují svou globální vizi před absolvováním prostřednictvím mezinárodní praxe nebo výměnných programů a vždy být ve službách společnosti.

Historie nadace

Nadace Hüsnü M. Özyeğinová začala své úsilí o založení univerzity Özyeğin na podzim roku 2005. Nadace pro univerzitu Özyeğin zahrnovala komplexní průzkumy prováděné s více než 500 subjekty, včetně podnikatelů, členů fakulty a studentů univerzitních a středních škol. studie "Rozvoj odvětví a profesí v Turecku a ve světě". Na základě výsledků těchto studií ARAMA Consulting zahájila projektový proces. Základní hodnoty a vize univerzity byly projednány a identifikovány ve spolupráci se všemi zúčastněnými stranami. Univerzita Özyeğin utvářela svou vizi prostřednictvím řady workshopů. Na těchto seminářích se zúčastnilo více než 300 účastníků, včetně podnikatelů, členů fakulty, vysokoškolských studentů a nových absolventů.

V souladu s kolektivní vizí byla univerzita Özyeğin oficiálně založena 18. května 2007, aby sloužila jako jedinečná univerzita, která by přispěla k sociálnímu rozvoji prostřednictvím svého moderního vzdělávacího systému, inovativní struktury integrované s životem, akademického přístupu propojeného se sektory a akademických programů přizpůsobených odpovídajícím způsobem.

Univerzita Özyeğin uvítala své první studenty na svém Altunizade Campus v září 2008 a otevřela dveře svého Çekmeköy Campusu v září 2011.

Çekmeköy Campus

Özyeğin University Çekmeköy Campus je klidný, klidný a klidný univerzitní areál. Vytvořená přední architektonickou firmou, která také navrhla budovy Univerzity Cambridge a Princetonské univerzity, Campus OzU Çekmeköy je prvním školním areálem certifikovaným LEED v Turecku. Nachází se na pozemku o rozloze 280 000 čtverečních metrů, areál nabízí veškeré vybavení a vybavení potřebné k podpoře akademického rozvoje studentů a jejich vystavování společenským, sportovním a kulturním událostem prostřednictvím svých tichých a pohodlných studijních místností, moderních učeben a laboratoří, 15 000 metrů čtverečních Athletic Center, 2 600 čtverečních metrů knihovny a dvě sály s kapacitou 350 a 372 osob.

Vidění

Jsme finanční přístupná a podnikatelská výzkumná univerzita. Ve všech našich programech usilujeme o uznání na celostátní i mezinárodní úrovni jako jedna z deseti nejlepších v Turecku, ve východní Evropě a na Středním východě a jedna z 200 nejlepších světových. Naši absolventi budou známí tím, že pro zaměstnavatele okamžitě změní.

Mise

Posláním univerzity Özyeğin je vytvářet, sdílet a uplatňovat znalosti ve službách společnosti. Naše aplikovaná výzkumná agenda vytváří užitečné znalosti. Své znalosti sdílíme prostřednictvím našich vzdělávacích programů, které mění životy našich studentů. Aplikace těchto poznatků přináší společnosti ekonomické výhody prostřednictvím start-up a spin-out společností a díky vyšší efektivitě a produktivitě stávajících společností.

Základní hodnoty

Vedoucími hodnotami univerzity Özyeğin jsou svoboda, flexibilita, multidimenzionality a dostupnost.

  • Univerzita bude zastáncem akademické svobody a institucionální autonomie.
  • Univerzita poskytne studentům, zaměstnancům a institucím, s nimiž spolupracuje, rozsáhlou flexibilitu. Díky charakteristikám, jako jsou flexibilní struktury, dynamické programy a svoboda při výběru kurzů, poskytne univerzita svým studentům a výzkumným pracovníkům možnost přizpůsobit se rychle se měnícímu obchodnímu životu, jakož i vzdělávacím a výzkumným příležitostem, které lze přizpůsobit individuálním rozdíly.
  • Univerzita přijme multidimenzionální přístup, který nabídne různé možnosti a charakteristiky a rozvíjí prostředí zahrnující různé kultury a hlediska. Univerzita se bude rozvíjet v prostředí rozmanitosti tím, že poskytne různé příležitosti pro výměnu mezi kulturami a podpoří kreativitu, učení a objev. V tomto kontextu bude velký význam věnován mezinárodním výměnným programům pro studenty a profesory a mezinárodní akademické spolupráci.
  • Díky efektivnímu fungování a modelu finanční podpory bude univerzita finančně dostupná studentům z různých částí Turecka a regionu. Díky efektivnímu stipendijnímu systému poskytne univerzita příležitosti pro brilantní a úspěšné studenty, jejichž zdroje jsou omezené; Kromě toho v rámci inovačního systému kreditů vytvoří příležitosti pro studenty, kteří jsou ochotni převzít finanční odpovědnost za studium.

Prohlášení o nediskriminaci

Özyeğin University najímá akademické a administrativní pracovníky a přiznává studentům bez ohledu na pohlaví, rasu, barvu, národnostní nebo etnický původ, víru, náboženství, věk, postižení, sexuální orientaci nebo genderovou identitu a nediskriminuje na základě pohlaví, rasy, národnostního či etnického původu, víry, náboženství, věku, zdravotního postižení, sexuální orientace nebo pohlavní identity při správě svých vzdělávacích a zaměstnaneckých politik, udělování stipendií nebo programů podporovaných univerzitami.

Místa

Orman Sokak

Adresa, 1. řádek
Çekmeköy Campus Nişantepe District,
Orman Street, 34794 Çekmeköy

34794 Orman Sokak, Istanbul, Turecko