Přečtěte si oficiální popis

O

AMS online je průkopníkem formálních hudebních kvalifikací HE dodávaných výhradně online. To znamená, že můžete požádat o studium u nás bez omezení zeměpisné polohy, která vás drží, navzdory tomu, že operace probíhá z Velké Británie.

  • Možná si myslíte, že vaše zkušenost s učením by mohla utrpět v důsledku neúčastnění tradiční vysoké školy, ale to zdaleka není pravda.
  • Všichni studenti, kteří studují s AMS Online, si užijí výuku tváří v tvář prostřednictvím videohovoru.
  • Toto je uspořádání jeden na jednoho.
  • Váš lektor, mentor nebo supervizor se doslova zaměřuje pouze na vás na vaši kontaktní dobu každý týden.
  • Přidejte k tomu flexibilitu schopnosti studovat, kdykoli chcete a kde chcete, a máte skutečně flexibilní a zvládnutelnou platformu, abyste mohli co nejlépe využít svůj nadační titul , doplňovací kurz BA (Hons) nebo MMus. .
  • Plně potvrzeno University of West London .

Absolventi AMS nyní úspěšně pracují ve Velké Británii a globálním hudebním průmyslu, pozoruhodní absolventi patří:

Tristan Evans z Vampů

Tristan Evans - bubeník v Virgin EMI podepsal kapelu Vampi. Je také producentem mnoha jejich písní. Oni vydali vlastní nahrávací společnost a hráli na stadionech po celém světě.

Laurence Jones Blues umělec roku

Laurence Jonesová - skladatelka, kytarista a zpěvák, vítězný Young Arties of the Year v roce 2014, 2015 a 2016. Podporil Van Morrisona, James Bay, Jools Holland a Buddy Guy.

Josh Kumra

Josh Kumra - podepsaný na Sony RCA, spoluvypísal číslo 1 singlu "Do not Go" s Wretchem 32. Začal vydávat své album a spolupracoval s Naughty Boy a Emeli Sandé.

Eddy Thrower bubnování pro nižší než Atlantik

Eddy Thrower - bubeník v kategorii Lower Than Atlantis, prodávají 6 turné ve Velké Británii, stejně jako 2 nejlepších 40 alb. Oni mají hudbu představoval v hrách takový jak Tony Hawk a Guitar Hero.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina