Přečtěte si oficiální popis

O

Naši studenti jsou v srdci Akademie hudby a zvuku, podporovaný týmem specializovaných lektorů. Nabízíme odborné hudební vystoupení a produkční vzdělávání, připravujeme vás na kariéru v moderním hudebním průmyslu s uznávanou hudební kvalifikací.

Akademie hudby a zvuku založená v roce 1994 nabízí hudební výchovu profesionálních hudebníků ve věku 16-19 let až po vysokoškolské a postgraduální studium v ​​Edinburghu, Exeteru, Gateshedu, Glasgowě, Southamptonu, Swindonu a Online.

S britskými umělci dominujícími na globální hudební scéně a rostoucí popularitou festivalů a živé hudby přinášejících do britské ekonomiky 4 miliardy liber, je to vzrušující průmysl, který je součástí. Existuje široká škála kariérních cest, které můžete sledovat, od psaní písní a výroby až po fázi řízení a zvukové inženýrství. Zdroj: Hudba ve Velké Británii, přál si být tady.

Absolventi AMS nyní úspěšně pracují ve Velké Británii a globálním hudebním průmyslu, pozoruhodní absolventi patří:

Tristan Evans z Vampů

Tristan Evans - bubeník v Virgin EMI podepsal kapelu Vampi. Je také producentem mnoha jejich písní. Oni vydali vlastní nahrávací společnost a hráli na stadionech po celém světě.

Laurence Jones Blues umělec roku

Laurence Jonesová - skladatelka, kytarista a zpěvák, vítězný Young Arties of the Year v roce 2014, 2015 a 2016. Podporil Van Morrisona, James Bay, Jools Holland a Buddy Guy.

Absolventi Josh Kumra

Josh Kumra - podepsaný na Sony RCA, spoluvypísal číslo 1 singlu "Do not Go" s Wretchem 32. Začal vydávat své album a spolupracoval s Naughty Boy a Emeli Sandé.

Eddy Thrower bubnování pro nižší než Atlantik

Eddy Thrower - bubeník v kategorii Lower Than Atlantis, prodávají 6 turné ve Velké Británii, stejně jako 2 nejlepších 40 alb. Oni mají hudbu představoval v hrách takový jak Tony Hawk a Guitar Hero.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Academy of Music & Sound Online

Tento 1letý kurz, který je ekvivalentem 3. ročníku studia, je navržen tak, aby navázal na studium základů hudby, nadace HND nebo uznávaných průmyslových zkušeností s kval ... [+]

Tento 1letý kurz, který je ekvivalentem 3. ročníku studia, je navržen tak, aby navázal na studium základů hudby, nadace HND nebo uznávaných průmyslových zkušeností s kvalifikací. Validovaný University of Wolverhampton, je vyvinut tak, aby odrážel hlavní kariéru Pathways v průmyslu, včetně výkonu, výroby a podnikání.

BA (HONS) PROFESIONÁLNÍ HUDBADetaily kurzuChodVýuka, rady a pokyny od mentorů v oboruSíť a spolupracovat s dalšími hudebníky a podobně smýšlejícími lidmiZískejte pracovní hloubku znalosti o fungování obchodu a hudbySpráva a uvádění na trh vlastních hudebních produktůRozšiřte svůj životopis a portfolio o skutečné zkušenosti a produktyBA (Hons) profesionální hudební jednotkyPROFESIONÁLNÍ PROJEKT... [-]
Spojené království Edinburgh Exeter Glasgow Southampton  + 1 Více
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině