Přečtěte si oficiální popis

Backstage Academy poskytuje nejlepší možnou přípravu pro kvetoucí živé události průmyslu s fantastickým průmyslu odkazy a přístup k výrobním zařízení pro výuku a učení.

Společnost byla založena v červenci 2009, jsme se rychle získal pověst jako centrum excelence pro zákulisí tréninku, specializující se na studijní obory, krátké kurzy a zakázkové vzdělávací programy pro mladé studenty, zavedených odborníků a komunitních skupin.

Sídlíme v Wakefield, West Yorkshire, v největší účelové výrobní zkouška arena komplex v Evropě, LS-Live, který počítá Jay Z, The Stone Roses, Dizzee Rascal, Lady Gaga, Robbieho Williamse, BBC, ITV a netvor energie mezi jeho klienty.

Jako organizace financovaný ze soukromých zdrojů, máme překlenout mezeru mezi průmyslem a vzděláváním, v úzké spolupráci s předními odborníky, aby rychle reagovat na aktuální nedostatek kvalifikované pracovní síly a psát vzdělávací programy v souladu se specifickými požadavky.

Zajišťujeme relevantní a up-to-date školení, takže stupeň studenti získat opravdovou chuť na to, co je život v zákulisí zábavního průmyslu, se zaměřením na zaměstnatelnost.

Naši absolventi pokračovali k získání zaměstnání u Jay Z světového turné, zimní olympijské hry, tím Mumford & Sons tour, pozemek kancelář Glastonbury, Leeds Festival, LS-Live, Alton Towers, zalíbilo Události a Genesis divadlo.

timthumb

Náš průmysl

Existuje pestrá škála kariéry v živém odvětví události, z Tour Manager, kreativní ředitel a umělec styk, k osvětlení programátor, Venue technik a zvukař, jen abychom jmenovali alespoň některé. Každá událost, ať už je to hudební vystoupení, módní přehlídky, sportovní akce, firemní akce, festival nebo divadelní produkce, vyžaduje tým lidí, kteří pracují ve spolupráci s využitím jejich různé skillsets produkovat úspěšný konečný výsledek. Chcete-li dát do perspektivy, Bon Jovi ‚Because We Can‘ world tour začleněna 250.000 tun produkčních prvků v pěti stupních, cestovní 200 pracovníků, šest turné autobusů a více než 80 nákladních vozů, které usnadnily evropské, americké a australské turné. Britský Události Sector (konference, výstavy, veletrhy, pohostinství a sportovní akce) generuje více než 33 miliard £ ročně, s předpovědí, že se tím zvýší na 40 miliard £ 2020. Zdroj: Británie pro společenské akce Odvětví akce vytváří poutavé kariéry, pro mladé i staré, muže a ženy, kvalifikovaných a méně kvalifikovaných, napříč všemi kulturami. To maximalizuje širokou škálu tvůrčích, technických a osobních talentů produkovat inspirativní a svět-měnící se události. Zdroj: ‚Události jsou Great Britain‘ Zpráva o Obchodní cesty a události Partnership (BVEP), březen 2014 ‚jakožto odvětví, události vedou k poskytnutí více než 530.000 (přepočtené počty) pracovních míst od úrovně listem směrem vzhůru ... co je nejdůležitější, aspirace průmyslu vzroste o 12 mld £ 2020 podporuje program růstu pro Spojené království‘. Zdroj: All Party parlamentní skupiny UK Event Industry Poptávka Report do ‚mezinárodní konkurenceschopnosti UK akce Odvětví‘ květen - srpen 2013

ourfacilities

Naše zařízení

Backstage Academy má jedny z nejlepších zařízení v zemi, pro výcvik zákulisí kariéry. Založené na výrobní park v Wakefield, domov podniků včetně Litestructures, brilantní etapách, Perry Scenic Creative, LS-live arény zkušebně komplexu a KB akce, studenti těžit z přístupu k state-of-the-art studio prostoru, představovat nájemní oddělení, nastavit stavebních zařízení a reálných výukových prostor.

zkouška Arena

Jedna z věcí, která nás činí tak unikátní je naše spojení s LS-live zkušebně aréně v našem sídle, které používáme pro hands-o praktických školení. Jedná se o účelový a vysoce flexibilní prostor, který se běžně používá pro putovní přehlídky zkoušky, filmové natáčení, starty produktu, testovací verze a události.

32 m dlouhý a 42 metrů široký studio má střešní kapacitu 128 tun ze svých 18.2m vysokých rigging nosníky, 1200A (3 fáze) energie, a čtyři nakládací rampy, což znamená, že může pojmout jakékoliv velkovýrobu. Studio může být použita pro lanoví školení, osvětlení cvičení, etapa navazuje a dalších praktických cvičení. Studenti mohou také být dána příležitost k tomu pracovní zkušenosti na inscenacích, které přicházejí do studia.

Je těžké si představit, jak obrovská je zde Studio zařízení, proto doporučujeme přichází na jednom z našich Dnů otevřených dveří rozhlédnout pokud uvažujete sem studovat!

Specifikace

 • Plocha: 1641 sq m (17.664 sq ft)
 • Délka: 42 m (138 stop)
 • Šířka: 39 m (128 stop)
 • Výška:
  • 16,5 m (54 ft) K spodní straně portálu,
  • 18,2 m (60 ft), výška Závěsné paprsek
  • 19,8 m (65 ft) Maximální pracovní výška
 • Portálový: 128 Tonne střecha kapacita
 • Výkon: 1200A (3 fáze)
 • Podlaha: R-Tek 5mm rybinovité zámková dlažba

produkce Park

Produkce Park je kompletní pre-produkce a živé události centrum pro Velkou Británii a domov pro Backstage Academy primární školní areál, který sdílí s eklektický mix živé akce podniků, včetně Perry Scenic Creative, brilantní etapách Litestructures a LS-Live.

Existuje pět zkušebnu v on-site přináší celou řadu zájezdů světové třídy a produkcí do parku, včetně: Muse, Take That, Florence and the Machine a Foo Fighters.

Produkce Park nabízí zcela unikátní, skutečné živé události prostředí pro studenty, zatímco oni dokončit svá studia na Akademii Backstage.

Všechny zařízení jsou k dispozici k pronájmu pro konference, akce a večírky. Volejte prosím LS-Live pro více informací: 01977 659888 nebo e-mailem sales@ls-live.com nebo se dozvědět více navštivte Webové stránky výroba Park.

Unity Works

Nedávno zrekonstruovaný, stupeň II chráněná živá hudba místo, Unity Works Wakefield byl otevřen v září 2014 a je základem pro naše BA Visual Production stupně, jakož i poskytování výukové prostředí pro naše další studijní obory.

Unity Works zahrnuje:

 • 600-sedačková místo (800 stání)
 • 100-sedačková funkce pokoj
 • High tech počítačová učebna s pracovními stanicemi HP Z400, s Adobe Creative Cloud, Autodesk, AutoCAD, 3ds Max, d3 a WYSIWYG
 • Pět flexibilní třídních prostory praktický prostor pro zkoumání vizualizací a technologií
 • 4k workstation

Technologie Suites

Připojený do arény jsou v zákulisí akademie moderní zařízení, včetně Apple MacBook Pro IT sady založené běží celou řadu standardních programů průmyslu, kompletní vizualizaci D3 a upravit sadu včetně HD projekce a prostorový zvuk, 3D stereoskopické projekční systém a celou řadu učebny a seminární prostory pro uložení jak akademické a praktickou práci.

Naše technologie apartmány jsou nainstalovány následující software

 • Photoshop
 • Pro Tools
 • Final Cut
 • Adobe Creative Suite
 • WYSIWYG
 • Autodesk Suite
 • d3
 • Isadora
 • Vectorworks
 • ESP vize

Třídních a semináře Spaces

Máme celou řadu moderních třídách a seminární prostory pro uložení jak akademické a praktickou práci.

Dílenské Spaces

Máme celou řadu flexibilních prostorů, které mohou být použity pro celou řadu různých kreativní, praktických workshopů. Většina z nich je vybaven napájecím zdrojem 3-fázové, klimatizace a zatemnění.

Ukázka produktu

Nechceme jen vás naučí o různých produktů a technologií spojenou s průmyslem živých akcí; ukážeme, co se dá dělat stejně.

Máme celou řadu mezer, které mohou být použity pro předvádění produktů, což vám umožní vidět tuto technologii v akci zblízka a dokonce mají jít sám.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Backstage Academy

Ověřena University of Bolton, míra Živá akce Production (Top-up), BA (Hons) poskytuje progrese cestu pro studenty, kteří úspěšně dokončili naši Přímé přenosy Production F ... [+]

Ověřena University of Bolton, v Živá akce Production (Top-up), BA (Hons) Stupeň poskytuje progrese cestu pro studenty, kteří úspěšně dokončili naši Přímé přenosy Production FDA nebo další související Level 5 kvalifikaci.

V roce Top Up se zaměřuje na řízení a poskytne větší vhled do klíčových otázkách zapojených do strategického řízení velkých akcí, festivalů a místech. Osobní a profesní rozvoj je zdůrazněna a povzbudil v průběhu programu spolu s zaměstnatelnosti dovedností a závazku k další profesní rozvoj. Moduly posílit odborné povahy daného programu a jsou navrženy tak, aby naučit studenty navrhovat, vyvíjet a implementovat strategie řízení v průběhu klíčových oblastí v rámci živého sektoru akce pro úspěšnou event management kariéry.... [-]

Spojené království Wakefield
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Backstage Academy

Stupeň Stage management BA (Hons), je první svého druhu věnovaný přináší novou generaci inspicienty pro živé události, včetně: divadlo, cestování, firemní, sportovní a ži ... [+]

The Stage Vedení BA (Hons) Stupeň je první svého druhu věnovaný přináší novou generaci inspicienty pro živé události, včetně: divadlo, cestování, firemní, sportovní a živé venkovní akce a festivaly. Existují vzrušující řada akcí, které vyžadují odborné manažerské dovednosti etapa s cílem zajistit jejich hladký průběh a že je s tímto samozřejmě dáváme jedinečný vhled do správy vše od divadelních scénách k umístění televizní práci a sportovních akcí na festivalech.

Studenti se učí prostřednictvím praktických cvičeních a odborných návštěvníků získat úplné pochopení role Stage Manager a progresi drah. Během kurzu budete rozvíjet znalosti a dovednosti pro úspěšné získání zaměstnání v různých zajímavých a náročných rolí a to jak na národní i mezinárodní úrovni.... [-]

Spojené království Wakefield
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Backstage Academy

Speciálně navržen tak, aby jít s trendy moderní události, Visual Design and Production BA Samozřejmě Backstage Academy kamer (Hons) je obecně považován za průkopníka v ži ... [+]

Speciálně navržen tak, aby jít s trendy moderní událostí, Backstage akademie Živé vizuální design a výroba BA (Hons) Kurz je všeobecně považován za průkopníka v živých turnajích průmyslu.

Živé produkce je stále významnější trh, a naše full-time, tříletý kurz byl vyřezával spolu s vysokým jízdenky průmyslových podniků, jako jsou d3 Technologies, FIX8Group, Green Hippo, PRG XL Video a Panasonic s cílem vychovávat nadějné studenty do průmyslem připravené profesionály.

Vůdce samozřejmě není nikdo jiný než Shannon Harvey, inspirující US-narodil průmyslu oddaného bojovníka, jehož seznam klientů zahrnuje značky takový Louis Vuitton, Heineken, Jaguar a Nike, práce na projektech, které i nadále, aby ho po celém světě. Jeho znalosti, vize a infekční nadšení pro budoucnost vizuální produkce činí tento kurz opravdu jedinečný, prezentující studenty s dopravníkovým pásem nových výzev v souladu s neustále se měnícím prostředí profesionálního průmyslu.... [-]

Spojené království Wakefield
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Backstage Academy

Živý Events Production BA (Hons) studijní obor je inovační kurz, který vás seznámí se všemi různými oblastmi výroby událostí, napříč všemi sektory. Tento kurz je také k d ... [+]

The Živé akce Produkce BA (Hons) studijní obor je inovativní kurz, který vás seznámí se všemi různými oblastmi výroby událostí, napříč všemi sektory. Tento kurz je také k dispozici jako stupeň základové 2 roky.

Tento kurz je zaměřen hodně na zaměstnatelnost, zajištění toho, že odejdete s širokým portfoliem příslušných zkušeností, spolu s těmi správnými dovednostmi a postoje k práci v bezpečném a odpovědným způsobem. Získáte řadu certifikátů průmyslu na bázi během prvního modulu, který zařídíme se základními znalostmi a dovednostmi, aby se vám lépe zaměstnatelní o dění v celém průběhu, aby navázala na své pracovní zkušenosti portfolia. Na konci prvních dvou let, budete schopni se zapojit do celé řady tvůrčích procesů od design pro živou hudbou, aby povědomí o značce, které se zabývají umělci nebo prostě správu očekávání svého klienta, a budete mít dobré znalosti z různých procesů a technologií, které se používají v průmyslu.... [-]

Spojené království Wakefield
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině