Bucks New University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

S bohatou 125letou historií nabízí Bucks New University vysoce kvalitní studijní programy zaměřené na zaměstnání v široké škále oborů, včetně:

Byli jsme hodnoceni jako top 25 univerzit pro kvalitu výuky podle Průvodce dobrou univerzitou v roce 2021 a spolu s mírou zaměstnanosti absolventů 98% (HESA 2020), nejmodernějšími zařízeními a špičkovou 3 studentskou unií 2020) , máme vše, co potřebujete, abyste se dostali na cestu k úspěchu.

144091_BF0958images-Top25teaching1Bucks New University","author_url":"","source":""}" />

20 nejlepších britských univerzit pro zaměstnatelnost absolventů (HESA 2020)

Od prvního dne vás povzbudíme, abyste se soustředili na svou budoucí kariéru a využili mnoho příležitostí během studia.

Průmyslová propojení, akreditace, stáže, podpora podnikání a hostující řečníci vám pomohou vyniknout na trhu práce. Naše silné zaměření na zaměstnatelnost prochází všemi našimi kurzy a naši absolventi mají skvělé příběhy.

Jsme hrdí na to, že jsme top 10 britských univerzit pro zaměstnatelnost absolventů (HESA 2020), s 98% našich absolventů v nebo se chystáme zahájit zaměstnání nebo další studium do 15 měsíců od ukončení studia.

144092_BF0958images-Top10employability1Bucks New University","author_url":"","source":""}" />

Nejlepší 3 studentská unie (NSS 2020)


Chápeme, že studium v Bucks není jen o získání titulu. Jde o ponoření do nových zážitků, hledání a zkoumání nových vášní, získávání nových přátel a úžasný rozkvět.

Naše studentská unie byla nedávno ve Velké Británii zvolena číslem tři (NSS 2020) a ať už jste kdekoli, najdete klub, společnost nebo tým, jehož součástí budete. Nemluvě o nesčetných dalších příležitostech, do kterých se můžete zapojit mimo svůj kurz, jako je dobrovolnictví, workshopy dovedností a nabitý a rozmanitý kalendář událostí. Navíc díky našemu programu Big Deal jsou všechny naše kluby, společnosti a aktivity zdarma!

144089_BF0958images-Top3unionBucks New University","author_url":"","source":""}" />

Nejmodernější zařízení

Investovali jsme do působivých zařízení, takže až budete maturovat, budou vaše znalosti a zkušenosti aktuální. Od letového simulátoru po nemocniční kliniku nebo kliniku sportu a pohody po psychologickou laboratoř budou budoucí zaměstnavatelé vidět, že už se v tom vyznáte.

144858_Images-for-Karen_1212.jpgBucks New University","author_url":"","source":""}" alt="144858_Images-for-Karen_1212.jpg" />

Ideální umístění


Budete studovat na jednom ze tří hlavních míst , buď v krásném Buckinghamshire ( High Wycombe nebo Aylesbury ) nebo v pulzujícím Middlesexu ( Uxbridge ). Ať už vás váš kurz zavede kamkoli, najdete příjemné, bezpečné komunity, spoustu zábavy, která vás zaneprázdní, a kilometry slavné krajiny k prozkoumání. Častá a rychlá spojení do Londýna vám poskytnou snadný přístup k vzrušení a shonu hlavního města ze všech areálů, bez vysokých životních nákladů. Všechna místa jsou v blízkosti vlakových stanic nebo stanic metra. V blízkosti jsou také hlavní londýnská letiště, jako je letiště Heathrow.

Domov daleko od domova


Stěhování se může zdát skličující, ale nabízíme řadu možností ubytování, ze kterých si můžete vybrat, a naše koleje vám dávají skvělou příležitost potkat nové lidi.

Na kampusu máme také spoustu podpůrných služeb , takže bez ohledu na vaši otázku nebo problém vás můžeme nasměrovat na někoho, kdo vám může pomoci.

144851_Hugendenexteriorimage.jpgBucks New University","author_url":"","source":""}" alt="144851_Hugendenexteriorimage.jpg" />

Zjistit více


Další informace najdete na našich webových stránkách. Nebo proč se nedozvědět více o hlavních důvodech, proč si vybrat Bucks, a přijít na virtuální den otevřených dveří nebo chatovat online s našimi zaměstnanci a studenty.

Místa

Vysoký Wycombe

Bucks New University

Adresa, 1. řádek
Queen Alexandra Road
HP11 2JZ Vysoký Wycombe, Anglie, Spojené království

Uxbridge

Adresa, 1. řádek
106 Oxford Road
UB8 1NA Uxbridge, Anglie, Spojené království

Aylesbury

Adresa, 1. řádek
59 Walton Street
HP21 7QG Aylesbury, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium