Bucks New University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše minulost

Bucks New University byla původně založena v roce 1891 jako škola vědy a umění. V té době škola nabídla večerní hodiny lidem v místní oblasti - a byla původně financována daní z piva a lihovin!

Ve 20. století začala škola rozvíjet silné vazby na místní řemesla, jako je výroba nábytku a truhlářství. Byl to začátek našeho dlouholetého partnerství s designem a výrobou nábytku.

Po druhé světové válce, škola expandovala a stala se známá jako vysoká Wycombe vysoká škola umění a technologie. High Wycombe se stal centrem pro průmysl výroby nábytku a odhady říkají, že přibližně 80% všech národních dřevěných židlí bylo vyrobeno ve městě během šedesátých let.

V roce 1999 jsme získali univerzitní vysokoškolské vzdělání ve vládě a stali se známými pod názvem Buckinghamshire Chilterns University College. To nebylo až do roku 2007, že jsme změnili, že na snappier jméno Buckinghamshire New University.

Období vývoje

Až do 2000s, univerzita byla rozdělena přes množství míst. V roce 2009 jsme konsolidovali, vytvořili jsme tři kampusy, s hlavními zařízeními v areálu High Wycombe. Později noughties viděl spoustu vývojových prací, protože kampus byl rozšířen, a naše inovativní Gateway budova byla otevřena. Tento nejmodernější integrovaný učební komplex předběhl svůj čas a v roce 2010 získal prestižní ocenění RIBA.

V současné době poskytujeme vzdělání více než 125 let a každoročně přivítáme přibližně 9 000 studentů v našich kampusech.

Někteří slavní absolventi

  • Noel Fielding - Noel je známý komik a původně hrál v The Mighty Boosh. Nyní ho najdete na Channel 4's The Great British Bake Off. Noel studoval grafický design a reklamu, když zde byl.
  • Naomi bohatství - Naomi je adaptivní veslař, který vyhrál bronzovou medaili u 2008 Paralympics léta a zlata u 2012 paralympics léta. Velmi vhodné, když studovala Designed Metalwork
  • Chloe Rogersová - Chloe je jedním z nejlepších hokejistů v zemi a v Londýně 2012 vyhrála olympijskou bronzovou medaili. Hrál za Anglii a Velkou Británii neuvěřitelných 162krát.

Náš dárek

Dnes má Bucks tři hlavní kampusy, High Wycombe, Uxbridge a Aylesbury. High Wycombe je místo, kde je založena většina našich kurzů. Uxbridge kampus je domovem naší široké škály ošetřovatelských a zdravotnických kurzů, zatímco University Campus Aylesbury Vale nabízí řadu kurzů, které jsou zaměřeny na kariéru a profesionální programy.

Během posledních deseti let jsme do našich zařízení investovali více než 100 milionů liber, abychom se ujistili, že splňují potřeby našich zaměstnanců a studentů. Brána, naše vlajková loď, je nejmodernějším komplexem, který hostí studia produkující média, knihovnu, sportovní zařízení a posilovnu pod jednou střechou. Brána byla tak inovativním prostorem a obdivovala, že v roce 2010 získala prestižní ocenění RIBA.

V roce 2016 jsme otevřeli multimilionové centrum lidského výkonu, cvičení a blahobytu, které je majákem pro prémiové sporty a cvičení vědy. Středisko má tříproudovou běžeckou dráhu s 3D technologií pro zachycení pohybu, spolu s klinikou pro sportovní zranění a fyzioterapii. To se již stalo centrem pro sportovní úpravu a léčbu v této oblasti.

Nedávno jsme také aktualizovali jižní křídlo našeho kampusu v Queen Alexandra Road, High Wycombe, abychom vytvořili vyhrazené a na míru šité oblasti učení, spolu s neformálními prostory pro studenty.

Naše investice do Hughenden Park Student Village zároveň znamená, že pro studenty je nyní k dispozici více než 400 pokojů s vlastní koupelnou, to vše jen kousek od našeho kampusu High Wycombe.

Některé vyniknou kurzy

Nabízíme špičkové kurzy v oblasti cestovního ruchu a letectví, které studentům umožňují studovat na základě průkazu způsobilosti pilota a zároveň provádět vysokoškolské studium.

Najdete zde několik kurzů britského hudebního managementu . Nabízíme také filmovou a televizní produkci a vytvořili jsme odměněná partnerství s některými vysokými profily v médiích.

Jsme jednou z mála univerzit, které nabízejí titul v oblasti policejní práce , což absolventům dává šanci přestěhovat se do kariéry v policejním sboru.

Bucks je také jedním z předních poskytovatelů ošetřovatelských kvalifikací na jihovýchodě, který nabízí předškolní ošetřovatelství dospělých, dětí a duševního zdraví.

Naše budoucnost

V Bucks jsou studenti jádrem všeho, co děláme. Máme do budoucna zajímavé plány, díky nimž bude naše zařízení a služby ještě více inspirující a přínosné pro každého, kdo s námi studuje.

Budeme stavět na naší vynikající pověsti, abychom rozšířili svou roli centra pro učení a oslovili místní, národní a mezinárodní komunity. A také chceme rozvíjet naši pověst v oblasti výzkumu a podnikání, a to ve všech akademických a profesních oborech.

Nový digitální prostor

Abychom mohli inspirovat mladé lidi, aby se dostali do vzrušující a odměňující kariéry, spolupracujeme s Aylesbury College na vytvoření nového centra na podporu začínajících podniků v digitálním sektoru. Mezi zařízení bude patřit kybernetická bezpečnostní sestava a ateliér pro konstrukci virtuální reality. Podniky budou moci získat rady, podporu a prostor, aby jim pomohly růst a prosperovat.

Chceme vidět transformativní kulturu, kde se rozvíjí inovace, tvořivost a podnikání. Naši absolventi změní svět. Budou mít vzrušující budoucnost, a tak bude Bucks.

Naše vize

Naše vize je jednoduchá. Chceme se stát vedoucí univerzitou pro profesionální a kreativní vzdělávání a aplikovaný výzkum. Proto pečlivě rozvíjíme naše kurzová portfolia, abychom se ujistili, že jsou to, co studenti potřebují, a pomohou jim na cestě k naplnění zaměstnání.

Naše vize jsou tři hlavní směry: vzdělávání, výzkum a naši lidé.

  • V oblasti vzdělávání vytváříme přístupné vysokoškolské vzdělávání, abychom mohli transformovat životy a rozvíjet schopnosti našich absolventů měnit svět. Chceme protáhnout a vyzvat naše studenty, aby uspěli a budují silné partnerství s organizacemi, které našim studentům poskytnou nebývalé příležitosti.
  • Pokud jde o výzkum , zvýšíme a zlepšíme počet výzkumů zaměstnanců, abychom získali ještě silnější pověst excelence. Naše výzkumná a podnikatelská činnost obohatí a zlepší zkušenosti našich studentů a budeme rozvíjet mezioborový výzkum s cílem vytvořit inovativní myšlení.
  • Naši lidé pomáhají tyto změny řídit. Zajistíme, aby naši zaměstnanci měli jasnou představu o svých rolích a povinnostech. Investujeme do vyspělé digitální infrastruktury, abychom podpořili nové a zdokonalené způsoby práce. Díky neustálému nasazování všech našich zaměstnanců budeme mít skutečný rozdíl v životě našich studentů.

Místa

Vysoký Wycombe

Bucks New University

Adresa, 1. řádek
Queen Alexandra Road
HP11 2JZ Vysoký Wycombe, Anglie, Spojené království

Uxbridge

Adresa, 1. řádek
106 Oxford Road
UB8 1NA Uxbridge, Anglie, Spojené království

Aylesbury

Adresa, 1. řádek
59 Walton Street
HP21 7QG Aylesbury, Anglie, Spojené království