Přečtěte si oficiální popis

Střední odborná škola filmová byla založena v roce 2008 nabízet vysoce osobní i praktickou výuku o profesionály.

Střední odborná škola filmová poskytuje relevantní, praktický výcvik v podpůrném, spolupráce a tvůrčí prostředí. Malý a přátelský, škola zajišťuje nepřetržitý přístup k lektory a má jednu z nejvyšších poměrů student-zařízení jakéhokoli školy ve Velké Británii.

Škola je partnerem nadace Bertha, charitativní organizace, která prosazuje formy aktivismu, které přinášejí změny. V souladu s cíli nadace, Střední odborná škola filmová si klade za cíl vychovávat talenty a podporovat vytváření obsahu, které mohou změnit věci v našem světě, což je důvod, proč jsme zavedli nové MA kurzy dokumentární sociálního dopadu a řízení fikce.

Všichni naši lektoři pracují profesionálové filmového průmyslu a zahrnují ty v čele nových a vznikajících technologií.

Jedním z klíčových učení na filmové škole je, že zatímco je potřebné technické znalosti v natáčení, toto nemůže zaujmout a pobavit publikum, aniž by skutečné zaměření na příběhu.

Chceme rozvíjet studentům důkladné a robustní zhodnocení původní vizuální vyprávění - studuje proces "generace idea" provokovat čerstvé a inovativní přístupy k vyprávění.

Škola připouští maximálně sto studentů v rámci všech programů každý rok, aby byl zachován počet žáků ve třídě intimní a přátelský, aby byla zajištěna maximální interakci s lektory a dát skvělý přístup k veškerým svým vybavením a zázemím.

Střední odborná škola filmová prošel vzdělávací monitorovací dohled návštěvu agenturou záruky kvality vysokého školství (QAA) a obdržely svou závěrečnou zprávu, která je k dispozici v plné výši: www.qaa.ac.uk/reviews-and-reports/provider ? UKPRN = 10024024.

Monitorovací návštěva vyústila v následujícím výsledkem: Monitorovací tým QAA k závěru, že střední odborná škola filmová dělá chvályhodnou pokrok při provádění akčního plánu z přezkoumání pro vzdělávací dohled.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Central Film School

Tento BA Honours degree kurz byl navržen tak, aby reagovaly na poptávku pro programy bakalářského, které připravují absolventy pro zaměstnanost tím, že vám se soubory dov ... [+]

Tento BA Honours degree kurz byl navržen tak, aby reagovaly na poptávku pro programy bakalářského, které připravují absolventy pro zaměstnanost tím, že vám se soubory dovedností, které zaměstnavatelé požadují na obrazovce průmyslu. Naše primární zaměření je na profesionální praxe a přípravu na zaměstnání.

Kurz nabízí mnohem větší množství praktické výuce než standardní studijních programů v filmu. Studenti se naučí spolupracovat na odborných standardů prostřednictvím modelu samozřejmě, že vidí přednášky, semináře a školení workshop následuje praktické uplatňování učení na place.

V závěrečné fázi kurzu studenti prokázat vyvrcholení jejich učení prostřednictvím velkých promoce filmových projektů, které pak dostávají Gala Screening v centru Londýna na Curzon Soho.... [-]

Spojené království Londýn
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Central Film School

Scénářů BA Honours degree je unikátní fast track psaní program, který poskytuje příležitost naučit se umění a řemeslo scenáristiky ve zrychleném tempu. ... [+]

Scénářů BA Honours degree je unikátní fast track psaní program, který poskytuje příležitost naučit se umění a řemeslo scenáristiky ve zrychleném tempu.

Během této dvouleté studijní studentům získat odbornou výuku z průmyslu zpracování scénáristy a viz také práce, kterou napsal se nacvičené a výstřel.

Po rozvíjet své dovednosti psaní scénářů tím, že pracuje na cvičeních, scén a krátkých filmů, studenti pak jít na zaměřit se na psaní celovečerních filmů, za které dostávají profesionální podporu rozvoje skript před pitching na exkluzivní jednání s britskými literárními agenty.

Na plný úvazek studijní obor 2 roky V současné době žádost o únoru 2016 Akreditováno University of Gloucestershire BA (Hons) Screenwriting ... [-]
Spojené království Londýn
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BA Show Reel

We Play War

Central Film School London - The Birds Fly South For The Winter - 35mm Alexa Workshop

Central Film School London - Iwo Jima (16mm Film Workshop)

Central Film School London - Patch Film

Central Film School London - Noose

Industry Filmmaking Diploma - Graduation Film Promo - 2014

Central Film School London 2014