Central Film School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Střední odborná škola filmová byla založena v roce 2008 nabízet vysoce osobní i praktickou výuku o profesionály.

Střední odborná škola filmová poskytuje relevantní, praktický výcvik v podpůrném, spolupráce a tvůrčí prostředí. Malý a přátelský, škola zajišťuje nepřetržitý přístup k lektory a má jednu z nejvyšších poměrů student-zařízení jakéhokoli školy ve Velké Británii.

Škola je partnerem nadace Bertha, charitativní organizace, která prosazuje formy aktivismu, které přinášejí změny. V souladu s cíli nadace, Střední odborná škola filmová si klade za cíl vychovávat talenty a podporovat vytváření obsahu, které mohou změnit věci v našem světě, což je důvod, proč jsme zavedli nové MA kurzy dokumentární sociálního dopadu a řízení fikce.

Všichni naši lektoři pracují profesionálové filmového průmyslu a zahrnují ty v čele nových a vznikajících technologií.

Jedním z klíčových učení na filmové škole je, že zatímco je potřebné technické znalosti v natáčení, toto nemůže zaujmout a pobavit publikum, aniž by skutečné zaměření na příběhu.

Chceme rozvíjet studentům důkladné a robustní zhodnocení původní vizuální vyprávění - studuje proces "generace idea" provokovat čerstvé a inovativní přístupy k vyprávění.

Škola připouští maximálně sto studentů v rámci všech programů každý rok, aby byl zachován počet žáků ve třídě intimní a přátelský, aby byla zajištěna maximální interakci s lektory a dát skvělý přístup k veškerým svým vybavením a zázemím.

Střední odborná škola filmová prošel vzdělávací monitorovací dohled návštěvu agenturou záruky kvality vysokého školství (QAA) a obdržely svou závěrečnou zprávu, která je k dispozici v plné výši: www.qaa.ac.uk/reviews-and-reports/provider ? UKPRN = 10024024.

Monitorovací návštěva vyústila v následujícím výsledkem: Monitorovací tým QAA k závěru, že střední odborná škola filmová dělá chvályhodnou pokrok při provádění akčního plánu z přezkoumání pro vzdělávací dohled.

Místa

Londýn

Central Film School London

Adresa, 1. řádek
Central Film School London
3rd Floor, Universal House, 88-94 Wentworth Street

E1 7SA Londýn, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 20 7377 6060

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium