HCA

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

HCA je specializovaná vysoká škola pro umění - zaměřujeme se výhradně na to, co kreativní studenti potřebují.

Zde můžete najít své místo v inspirativní komunitě uměleckých škol; zatímco naši odborní pracovníci, studia a workshopy podporují vaši individuální cestu.

Intimní měřítko HCA je vhodné pro přirozenou spolupráci a výrazné tvůrčí skupiny. Je to ideální prostředí pro objevování alternativních způsobů pohledu na věci - překvapení sebe i sebe navzájem. Studenti také zažívají skvělé množství času kontaktu s učiteli na fóru, které je dostatečně malé, aby bylo slyšet váš hlas.

Všichni studenti mají prospěch z uvedení do příslušných workshopů a studií. Pokud vás vaše praxe povede novou a vynalézavou cestou; máte možnost experimentovat s využitím široké škály HCA . Takže pokud jste animátor, který zjistí, že byste chtěli experimentovat s výšivkou - můžete! Mnoho zaměstnanců HCA je také samotných aktivních odborníků, což znamená, že vám mohou nabídnout vedení jako mentoři, specialisté a kolegové.

Ať už se chcete věnovat umění, médiím, designu, populární hudbě nebo divadelnímu umění, máme na mysli vaši budoucnost.

Spolupracující

Dvě hlavy (nebo více) jsou lepší než jedna! V HCA najdete spoustu šancí na spolupráci s jedním nebo více lidmi a organizacemi. Nabízíme příležitosti spolupracovat s mnoha externími partnery i studenty na dalších kurzech. Například jeden z našich studentů spolupracoval s inovativním projektem s otevřeným zdrojovým kódem a od nuly ručně vyrobil na míru vyrobený extrudér z recyklovaných plastů. V tomto a mnoha dalších projektech jsou další možnosti neomezené. Naši studenti aplikují své znalosti, své různorodé pohledy a doplňkové dovednosti z různých oborů, aby pomohli a inspirovali vrstevníky HCA napříč naší uměleckou školou.

Zvědavý

Zvědavost otevírá mnoho dveří. Může to být kniha, která změní váš život, nebo zážitek, na který nikdy nezapomenete. Nakrmte svou zvídavou povahu prozkoumáním speciální umělecké knihovny HCA , objevením nových způsobů myšlení o známých v Critical Studies a připojte se k nám na našich cestách po inspirativních událostech a místech. Nebo se jednoduše zastavte na různých workshopech a podívejte se, co se ten den vytváří.

Statečný

Buďte odvážní: riskujte kreativně. Studenti HCA se vyzývají k tomu, aby si vytvořili vlastní cestu, aby pracovali od tabu až po satiru. Pomůžeme vám přijít na to, co chcete říct, a rozvíjíme vaši sebevědomí, abyste to řekli.

Vynalézavý

Poskytneme vám nástroje, které potřebujete k prozkoumání a inovaci; jako jedna z našich studentů, která spojila pletení s netradičními 3D materiály, aby realizovala svůj zábavný a invenční kinetický pletený projekt. V HCA můžete experimentovat na mnoha našich workshopech v keramice, textilu, malých kovech, grafice, fotografii a 3D; naše IT sady pro Mac a PC; naše plně vybavená divadelní a hudební studia ve stylu černé skříňky.

Individuální

Věříme v sílu vašeho kreativního hlasu. Náš závazek k individualitě lze vidět všude, od pracovních prostorů našich studentů až po rozmanitost naší letní show Synthesis.

V HCA najdete vše, co potřebujete k posílení své kreativity.

Někde může vaše individualita vzkvétat

Z našeho úžasného umístění v historickém městě Hereford, v malebném hrabství Herefordshire, poskytuje HCA celou škálu uměleckého vzdělávání. Nabízíme speciální kreativní programy na mnoha úrovních: od krátkých kurzů po další vzdělávání, vysokoškolské a postgraduální studium.

V HCA rychle poznáte ostatní studenty, kteří s vámi začínají kurz. Naučí vás vášnivý personál, který si najde čas, aby vás poznal, porozuměl vašim talentům a osobně se investoval do vašeho úspěchu.

HCA poskytuje jedinečnou atmosféru spolupráce, kde můžete vyjádřit a rozvíjet své nápady. Zaměstnanci a studenti si užívají dynamický rozhovor, při kterém inspirace proudí oběma směry.

Prostor k růstu

Naše velikost a zaměření činí ze vstupu do HCA velmi odlišnou zkušenost s připojením k obrovským univerzitám, které nejsou odborníky. V HCA je celé prostředí vedeno kreativitou. Zde je talent vždy rozpoznán a potenciál se nikdy neztratí v davu. Prosazujeme naše studenty jako jednotlivce - oslavujeme úspěchy každého člověka.

Naše měřítko také znamená, že přirozeně směřujeme ven. Vítáme vysoce postavené řečníky, kteří vedou mistrovské kurzy a mají inspirativní přednášky. Jako student budete těžit z příležitostí převzít živé slipy od skutečných klientů, pracovat na vzrušujících projektech s externími partnery a sdílet svou práci s širším publikem.

Zde, na naší vysoké škole postavené ve velmi lidském měřítku, si můžete vybojovat své místo v srdci něčeho mnohem většího.

Komunita s charakterem

Naše historické město uprostřed výjimečné krajiny je přátelské a uvolněné s velkým smyslem pro komunitu a spoustou skvělých akcí a aktivit, do kterých se můžete zapojit. Zde můžete najít inspiraci, rozvíjet svůj talent, navazovat přátelství a tvořit bez hranic.

Vytvořte připojení

Studenti se rozhodli připojit se k nám na HCA z mnoha různých důvodů, ale ohromujícím tématem je pocit smyslu, jak HCA „vyhovuje“ lidem, kteří sem přicházejí. HCA je místo, kde můžete být opravdu sami sebou. Spíše než se vás bude snažit přizpůsobit stylu domu, inspirativní personál vás povzbudí, abyste byli odvážní a vynalézaví na vaší cestě k objevování vašeho individuálního tvůrčího hlasu. Nečekáme, že do formy zapadnete - pokračujte a rozbijte ji!

Se smyslem pro komunitu, a to jak na akademické půdě, tak ve městě, budete povzbuzováni, abyste se zapojili do širších sociálních problémů a přemýšleli o potenciálním dopadu věcí, které děláte. Dáváme vám sílu, abyste udělali práci, pro kterou máte vášeň, a rozvíjejte hlubokou integritu ve své vlastní praxi.

Kreativní svoboda

V HCA je váš kreativní rozvoj naší prioritou. Naše měřítko nám umožňuje odmítnout přísné hranice mezi disciplínami. Jsme hrdí na naši politiku otevřených workshopů, kde jsou nabízeny informace o našich úžasných a rozmanitých zařízeních napříč obory.

Naše workshopy jsou vzrušující místa plná inovací a křížového opylování mezi kurzy. Pravděpodobně najdete grafické designéry, kteří spolupracují společně se studenty šperků, nebo s výtvarnými umělci ve zdravé debatě s uměleckými kováři.

Doplňkový modul

Doporučujeme a podporujeme vás, abyste prozkoumali svou kreativitu za hranicemi. Mnoho z našich stupňů umění a designu zahrnuje možnost, abyste si vzali doplňkový modul mimo základní program. Může to být skvělá příležitost k rozšíření vaší perspektivy nebo k rozvoji zájmu odborníků.

Spon

naše filozofie

Naším posláním je posílit vaši kreativitu

Hereford College of Arts je speciální umělecká škola, kde mohou prosperovat jedinečné tvůrčí hlasy studentů. Doporučujeme podstupovat odvážná tvůrčí rizika, vynalézavé řešení problémů a kritické zapojení do širších sociálních problémů.

V HCA podporujeme studenty, aby se stali spolupracujícími, zvědavými, odvážnými a vynalézavými jednotlivci.

Věříme, že kreativní spolupráce nám dává sílu změnit svět.

HCA má kořeny na místě - Herefordshire je velmi zvláštní a krásné místo - ale vždy spojené se světem. Naši studenti jsou skuteční kreativní občané a díky práci, kterou produkují, a jejich kariéře v kreativním průmyslu i mimo něj, jsme hrdí na nesčetné množství způsobů, jak přispívají k naší ekonomice a společnosti a mají pozitivní dopad na svět.

Výuka excelence

Na základě dostupných důkazů Panel TEF usoudil, že Hereford College of Arts poskytuje svým studentům vysoce kvalitní výuku, učení a výsledky. Důsledně překračuje přísné národní požadavky na kvalitu britského vysokoškolského vzdělávání.

* Rámec excelence ve výuce (TEF) je nový systém zavedený ministerstvem školství pro uznávání vynikající výuky a učení.

Kreativní budoucnosti

Kreativní sektor zažívá boom. Zaměstnanost v kreativním průmyslu roste čtyřikrát rychleji než celková pracovní síla ve Velké Británii a umělecké vzdělávání vám poskytuje bránu do tohoto pulzujícího odvětví a odměňující se kariérní cestu.

Kulturní sektor ve Velké Británii je proslulý po celém světě, stejně jako naše pověst pro kreativitu, originalitu a podnikatelský vkus. Osvědčený systém kreativního vzdělávání ve Velké Británii byl klíčovým faktorem při budování a rozvoji těchto dovedností.

Ode dne, kdy začnete na Hereford College of Arts, se začnete připravovat na svou budoucí kariéru. Ať už chcete získat práci v prestižní mezinárodní firmě, založit si vlastní malou firmu nebo pracovat jako nezávislý nezávislý pracovník pro mix klientů, v kreativních odvětvích je spousta příležitostí. HCA vám pomůže rozvíjet osobní vlastnosti, znalosti a dovednosti, které jsou základem úspěchu, bez ohledu na vámi zvolenou specializaci.

Kreativní kariéra

 • Ve Velké Británii existují 2 miliony pracovních míst v kreativních povoláních - s rychlým růstem v oblasti hudby, performativního a vizuálního umění a také designu a návrhářské módy.
 • Roboti vám neukradnou práci! Výzkum ukázal, že kreativní profese budou v budoucnu jedny z nejméně pravděpodobně automatizovaných.
 • Projekce naznačují, že kreativní povolání porostou v příštích 6 letech dvakrát rychleji než průměrná míra zaměstnanosti a mírně rychleji než práce v oboru STEM.
 • 34,5% lidí na všech pracovních místech v kreativním průmyslu, včetně podpůrných, je samostatně výdělečně činných.
 • Kreativní průmyslová odvětví jsou jádrem ekonomické budoucnosti Spojeného království - jsou klasifikována jako jeden z prioritních sektorů ve vládní průmyslové strategii a budou hrát nesmírně důležitou roli v srdci ekonomické budoucnosti Velké Británie.
 • Na kvalifikaci záleží - většinu pracovních míst v tvůrčích povoláních zastávají lidé s minimálně rovnocenným diplomem.
 • Prozkoumejte ještě více - kreativní odvětví jsou dynamickým a vzrušujícím místem pro budování vaší kariéry, ale dovednosti, které si osvojíte prostřednictvím kreativního studia, jsou velmi vyhledávané v celé řadě podniků a širších profesí.

Odkazy na svět práce

Vysoká škola prosazuje smysl pro podnikání a všem studentům se doporučuje, aby se zapojili do komerčních podniků, výstav a projektů - jak v místní komunitě, tak v mnohem širším měřítku.

Úzce spolupracujeme s řadou zaměstnavatelů a naše kurzy mají silné vazby na místní, regionální a národní podniky, které podporují studenty s různými příležitostmi, včetně zaměstnavatelských a průmyslových projektů.

Poskytujeme podporu a rady týkající se kariérních a postupových Pathways a všechny naše kurzy mají řadu hostujících lektorů a odborníků, kteří sdílejí své znalosti a zkušenosti se studenty. Další podrobnosti najdete na stránce Partnerství.

Enterprise Program HCA

Každý student vysokoškolského studia na HCA , bez ohledu na zvolený program, dostane šanci rozvíjet základní praktické dovednosti pro tvůrčí pracovní život:

 • Jak vytvořit výjimečný web
 • Sociální média pro marketing
 • Jak se nastavit jako kreativní nezávislý pracovník

V mnoha případech se těmto důležitým tématům budete věnovat jako součást svých studijních modulů, ale s programem HCA Enterprise budete mít příležitost doplnit a rozšířit své dovednosti prostřednictvím rozhovorů, workshopů a dalších vzdělávacích zdrojů.

Cenné přenositelné dovednosti

Kreativní titul vám poskytne sadu přenositelných dovedností, tak důležitých pro pracovní život a velmi vyhledávaných zaměstnavateli.

Budete schopni předvést:

 • Přizpůsobivost
 • Být výřečný při vyjadřování složitých myšlenek
 • Spolupráce
 • Kreativní a kritické myšlení
 • Zvědavost
 • Řešení problému

Věříme, že se jedná o základní dovednosti pro produktivní a účelný život, a zjistíte, že jsou zakotveny ve výsledcích výuky a učení v HCA .

Program Launchpad pro absolventy HCA

Váš vztah s HCA vás bude i nadále podporovat dlouho poté, co jste promoce vyhodili do vzduchu. První kroky ve vaší kariéře mohou být vzrušující i skličující. Víme, že naši absolventi si cení příležitostí vyhledat následnou radu od zkušeného personálu, zůstat v kontaktu s kolegy a zapojit se do akcí v HCA které nadále rozšiřují jejich tvůrčí síť.

Od roku 2019 mají tedy všichni naši noví absolventi přístup k 18měsíčnímu programu Launchpad HCA absolventy, včetně:

 • Stránka profesionálního profilu na webu kreativních talentů HCA .
 • Zdarma přístup k inzerovaným událostem Enterprise Program.
 • Tváří v tvář „kreativní kontrole stavu“ a přezkoumání vašeho plánu profesionálního rozvoje (osobně nebo přes Skype).
 • Slevy na program krátkých kurzů HCA .
 • Pozvánky na výstavy HCA a další networkingové a sociální příležitosti. Budete také vyzváni k podání žádosti o:
 • Každoroční výstava zaměstnanců HCA a absolventů.
 • Schéma postgraduálního umělce HCA v rezidenci.
 • Nové obchodní inkubační centrum HCA (od roku 2019).

Po HCA

Naši talentovaní absolventi ve své kreativní kariéře jdou široko daleko! James W Griffiths se stal oceněným filmovým tvůrcem ceny BAFTA, Sasha Louise je módní návrhářka celebrit a Alice Perrinová je tetovací umělkyní na hitparádě Channel 4 Tattoo Fixers, abychom jmenovali jen několik.

Místa

Hereford

Adresa, 1. řádek
Hereford College of Arts
College Road Campus
College Road

HR1 1EB Hereford, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium