Hult International Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Průkopnický přístup společnosti Hult vám dává podnikatelské dovednosti, které mají dopad od prvního dne. Dozvíte se o světě, protože globalizace učinila svět propojenějším než kdy předtím. Dozvíte se o budoucnosti, protože technologie je hnací silou změn a udržitelnost je nezbytná. Dozvíte se o sobě, protože se musíte neustále přizpůsobovat, aby zůstali relevantní po celou dobu své kariéry.

Absolvujte globální síť

Budujte mezinárodní síť díky spolupráci se studenty z celého světa. Naši studenti zastupují více než 160 národností a mluví více než 100 jazyky - nikdy nevíte, odkud přijde váš další kontakt, investor nebo obchodní podnik.

V poptávce od předních společností

Zaměstnavatelé najímají absolventy Hult pro jejich podnikatelský přístup, zvědavost a mezinárodní výhled. Specializujeme se na pomoc zahraničním studentům při hledání mezinárodních zaměstnání. V loňském roce absolventi Hult z našich absolventských programů přijali pracovní nabídky u 825 společností ve více než 60 zemích.

Budoucnost je celoživotní učení

Změna se nikdy nezastaví, takže by se nemělo ani učit o podnikání. Umožňujeme vám, abyste byli neustále v kontaktu s nově se objevujícími trendy tím, že si každý rok po celý svůj život vyberete doplňující volitelný předmět.

Uvedení teorie do praxe

V Hult věříme, že se nejlépe učíte tím, že děláte. Nedílnou součástí studia budete mít více příležitostí uplatnit své znalosti a dovednosti tím, že budete pracovat v týmech při řešení problémů v reálném světě.

Hult Masters Students" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/133563_Hult_SF_Campbell_Brewer_Day1_2017-3296_min.jpg" alt="Hult Masters Students" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" />

Globální komunita

Když přijedete na Hult , připojíte se k úzce spjaté studentské komunitě bezkonkurenční rozmanitosti. Naučte se, co způsobuje, že ostatní kultury tikají, mají mezinárodní pohled na podnikání, a promujte s přáteli a kontakty po celém světě.

Kariérní růst

Připravte se na síť s globálními korporacemi a vzrušující startupy na našich akcích v kariéře na akademické půdě. Váš osobní kariérový poradce vás provede cestou sebepoznání směrem k vašemu postgraduálnímu zaměstnání a podpoří vás při vývoji nástrojů a dovedností k jeho přistání.

Ve společnosti Hult mají vaši kariérní poradci mnohaleté zkušenosti s pomáháním zahraničním studentům při hledání zaměstnání. Pomohou vám zaujmout pozici na globálním trhu a poradit vám ohledně vstupních strategií pro vaši ideální polohu a průmysl.

Globální fakulta

Vedení společnosti, podnikatelé a výzkumní pracovníci - profesoři Hult jsou mezinárodně uznávaní pro obchodní praktiky a vedení myšlenek, s vášní pro vytváření a výuku principů, které odrážejí jak základ, tak hranici obchodního úspěchu.

Hult Alumni

Vaše cesta Hult pokračuje dlouho po dokončení studia. Jako člen sdružení Hult Alumni Association máte přístup k celosvětové síti absolventů, možnostem celoživotního učení a mnoha způsoby, jak se spojit s kolegy a podnikatelskými příležitostmi po celém světě. Asociace absolventů má přes 23 000 absolventů ve více než 170 zemích po celém světě.

Akreditace

Hult je uznáván třemi nejprestižnějšími mezinárodními akreditačními organizacemi pro vzdělávání v oblasti podnikání: Asociace pro pokročilé vysokoškolské školy podnikání (AACSB International), Asociace MBA (AMBA) a EQUIS (Evropský systém zvyšování kvality). Jsme první a jedinou obchodní školou v USA, která dosáhla této trojité akreditace, kterou pořádá jen jedno procento obchodních škol po celém světě.

Místa

Londýn

Hult International Business School - Postgraduate Campus

Adresa, 1. řádek
London - Postgraduate Campus
37-38 John Street

WC1N 2AT Londýn, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 20 7636 5667

Cambridge

Hult International Business School - Boston Campus

Adresa, 1. řádek
Hult International Business School
Boston Campus
1 Education Street

02141 Cambridge, Massachusetts, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 617-746-1990

San Francisco

Hult International Business School - San Francisco Campus

Adresa, 1. řádek
Hult International Business School
San Francisco Campus
1355 Sansome Street

94133 San Francisco, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 415-869-2900

Dubaj

Hult International Business School - Dubai Campus

Adresa, 1. řádek
Dubai Campus Dubai Internet City PO Box 502988, U.A.E.
Dubaj, Dubaj, Spojené arabské emiráty
Telefonní číslo
+971 4 427 5800

Šanghaj

Hult International Business School - Shanghai Campus

Adresa, 1. řádek
4F, Hua Xin Hai Xin Building No.666 Fuzhou Road, Huangpu District, Shanghai
200001 Šanghaj, Šanghaj, Čína
Telefonní číslo
+852 2111 2399

New York

Hult New York - Rotation Center

Adresa, 1. řádek
New York Rotation Center
Hult Staff, Room 901
41 Cooper Square

10003 New York, New York, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 (212) 353-4360

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace