University of Kent, School of European Culture and Languages

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Škola evropské kultury a jazyků (SECL) je multidisciplinární škola na univerzitě v Kentu, nabízející studijní programy v klasických

Máme vynikající pověst špičkové kvality: v nejnovějším výzkumném rámci excelence - hodnocení všech univerzit ve Velké Británii - moderní jazyky (včetně jazykovědy) byly ve Velké Británii 3. místo. Lingvistika v Kentu byla rovněž zařazena na 5. místě ve Velké Británii v příručce Kompletní univerzitní příručka 2019. Naše výuka je nejvyšší kvality ve Spojeném království. Vláda dokresluje, že vysoká škola poskytuje vynikající výuku a učení pro naše studenty.

Kent je oblíbená destinace mezi zahraničními studenty za své globálně uznávané míry, kosmopolitní prostředí a vzrušující pracovní příležitosti jak během studia, tak po studiu. Univerzita je v mezinárodních studiích o spokojenosti studentů neustále hlasována jednou z nejvyšších univerzit ve Velké Británii a studenti poukazují na uvítací sociální prostředí jako na vrchol jejich zkušeností v Kentu.

Naše škola je umístěna na kampusu Canterbury University v Kentu, která poskytuje příjemné prostředí a blízkost studentské komunity. Život v kampusu se točí kolem šesti vysokých škol, stejně jako specializovaných zařízení, včetně Templeman Library, Gulbenkian arts centra a Budova Mandela (domov Kentské unie) - vše se nachází mezi zelenými a klidnými otevřenými prostory.

Město Canterbury má příjemnou a přátelskou atmosféru. Prozkoumejte středověké budovy, živé restaurace a širokou škálu obchodů, jen 25 minut chůze od areálu. Londýn je hodinu od vlaku vysokorychlostního vlaku a my jsme také nejbližším městem ve Velké Británii po pevnině v Evropě, takže můžete do dvou hodin do Paříže, Bruselu nebo Lille. Canterbury je méně než hodinu od centra Londýna vysokorychlostní železniční tratí.

Několik našich programů MA nabízí příležitost ke studiu na univerzitních postgraduálních střediscích v Paříži a Římě a nabízíme také Ředitelství řízení dědictví založené v Aténském centru Kentu na předměstí řeckého hlavního města.

Jako multidisciplinární škola má SECL prospěch z aktivní výzkumné kultury a vynikajících zařízení. Máme zbrusu novou archeologickou laboratoř se špičkovým vybavením pro 3D skenování a analýzu a Laboratoř jazykovědy pro studium řeči a zvuku. Studenti, kteří se učí jazyky, také těží z jazykových laboratoří s vybavením a softwarem pro nahrávání a přehrávání.

Škola nabízí vysokoškolské i postgraduální výuku, stejně jako výzkumný dozor pro doktorské programy a má celosvětovou aktivní síť absolventů, včetně autorky Nobelovy ceny, sir Kazuo Ishiguro.

Místa

Canterbury

The University of Kent, School of European Culture and Languages, Cornwallis North West

Adresa, 1. řádek
School of European Culture and Languages
Cornwallis North West
University of Kent

CT2 7NF Canterbury, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 1227 764000

Paříž

University of Kent at Paris

Adresa, 1. řádek
4 rue de Chevreuse
75006 Paříž, Île-de-France, Francie
Telefonní číslo
+44 1227 764000

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium