Přečtěte si oficiální popis

Pokud zvolíte Leeds Trinity University, Můžete si vybrat vysokou školu proslulý pro výuku dokonalosti, velmi zaměstnatelní absolventů a vysoké spokojenosti studentů. Zavázali jsme se nabízí personalizované studentů zážitek, v přátelské a podporující prostředí, které vám umožní prosperovat. Naše velikost znamená, že se známe z našich zahraničních studentů podle jména, který vám pomůže cítit jako doma od chvíle, kdy přijedete.

Už jsme neměli tu čest, ale setkání? My jsme Leeds Trinity University, Jeden z předních univerzit ve Velké Británii o spokojenosti studentů a zaměstnatelnosti. Byli jsme poskytuje vynikající, studenta-střed vyšší vzdělání za téměř 50 let. Najdete nás na krásném areálu, jen šest mil od centra města Leeds - jedné z nejlepších studentských měst ve Velké Británii.

Propagoval jsme zahrnutí odborných pracovních stáží s každým stupněm, což studentům skutečný náskok, když soupeří o své první postgraduální práci. Výsledky hovoří samy za sebe - 95% našich studentů jsou zaměstnáni, nebo v dalším studiu šest měsíců poté, co promoval, což nás staví do top 25% všech britských univerzit pro zaměstnatelnost.

Naši přednášející pracovníci mají rozsáhlé odborné zkušenosti ve svých oborech, a mnohé z nich jsou také aktivními vědci, což přispívá k Leeds Trinity"S rostoucí reputaci pro výzkum ex cellence. Jsme mohutně investuje do vývoje nové generace výzkumných pracovníků s širokou škálou plně financovaných doktorských stipendií každý rok. Jsme hrdí na to nabídnout individuální a inkluzivní Universi ty zkušenosti, které dává každý student podporu realizovat jejich potenciál. To je důvod, proč jsou naši studenti velice spokojeni (v souladu s Národní studentský průzkum), a oni všichni se shodují - jste opravdu název, není číslo, na Leeds Trinity University.

Jaký je rozdíl 50 let činí. Byla založena v roce 1966, jako dvou katolických pedagogických fakultách, Leeds Trinity University proměnila uznávaný univerzity renomovaného pro výuku excelence, spokojenosti studentů a zam loyability. Tato transformace byla vedena naší vize a hodnoty, které jsou v centru všeho, co děláme.

Vidění

Naší vizí je být proslulý pro rozvoj sociálně působivých, vysoce zaměstnatelní jednotlivce prostřednictvím průkopnické, výzkum-vedl učení a vyučování.

Hodnoty

Naše Val UES důstojnosti, úcta, sociální spravedlnost a rovnost jsou žil ven a jsou prokázané:

usilování o dokonalost ve všem, co děláme že je soucitný, uctivý a zahrnující komunity, která zahrnuje rozmanitost jednat čestně a transparentnosti povzbuzující dialog a spolupráce

Mise

Naším posláním je vedena naší katolické identity a víry nadace, nabízíme výjimečný vzdělávací zkušenost v rozmanité společnosti. Zavázali jsme se k podpoře důstojnosti, dodržování, sociální spravedlnosti a rovnosti, aby bylo dosaženo pozitivních sociálních a ekonomických dopadů.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Leeds Trinity University

Cílem programu je poskytnout základní znalosti, vědomosti a dovednosti potřebné pro absolventy vysokých škol, aby začala pracovat kompetentně a účinně v rámci mezinárodní ... [+]

Cílem programu je poskytnout základní znalosti, vědomosti a dovednosti potřebné pro absolventy vysokých škol, aby začala pracovat kompetentně a účinně v rámci mezinárodní obchodní a manažerské prostředí na manažerských pozicích entry-level. Jedná se o 3 rok plný úvazek program (6 let na částečný úvazek), ale v závislosti na vašich zájmech, může obsahovat mezinárodní obchodní výzkumné projekty, pracovní bázi a studium v ​​zahraničí možnost. V rámci kurzu budete rovněž zavazují dva šesti týdnů profesionální pracovní stáže (jeden ve Velké Británii a jeden v mezinárodním prostředí).

Stupeň není jen třídě bázi, budete mít exkurze a setkat se hostující řečníci z různých sektorů ekonomiky z mezinárodních gigantů jako ASDA / Wal-Mart Yorkshire řemesel piva a výrobci potravin.... [-]

Spojené království Leeds
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 - 6 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Leeds Trinity University

Naše účetní a obchodní stupeň je navržen tak, aby vám možnost utvářet svou vlastní úspěšnou budoucnost. Dáme vám základní znalosti a dovednosti, které potřebujete k pokro ... [+]

Tento stupeň vám dá základní znalosti a dovednosti, které potřebujete, aby učinilo pokrok v rámci účetní a prostředí finančního řízení. Naše Účetnictví a obchodní stupeň je navržen tak, aby vám flexibilitu utvářet svou vlastní úspěšnou budoucnost. Dáme vám základní znalosti a dovednosti, které potřebujete k pokroku v rámci účetnictví a životní prostředí finančního řízení. Kromě toho dostanete silné základy v klíčových zásad podnikání, včetně přehledu funkcí pro správu jádra, provoz, ekonomika, marketing, právní záležitosti a vnější podnikatelského prostředí.

Pokud máte své památky nastavit když se stane profesionální účetní, víme, že studium nekončí s mírou. Budete se muset absolvovat odbornou kvalifikaci s organizacemi, jako je Asociace certifikovaných účetních (ACCA), Globální organizace sdružující profesní účetní. Chceme, aby vám pomohl získat pro vaši kariéru rychleji, takže jsme navrhli naše moduly v souladu s ACCA, takže můžete získat kredity k vaší ACCA kvalifikace, zatímco budete studovat, který vám poskytne maximální výjimky proti své profesní zkoušky. * Studium účetnictví a podnikání v Leedsu Trinity univerzita bude rozšířit své možnosti kariéry. Kvalifikovaný účetní? Tradiční řízení kariéry? Volba bude vaše.... [-]

Spojené království Leeds
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Leeds Trinity University

Stupně Sport a cvičení vědy vám poskytuje pregraduální znalosti a dovednosti potřebné, aby se stal akreditovanou Sport a cvičení Scientist. ... [+]

. Sport a cvičení vědy stupeň poskytuje vám s pregraduální znalosti a dovednosti potřebné, aby se stal akreditovanou Sport a cvičení Scientist.

Kurz spojuje tři oblasti sportu a cvičení věd; psychologie, fyziologie a biomechanika, kromě výzkumu a odborné stáže. Budete také studovat interdisciplinární sportovní vědy moduly přidat do svého programu čerpat dohromady tři sportovní vědy oborů.

Na Level 4Budete provést pracovní stáž na plný úvazek, který bude zahrnovat dovednosti získané během svého prvního akademického roku. Na Level 5, Můžete si vybrat mezi šesti týdnů na plný úvazek umístění nebo dobrovolnictví, což jsou 20-úvěrovým moduly rozvíjet zkušenosti a zaměstnatelnost.... [-]

Spojené království Leeds
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Leeds Trinity University welcomes international students

Leeds Trinity University: Business, Management and Marketing courses

Leeds Trinity University: Placements

Your guide to Accommodation choices at Leeds Trinity

Leeds Trinity University
Adresa, 1. řádek
Leeds Trinity University Horsforth
LS18 5HD Leeds, England, Spojené království
Website
Telefonní číslo
+44 113 283 7100