Přečtěte si oficiální popis

LCCM pořádá Open Days 17. srpna

O nás

LCCM je odborná vysoká škola pro tvůrčí lidi. Jsme jediná nezávislá vysoká škola ve Velké Británii nabízející tituly v oblasti hudby, slov, spolu s postgraduálním studiem v oblasti tvůrčího podnikání.

Náš příběh

Příběh LCCM nejprve začal v roce 2002, kdy Darius Khwaja rozhodl se založit novou vysokou školu pro současnou populární hudbu v centru Londýna. Cílem bylo vytvořit nový přístup k učení hudby, který smíchá nejlepší z dobrých univerzit a konzervatoří s uměleckým školním prostředím. Kurz, který vznikl vestavěnou produkcí s výkonem, založil LCCM jako první hudební vysokou školu, kde měli všichni studenti zvládnout jak výkon, tak výrobu; vývoj, který byl stále více patrný v hudebním průmyslu.

118022_118000_OurStory.png

Náš školní areál

Hudební krabička - stavová budova vyvinutá speciálně pro LCCM, nabízí Music Box skutečně impozantní a inspirativní prostor v šesti podlažích, kde můžete studovat, vytvářet, provádět, nahrávat a spolupracovat.

Do zařízení jsme investovali téměř 5 milionů liber. Tato nová stránka vám nabízí bezkonkurenční zdroje pro hudbu, psaní a podnikání.

Mezi naše zařízení patří:

 • Místo konání, náš vlastní prostor
 • Bar
 • Kavárna
 • Tichý prostor
 • Pracovní prostor a knihovna
 • Sprchy a skříňky
 • Zasedací místnost
 • 2 editovat pokoje
 • 2 digitální klavírní místnosti
 • 3 nahrávací studia
 • 4 počítačové laboratoře
 • 7 učeben
 • 7 zvukotěsných pokojů
 • 10 individuálních praktických kabin

Podívejte se na náš areál v našem 360 virtuálním kampusovém turné.

111488_111430_LCCM_093.jpgKomunita LCCM

Určeno pro lidi, kteří se vážně zajímají o rozvíjení kariéry v oblasti hudby nebo psaní, LCCM je místem, kde se rozvíjí talent, představivost a kreativita.

Jako vysoká škola s malou studentskou populací jsme hrdí na to, abychom poznali každého jednotlivce. Zjistíte, že náš odborný personál je povzbuzující a přístupný a naše studenty jsou přátelské a podporující.

Kořeny a vztahy společnosti LCCM vám umožňují okamžitý přístup do sítě profesionálů, které vám pomohou podpořit tvůrčí kariéru v příštích letech.

118021_117999_LCCMCommunity.png

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

London College of Creative Media

Chcete navázat kariéru v hudebním průmyslu jako umělecký umělec nebo manažer? Navržený a dodaný předními průmyslovými profesionály, náš kurz hudebního obchodu vám pomůže ... [+]

BA (Hons) řízení hudebního průmyslu

Chcete navázat kariéru v hudebním průmyslu jako umělecký umělec nebo manažer? Navržený a dodaný předními průmyslovými profesionály, náš kurz hudebního obchodu vám pomůže rozvíjet znalosti

Náš titul BA (Hons) Music Industry Management vám poskytne dovednosti, které potřebujete k vytvoření kariéry buď jako důvtipný nahrávací umělec, nebo jako budoucí manažer hudby.

Stejně jako u všech titulů na LCCM, můžete přizpůsobit svou Pathway prostřednictvím stupně, specializující se na hudební produkci, živé události nebo digitální marketing. Budete také moci spolupracovat se studenty na všech našich dalších programech, což vám poskytne praktické zkušenosti s propagací a řízením akcí nebo prací s umělci.... [-]

Spojené království London
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

London College of Creative Media

Naše BMus Hons Titul v hudebním vystoupení a produkci vám poskytne komplexní vhled do všech aspektů moderní kariéry v hudbě. Ať už se chcete stát odborníkem ve vašem nást ... [+]

Hudební výkon BMus (Hons)

Naše BMus Hons Titul v hudebním vystoupení a produkci vám poskytne komplexní vhled do všech aspektů moderní kariéry v hudbě. Ať už se chcete stát odborníkem ve vašem nástroji, nebo mistrem, náš BMus je praktický, pohlcující a spolupracující. Tady začíná váš život v hudbě.

Titul BMus na LCCM je navržen a vyučován zkušenými hudebníky. Každý z našich lektorů pracuje profesionálně v oboru. To jim umožňuje přenést do učebny reálné zkušenosti. Studium na LCCM vás neomezuje na určitý styl hudby, protože zahrnuje všechny žánry z posledních 100 let. Kromě základních modulů můžete přizpůsobit, co chcete studovat, svým vlastním zájmům. To, co se naučíte jako student, je částečně na vás.... [-]

Spojené království London
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

London College of Creative Media (LCCM)