Přečtěte si oficiální popis

London School of Mosaic je nezávislá umělecká škola, která vyučuje diplom a BA v oboru Mosaic Studies, první svého druhu ve Velké Británii.

Škola má více než 15 let expereince ve výuce mozaiky a specializuje se pouze na mozaiky.

Naši přednášející a pedagogičtí pracovníci jsou na špičkové úrovni a pocházejí z prvotřídních institucí, jako je Cambridge University, Kings Colleg, Londýn a světově proslulá škola mozaiky Spilimbergo v Itálii.

117775_Daughtersofalbion_S.jpg

Sociální implikace je nedílnou součástí programu a během celého kurzu nejenže transformujete své prostředí, ale také zvýšíte kvalitu života zranitelných osob.

117778_Keystone3.jpg

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

London School of Mosaic

Cílem našeho tříletého studijního oboru je vybavit studenty uměleckými, technickými a teoretickými dovednostmi, aby mohli pracovat jako profesionální mozaikoví umělci v r ... [+]

Cíle a výsledky učení

Cílem našeho tříletého studijního oboru je vybavit studenty uměleckými, technickými a teoretickými dovednostmi, aby mohli pracovat jako profesionální mozaikoví umělci v rozsahu kontextu, v němž je aplikována mozaika (veřejné a soukromé práce pro komise, společensky angažované umění, arteterapie, restaurování a zachování). Studenti se seznámí s hlavními technikami tvorby mozaiky a jejich aplikací v exteriéru interiéru. Budou mít zakotvené znalosti v historii mozaiky, a zároveň získají schopnost kriticky se zabývat konceptem a designem mozaiky. Náš odborný trénink umožní studentům získat dovednosti, které jim umožní založit a provozovat vlastní podnikání.... [-]

Spojené království Londýn
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 - 6 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
NW5 4SF Londýn, Anglie, Spojené království