Přečtěte si oficiální popis

Jsme jedním z největších organizací našeho druhu v Evropě. Máme kolem 5000 zaměstnanců, kteří pracují ve více než 20 lokalitách, které poskytují vzdělávání a dovednosti, více než 80.000 studentů a 3000 zaměstnavatelů v celé Velké Británii.

Kvalita je naší prioritou číslo jedna a my jsme odhodláni rozsáhlého programu zlepšování kvality na podporu všech našich studentů a zaměstnavatelů, a poskytnout základ pro možnosti růstu stanovených v našem strategickém plánu.

Pevně ​​věříme, že student by měl být v centru všeho, co děláme. Zavázali jsme se ke zlepšení života, zaměstnatelnosti a ekonomické situace všech lidí tím, že jim přístup k nejlepším školení, vzdělávání a pracovních příležitostí, bez ohledu na jejich pozadí. Tím se snažíme přispět k místní a národní hospodářský růst.

Jsme rostoucí naše již významné učňovského nabídnout a vyvíjejí vyšší učňovské úroveň, která zajistí zásadní práce na základě postupu na cestě k vyšší úrovni studia pro zaměstnané studenty.

Nabízíme programy pro nezaměstnané a ty, kteří nejsou ve vzdělávání, zaměstnání nebo odborné přípravy (NEET), a přes školní docházkou ocenění poskytujeme finanční podporu pro některé mladé lidi. Naší prioritou dovednosti programy zajistit, aby žáci dosáhli dovednosti potřebné na přechod do zaměstnání.

Pracujeme s malými podniky a velké nadnárodní korporace rozvíjet dovednosti svých zaměstnanců s cílem zlepšit výkonnost a produktivitu. Pracujeme také v úzkém partnerství s certifikačním a statutárních orgánů, vysokých škol a městské partnery v Manchesteru a celonárodně.

Naše rostoucí vzdělávací a studijní programy vyššího dále podporují náš názor, že přístup k odborné přípravě a vzdělávání na vysoké úrovni by měla být dostupná pro všechny bez ohledu na pozadí. Dále máme národní profil v profesním vzdělávání a odborné kvalifikaci, pod naší značkou společnosti MOL.

Na národní úrovni jsme také jedničkou na trhu pachatele učení. Učíme a školit pachatelů ve věznicích a mladých pachatelů institucí v mnoha regionech ve Velké Británii.

Naše velikost nabízí cenné přínosy pro naše studenty a zaměstnavatele, pokud jde o zařízení, zdroje, šíře učiva nabízíme a progrese příležitosti. Nicméně, nabízíme více než velikosti a rozsahu, nabízíme jim pocit sounáležitosti k organizaci, která se stará vášnivě o jeho poslání, jeho hodnot a jeho lidu.

Potřeby učícího se zaměřuje Manchester College. Poskytujeme vynikající výsledky v oblasti vzdělávání a odborné přípravy pro obyvatele Manchesteru i mimo ni. Nabízíme nebývalou škálu kurzů, s jasnými volbami a pokyny pro všechny naše studenty.

Manchester College je založen na mnoha místech po celé Manchesteru. Máme školní areály na severu, jihu a centru města. Každá stránka má svůj vlastní specialisty, špičkové vybavení a přátelské, podpůrné atmosféře.

College je ideálně umístěn nabídnout širokou škálu možností, jak studenty všech věkových kategorií.

Vysoká škola má Investors in People (IIP) Silver akreditace. Investors in People je rámec pro zlepšení podnikání prostřednictvím lidí.

Naším posláním

Pro zlepšení života a ekonomického úspěchu prostřednictvím vzdělávání a dovedností.

Naše vize

  • Další vzdělávání: "Vedoucí kolej progrese a zaměstnatelnost." - Vysokoškolské vzdělávání: "Přední poskytovatel flexibilní, cenově dostupné, kariérní relevantní, vysokoškolské vzdělání." - Pachatel učení: "Lídr a inovátor v UK pachatele vzdělávání, dovedností a zaměstnatelnosti." - Učni a zaměstnavatel školení: "Přední poskytovatel regionální a národní školení zaměstnavatele." - MOL: "Britský lídr v pružné poskytování odborných kvalifikací."

Naše hodnoty

Jako organizace, sdílíme společný soubor hodnot napříč všem, co děláme. Ty pomáhají definovat, kdo jsme a jak se chováme.

  • Integrita - Jsme čestní, důvěryhodní a otevření. - Jeden tým - Spolupracujeme, respektovat se navzájem a přispívají k týmové cíle. - Vždy zlepšení - Jsme dopředu myšlení, budeme inovovat a převzít odpovědnost. - Může dělat - Jsme pozitivní, včetně, flexibilní a proaktivní. - Udržitelný - Jsme se z dlouhodobého hlediska, z hlediska životního prostředí, finančně a sociálně.

Tato škola dále nabízí:

BA

The Manchester College

Tento program byl navržen tak, aby připravit studenty na práci v současném hudebním divadle a souvisejících odvětvích. ... [+]

Co je Hudební divadlo kurz obsahovat?

Tento program byl navržen tak, aby připravit studenty na práci v současném hudebním divadle a souvisejících odvětvích. Studenti jsou nabízeny mnoho příležitostí, aby prozkoumala, rozvíjet a zdokonalovat dovednosti potřebné pro potenciální kariéru ve výkonu, včetně televize, film, práce relace a kabaretu.

Studenti se nabízí výběr z možností, jak individuálně prozkoumat mechaniku každé ze tří hlavních hudebních divadelních oborů (zpěv, herectví a tanec) a jako součást probíhajícího tvůrčího procesu, jejich kombinací.

Všechny tvůrčí práce se opírá o systémy fyzické činnosti, jak je stanoveno podle Stanislavského a vyvinutý Uta Hagen, a v tomto smyslu Kurz je zaměřen na výrobu herce, kteří mohou zpívat a tančit. Rozmanitost a výzvy každý rok, aby studentům, aby prozkoumala veškerý potenciál svých schopností v tvůrčí a podnětné prostředí. ... [-]

Spojené království Manchester
Kontaktuj školu
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Manchester College

Tento program byl navržen tak, aby připravit studenty na práci v divadle a souvisejících zprostředkovaných odvětvích televizi, filmu a vystoupení v rádiu. ... [+]

Co je na herectví pro živé a nahrané nosiče samozřejmě o?

Tento program byl navržen tak, aby připravit studenty na práci v divadle a souvisejících zprostředkovaných odvětvích televizi, filmu a vystoupení v rádiu. Kurz umožní studentům vyzkoušet řadu disciplín příslušných dnešní herec a profesionální průmyslu. Vysoká škola má dva sály, dvě dějiště výkonu a venkovní, na něž se vztahuje, amfiteátr, všechna divadla se používají pro studentských prací a jsou podporovány profesionální technický tým.

Herec vzdělávací program má své kořeny v systémům odborného vzdělávání Stanislavského. V rámci tohoto budete objevovat lékaři, jako je Uta Hagen, Sanford Meisner a Max Stafford-Clark abychom jmenovali alespoň některé. Studenti budou následovat přísný tréninkový program, který rozvíjí herci pohyb, zpěv, analytické a herecké schopnosti. Tyto převoditelné výkonnostní dovednosti jsou rozvíjeny v průběhu tréninku, aby vyhovovaly potřebám celé řady textů, médií a profesionální průmyslu. ... [-]

Spojené království Manchester
Kontaktuj školu
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Manchester College

Tento kurz poskytuje jednotlivcům příležitost zkoumat a rozvíjet jejich profesní a tvůrčí praxi v tvůrčí a digitální designu a mediální produkce. ... [+]

Co je Creative Media a vizuální komunikace kurz obsahovat?

Stále častěji, mediální průmysl požadují lékařů, kteří mohou fungovat jako multidisciplinární odborníků, a to i v případě, že se specializují na konkrétní oblasti. Tento kurz poskytuje jednotlivcům příležitost zkoumat a rozvíjet jejich profesní a tvůrčí praxi v tvůrčí a digitální designu a mediální produkce. Studenti budou stavět na jejich předchozí práce a zkušeností designu.

Prostřednictvím řady živých kalhotek jsou studenti Očekává se, že jednání s rozvojem praktických a teoretických projektové práce a účastnit se soutěží, jako je například Big Chip a D & AD Awards. K dispozici je požadavek, aby studenti předkládat návrhy, storyboardy, vývoj skicák a koncepčních desek ve fázi plánování veškerých daných projektů a hodnotících textů v jedné nebo více jednotek studia. ... [-]

Spojené království Manchester
Kontaktuj školu
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Manchester College

Program je navržen tak, aby studentům, kteří úspěšně dokončili základního vzdělání, nebo podobný kurz make-up, je možnost získat ocenění vyznamenáním. ... [+]

Co je to make-up Artistry & Effects (Speciální efekty dráha a móda a média dráha), kurz obsahovat?

Program je navržen tak, aby studentům, kteří úspěšně dokončili základního vzdělání, nebo podobný kurz make-up, je možnost získat ocenění vyznamenáním.

Kurz se skládá z řady základních modulů, jejichž cílem je dále rozšiřovat klíčové dovednosti, vlastnosti a předem technické schopnosti v umění make-up transformace. Tyto moduly jsou dále doplněny módy a médií specializovaných modulů.

Kurz si klade za cíl vytvářet profesionální make-up umělce, kteří jsou vybaveny všechny dovednosti přizpůsobit a reagovat na náročné požadavky na make-up průmyslu. ... [-]

Spojené království Manchester
Srpen 2020
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Manchester College

Navržen tak, aby vstup, stejně jako průběh, a to v rozsahu kariéru, poskytuje studentům s rozsáhlými dovednostmi a znalostmi v klíčových oblastech sportovního koučování a ... [+]

Co je koučování a sportovní škola Sport kurz obsahovat?

Pokud máte skutečnou vášeň pro sport, a chtějí získat a zlepšit sportovní koučování dovednosti, zejména v rámci sportovního koučování a školní sport, pak doplňte do plné diplom je program pro vás. Navržen tak, aby vstup, stejně jako průběh, a to v rozsahu kariéru, poskytuje studentům s rozsáhlými dovednostmi a znalostmi v klíčových oblastech sportovního koučování a školního sportu. Je ideální pro ty, kteří chtějí pracovat s komunitou sportovní kluby, školy, Národní Řídící orgány a provozovat sportovní koučování podniky založené.

BA (Hons) v koučování a sportovní školy sportu zahrnuje praktickou práci založenou, analýzu současných otázek ve sportu, analýzu sportovní výkon, sportovní psychologie, fitness, výživy a podnikání. Kurz obsahuje kombinaci akademické a praktické úkoly založené, a je zaměřen na kodexů chování, etiky a odborné praxe v kontextu sportovní koučování a školní sportovní bázi. ... [-]

Spojené království Manchester
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Manchester College

Cílem studia je vybavit studenty dovednosti, znalosti a zkušenosti potřebné pro širokou škálu kariéry v organizacích veřejného sektoru. ... [+]

Jaký je průběh veřejných služeb a sociální spravedlnost asi?

Cílem studia je vybavit studenty dovednosti, znalosti a zkušenosti potřebné pro širokou škálu kariéry v organizacích veřejného sektoru. Kurz je zaměřen na praktické dovednosti a znalosti práce na základě, jakož i akademických a profesních kompetencí, které byly

Diplom doplňte rok poskytuje akademické a teoretické znalosti na řadu modulů, které jsou základní požadavky na znalosti pro budoucí pracovníky ve veřejném sektoru. Tam je koncentrace na rozvoj vedení a řešení problémů dovednosti v každém z modulů. Míra má úzké vazby zaměstnavatelů a obsah předmětu je pravidelně aktualizován, aby držet krok s aktuálními trendy a změny v organizacích veřejného sektoru a dodávky. Stupeň zaměstnává lektory s nedávnou odpovídajícími zkušenostmi v oboru. ... [-]

Spojené království Manchester
Kontaktuj školu
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

The Manchester College

BSc (Hons) v bankovní praxi a řízení je studována prostřednictvím řady jádra, povinných a volitelných modulů, aby vám základní znalosti o odvětví jako celek a schopnost p ... [+]

Co je to bankovní praxi, a management kurz obsahovat?

BSc (Hons) v bankovní praxi a řízení je spojena s dlouholetými zkušenostmi v držení společnosti IFS University College vzdělávání bankovních odborníků a naše chápání bankovnictví a finančních služeb. Program zahrnuje základní znalosti potřebné pro úspěšnou kariéru v oblasti bankovnictví a finančních služeb řízení.

Odráží to, co nám říkají, že zaměstnavatelé hledají od potenciálních rekrutů. V prvním roce budete rozvíjet své znalosti o fungování bankovního a finančního sektoru zahrnující organizační a finanční stanoviska trhu. Získáte průpravu v základních pojmů rizika, které jsou základem finančního rozhodování na všech úrovních a zhodnocení různých skupin zákazníků a jejich finančních potřeb. ... [-]

Spojené království Manchester
Kontaktuj školu
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Manchester College

Hlavním cílem předmětu je rozvíjet znalosti a porozumění finančního řízení a účetních postupů, aby bylo možné použít tyto dovednosti v různých obchodních a manažerských s ... [+]

Co se financí a účetnictví BSc (Hons), validace Salford University samozřejmě o?

Máte-li zájem v oblasti účetnictví a financí, a jehož cílem je mít kariéru v této oblasti, pak by to mohlo být kurz pro vás. Hlavním cílem předmětu je rozvíjet znalosti a porozumění finančního řízení a účetních postupů, aby bylo možné použít tyto dovednosti v různých obchodních a manažerských souvislostech, a pro tyto hodnotící schopnosti být v souladu s potřebami zaměstnavatelů a povolání. Tento kurz také dává výjimky z ACCA kvalifikačních prací F1-F9 pro úspěšné absolventy.

Studenti budou mít možnost rozvíjet dovednosti vztahující se k rozsahu účetní a finanční oblasti. Do konce roku budou studenti vyvinuli analytické a hodnotící schopnosti a schopnost je aplikovat v různých obchodních a manažerských souvislostech. Studenti budou také vyvinuty znalosti a porozumění současných účetní a finanční teorie a praxe, která zvýší jejich účinnost v oblasti účetnictví a financí. ... [-]

Spojené království Manchester
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Manchester College

Hlavním cílem předmětu je rozvíjet znalosti a porozumění řídících a účetních postupů finančních a být schopni aplikovat tyto znalosti v různých obchodních a manažerských ... [+]

Co se správní bakalářský finanční (Hons), validace Salford University samozřejmě o?

Pokud máte zájem o manažerské role s důrazem na finance, pak by to mohlo být kurz pro vás. Hlavním cílem předmětu je rozvíjet znalosti a porozumění řídících a účetních postupů finančních a být schopni aplikovat tyto znalosti v různých obchodních a manažerských souvislostech.

Studenti budou mít možnost se v rámci své práce na skupinovém projektu a prezentovat firemní podnikatelský plán. Do konce roku budou studenti vyvinuli analytické a hodnotící schopnosti a schopnost je aplikovat v různých obchodních a manažerských souvislostech. Studenti budou také vyvinuty znalosti a porozumění současných finančních teorií a praxí, které zvýší jejich účinnost jako manažeři. ... [-]

Spojené království Manchester
Srpen 2020
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Manchester College

Tento kurz je BSc top-up stupeň navržen tak, aby seznámit jednotlivce k činnosti v médiích, digitální a kreativních průmyslů. ... [+]

Co je Creative Media Management BSc (Hons) validace Salford University samozřejmě o?

Tento kurz je BSc top-up stupeň navržen tak, aby seznámit jednotlivce k činnosti v médiích, digitální a kreativních průmyslů. Rozvíjí obchodních a podnikatelských dovedností a poskytuje znalosti potřebné, aby učinily krok od kreativního studenta k tvůrčí lékaře. Je zaměřen na všechny, kteří chtějí začít svůj vlastní tvůrčí činnost nebo požádat o manažerských pozic v organizacích s kreativním zaměřením.

Obsah kurzu je zaměřen na zvýšení zaměstnatelnosti a rozvoj obchodních a manažerských dovedností. Studenti jsou schopni studovat konkrétní oblasti zájmu v rámci médií, digitální nebo tvůrčích odvětví při rozvoji dovedností v výzkum, řešení problémů a komunikace. ... [-]

Spojené království Manchester
Srpen 2020
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Manchester College

Hlavním cílem kurzu je poskytnout důraz na řízení v rámci marketingové funkce a připravit studenty pro širokou škálu manažerských kariéry v rámci tržního prostředí. ... [+]

Co je to Marketing Management bakalářský kurz obsahovat?

Tento kurz je vhodný pro studenty, kteří mají zájem pracovat v řídících funkcích v rámci tržního prostředí. Hlavním cílem kurzu je poskytnout důraz na řízení v rámci marketingové funkce a připravit studenty pro širokou škálu manažerských kariéry v rámci tržního prostředí.

Studenti budou mít možnost podniknout průzkum trhu, práci na skupinovém projektu a prezentovat firemní podnikatelský plán. Do konce roku budou studenti vyvinuli analytické a hodnotící schopnosti a schopnost je aplikovat v různých obchodních a manažerských souvislostech. Studenti budou také vyvinuty znalosti a porozumění současných marketingových teorií a praxí, které zvýší jejich účinnost jako manažeři. ... [-]

Spojené království Manchester
Srpen 2020
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Manchester College

Hlavním cílem programu je rozvíjet hlubší znalosti a pochopení principů módní trh v mezinárodním kontextu a umožnit jednotlivcům uplatňovat zásady módní produkce v globál ... [+]

Co je to International Fashion Marketing kurz obsahovat?

Jedná se o obchodní kurz, který se zaměřuje na módní průmysl. Hlavním cílem programu je rozvíjet hlubší znalosti a pochopení principů módní trh v mezinárodním kontextu a umožnit jednotlivcům uplatňovat zásady módní produkce v globálním marketingovém prostředí. Kurz vyrovnává jak praktické obchodní a manažerské dovednosti s akademickým analytické přísnosti.

Kurz se skládá z následujících modulů:

Firemní strategie a módního průmyslu: Tato jednotka zkoumá strategické postupy a procesy v globálním průmyslu prostředí, které se týkají módního průmyslu.

Móda řízení značky a komunikace: Tento modul kriticky hodnotí roli značky a komunikace v rámci módní kontextu ... [-]

Spojené království Manchester
Kontaktuj školu
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Manchester College

Tento kurz poskytuje ideální cestu pro každého, kdo chce pokračovat v kariéře v oblasti výpočetní techniky, informačních technologií a příbuzných oborů. ... [+]

Co je to Business Computing s IT (Top Up) validace University of Salford samozřejmě o?

Chcete-li získat diplom v oboru Business Computing s ním budou studenti provádět 120 kreditů. To se skládá z 60 kreditů z klíčových modulů v počítači a výzkumu, 20 kreditů z odborných modulů a 40 úvěrové specialista projektu.

Specialista Projekt umožňuje konsolidovat své předchozí učení a rozvíjení těchto myšlenek a materiálů v kriticky a analyticky. Specialista projekt bude demonstrovat svou schopnost uskutečnit značné kus práce. Bude také cenný jako výkladní skříň pro své schopnosti a odborné dovednosti a poskytnout solidní přípravu pro postgraduální studium. ... [-]

Spojené království Manchester
Kontaktuj školu
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Manchester College

f máte zájem o manažerské role v prostředí lidských zdrojů, pak by to mohlo být kurz pro vás. Hlavním cílem kurzu je poskytnout důraz na řízení v rámci funkce lidských zd ... [+]

Co je to podnikání a řízení lidských zdrojů s rozvojovou BSc (Hons) validace Salford University samozřejmě o?

Pokud máte zájem o manažerské role v prostředí lidských zdrojů, pak by to mohlo být kurz pro vás. Hlavním cílem kurzu je poskytnout důraz na řízení v rámci funkce lidských zdrojů, a připravit studenty pro širokou škálu manažerských kariéry v prostředí lidských zdrojů.

Do konce roku budou studenti vyvinuli analytické a hodnotící schopnosti a schopnost je aplikovat v různých obchodních a manažerských souvislostech. Studenti budou také vyvinuty znalosti a porozumění současných personálních teorií a praxí, které zvýší jejich účinnost jako manažeři. Studenti budou mít možnost prozkoumat současné myšlení a praxi v oblasti rozvoje zaměstnanců, pracovního práva, pracovních vztahů a řízení lidských zdrojů. ... [-]

Spojené království Manchester
Srpen 2020
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině