The Manchester College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jsme jedním z největších organizací našeho druhu v Evropě. Máme kolem 5000 zaměstnanců, kteří pracují ve více než 20 lokalitách, které poskytují vzdělávání a dovednosti, více než 80.000 studentů a 3000 zaměstnavatelů v celé Velké Británii.

Kvalita je naší prioritou číslo jedna a my jsme odhodláni rozsáhlého programu zlepšování kvality na podporu všech našich studentů a zaměstnavatelů, a poskytnout základ pro možnosti růstu stanovených v našem strategickém plánu.

Pevně ​​věříme, že student by měl být v centru všeho, co děláme. Zavázali jsme se ke zlepšení života, zaměstnatelnosti a ekonomické situace všech lidí tím, že jim přístup k nejlepším školení, vzdělávání a pracovních příležitostí, bez ohledu na jejich pozadí. Tím se snažíme přispět k místní a národní hospodářský růst.

Jsme rostoucí naše již významné učňovského nabídnout a vyvíjejí vyšší učňovské úroveň, která zajistí zásadní práce na základě postupu na cestě k vyšší úrovni studia pro zaměstnané studenty.

Nabízíme programy pro nezaměstnané a ty, kteří nejsou ve vzdělávání, zaměstnání nebo odborné přípravy (NEET), a přes školní docházkou ocenění poskytujeme finanční podporu pro některé mladé lidi. Naší prioritou dovednosti programy zajistit, aby žáci dosáhli dovednosti potřebné na přechod do zaměstnání.

Pracujeme s malými podniky a velké nadnárodní korporace rozvíjet dovednosti svých zaměstnanců s cílem zlepšit výkonnost a produktivitu. Pracujeme také v úzkém partnerství s certifikačním a statutárních orgánů, vysokých škol a městské partnery v Manchesteru a celonárodně.

Naše rostoucí vzdělávací a studijní programy vyššího dále podporují náš názor, že přístup k odborné přípravě a vzdělávání na vysoké úrovni by měla být dostupná pro všechny bez ohledu na pozadí. Dále máme národní profil v profesním vzdělávání a odborné kvalifikaci, pod naší značkou společnosti MOL.

Na národní úrovni jsme také jedničkou na trhu pachatele učení. Učíme a školit pachatelů ve věznicích a mladých pachatelů institucí v mnoha regionech ve Velké Británii.

Naše velikost nabízí cenné přínosy pro naše studenty a zaměstnavatele, pokud jde o zařízení, zdroje, šíře učiva nabízíme a progrese příležitosti. Nicméně, nabízíme více než velikosti a rozsahu, nabízíme jim pocit sounáležitosti k organizaci, která se stará vášnivě o jeho poslání, jeho hodnot a jeho lidu.

Potřeby učícího se zaměřuje Manchester College. Poskytujeme vynikající výsledky v oblasti vzdělávání a odborné přípravy pro obyvatele Manchesteru i mimo ni. Nabízíme nebývalou škálu kurzů, s jasnými volbami a pokyny pro všechny naše studenty.

Manchester College je založen na mnoha místech po celé Manchesteru. Máme školní areály na severu, jihu a centru města. Každá stránka má svůj vlastní specialisty, špičkové vybavení a přátelské, podpůrné atmosféře.

College je ideálně umístěn nabídnout širokou škálu možností, jak studenty všech věkových kategorií.

Vysoká škola má Investors in People (IIP) Silver akreditace. Investors in People je rámec pro zlepšení podnikání prostřednictvím lidí.

Naším posláním

Pro zlepšení života a ekonomického úspěchu prostřednictvím vzdělávání a dovedností.

Naše vize

  • Další vzdělávání: "Vedoucí kolej progrese a zaměstnatelnost." - Vysokoškolské vzdělávání: "Přední poskytovatel flexibilní, cenově dostupné, kariérní relevantní, vysokoškolské vzdělání." - Pachatel učení: "Lídr a inovátor v UK pachatele vzdělávání, dovedností a zaměstnatelnosti." - Učni a zaměstnavatel školení: "Přední poskytovatel regionální a národní školení zaměstnavatele." - MOL: "Britský lídr v pružné poskytování odborných kvalifikací."

Naše hodnoty

Jako organizace, sdílíme společný soubor hodnot napříč všem, co děláme. Ty pomáhají definovat, kdo jsme a jak se chováme.

  • Integrita - Jsme čestní, důvěryhodní a otevření. - Jeden tým - Spolupracujeme, respektovat se navzájem a přispívají k týmové cíle. - Vždy zlepšení - Jsme dopředu myšlení, budeme inovovat a převzít odpovědnost. - Může dělat - Jsme pozitivní, včetně, flexibilní a proaktivní. - Udržitelný - Jsme se z dlouhodobého hlediska, z hlediska životního prostředí, finančně a sociálně.

Místa

Manchester

Adresa, 1. řádek
The Manchester College
Ashton Old Road
Openshaw

M11 2WH Manchester, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium