Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Škola sociálních věd na Nottingham Trent University je velká a zářivá akademické obce, která nabízí širokou škálu kvalifikací v různých oborů, včetně psychologie, kriminologie, sociologie, mládeže, zdravotní a sociální péče, politiky, mezinárodních vztahů, vzdělávání a sociální práce. Jsme blízko úplet komunita se spoustou způsobů, které můžete zapojit do života školy, z účasti na výzkumné semináře se připojí k psychologii nebo kriminalistice společnosti.

vynikající výuka

Naším cílem je poskytovat nejvyšší kvalitu vzdělání a je vybavit dovednostmi, které vám pomohou, aby se úspěch své kariéry. Naši studenti jsou učeni nadšeným, zabývající a odborných pracovníků, mnozí, kteří jsou zapojeni v inovativním výzkumu nebo jsou zveřejněny autory ve svých odborných oblastech. Naučíte se díky kombinaci tradičních přednášek a skupinových seminářů; a v závislosti na kurzu, můžete mít také možnost účastnit se diskusí, prezentací a skupinových diskusí. Pravidelně se také přizvat renomované odborníky a profesionály v příbuzných oborech přijít a promluvit si s našimi studenty.

Náš výzkum vám dává výhodu

Máme zavedenou pověst pro vysokou kvalitu a společensky relevantní výzkum. Výzkum informuje obsahu našich kurzů a zajišťuje, že jsou up-to-date a relevantní pro budoucí kariéru našich studentů.

Profesionálně uznávané kurzy

Mnozí z našich kurzů jsou akreditovány, potvrzena nebo uznána jejich přidružené profesním sdružením. Naše vysokoškolské Obory z oblasti psychologie vyučované na našem City Campus jsou akreditovány Britské psychologické společnosti (BPS), a naše sociální práce samozřejmě je schválen Rady pro zdraví a péče profesí, a poskytuje tak uznávaného akademického titulu a budoucími zaměstnavateli s sebevědomý a schopných absolventů.

fantastické zázemí

Škola společenských věd ve umístěn v centru NTU City Campus, s širokou škálu zařízení, které vám pomohou vyniknout. Naše otevřeným přístupem počítače jsou k dispozici pro vás pracovat mezi přednášky, a v závislosti na kurzu, můžete mít také možnost využít naší mediální sady a soudy. Naše specializované laboratoře psychologie zahrnuje vyučování vysokoškoláka laboratoř a specializovaných výzkumných laboratoří, včetně očních trackery, Motion capture laboratoří a za £ 80,000 systému EEG.

Studium v ​​zahraničí

Nabízíme celou řadu příležitostí k našim studentům studovat v zahraničí a získat cenné mezinárodní zkušenosti, zlepšit své životní dovednosti, a opravdu vyniknout pro potenciální zaměstnavatele. Nabízíme celou řadu mezinárodních programů, které se liší v délce, a to jak v Evropě i mimo ni.

Uspět s sociálních věd

Naši absolventi mají záviděníhodnou pověst jít o dosažení úspěšné kariéry, a nabízíme odbornou poradenstvím pro naše studenty po celou dobu jejich působení v NTU. Podporujeme naše studenty k rozvoji jejich zaměstnatelnost dovednosti a plánovat své další kroky s cílem maximalizovat jejich potenciál a splnění svých profesních cílů.

Proč si vybrat Nottingham ke studiu sociální vědy?

Nottingham je skutečně studentské město; s dvěma hlavními univerzitami a 60.000 studentů, kteří se rozhodli dělat to jejich domov. Od nakupovat do muzeí, kaváren, sportovních, hudebních sálů a nočních podniků; Nottingham nabízí pro každého něco.

Jsme hrdí ze silných vztahů těšíme se skupinami a organizacemi v místě a okolí Nottingham; od HMP Whatton rámcové bytového družstva, po boku našich vlastních výzkumných center, jako je například Nottingham Centre pro děti, mládež a rodinu. Nejenom, že tyto odkazy obohatit svůj praktické zkušenosti, ale také dát možnost zapojit se a udělat rozdíl v životě jednotlivců a skupin v naší místní komunitě.

Akademická oddělení:

Politika a mezinárodní vztahy Pracovníci v naší katedře politologie a mezinárodních vztahů jsou uznávány na národní i mezinárodní úrovni pro své výzkumné činnosti, mediální přínos a poradenské činnosti, a jsou vášnivý překládání těchto znalostí do třídy.

Psychologie Psychologie byla uznána pro jeho učení dokonalosti a zároveň má silnou národní i mezinárodní výzkumný profil.

Naše vysokoškolské kurzy vyučované na Campus City, postgraduální konverze psychologie kurzů a naší MSc forenzní psychologie jsou akreditovány Britské psychologické společnosti.

Sociální práce a zdraví Katedra sociální práce a ochrany zdraví sdružuje tým pracovníků z celé řady akademických a odborných znalostí v oblasti sociální práce, veřejné zdraví a sociální péče.

Tým usiluje o vynikající výsledky v oblasti výuky i výzkumu, při zachování úzké pracovní vztahy s organizacemi.

Sociologie Katedra sociologie nabízí kurzy v oblasti sociologie, kriminologie, mládeže a kariérové ​​poradenství.

Tyto jsou předmětem oblasti jsou všechny zúčastněné s přemýšlet kriticky o sociálním světě, ve kterém žijeme, a podpory a ochrany lidí a životního prostředí napříč a uvnitř složitých a různorodých kontextech.

Místa

Nottingham

Adresa, 1. řádek
Nottingham Trent University
50 Shakespeare Street

NG1 4FQ Nottingham, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium