Přečtěte si oficiální popis

Škola sociálních věd na Nottingham Trent University je velká a zářivá akademické obce, která nabízí širokou škálu kvalifikací v různých oborů, včetně psychologie, kriminologie, sociologie, mládeže, zdravotní a sociální péče, politiky, mezinárodních vztahů, vzdělávání a sociální práce. Jsme blízko úplet komunita se spoustou způsobů, které můžete zapojit do života školy, z účasti na výzkumné semináře se připojí k psychologii nebo kriminalistice společnosti.

vynikající výuka

Naším cílem je poskytovat nejvyšší kvalitu vzdělání a je vybavit dovednostmi, které vám pomohou, aby se úspěch své kariéry. Naši studenti jsou učeni nadšeným, zabývající a odborných pracovníků, mnozí, kteří jsou zapojeni v inovativním výzkumu nebo jsou zveřejněny autory ve svých odborných oblastech. Naučíte se díky kombinaci tradičních přednášek a skupinových seminářů; a v závislosti na kurzu, můžete mít také možnost účastnit se diskusí, prezentací a skupinových diskusí. Pravidelně se také přizvat renomované odborníky a profesionály v příbuzných oborech přijít a promluvit si s našimi studenty.

Náš výzkum vám dává výhodu

Máme zavedenou pověst pro vysokou kvalitu a společensky relevantní výzkum. Výzkum informuje obsahu našich kurzů a zajišťuje, že jsou up-to-date a relevantní pro budoucí kariéru našich studentů.

Profesionálně uznávané kurzy

Mnozí z našich kurzů jsou akreditovány, potvrzena nebo uznána jejich přidružené profesním sdružením. Naše vysokoškolské Obory z oblasti psychologie vyučované na našem City Campus jsou akreditovány Britské psychologické společnosti (BPS), a naše sociální práce samozřejmě je schválen Rady pro zdraví a péče profesí, a poskytuje tak uznávaného akademického titulu a budoucími zaměstnavateli s sebevědomý a schopných absolventů.

fantastické zázemí

Škola společenských věd ve umístěn v centru NTU City Campus, s širokou škálu zařízení, které vám pomohou vyniknout. Naše otevřeným přístupem počítače jsou k dispozici pro vás pracovat mezi přednášky, a v závislosti na kurzu, můžete mít také možnost využít naší mediální sady a soudy. Naše specializované laboratoře psychologie zahrnuje vyučování vysokoškoláka laboratoř a specializovaných výzkumných laboratoří, včetně očních trackery, Motion capture laboratoří a za £ 80,000 systému EEG.

Studium v ​​zahraničí

Nabízíme celou řadu příležitostí k našim studentům studovat v zahraničí a získat cenné mezinárodní zkušenosti, zlepšit své životní dovednosti, a opravdu vyniknout pro potenciální zaměstnavatele. Nabízíme celou řadu mezinárodních programů, které se liší v délce, a to jak v Evropě i mimo ni.

Uspět s sociálních věd

Naši absolventi mají záviděníhodnou pověst jít o dosažení úspěšné kariéry, a nabízíme odbornou poradenstvím pro naše studenty po celou dobu jejich působení v NTU. Podporujeme naše studenty k rozvoji jejich zaměstnatelnost dovednosti a plánovat své další kroky s cílem maximalizovat jejich potenciál a splnění svých profesních cílů.

Proč si vybrat Nottingham ke studiu sociální vědy?

Nottingham je skutečně studentské město; s dvěma hlavními univerzitami a 60.000 studentů, kteří se rozhodli dělat to jejich domov. Od nakupovat do muzeí, kaváren, sportovních, hudebních sálů a nočních podniků; Nottingham nabízí pro každého něco.

Jsme hrdí ze silných vztahů těšíme se skupinami a organizacemi v místě a okolí Nottingham; od HMP Whatton rámcové bytového družstva, po boku našich vlastních výzkumných center, jako je například Nottingham Centre pro děti, mládež a rodinu. Nejenom, že tyto odkazy obohatit svůj praktické zkušenosti, ale také dát možnost zapojit se a udělat rozdíl v životě jednotlivců a skupin v naší místní komunitě.

Akademická oddělení:

Politika a mezinárodní vztahy Pracovníci v naší katedře politologie a mezinárodních vztahů jsou uznávány na národní i mezinárodní úrovni pro své výzkumné činnosti, mediální přínos a poradenské činnosti, a jsou vášnivý překládání těchto znalostí do třídy.

Psychologie Psychologie byla uznána pro jeho učení dokonalosti a zároveň má silnou národní i mezinárodní výzkumný profil.

Naše vysokoškolské kurzy vyučované na Campus City, postgraduální konverze psychologie kurzů a naší MSc forenzní psychologie jsou akreditovány Britské psychologické společnosti.

Sociální práce a zdraví Katedra sociální práce a ochrany zdraví sdružuje tým pracovníků z celé řady akademických a odborných znalostí v oblasti sociální práce, veřejné zdraví a sociální péče.

Tým usiluje o vynikající výsledky v oblasti výuky i výzkumu, při zachování úzké pracovní vztahy s organizacemi.

Sociologie Katedra sociologie nabízí kurzy v oblasti sociologie, kriminologie, mládeže a kariérové ​​poradenství.

Tyto jsou předmětem oblasti jsou všechny zúčastněné s přemýšlet kriticky o sociálním světě, ve kterém žijeme, a podpory a ochrany lidí a životního prostředí napříč a uvnitř složitých a různorodých kontextech.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Naše vzrušující kriminologie stupeň byl jedním z prvních bakalářské tituly svého druhu, které mají být vyučovány ve Velké Británii. Uslyšíte od pozvaných řečníků, poučit ... [+]

BA (Hons) Kriminologie

Naše vzrušující kriminologie stupeň byl jedním z prvních bakalářské tituly svého druhu, které mají být vyučovány ve Velké Británii. Budete slyšet od pozvaných řečníků, učíte se od zkušeností z praxe a můžete získat příležitost stát se zvláštním strážcem.

Kurz BA (Hons) Criminology nabízí vzrušující kombinaci teorie, politiky a praxe kriminologie a kriminální justice. Budete mít příležitost přijmout řadu modulů podporovaných špičkovým výzkumem a silnými vztahy s policií, probační službou a dalšími orgány pro trestní soudnictví.

Proč si vybrat tento kurz? Budete mít možnost specializovat se prostřednictvím výběru výrazné volitelných modulů, vydané odborníky ve svých předmětech. Všechny moduly vycházejí ze zkušeností a znalostí externích odborníků, které poskytují dodatečné perspektivy v reálném světě. Můžete získat jedinečný vhled do praktických rozměrů kriminalistiky prostřednictvím akreditovaných pracovní zkušenosti příležitostí v celé řadě organizací. Existuje také možnost studovat v zahraničí prostřednictvím programu Erasmus +, jakož i možnost realizace výzkumného projektu, který bude mít vliv na práci místní organizace v rámci komunity. Co budete studovat ... [-]
Spojené království Nottingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Tento inovativní kurz vám umožní prozkoumat mezinárodních otázek a události, včetně vztahů mezi státy, národy, sociálních hnutí a kulturních a náboženských komunit. ... [+]

BA (Hons) mezinárodní vztahy

Tento inovativní stupeň mezinárodních vztahů vám umožňuje prozkoumat mezinárodní záležitosti a události, včetně vztahů mezi státy, národy, sociálními hnutími a kulturními a náboženskými komunitami. Dozvíte se o tématech a procesech, které v současnosti formují náš svět a získáte pocit, jak dělat informovaná rozhodnutí, která mají vliv na místní, národní a globální úrovni.

Máte-li zájem na globálních záležitostech a měnící se svět, ve kterém žijeme, to Mezinárodní vztahy kurz je ideální pro vás.

Proč si vybrat tento kurz? Můžete mít možnost získat zkušenosti s pracovním umístěním, a můžete mít možnost studovat v zahraničí po dobu jednoho semestru ve svém druhém roce jako součást + devizového programu Erasmus. Výuka je informován regionálně vyrovnaných výzkumných silné stránky v Asii, na Středním východě, v severní Africe, indickém subkontinentu a v Evropě. Tento výzkum přivádí přímo do kurzu, což znamená, že budou učit o nejnovějších problémech od světově uznávaných odborníků. Tento kurz vám pomůže vytvořit větší povědomí o složitosti a propojenost procesů, které utvářejí náš svět. Studium mezinárodních vztahů otevírá kariéru v širokém spektru oborů ve veřejném a soukromém sektoru a naši absolventi pracují na britských ministerstvech, mezinárodních agenturách pomoci a široké škále nevládních organizací. Politika (včetně mezinárodních vztahů) na univerzitě v Nottinghamu Trent je na čtvrtém místě ze 77 pro počet studentů v posledním ročníku, kteří jsou spokojeni se zpětnou vazbou a hodnocením přednášejícími o jejich průběhu (The Guardian University league table 2016). Co budete studovat ... [-]
Spojené království Nottingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Core moduly Získáte také možnost vybrat jeden z následujících modulů: Sexuální a násilná kriminalita Modul je v podstatě rozdělen do dvou částí; první část zkoumá sexuáln ... [+]

Core moduly

Získáte také možnost vybrat jeden z následujících modulů:

Sexuální a násilná kriminalita

Modul je v podstatě rozdělen do dvou částí; první část zkoumá sexuální a násilné trestné činy v teoretickém kontextu, zatímco druhá část modulu se zaměřuje na reakce na sexuální a násilné trestné činy.

Drogy, kriminalita a společnost

Abychom vám poskytli prvotřídní vzdělávací zkušenost a abychom vám zaručili, že budete mít příležitost co nejvíce využívat svůj čas na univerzitě, obdržíte čas kontaktu prostřednictvím různých způsobů doručení. Strukturované vyučování bude poskytováno prostřednictvím kombinace tradičních přednášek, seminářů, workshopů a školení prováděných policií. ... [-]

Spojené království Nottingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Tento výrazný stupeň zkoumá teorii a praxi politice, který spojuje oba národní a mezinárodní perspektivy. Dozvíte se o významu stále více se globalizujícím politické pros ... [+]

BA (Hons) Politika

Naši studenti nás doporučí! 94% našich BA (Hons) politologických studentů by doporučilo studium na NTU (National Student Survey 2017).

Tento rozlišující stupeň Polity zkoumá teorii a praxi politiky, integrující národní i mezinárodní perspektivy. Dozvíte se o významu stále více se globalizujícím politické prostředí, a pochopit význam politiky jako lidské činnosti.

Máte-li zájem v běžných záležitostech a mezinárodními trendy, pak BA (Hons) Politika studium na NTU je ideální pro vás. Tento kurz vás povzbuzuje, aby se zapojily přímo jako politologa nebo teoretik tím, že dělá svůj vlastní nezávislý výzkum, který vyvrcholil při výrobě konečného rok disertační práce na téma podle svého výběru.... [-]

Spojené království Nottingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Tento inovativní stupeň vám umožní vytvořit větší povědomí o složitosti a propojenosti politických a mezinárodních procesů a teorií, které formují naše životy. Budete zko ... [+]

BA (Hons) Politika a mezinárodní vztahy

Tento inovativní stupeň politických a mezinárodních vztahů vám umožní zvýšit povědomí o složitosti a propojenosti politických a mezinárodních procesů a teorií, které ovlivňují náš život. Budete zkoumat současný svět, v němž žijeme na místní, národní i celosvětové úrovni.

Máte-li zájem na aktuálním dění, mezinárodní trendy a porozumění měnící se svět, ve kterém žijeme, pak politiky a mezinárodních vztahů kurz na NTU je ideální pro vás.

Protože se zabývá základní otázky týkající se společnosti na celém světě Politika, to dělá ideální kombinace s mezinárodních vztahů vytvořit vzrušující, stimulující a příslušný kurz.... [-]

Spojené království Nottingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Tento vzrušující stupeň zkoumá odborné oblasti soudobé sociologie a vám umožní prozkoumat společnost, kulturu a každodenní žil zkušenosti. ... [+]

BA (Hons) sociologie

Naši studenti nás doporučí! V posledním národním průzkumu studenta by 97% našich nedávných studentů sociologie BA (Hons) doporučilo studium na NTU. (National Student Survey 2017).

Tento vzrušující Sociologický titul zkoumá specializované oblasti současné sociologie a umožňuje prozkoumat společnost, kulturu a každodenní zkušenosti. V celém průběhu uslyšíte od externích reproduktorů, a může mít možnost studovat v zahraničí, a zavazují self-řídil pracovní stáž.

Máte-li zájem ve společnosti, kultuře a dát smysl sociálního světa, ve kterém žijeme, pak je naše sociologie kurz je ideální pro vás.

... [-]

Spojené království Nottingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Tato Zdraví a péče profese Rady (HCPC) schválené míra vás připraví na roli sociálního pracovníka. To byl navržen tak, aby vám umožní postoupit do zaměstnání a integruje o ... [+]

Tato Zdraví a péče profese Rady (HCPC) schválené míra vás připraví na roli sociálního pracovníka. To byl navržen tak, aby vám umožní postoupit do zaměstnání a integruje oba akademické a praktické práce na bázi modulů.

Přejete si, aby se rozdíl do života lidí? Pak je naše sociální práce stupeň je pro vás. Získáte znalosti a dovednosti, které by mohly opravdu změnit něčí život.

Proč si vybrat tento kurz? Úzce spolupracujeme se zaměstnavateli ve statutárních a nezávislých sektorů s cílem zajistit náš obsah kurzu se trvale zaměřuje na lidi, které jsou oprávněny k využívání služeb. To také pomáhá zajistit, že jste připraveni na odbornou praxi, pokud máte nárok. Výuka je prováděna pracovníky z různých profesních prostředí a opírá se o výzkum, a poskytuje tak velkou rovnováhu mezi akademickými a aplikované vzdělávací zkušenosti. Během kurzu poskytujeme silný důraz na profesionalitu, hodnoty a vazby mezi teorií sociální práce a praxí. Budete dokončit hodnoceny umístění, které vám dá příležitost získat cenné zkušenosti, že jsou na plný úvazek sociální pracovník v celé řadě různých pracovištích. Učte se od našich odborníků ... [-]
Spojené království Nottingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Tento výrazný kurz poskytuje in-hluboké porozumění o povaze mládeže a složitý vztah mezi mladými lidmi a společností. ... [+]

BA (Hons) studie pro mládež

Budete se zapojovat do kurzu s velkou spokojeností studentů a zaměstnatelností! 100% našich studií mládeže BA (Hons) a BA (Hons) mládeže jsou spokojeni s kurzem celkově a 100% absolventů oba tyto kurzy jsou zaměstnány nebo zapojeny do dalšího studia šest měsíců po opuštění NTU. (National Student Survey 2017 a DLHE 2015/16 Full-time, UK, první stupeň, vysokoškolák) Tento výrazný stupeň studia mládeže poskytuje důkladné porozumění povaze mládeže a komplexním vztahům mezi mladými lidmi a společností. Budete zkoumat služby, které podporují vzdělávání mladých lidí, osobní a sociální rozvoj a kariérní postup, a také získat znalosti a dovednosti se očekávají od těch, kteří pracují s mladými lidmi.... [-]

Spojené království Nottingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Youth Justice je především o práci s mladými lidmi, kteří se proviní, nebo u kterých je riziko páchání trestné činnosti. Tento kurz spojuje akademickou teorii současné pr ... [+]

BA (Hons) mladistvé spravedlnosti

Budete se zapojovat do kurzu s velkou spokojeností studentů a zaměstnatelností! 100% našich studií mládeže BA (Hons) a BA (Hons) mládeže jsou spokojeni s kurzem celkově a 100% absolventů oba tyto kurzy jsou zaměstnány nebo zapojeny do dalšího studia šest měsíců po opuštění NTU. (National Student Survey 2017 a DLHE 2015/16 Full-time, Velká Británie, 1. stupeň, vysokoškolské)

Youth Justice je především o práci s mladými lidmi, kteří se proviní, nebo u kterých je riziko páchání trestné činnosti. Tento kurz spojuje akademickou teorii současné praxi prostřednictvím stáží, návštěv a řečníků.

Náš diplom v oblasti mládeže je multidisciplinární, zahrnující studium sociální politiky, sociologické, psychologické a kriminologické perspektivy. Prozkoumejte, proč mladí lidé urážejí a dopad jejich rodin a komunit na jejich osobní rozvoj a kriminální chování. Během kurzu zvážíte srovnatelné mezinárodní praktiky řízení chování v přestupcích a iniciativy zaměřené na snížení počtu přestupků.... [-]

Spojené království Nottingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Naše British Psychological Society (BPS) akreditované studijní zkoumá tajemství toho, co z nás dělá lidi, co to znamená být naživu a proč se chováme v tom, jak děláme. Te ... [+]

BSC (Hons) psychologie

Naši studenti nás doporučí! V posledním národním průzkumu studentů by 94% našich nedávných studentů psychologie BS (Hons) doporučilo studium na NTU. (National Student Survey 2017).

Naše British Psychological Society (BPS) akreditované studijní zkoumá tajemství toho, co z nás dělá lidi, co to znamená být naživu a proč se chováme v tom, jak děláme.

Tento kurz pokrývá všechny hlavní oblasti psychologie stanovené osnov British Psychological Society (BPS). Budete zkoumat lidskou bytost, jak funguje mozek, postupy a mechanismy lidského myšlení, cítění a chování a jak psychologové, psychologický výzkum a terapie může hmatatelně a pozitivní změnu do života a společnosti lidí.... [-]

Spojené království Nottingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Naši psychologie studenti jsou velice spokojeni. 100% našeho BSC (Hons) Psychologie se sociologií studentů prezenčního studia jsou spokojeni s celkovým kurzu. ... [+]

BSC (Hons) psychologie se sociologií

Naši studenti nás doporučí! V posledním národním průzkumu studentů 95% našich nedávných studentů psychologie BSN (Hons) se sociologií by doporučilo studium na NTU. (National Student Survey 2017).

BSc (Hons) psychologie se sociologií je akreditovaný kurz Britské psychologické společnosti (BPS), který kombinuje komplexní školení v psychologii se studiem struktury a dynamiky sociálních systémů a společnosti jako celku. Naši studenti využívají týdenních výzkumných seminářů, více než 80 akademických odborníků a mají přístup k prvotřídním laboratořím.

Kurz pokrývá všechny hlavní oblasti psychologie stanovené osnov BPS. To představuje dvě třetiny kurzu a zahrnuje práci mozku; procesy a mechanismy lidského myšlení, pocitu a chování; a jak psychologové, psychologický výzkum a terapie mohou hmatatelně a pozitivně ovlivnit život a společnost lidí. Zbývající třetina učebních osnov se zabývá sociálními strukturami společnosti a sociologickými pohledy na otázky jako kriminalita, pohlaví a chudoba.... [-]

Spojené království Nottingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Tento poutavý Britská Psychology Society (BPS) akreditované Kurz kombinuje komplexní školení v oboru psychologie se studiem kriminálního chování, typy trestné činnosti a ... [+]

BSC (Hons) psychologie s kriminologií

Naši studenti nás doporučí! V posledním národním průzkumu studentů by 94% našich nedávných studentů psychologie BS (Hons) doporučilo studium na NTU. (National Student Survey 2017).

Naše British Psychological Society (BPS) akreditované studijní zkoumá tajemství toho, co z nás dělá lidi, co to znamená být naživu a proč se chováme v tom, jak děláme.

Tento kurz pokrývá všechny hlavní oblasti psychologie stanovené osnov British Psychological Society (BPS). Budete zkoumat lidskou bytost, jak funguje mozek, postupy a mechanismy lidského myšlení, cítění a chování a jak psychologové, psychologický výzkum a terapie může hmatatelně a pozitivní změnu do života a společnosti lidí.... [-]

Spojené království Nottingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině