Point Blank Electronic Music School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Point Blank Electronic Music School

Přehled byla založena v Londýně v roce '94 a hlasoval na světě "Best Music Production & DJ School" čtenáři DJ Mag, Point Blank učí tvůrčí proces skládání hudby na nejvyšší úrovni. Použití odborné instruktory, state-of-the-art zařízení a mezinárodně uznávané akreditace, mnozí úspěšní absolventi prošli svých dveří včetně Claude VonStroke, Goldie, Nicole Moudaber, Leona Lewis, AlunaGeorge, Patrick poleva, Gemma Cairney, Monki, Felix Jaehn - seznam pokračuje ...

Škola sídlí v Londýně a Los Angeles, a rovněž nabízí inovativní on-line kurzů. Kampus v Londýně v Shoreditch nabízí hudební produkce kurzy, zvukové inženýrství, obchod hudby, zpěvu, rozhlasové tvorby a DJ kurzy - to vše učil vysoce zkušených odborníků z každé oblasti hudebního průmyslu, včetně aktivních hudebních producentů a Grammy oceněný písničkáři.

Instruktoři jsou všichni odborníci hudebního průmyslu a pracoval s umělci jako Pharrell Williams, Masivní útok, Bob Marley a Depeche Mode. Studenti se učí ve state-of-the-art ateliérů, které mají neomezený přístup. To zahrnuje 48 kanálů SSL dualitu Delta a Audient stoly, nejnovější zařízení od Native Instruments a Pioneer a mnoho dalšího.

Point Blank nabízí on a studijní obory. BA (Hons) v Music Production and Sound Engineering je k dispozici ke studiu v Londýně, zatímco CertHE a DipHE kurzy jsou prováděny on-line prostřednictvím distančního vzdělávání, to vše akreditován Middlesex University.

Škola má studenty z celého světa studoval s nimi, včetně USA, Indii, Francii, Španělsku, Brazílii, Africe a Austrálii. Tyto on-line kurzy také znamenat, že studenti mohou dosáhnout uznávanou kvalifikaci při studiu odkudkoliv na světě.

1.. NEJPERSPEKTIVNĚJŠÍ Point Blank umožňuje plné využití svých vynikajících propojení s hudebním průmyslu. Prostřednictvím připojení studentů školní přístup k stáží a pracovních míst v mezinárodně uznávaných organizací včetně přeběhl, univerzální, BBC, opláchněte, NTS, Mute a mnoho dalších. V rámci Point Blank Radio kurzů je to běžné, že 100% třídy najít zaměstnání v tomto odvětví. Studenti pokračovali najít zaměstnání u BBC Kiss, opláchněte a dokonce založit vlastní stanice, jako je například Radar rozhlasu. Gramofonová in-house je distribuován prostřednictvím iTunes, Spotify, YouTube, Beatport a další, se studenty mohly předložit své stopy na propuštění, pokud si to přejí. Studenti mohou také najít svou práci povýšen na školní kanálu YouTube a sociální sítě na více než 1,5 milionu fanoušků. Předseda Universal Records říká: "Universal podporuje co Point Blank dělá a je ochotno poskytnout postupové cesty pro studenty, kteří nevykazují skutečný talent a odhodlání".

  1. Předmět a lektoři Point Blank spolupracuje s Middlesex University ověřit jejich studijní obor v Londýně, stejně jako jejich vyšší vzdělání, které jsou dodávány on-line. Programy bezprostřední blízkosti jsou uděleny a kvalita zajištěna Middlesex University. Všichni studenti studují studijní obor v Londýně mají přístup k nejmodernějším studiích, které mají neomezený přístup. To zahrnuje SSL dualita Delta, Audient 48 Channel, TLAudio a Oram mixpulty a mnoho dalšího. On-line Cert / DipHe se rovná jedné nebo dvou letech vyznamenáním. Studenti mají možnost získat praktické zkušenosti v hudebním průmyslu a zároveň získat uznávanou kvalifikaci. Kredity získané z úspěšného absolvování kurzů jsou uznány vysokých školách po celém světě - umožňuje studentům postupovat do finálního ročníku vyznamenáním. Studenti mohou také využít Point Blank expert instruktoři, vynikající vybavení a praktický na styl výuky, aniž by akademický trasu. Budete i nadále dosáhnout v domě Point Blank diplom o absolvování kurzu.

  2. Uni Vybavení Point Blank je jedinou školou ve Velké Británii s 48-kanálové konzole s SSL Duality Delta SuperAnalogue ™. Zařízení představují 12 odborných studií, kde budete studovat, stejně jako dalších 5 praktických studií s různými záznamového zařízení, které studenti mají možnost si objednat mimo studijních hodin pracovat na jejich hudbu. Centrální hub Oblast také zajišťuje, že studenti mohou sítě s těmi vně svých vlastních bezprostředních tříd, které umožňují výrobu hudby, rádio a zpěv studenti mohou spolupracovat na místě vzájemného prospěchu. DJ Studio je sponzorován Pioneer DJ s nejmodernějším zařízením včetně CDJ2000nxs, DJM2000nxs, DDJ-SX regulátory, PLX-1000 gramofonů a mnoho dalšího. Žít Sound Engineering studentům získat praktické zkušenosti pracující na pět živá vystoupení na různých místech v Londýně, jakož i získávání praktických zkušeností v Islingtonu O2 Academy. Můžete si vzít fotoprohlídku sem (přidat odkaz na fotoprohlídku) 4. City Life se sídlem v Hoxton, Point Blank se nachází v centru hip východním Londýně. Existuje mnoho nezávislých záznam a módních obchodů plus klubů, barů, kaváren a prospívající živá hudební scéna. Nejbližší nadzemní stanice je Hoxton zatímco Old Street je 10 minut chůze od hotelu s výborným dopravním spojením.

  3. Student Support Point Blank mít vyznačenou zaměstnance pomoci studentům podporu při hledání ubytování, které poskytují papírování a připojení studenty před kurzu.

6.. Vstupní požadavky studijního oboru obvykle vyžaduje 160 UCAS body nebo ekvivalentní zkušenosti.

The Music Production & Živá Sound Engineering Diploma vyžaduje 4 maturity projde minimálně platové třídy C (hudba a angličtině preferována).

Pro rozhlasového vysílání diplom, normální minimální vstupní požadavky jsou 1 'A' Level a matematiky a anglického jazyka GCSEs na stupeň "C" nebo vyšší.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
Londýn, Anglie, Spojené království

Los Angeles

Adresa, 1. řádek
Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium