Plymouth College of Art

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kdo jsme

Plymouth College of Art byla založena v roce 1856 a je uměleckou školou, kterou provozují umělci a designéři pro umělce a designéry.

Jsme domovem dynamické, interdisciplinární komunity tvůrců a myslitelů, pro které je výroba stejně důležitá jako čtení a psaní a kde je účel učení neoddělitelný od účelu žít svůj život. Místo, kde se věci dělají a jak se věci stávají. Pro změnu.

Věříme: Live. Udělat. Pokračujte ve vytváření

Věříme, že vysoce kvalitní vzdělání pro život v současné umělecké praxi je tvůrčím katalyzátorem osobní, profesionální a kulturní transformace.

Sociální spravedlnost, prostřednictvím dopadu na komunitu a sociální mobility, a kreativní učení, prostřednictvím pedagogických inovací, jsou součástí naší DNA a jádrem všeho, co děláme.

Poskytujeme platformu, kelímek, prostor, kde se lidé scházejí, objevují nové obzory a posouvají hranice tvůrčí praxe.

Společně si představujeme, experimentujeme, přemýšlíme, učíme se, vytváříme věci a dělají věci. Ať už chcete dělat cokoli, kamkoli chcete, cesta začíná zde a nikdy se nezastaví.

Deset návrhů

  • Tvorba je stejně důležitá jako čtení a psaní, jako věda a matematika.
  • Tvorba přichází, než se to dozví.
  • Umění není „o“ životě, ale o životě.
  • Účel učení je neoddělitelný od účelu žít svůj život.
  • V umělecké výchově nemá žák za sebou žádný „předmět“.
  • Účelové učení vytváří u žáka agenturu, ne závislost.
  • Prostor učení nabízí nebo odnímá možnost učení.
  • Prostor nemůže obsahovat energii, energie vytváří prostor.
  • Jako student, jako umělec, vaše identita přijde z horizontu, nikoli z hranice.
  • Jaký je váš návrh?

Prostory pro výrobu

Naše pracovní prostředí je široce považováno za jeden z nejbohatších a nejrozmanitějších ekosystémů materiálů, technologií, procesů, postupů, uměleckých forem a nápadů, které najdete ve formě umělecké školy.

V době, kdy jiní zužují rozsah a ekologii svého vzdělávacího prostředí, investovali jsme velké prostředky do digitální i analogové dimenze - protože věříme, že prostor učení nabízí nebo odnímá možnost učení.

Dělat rozdíl

Jsme odhodláni dělat změny ve všem, co děláme.

V reakci na pokračující snahu o marginalizaci výtvarného umění v hlavním vzdělávacím proudu ve Velké Británii jsme založili Plymouth School of Creative Arts a postavili The Red House v městské části významné sociální a ekonomické deprivace. Společně vytváříme progresivní kontinuum kreativního učení a praxe, počínaje ranými lety až po magisterské postgraduální studium, výzkum a odbornou praxi.

V roce 2016 byla Plymouth College of Art zařazena mezi 15 nejlepších vysokoškolských institucí v zemi, protože měla nejvyšší úroveň členství žen ve správních orgánech.

"Celým cílem opravdového vzdělávání je přimět lidi ... nejen se učit, ale milovat znalosti - nejen jen, ale hlad a žízeň po spravedlnosti."

- John Ruskin, Koruna divokých oliv: Čtyři přednášky o průmyslu a válce (1882)

V roce 2016/17 měla Plymouth College of Art nejvyšší procento z jihovýchodní, jihozápadní a londýnské republiky na plný úvazek, do věku 21 let, kteří vstupují na vysoké školy poprvé ze sousedních čtvrtí účast na vysokoškolském vzdělávání.

V roce 2017 jsme získali Zlatou značku sociálního podniku za systémový závazek k zapojení komunity a vytváření pozitivních sociálních změn. A v roce 2018 jsme byli zařazeni na 5. místo z vysokých škol ve Velké Británii za rovnost tříd a přístup k vysokoškolskému vzdělávání.

V roce 2018 jsme ve spolupráci s Millfields Trust vytvořili obchod s módními výrobci, Makers HQ, jako komunitní zájmovou společnost (CIC), abychom podpořili regeneraci komunity, zvýšili retenci vysoce kvalifikovaných absolventů a znovu nastolili sektor výroby módy na jihu Západ.

138563_pexels-photo-2559741.jpeg

Plymouth: Město kreativity

Nachází se na pobřeží Devonu na jihozápadě Anglie. Plymouth je britské město oceánů. Díky nádhernému nábřeží a přístavu, který zahrnuje láskyplně restaurované art deco lido z roku 1935, a spoustu ohromující okolní krajiny, naše prosperující město nabízí spoustu inspirace spolu s pulzující kulturou a událostmi světové úrovně pro více než 35 000 studentů.

O způsobu, jakým se v Plymouthu mísí hudba, umění a film, je něco zvláštního. A aktivně jsme se zapojili do mezigeneračního projektu umísťování, který mění město na regionální hlavní město vizuálního umění - což se odráží v investicích od Arts Council England.

Místa současného umění, jako je KARST, jsou domovem inovativních výstav a rezidencí současného umění, zatímco v koleji se nachází naše vlastní zavedená galerie a Plymouth Arts Cinema, nezávislé kino umění.

Najdete zde živá hudební místa, kde můžete chytit místní a turistické kapely, stejně jako tvůrčí komunity pro kutily a společnosti zabývající se společenským zájmem, které se objevují po celém městě. Projekt regenerace Market Hall společnosti Devonport ve výši 7,2 milionu liber, vedený organizací Real Ideas Organization, se zaměřuje na vytvoření digitálního centra pro umění, komunitní činnost a podnikání, vytváření pracovních míst a příležitostí.

Město hostilo hlavní výstavy, včetně Britské umělecké výstavy 7 (s Britskou uměleckou výstavou 9 nastavenou na návrat do Plymouthu v roce 2021), We The People Are The Work, Rebel Film Festival a The Atlantic Project. Přináší mezinárodně uznávané umělce včetně Ryoji Ikedy. , Postkomunitní kolektiv, Ciara Phillips a Matt Stokes do města se speciálními instalacemi specifikovanými na místě.

Vedle velmi milovaných tvůrčích prostor města se nedávno otevřela řada nově vyvinutých center pro umění a podnikání.

The Box je nový domov pro Plymouthovo muzeum a městské archivy, s přestavbou 40 milionů liber, která má být otevřena v roce 2020, se sedmi rozsáhlými stálými galeriemi, včetně sbírek z jihozápadního filmového a televizního archivu.

Mezitím Ocean Studios v Plymouthově historickém Royal William Yardu nabízí zařízení pro spolupráci, rezidence a workshopy pod širým nebem a jsou již domovem velkého množství kreativních nezávislých podniků - od workshopů pro sítotisk až po současné klenotníky.

Plymouthův umělecký duch také září v divadle Royal, největším a nejlépe navštěvovaném regionálním divadle ve Velké Británii. Náš vztah s divadlem poskytuje příležitosti ke spolupráci a průmyslovým zkušenostem - v současné době je místem naší promoce.

Plymouth Pavilions kreslí největší jména v hudbě a komedii a celé město se zapojuje do MTV představuje Ocean City Sounds, každoroční hudební festival přitahující likes Clean Bandit, Rudimental a Charli XCX - abychom jmenovali alespoň některé.

Za Plymouthem

Jen co by kamenem dohodil, jsou některé z nejkrásnějších jihozápadních pobřeží, vřesoviště a prehistorické lesy, stejně jako vzrušující kreativní centra, kde můžete objevovat nezávislé obchody a kavárny, výstavní prostory a další.

Nedaleké tržní město Totnes je domovem mimořádných obchodů se starožitnostmi a eklektických rekordů - ideální destinace pro den procházení trhů, galerií a nakupování.

Oceněný fotograf Nicholas White přijal Dartmoora během studií na Plymouth College of Art .

Projekt Eden je za necelou hodinu největším krytým deštným pralesem na světě a každé léto hostuje Eden Sessions, kde umělci včetně Björk, Muse, Massive Attack a PJ Harvey hráli v tomto dechberoucím prostředí intimní show.

Trochu dále do Cornwallu a najdete malé město St Ives. St Ives, zasazený do svahu a s výhledem na Atlantický oceán, je domovem Tate St Ives a slaví umělecké spojení města, které bylo od viktoriánských dob uměleckým cílem. Renomovaná jména spojená s městem sahají od Mark Rothko po Barbaru Hepworthovou - nutnost návštěvy při studiu na Plymouth College of Art .

Vždy jsme milovali naše město, ale v poslední době je na místo ještě větší bzučení než obvykle. Přijďte a zjistěte sami.

Mezinárodní online otevřená událost: Život a studium ve Velké Británii

16.09.20, 11:00 - 12:00

Než se rozhodnete, kde byste chtěli studovat a jaký kurz je pro vás vhodný, je užitečné zúčastnit se online akce a promluvit si se skutečnými zaměstnanci a studenty o vašich možnostech. Pokud jste mezinárodním studentem a přemýšlíte, jaké to je žít a studovat ve Velké Británii, proč nepřijít na naši další mezinárodní online otevřenou akci: Život a studium ve Velké Británii, která se koná ve středu 16. září 2020 od 11:00 do 12:00.

Připojte se k Dr. Marku Kerriganovi, našemu řediteli pro výuku, učení a vylepšení, a doktorandce Cynthii Hartové, mezinárodní studentce zkoumající mezinárodní studijní zkušenosti, když diskutují o adaptaci na život a studium v Plymouthu v britském Ocean City. Naši zahraniční studenti jsou cennou součástí našeho studentského sboru a při studiu s námi těží z bohatých kulturních, kreativních a akademických zkušeností.

Od aplikací Visa po finanční podporu a jazykové požadavky - jsme tu, abychom podpořili vaši cestu ke kreativnímu studiu ve Velké Británii. Zjistěte více o životě v Plymouthu (jednom z nejbezpečnějších měst ve Velké Británii), naší místní kultuře a dědictví, možnostech ubytování a podpoře, která vám pomůže usadit se ve vašem novém prostředí.

Uvítáme přihlášky, ale pro maximální využití akce a získání dalších informací prostřednictvím e-mailu doporučujeme rezervovat místo předem. Chcete-li se připojit ke konverzaci, jednoduše nastavte svůj počítač, tablet nebo mobilní telefon a klikněte na odkaz poskytnutý prostřednictvím e-mailu a v níže uvedeném rozvrhu.

Plán

Živá prezentace | 11.00-11.40
Připojte se k našemu týmu pro přijetí a podporu studentů a získejte přehled o studiu na Plymouth College of Art , o mezinárodním procesu podávání přihlášek a možnostech studia v aktivní interdisciplinární komunitě myslitelů a tvůrců.

Otázky a odpovědi | 11.40-12.00
Po živé prezentaci bude náš tým připraven odpovědět na všechny konkrétní mezinárodní dotazy týkající se poplatků, víz a stěhování do Velké Británie.

Místa

Plymouth

Adresa, 1. řádek
Plymouth College of Art,
Tavistock Place

PL4 8AT Plymouth, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium