Přečtěte si oficiální popis

Vzdělání nejvyššího kalibru

Richmond je americká mezinárodní univerzita, založená v roce 1972, se sídlem v západním Londýně se dvěma kampusy v Richmondu Hill a nedaleko ulice Kensington High Street. Od roku 1981 univerzita uděluje americké diplomy akreditované Komisí pro střední školy o vysokých školách. Jeden z nejnovějších úspěchů, které Richmond s hrdostí oznamuje, získal od srpna 2018 pravomoc udělovat studentům své vlastní tituly ve Velké Británii, a to v důsledku nedávné udělení titulu TDAP od hodnosti Rady.

Univerzita je první a jediná univerzita ve Velké Británii, která získala pravomoc udělovat diplomy s dvojím vyučováním, což znamená, že studenti získají diplom ve Velké Británii a USA, který bude mít nesmírně velký dopad na naše absolventy při hledání pracovních příležitostí a vyzdvihnout je od davu.

Od svého založení v roce 1978 se v budovách Kensingtonu na ulici St Albans Grove a Ansdell ubytují studenti třetího a čtvrtého ročníku, stejně jako všichni postgraduální studenti. V březnu 1988 došlo v Kensingtonském kampusu k další expanzi na Young Street a naposledy Kensington High Street.

Univerzita je jedinečná pro své akademické standardy pro soukromé instituce ve svém výukovém přístupu, který kombinuje systém amerických liberálních umění s normami vysokoškolského vzdělávání Spojeného království, který umožňuje našim absolventům získat konkurenční výhodu a otevírá více příležitostí najít zaměstnání buď ve Velké Británii, nebo Spojené státy

Vysokoškolské tituly nabízíme prozkoumat širokou škálu předmětů a programů, které umožňují široké vzdělání, zatímco postgraduální programy zahrnují možnost přijmout specifické volby, které budou definovat stupeň minor / major. Klíčovým přínosem, který tato soukromá univerzita nabízí, je mimo jiné akademické mentorství a doba výuky (v průměru 15 hodin týdně) než na kterékoli jiné univerzitě ve Velké Británii, což je silné zaměření na podporu mezinárodních příležitostí prostřednictvím široké škály kreditů a integrované stáže a studium v ​​zahraničí v našich vzdělávacích centrech v Itálii (Řím a Florencie).

Poskytujeme vynikající výuku a poskytujeme finanční podporu s našimi americkými a britskými stipendiemi na základě zásluh a akademických výsledků a nedávno jsme zavedli nové stipendium kancléře Plus na podzim roku 2018, které přispěje ke značnému snížení dluhu studentských poplatků po ukončení studia. Naše stipendia mohou být kombinovány s jinými prostředky z Velké Británie a Spojených států a poskytují dostupné možnosti, které doporučujeme našim studentům, aby požádali o splnění vstupních požadavků.

Brooke Cagle / Unsplash

Top 5 důvodů pro výběr Richmondu

  1. Dual-Accredited UK
  2. Stipendia, které mohou snížit dluh studentů
  3. Flexibilní systém American Liberal Arts, rozsáhlé kontaktní hodiny a mentorství (průměrně 15 hodin týdně)
  4. Integrované stáže (ve Velké Británii a v zahraničí)
  5. Dvě zkušenosti z kampusu v Londýně (v Richmondu

Mezinárodní pohled

Společně žijí a studují naši studenti z více než 100 zemí připraveni na svět, kde je schopnost efektivně komunikovat přes národní a kulturní hranice stejně cenná jako tradiční akademické úspěchy. Vzdělání v Richmondu nabízí globální perspektivu a interaktivní studijní prostředí, které podporuje rozmanitost, týmovou práci a vedení. Být liberální americkou mezinárodní univerzitou, zaměřuje se na obohacení studijních zkušeností studentů v mezinárodním prostředí s přihlédnutím k mnoha mezikulturním aspektům. Povzbuzuje studenty, aby si vytvářeli vlastní názory a brali ohled na ostatní při rozhodování nebo práci na projektech kurzů, a také na rozvoj svých individuálních sil a profesních dovedností jako budoucích vedoucích mezinárodních týmů.

Becca Tapert / Unsplash

Dva školní areály v Londýně

Stejně jako vzrušení života v jednom z nejživějších a kosmopolitních měst na světě, Londýn zjevně nabízí mimořádné zdroje a příležitosti k učení mimo učebnu. Nicméně kurzy Richmondu přinášejí životy města - jeho lidem, institucím, politice, problémům a historii do přednášek a kurzových projektů. Přidejte ke všem tuto podpůrnou mezinárodní fakultu, flexibilní učební plán, který vám umožní prozkoumat témata mimo vaši hlavní specializaci, malé třídy a areály ve dvou z nejkrásnějších londýnských čtvrtí a najdete Richmond skvělé místo pro získání duální bakalářské nebo magisterské studium uznávané ve Spojeném království a USA

Richmond Hill Campus

Studenti prvního a druhého ročníku navštěvují náš areál Richmond Hill. Areál se nachází v nádherném šesti akrovém místě na vrcholu Richmond Hill, jedné z nejvyhledávanějších londýnských oblastí. Impozantní novogotická budova postavená v roce 1843 a moderní pětiúrovňová knihovna, domácí učební, počítačové a vědecké laboratoře, umělecká a fotografická studia a hlediště.

V kampusu se také nacházejí studentské rezidence, jídelna, studentská společenská místnost a fakultní a správní úřady. K dispozici je také víceúčelové sportovní hřiště tenisu, volejbalu, basketbalu a mini-fotbalu (fotbalu). Po absolvování dvou let na našem kampusu v Richmondu Hill se studenti v posledních dvou letech studia přestěhují do kampusu v Londýnské čtvrti Kensington.

Kensingtonský areál

Studenti třetího, čtvrtého a postgraduálního studia navštěvují náš centrální londýnský areál v Kensingtonu, jedné z nejkrásnějších londýnských obytných oblastí. Jeho několik budov, které jsou vzdáleny 2 minuty chůze od hlavního budovy Atlantic House v ulici St Albans, mají veškeré potřebné vybavení od domácích učeben, počítačových laboratoří, knihovny, jídelny a univerzitních kanceláří.

V kampusu v Kensingtonu se také konají řada hostujících studentů ze Spojených států a dalších zemí, kteří studují semestr nebo rok v Londýně. Studenti se mohou rozhodnout, že budou žít v budovách univerzity nebo v bytech, které si zvolí. V pěší vzdálenosti se nachází Royal Albert Hall, známý svými koncerty, Královské vysoké školy hudby a umění, Císařská vysoká škola vědy a techniky, Muzeum Victoria a Albert, Muzeum přírodopisu, Geologické muzeum a mnoho kin, Hyde Park a buzzling high Street s množstvím kaváren, restaurací, klubů a obchodních domů.

District a Piccadilly podzemní spojení Richmond nebo Kensington se zbytkem města. Častá železniční doprava do stanic Victoria, Paddington a Waterloo vás spojuje se zbytkem Spojeného království a do Evropy. Letiště Heathrow i Gatwick jsou snadno dostupné.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Richmond The American International University in London

Filmový studijní program je živý, interdisciplinární program zaměřený na historické, kritické a teoretické přístupy k studiu filmu, včetně televize a nových médií. ... [+]

Filmový studijní program je živý, interdisciplinární program zaměřený na historické, kritické a teoretické přístupy k studiu filmu, včetně televize a nových médií. Prostřednictvím důkladné analýzy některých národních a mezinárodních příkladů a se zvláštním důrazem na historii filmu, třetího světa / postkoloniálního filmu a konkrétních témat (včetně pohlaví, hrůzy, fantazie a sci-fi) zkoumá diplom historická, politická, uměleckých a kulturních aspektů, které vstupují do výroby kin. Silný technický a praktický prvek tohoto titulu doplňuje teoretickou složku s vyučováním v tématech jako video produkce, herectví a scenáristika a výroba dokumentárních filmů. Tento stupeň poskytuje interdisciplinární a multimediální přístup a poskytuje teoretické znalosti se silnými prvky praktického výcviku. Volitelné kurzy umožňují studentům rozvíjet globální povědomí o filmu a souvisejících médiích v rámci tradice liberálních umění. Minorka v produkci médií může přidávat hloubku k vaší hlavní volbě.... [-]

Spojené království Richmond
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Richmond The American International University in London

Mezinárodní podnikání se zaměřuje na rozvoj praktických obchodních dovedností pro řízení lidských zdrojů, analýzu a překonání obchodních problémů a přizpůsobení obchodníh ... [+]

Mezinárodní podnikání se zaměřuje na rozvoj praktických obchodních dovedností pro řízení lidských zdrojů, analýzu a překonání obchodních problémů a přizpůsobení obchodního modelu na konkurenčním globálním trhu. Budete připraveni vyniknout strategickým přístupem a vedením vaší kariéry v mezinárodních organizacích.

Vzhledem k tomu, že finanční, socioekonomické faktory, politika, geografie, jazyk a kultura všechno ovlivňují a ovlivňují podnikání, získáte znalosti a dovednosti, abyste zvážili všechny tyto aspekty a uplatňovali správnou obchodní strategii na mezinárodním trhu.

Top 5 důvodů pro studium tohoto programuDalší informace o všech aspektech obchodování s mezinárodními partneryZískejte pracovní zkušenosti prostřednictvím praxe v mezinárodní organizaci, která bude uznána k dokončení svého studiaZískat znalosti o chování lidské organizace na pracovišti, globálních finančních trzích, mezinárodním marketingu, podnikání, společenské odpovědnosti a strategii mnohonárodního řízeníRozvíjet dovednosti v řízení podniku a lidí s multikulturním zázemím a filozofie v jádru globálních podnikůZískejte přístup k předním absolventským školám ve Velké Británii a USAPo ukončení studia... [-]
Spojené království Richmond
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Richmond The American International University in London

Historie umění BA ... [+]

Historie umění BA Program má tři klíčové cíle:

Představte studenty klíčovým vlivům, teoriím, metodám a současným uměleckým pohybům, stejně jako rozsáhlou historii uměníRozvíjet porozumění tomu, jak dnes hodnotit úlohu výtvarného umění a kultur prostřednictvím příslušných koncepčních rámcůProzkoumejte řadu západních a ne-západních uměleckých a vizuálních kultur, od prehistorie až po současnost

Tyto tři cíle jsou doplněny silným prvkem odborné praxe s příležitostmi prozkoumat kariéru ve výtvarných institucích a kreativním kulturním průmyslu. Program věnuje zvláštní pozornost uměleckým a vizuálním praktikám v různých kulturách. Studenti, kteří tuto diplomovou práci absolvují, budou připraveni pokračovat v postgraduálním studiu nebo se zúčastnit stáže, být schopni vykonávat kariéru v institucích výtvarného umění a tvůrčí kulturní průmysl.... [-]

Spojené království Richmond
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Richmond The American International University in London

Studenti se specializací na marketingové komunikace a vztahy s veřejností v rámci bakalářského studia v oboru komunikace se naučí angažovat publikum na různých kanálech, ... [+]

Studenti se specializací na marketingové komunikace a vztahy s veřejností v rámci bakalářského studia v oboru komunikace se naučí angažovat publikum na různých kanálech, médiích a prozkoumat vztah mezi marketingovou komunikací a vztahy s veřejností v podnikovém a mediálním průmyslu. Cílem tohoto programu je připravit studenty na práci v rámci technologicky orientovaných a spotřebitelsky zaměřených podniků po celém světě.

Tento stupeň poskytuje interdisciplinární, multimediální přístup ke studiu komunikace prostřednictvím studia teorie a následné praxe. Během prvních dvou let studia v oboru komunikace se studenti účastní stejných základních kurzů ve všech třech dostupných oborech. Během třetího a čtvrtého ročníku se studenti specializují na marketingovou komunikaci... [-]

Spojené království Richmond
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Richmond The American International University in London

Marketingový program poskytuje komplexní znalosti o problémech, teoriích a pracovních postupech spojených s dynamickou a rychle se vyvíjející oblastí marketingu v globáln ... [+]

Marketingový program poskytuje komplexní znalosti o problémech, teoriích a pracovních postupech spojených s dynamickou a rychle se vyvíjející oblastí marketingu v globálních firmách.

Tento program je ideální pro studenty, kteří chtějí získat důkladné znalosti a klíčové kompetence pro identifikaci klíčových hodnotových návrhů v rámci podniků a organizací, řidičů pro růst společnosti, dlouhověkost a ziskovost na trhu z marketingového hlediska a klíčové prvky ovlivňující poptávku zákazníků a věrnost v průběhu času. Dlouhodobě ovlivňovatelé jsou pak studováni a interpretováni tak, aby bylo co nejlépe využíváno k maximálnímu zisku nejlepší využití nabízených společností (jeho produktů a služeb). Požadované prvky marketingového významu jsou kurzy v oblasti reklamy, managementu, brandingu, elektronického obchodování, chování spotřebitelů, výzkumu trhu a marketingové strategie a správy sociálních médií, které pokrývají rozsáhlé znalosti a specializované marketingové odborné znalosti.... [-]

Spojené království Richmond
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Richmond The American International University in London

Absolvent oboru Mezinárodní vztahy připravuje studenty na kariéru v mezinárodních organizacích, obchodu, financích, vládních institucích, agenturách a médiích. Kosmopolit ... [+]

Absolvent oboru Mezinárodní vztahy připravuje studenty na kariéru v mezinárodních organizacích, obchodu, financích, vládních institucích, agenturách a médiích. Kosmopolitní jednotlivci se strategickým přístupem a silným povědomím o současných politických otázkách mají příležitost rozšířit své rozsáhlé dovednosti.

Tento stupeň poskytuje specifické znalosti o třech klíčových oblastech: teorie a koncepce mezinárodních vztahů, globální instituce a současné problémy v mezinárodních záležitostech. Studenti si mohou vybrat z řady volitelných předmětů, které pokrývají celou řadu předmětů v národním, regionálním a globálním kontextu. Náš program je navržen tak, aby vám nabídl specializaci podle toho, jak pokročíte v oboru, podle vaší hlavní oblasti zájmu.... [-]

Spojené království Richmond
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Richmond The American International University in London

Program BA Finance a investice vybaví studenty dovednostmi a znalostmi, aby získali řadu vzrušujících kariér v oblasti bankovnictví, firemních financí, správy fondů a mez ... [+]

Program BA Finance a investice vybaví studenty dovednostmi a znalostmi, aby získali řadu vzrušujících kariér v oblasti bankovnictví, firemních financí, správy fondů a mezinárodních financí. Struktura studijních oborů zahrnuje klíčové oblasti finančního účetnictví, podnikových financí a řízení investic. Tento studijní program umožňuje našim studentům reagovat na poptávku absolventů se znalostmi a dovednostmi, které jsou nezbytné k vedení nebo finančním řízení organizací, od rodinných podniků až po globální korporace nebo pro zajištění zaměstnání ve světě financí a bankovnictví.

Studenti získají pevný základ v obchodních, účetních a ekonomických základech informačních technologií a důkladné pochopení finančních konceptů a úvah v rámci globálního finančního prostředí. Program pokrývá klíčové oblasti, které jsou pro finanční odvětví důležité, jako jsou: fúze, regulace a deriváty. Hloubkové zaměření je věnováno aplikaci nástrojů v oblasti financí a investic, jako je měření a řízení rizik, oceňování aktiv, náklady na kapitál, určování směnného kurzu, finanční modelování a ekonometrické testování. Studenti mohou přizpůsobit svůj titul odborným variantám v oblasti derivátů, mezinárodních financí a řízení bohatství. Spolu s možností získání zkušeností s praxí se zaměřením na získání absolventů se silnými dovednostmi a klíčovými nástroji, které vyžadují globální zaměstnavatelé v tomto konkurenčním průmyslu.... [-]

Spojené království Richmond
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Richmond The American International University in London

BA v ekonomii je vytvořen pro rozvoj studentů dovednosti s cílem analyzovat ekonomické problémy a řešit výzvy, které mají jak národní, tak i mezinárodní význam. Tento stu ... [+]

BA v ekonomii je vytvořen pro rozvoj studentů dovednosti s cílem analyzovat ekonomické problémy a řešit výzvy, které mají jak národní, tak i mezinárodní význam. Program poskytuje studentům jasné, holistické chápání ekonomických principů, konceptů a myšlenek v rámci širšího rámce sociálního a politického prostředí.

Program umožňuje studentům pochopit a aplikovat proces sběru dat a důkazů, včetně organizace, analýzy a prezentace materiálu. Poskytuje také studentům jasné znalosti o ekonomických systémech, takže jsou abstraktními pojmy k reálným problémům, z nichž některé zahrnují otázky hospodářské politiky.

KurikulumTento stupeň se vyznačuje rozsahem samozřejmě, který nabízí. Studenti budou absolvovat kurzy jako Behavioral Economics, Public Economics a Foundations of Economic Ideas. Kurzy, jako jsou tyto, poskytují studentům kritičtější a pluralitní přístup k ekonomice, než mnoho běžných ekonomických programů. Dalším klíčovým aspektem je interdisciplinární charakter titulu. Vzhledem k liberální umělecké identitě Richmond University, studenti tohoto stupně jsou vystaveni kurzům z jiných společenských věd nebo jiných akademických oborů. To zlepšuje schopnost studentů kriticky přemýšlet a uvažovat o učeném a studovaném materiálu.... [-]
Spojené království Richmond
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Richmond The American International University in London

Bakalářský titul v oboru módního managementu a marketingu je přizpůsoben tak, aby poskytl našim studentům nejnovější poznatky z módního průmyslu a maloobchodních podniků. ... [+]

Bakalářský titul v oboru módního managementu a marketingu je přizpůsoben tak, aby poskytl našim studentům nejnovější poznatky z módního průmyslu a maloobchodních podniků. Tento program umožňuje studentům získat silné znalosti a odborné znalosti v jiných oblastech, jako je účetnictví, finance, marketing a operace aplikované na řízení módy.

Tento stupeň dává studentům povědomí a know-how k provádění relevantních trhových / spotřebitelských výzkumů a předpovědí trendů. Poskytuje studentům také potřebné nástroje, které jim umožní sestavit pohledy na chování spotřebitelů a módních kupujících.

Nabízíme kurzy funkčních oblastí, jako je módní komunikace, módní maloobchod... [-]

Spojené království Richmond
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Richmond The American International University in London

Politologie poskytuje studentům znalosti ve třech hlavních oblastech politologie: politické myšlení, politické systémy a veřejný pořádek. Politologie se vyučuje pomocí řa ... [+]

Politologie poskytuje studentům znalosti ve třech hlavních oblastech politologie: politické myšlení, politické systémy a veřejný pořádek. Politologie se vyučuje pomocí řady metod, které odrážejí mezinárodní studentské těleso a současně co nejlépe využívají vznikající technologie. Studium politických ideologií, teorií a myšlenek je vyváženo proti praktickému studiu tvorby politik napříč celou řadou témat a témat a politickými procesy v celé řadě států a regionů. Studenti využívají širokou studii politických myslitelů a teorií a zároveň přímo zapojují celou řadu praktických politických otázek do různých národních a regionálních prostředí. Kurz britské politiky se například částečně vyučuje v budovách parlamentu. Tento stupeň uznává i mezinárodní dimenzi politických, ekonomických a politických procesů a zajišťuje, že studenti jsou obeznámeni s politikou rozvojového světa. Studenti rozvíjejí metodologické a technické dovednosti společenských věd, co nejlépe využívají nové technologie a postupy. Kurzy také zajišťují, aby studenti v jiných oborech získali dostatečné znalosti o politických vědách, aby pomohli konceptualizovat politické dimenze svých vybraných oborů. Program poskytuje zázemí jak pro další postgraduální studium, tak pro budoucí kariéru, včetně práce ve vládě, mezinárodních organizacích, obchodu, financí a médií. Studenti také absolvují řadu volitelných předmětů v národních, regionálních a globalizačních studiích nebo se zabývají tematickými oblastmi současného zájmu, které umožňují specializaci v rámci studia podle zájmu studentů.... [-]

Spojené království Richmond
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Richmond The American International University in London

Akreditovaný britskou psychologickou společností (BPS), naše bakalářské studium v ​​oblasti psychologie podporuje získávání koncepčních znalostí a praxe v klíčových oblas ... [+]

Akreditovaný britskou psychologickou společností (BPS), naše bakalářské studium v ​​oblasti psychologie podporuje získávání koncepčních znalostí a praxe v klíčových oblastech psychologických oborů, jako je vývoj, jazyk, fenomenologie, teorie osobnosti

Studenti psychologie budou schopni integrovat teoretické pohledy s empirickými nálezy, používat různé výzkumné metody a uplatňovat psychologické zásady v profesním prostředí, jako jsou vzdělávací, klinické, poradenské a právní.

Top 5 důvodů pro studium tohoto programuAkreditace BPS dává absolventům Richmondu pro psychologii příležitost získat postgraduální a / nebo statutární členství ve společnosti a přístup k nejširšímu rozsahu vzdělávacích, vývojových a pracovních příležitostí.Vybavuje vám schopnost aplikovat teorie do praxe v jedné z následujících odborných oblastí kompetence: poradenství, klinické, právní, forenzní vědy.Poskytuje vědecké poznatky o lidském a organizačním chování, které lze přenést do oblastí jako je neurověd, právo, management, HR a marketingový výzkum.Provádějte experimentální výzkumné projekty v nové laboratoři psychologie, provádějte jak kvalitativní, tak i kvantitativní výzkum.Vybavit studenty dovednostmi potřebnými pro další studium a / nebo aplikovanou odbornou přípravu.Po ukončení studia... [-]
Spojené království Richmond
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Richmond The American International University in London

BSc účetnictví a finanční program je primárně určen pro studenty, kteří mají zájem vést kariéru v účetnictví nebo získání odborné účetní kvalifikace na začátku své obchod ... [+]

BSc účetnictví a finanční program je primárně určen pro studenty, kteří mají zájem vést kariéru v účetnictví nebo získání odborné účetní kvalifikace na začátku své obchodní kariéry. Studenti získají pokročilé teoretické a praktické znalosti účetnictví a financí a naučí se porozumět koncepcím řízení v mezinárodním obchodním kontextu.

Tento program přesahuje teoretické a kvantitativní techniky, které jsou zásadní pro účetnictví a finance. Vychází z různých oborů, jako je statistika, ekonomika, právo a informační technologie, aby získala skutečně pevné porozumění oboru. S obecným obchodním a manažerským jádrem vám tato diplomová práce nejen umožní vykonávat kariéru v oblasti účetnictví a financí, ale také v příslušných manažerských oborech.... [-]

Spojené království Richmond
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Kensington Campus
Richmond Hill Campus