Richmond The American International University in London

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vzdělání nejvyššího kalibru

Richmond je americká mezinárodní univerzita, založená v roce 1972, se sídlem v západním Londýně se dvěma kampusy v Richmondu Hill a nedaleko ulice Kensington High Street. Od roku 1981 univerzita uděluje americké diplomy akreditované Komisí pro střední školy o vysokých školách. Jeden z nejnovějších úspěchů, které Richmond s hrdostí oznamuje, získal od srpna 2018 pravomoc udělovat studentům své vlastní tituly ve Velké Británii, a to v důsledku nedávné udělení titulu TDAP od hodnosti Rady.

Univerzita je první a jediná univerzita ve Velké Británii, která získala pravomoc udělovat diplomy s dvojím vyučováním, což znamená, že studenti získají diplom ve Velké Británii a USA, který bude mít nesmírně velký dopad na naše absolventy při hledání pracovních příležitostí a vyzdvihnout je od davu.

Od svého založení v roce 1978 se v budovách Kensingtonu na ulici St Albans Grove a Ansdell ubytují studenti třetího a čtvrtého ročníku, stejně jako všichni postgraduální studenti. V březnu 1988 došlo v Kensingtonském kampusu k další expanzi na Young Street a naposledy Kensington High Street.

Univerzita je jedinečná pro své akademické standardy pro soukromé instituce ve svém výukovém přístupu, který kombinuje systém amerických liberálních umění s normami vysokoškolského vzdělávání Spojeného království, který umožňuje našim absolventům získat konkurenční výhodu a otevírá více příležitostí najít zaměstnání buď ve Velké Británii, nebo Spojené státy

Vysokoškolské tituly nabízíme prozkoumat širokou škálu předmětů a programů, které umožňují široké vzdělání, zatímco postgraduální programy zahrnují možnost přijmout specifické volby, které budou definovat stupeň minor / major. Klíčovým přínosem, který tato soukromá univerzita nabízí, je mimo jiné akademické mentorství a doba výuky (v průměru 15 hodin týdně) než na kterékoli jiné univerzitě ve Velké Británii, což je silné zaměření na podporu mezinárodních příležitostí prostřednictvím široké škály kreditů a integrované stáže a studium v ​​zahraničí v našich vzdělávacích centrech v Itálii (Řím a Florencie).

Poskytujeme vynikající výuku a poskytujeme finanční podporu s našimi americkými a britskými stipendiemi na základě zásluh a akademických výsledků a nedávno jsme zavedli nové stipendium kancléře Plus na podzim roku 2018, které přispěje ke značnému snížení dluhu studentských poplatků po ukončení studia. Naše stipendia mohou být kombinovány s jinými prostředky z Velké Británie a Spojených států a poskytují dostupné možnosti, které doporučujeme našim studentům, aby požádali o splnění vstupních požadavků.

Brooke Cagle / Unsplash

Top 5 důvodů pro výběr Richmondu

  1. Dual-Accredited UK
  2. Stipendia, které mohou snížit dluh studentů
  3. Flexibilní systém American Liberal Arts, rozsáhlé kontaktní hodiny a mentorství (průměrně 15 hodin týdně)
  4. Integrované stáže (ve Velké Británii a v zahraničí)
  5. Dvě zkušenosti z kampusu v Londýně (v Richmondu

Mezinárodní pohled

Společně žijí a studují naši studenti z více než 100 zemí připraveni na svět, kde je schopnost efektivně komunikovat přes národní a kulturní hranice stejně cenná jako tradiční akademické úspěchy. Vzdělání v Richmondu nabízí globální perspektivu a interaktivní studijní prostředí, které podporuje rozmanitost, týmovou práci a vedení. Být liberální americkou mezinárodní univerzitou, zaměřuje se na obohacení studijních zkušeností studentů v mezinárodním prostředí s přihlédnutím k mnoha mezikulturním aspektům. Povzbuzuje studenty, aby si vytvářeli vlastní názory a brali ohled na ostatní při rozhodování nebo práci na projektech kurzů, a také na rozvoj svých individuálních sil a profesních dovedností jako budoucích vedoucích mezinárodních týmů.

Becca Tapert / Unsplash

Dva školní areály v Londýně

Stejně jako vzrušení života v jednom z nejživějších a kosmopolitních měst na světě, Londýn zjevně nabízí mimořádné zdroje a příležitosti k učení mimo učebnu. Nicméně kurzy Richmondu přinášejí životy města - jeho lidem, institucím, politice, problémům a historii do přednášek a kurzových projektů. Přidejte ke všem tuto podpůrnou mezinárodní fakultu, flexibilní učební plán, který vám umožní prozkoumat témata mimo vaši hlavní specializaci, malé třídy a areály ve dvou z nejkrásnějších londýnských čtvrtí a najdete Richmond skvělé místo pro získání duální bakalářské nebo magisterské studium uznávané ve Spojeném království a USA

Richmond Hill Campus

Studenti prvního a druhého ročníku navštěvují náš areál Richmond Hill. Areál se nachází v nádherném šesti akrovém místě na vrcholu Richmond Hill, jedné z nejvyhledávanějších londýnských oblastí. Impozantní novogotická budova postavená v roce 1843 a moderní pětiúrovňová knihovna, domácí učební, počítačové a vědecké laboratoře, umělecká a fotografická studia a hlediště.

V kampusu se také nacházejí studentské rezidence, jídelna, studentská společenská místnost a fakultní a správní úřady. K dispozici je také víceúčelové sportovní hřiště tenisu, volejbalu, basketbalu a mini-fotbalu (fotbalu). Po absolvování dvou let na našem kampusu v Richmondu Hill se studenti v posledních dvou letech studia přestěhují do kampusu v Londýnské čtvrti Kensington.

Kensingtonský areál

Studenti třetího, čtvrtého a postgraduálního studia navštěvují náš centrální londýnský areál v Kensingtonu, jedné z nejkrásnějších londýnských obytných oblastí. Jeho několik budov, které jsou vzdáleny 2 minuty chůze od hlavního budovy Atlantic House v ulici St Albans, mají veškeré potřebné vybavení od domácích učeben, počítačových laboratoří, knihovny, jídelny a univerzitních kanceláří.

V kampusu v Kensingtonu se také konají řada hostujících studentů ze Spojených států a dalších zemí, kteří studují semestr nebo rok v Londýně. Studenti se mohou rozhodnout, že budou žít v budovách univerzity nebo v bytech, které si zvolí. V pěší vzdálenosti se nachází Royal Albert Hall, známý svými koncerty, Královské vysoké školy hudby a umění, Císařská vysoká škola vědy a techniky, Muzeum Victoria a Albert, Muzeum přírodopisu, Geologické muzeum a mnoho kin, Hyde Park a buzzling high Street s množstvím kaváren, restaurací, klubů a obchodních domů.

District a Piccadilly podzemní spojení Richmond nebo Kensington se zbytkem města. Častá železniční doprava do stanic Victoria, Paddington a Waterloo vás spojuje se zbytkem Spojeného království a do Evropy. Letiště Heathrow i Gatwick jsou snadno dostupné.

Místa

Kensington

Kensington Campus

Richmond

Richmond Hill Campus

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium