SAE Institute UK

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

SAE Institute byl založen v roce 1976 Dr. Tom Misner v Sydney, Austrálie nabízí pomaturitní kurzy v audio techniky. SAE Institute od té doby se rozrostla, aby se stala největším světovým praktické tvůrčí média pedagog s 54 školními areály v 26 zemích a rozšířený kurz portfolia v kreativních mediálních technologií se silnou tradicí praktické uplatnění a uznání průmyslu.

Ve Spojeném království SAE Institute má 4 kampusy v Londýně, Liverpoolu, Glasgow a světové ředitelství v Oxfordu.

SAE Institute je akreditována Middlesex University, London UK. Studenti zapsaní na ověřenou programu obdrží cenu Middlesex po úspěšném ukončení studia. SAE Institute UK je partnerem v Middlesex University Skillset akademie, člen britská studie a uvedené těleso v rejstříku ministerstva pro inovace a dovednosti.

Programy a Cesty

BA nebo BSc (Hons)

Hry programování výsledky diplom v BSC (Hons), zatímco všech ostatních studijních programů za následek buď v BA (Hons) nebo BSC (Hons). Cena je dána povahou konečného projektu, který je poslední modul programu. Tím je zajištěno, že naši studenti všech získat stejnou úroveň tvořivého praktické přípravy a zároveň vydělávat 360 kreditních bodů (180 European Credit Transfer bodů) a jejich unikátní přístup a cesta se odráží v projektu, které produkují.

Diplom z vysoké školství

SAE Institute nabízí 2 roky studijní programy, které mají výstupní bod po 16 měsících. Po úspěšném absolvování tohoto 16 měsíčního programu, studenti získávají diplom vysokoškolského vzdělávání, který vydělává 240 kreditních bodů. Diplom z vysoké školství je také schválený vstupní bod, takže studenti mohou vybrat zapsat jen na programu 16 měsíců.

Po absolvování studenti DipHE programu mohou studovat na BA / BSC (Hons), ve svém zvoleném oboru vyplněním konečných 8 měsíců programu 2 roky. Diplom z vysoké školství je zvláště vhodný pro absolventy médií, kteří se snaží naučit se praktické dovednosti, které potřebují k kompliment jejich stávající kvalifikaci.

Osvědčení o vysokoškolském vzdělávání

SAE Glasgow Školní areál nabízí také certifikát vysokoškolského vzdělávání. To poskytuje alternativní cestu umožňující studenty, kteří úspěšně dokončí program, k pokroku na posledních 8 měsíců diplom vysokoškolského vzdělávání.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
SAE Institute 297 Kingsland Road
E8 4DD Londýn, Anglie, Spojené království

Liverpool

Adresa, 1. řádek
SAE Institute, 38 Pall Mall, Liverpool
L3 6AL Liverpool, Anglie, Spojené království

Oxford

Adresa, 1. řádek
SAE Institute, Littlemore Park, Armstrong Road, Oxford, Oxfordshire
OX4 4FY Oxford, Anglie, Spojené království

Glasgow

Adresa, 1. řádek
Kinning Park, 85-87 Portman Street, Glasgow, G41 1EJ
Glasgow, Skotsko, Spojené království