Přečtěte si oficiální popis

SAE Institute byl založen v roce 1976 Dr. Tom Misner v Sydney, Austrálie nabízí pomaturitní kurzy v audio techniky. SAE Institute od té doby se rozrostla, aby se stala největším světovým praktické tvůrčí média pedagog s 54 školními areály v 26 zemích a rozšířený kurz portfolia v kreativních mediálních technologií se silnou tradicí praktické uplatnění a uznání průmyslu.

Ve Spojeném království SAE Institute má 4 kampusy v Londýně, Liverpoolu, Glasgow a světové ředitelství v Oxfordu.

SAE Institute je akreditována Middlesex University, London UK. Studenti zapsaní na ověřenou programu obdrží cenu Middlesex po úspěšném ukončení studia. SAE Institute UK je partnerem v Middlesex University Skillset akademie, člen britská studie a uvedené těleso v rejstříku ministerstva pro inovace a dovednosti.

Programy a Cesty

BA nebo BSc (Hons)

Hry programování výsledky diplom v BSC (Hons), zatímco všech ostatních studijních programů za následek buď v BA (Hons) nebo BSC (Hons). Cena je dána povahou konečného projektu, který je poslední modul programu. Tím je zajištěno, že naši studenti všech získat stejnou úroveň tvořivého praktické přípravy a zároveň vydělávat 360 kreditních bodů (180 European Credit Transfer bodů) a jejich unikátní přístup a cesta se odráží v projektu, které produkují.

Diplom z vysoké školství

SAE Institute nabízí 2 roky studijní programy, které mají výstupní bod po 16 měsících. Po úspěšném absolvování tohoto 16 měsíčního programu, studenti získávají diplom vysokoškolského vzdělávání, který vydělává 240 kreditních bodů. Diplom z vysoké školství je také schválený vstupní bod, takže studenti mohou vybrat zapsat jen na programu 16 měsíců.

Po absolvování studenti DipHE programu mohou studovat na BA / BSC (Hons), ve svém zvoleném oboru vyplněním konečných 8 měsíců programu 2 roky. Diplom z vysoké školství je zvláště vhodný pro absolventy médií, kteří se snaží naučit se praktické dovednosti, které potřebují k kompliment jejich stávající kvalifikaci.

Osvědčení o vysokoškolském vzdělávání

SAE Glasgow Školní areál nabízí také certifikát vysokoškolského vzdělávání. To poskytuje alternativní cestu umožňující studenty, kteří úspěšně dokončí program, k pokroku na posledních 8 měsíců diplom vysokoškolského vzdělávání.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

SAE Institute UK

Rozvíjet znalosti a podnikatelské dovednosti potřebné pro úspěšnou kariéru v hudebním průmyslu. ... [+]

Podnikání, odborná praxe a přenosné dovednosti jsou nezbytné atributy potřebné k rozvoji a udržení kariéry v hudebním průmyslu. Hudební studium je řízeno a vyučováno odborníky z oboru a odborníky z praxe, kteří mají dlouholeté zkušenosti v klíčových oblastech hudebního průmyslu. S úzkými vazbami na průmysl budete mít také možnost přednášet hosty, semináře, workshopy a mít možnost se účastnit mistrovských kurzů s odborníky z oboru, jako jsou manažeři a vedoucí pracovníci v oblasti záznamů.

Přehled

Tento kurz je navržen tak, aby nabízel příležitosti a výhody nejen zájemcům o kariéru v obchodních oblastech, ale i kreativním a praktickým pracovníkům, kteří vytvářejí a produkují hudbu a mohou se zajímat o vlastní řízení a distribuci.... [-]

Spojené království London Oxford Liverpool Glasgow  + 1 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

SAE Institute UK

S více než 2100 herními společnostmi ve Velké Británii existuje skutečná poptávka v oboru pro talentované, technicky schopné absolventy, kteří mohou změnit své tvůrčí viz ... [+]

S více než 2100 herními společnostmi ve Velké Británii existuje skutečná poptávka v oboru pro talentované, technicky schopné absolventy, kteří mohou změnit své tvůrčí vize na herní realitu. Dejte svůj kreativní a technický talent do práce a změňte si hru v oboru!

Přehled

Naučíte se 2 programovací jazyky (C a C #) a pak rozvíjet své odborné znalosti v oblasti programování, dovedností v oblasti řešení problémů v kontextu aplikace teorie designu her a mechaniky a také učení dvou nejvíce používaných herních motorů: Jednota a Unreal.

Kromě toho se tento kurz zabývá také vývojem her pro hry pro více hráčů a mobilních aplikací, grafického programování s OpenGL, programování shaderu a vytváření her VR (Virtual Reality) a AR (Augmented Reality).... [-]

Spojené království London Liverpool Oxford Glasgow  + 1 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
SAE Institute UK

Připojíte se k nové generaci filmových tvůrců - získáte základní dovednosti a znalosti, abyste získali své místo na jakémkoli filmu po celém světě. ... [+]

Připojíte se k nové generaci filmových tvůrců - získáte základní dovednosti a znalosti, abyste získali své místo na jakémkoli filmu po celém světě.

Přehled

S důrazem na praktické školení budete mít přístup k vysoce specifikovaným digitálním fotoaparátům a filmovým výrobním zařízením. Na různých platformách se seznámíte s procesy a technikami, které přinesou vaše projekty do života, které jsou silně teoretické.

Navíc se naučíte, jak citově zapojit své publikum a nakreslit je do své práce. Získáte také zkušenosti pracující nezávisle a spolupracovně na věcných a smyšlených produkcích, což vám umožní absolvovat vysoce přenosný skill set.... [-]

Spojené království London Liverpool Oxford Glasgow  + 1 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
SAE Institute UK

Od tradičních webových stránek až po nejnovější aplikace se seznámíte s technologiemi a dovednostmi, které potřebujete k úspěchu v tomto rychle se rozvíjejícím sektoru. O ... [+]

Od tradičních webových stránek až po nejnovější aplikace se seznámíte s technologiemi a dovednostmi, které potřebujete k úspěchu v tomto rychle se rozvíjejícím sektoru.

Od předního konceptu interaktivního designu až po back-end skeletové a databázové struktury se naučíte klíčové aspekty vývoje a programování webu. Současně budete uplatňovat a rozvíjet své dovednosti v oblasti HTML, CSS, javascript, PHP a uživatelské zkušenosti (UX) prostřednictvím praktického výcviku v malých třídách.

Přehled

Prostřednictvím tohoto kurzu získáte kritické zkušenosti z oboru tím, že se učíte vytvářet úžasné modelky a drátěné snímky pomocí Adobe Photoshopu a Illustratoru. Budete také čelit novým výzvám založeným na potřebách průmyslu, jako je pokročilý javascript pro vývoj her ve formátu HTML5.... [-]

Spojené království London Oxford Liverpool Glasgow  + 1 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

SAE Institute UK

Chtěli jste někdy vytvořit z drahocenného draka z vaší oblíbené videohry? Nebo ty chladné zbraně z mnoha dnešních simulací VR? Spojte své umělecké nadání s vaší láskou k ... [+]

Chtěli jste někdy vytvořit z drahocenného draka z vaší oblíbené videohry? Nebo ty chladné zbraně z mnoha dnešních simulací VR? Spojte své umělecké nadání s vaší láskou k videohrám a animacím a přeměňte tuto kreativní kombinaci na svou kariéru snů.

Přehled

Tradiční dovednosti, jako je skicování a kreslení v životech, informují práci o tvorbě postavy ve 3D, což vám umožní vyvíjet vaše řemeslo pomocí standardních technologií a výrobních metod.

Vytváříte 3D umění pro hry hratelné na různých platformách a stavíte světy, které se chtějí přehrávat.

Náš praktický přístup vám umožní experimentovat s různými konstrukčními pojmy, abyste našli svůj vlastní vkus. Současně se dozvíte, jak interpretovat kreativní slipy a zjistit, jak úspěšně přinést hry na trh.... [-]

Spojené království London Oxford Liverpool Glasgow  + 1 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
SAE Institute UK

Máte vášeň pro hudbu? Absolventi SAE Audio Production mají prestižní zkušenosti s vyznamenáním v kategoriích Oscars, Grammys a BAFTA a navazují na některé z nejlepších pr ... [+]

Máte vášeň pro hudbu? Absolventi SAE Audio Production mají prestižní zkušenosti s vyznamenáním v kategoriích Oscars, Grammys a BAFTA a navazují na některé z nejlepších prací v oboru audio. Získejte přístup k našim impozantním ateliérám a stanete se kvalifikovaným odborníkem v oblasti audio!

Přehled

Tento vysoce respektovaný kurz, který je úzce spjat s průmyslem, vás připraví na neustálý pokrok v oblasti komerčních technologií a vytvoří poptávku po adaptabilních a kvalifikovaných audiotechnikách.

Naučíte se techniky zvukové produkce pro živý a nahraný zvuk a získáte hluboké znalosti o teorii zvuku. Rozvíjíte schopnosti míchání a nahrávání a připravíte zvukové výstupy pro různá média.... [-]

Spojené království London Liverpool Oxford Glasgow  + 1 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině