SAE Institute UK

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

SAE Institute byl založen v roce 1976 Dr. Tom Misner v Sydney, Austrálie nabízí pomaturitní kurzy v audio techniky. SAE Institute od té doby se rozrostla, aby se stala největším světovým praktické tvůrčí média pedagog s 54 školními areály v 26 zemích a rozšířený kurz portfolia v kreativních mediálních technologií se silnou tradicí praktické uplatnění a uznání průmyslu.

Ve Spojeném království SAE Institute má 4 kampusy v Londýně, Liverpoolu, Glasgow a světové ředitelství v Oxfordu.

SAE Institute je akreditována Middlesex University, London UK. Studenti zapsaní na ověřenou programu obdrží cenu Middlesex po úspěšném ukončení studia. SAE Institute UK je partnerem v Middlesex University Skillset akademie, člen britská studie a uvedené těleso v rejstříku ministerstva pro inovace a dovednosti.

Programy a Cesty

BA nebo BSc (Hons)

Hry programování výsledky diplom v BSC (Hons), zatímco všech ostatních studijních programů za následek buď v BA (Hons) nebo BSC (Hons). Cena je dána povahou konečného projektu, který je poslední modul programu. Tím je zajištěno, že naši studenti všech získat stejnou úroveň tvořivého praktické přípravy a zároveň vydělávat 360 kreditních bodů (180 European Credit Transfer bodů) a jejich unikátní přístup a cesta se odráží v projektu, které produkují.

Diplom z vysoké školství

SAE Institute nabízí 2 roky studijní programy, které mají výstupní bod po 16 měsících. Po úspěšném absolvování tohoto 16 měsíčního programu, studenti získávají diplom vysokoškolského vzdělávání, který vydělává 240 kreditních bodů. Diplom z vysoké školství je také schválený vstupní bod, takže studenti mohou vybrat zapsat jen na programu 16 měsíců.

Po absolvování studenti DipHE programu mohou studovat na BA / BSC (Hons), ve svém zvoleném oboru vyplněním konečných 8 měsíců programu 2 roky. Diplom z vysoké školství je zvláště vhodný pro absolventy médií, kteří se snaží naučit se praktické dovednosti, které potřebují k kompliment jejich stávající kvalifikaci.

Osvědčení o vysokoškolském vzdělávání

SAE Glasgow Školní areál nabízí také certifikát vysokoškolského vzdělávání. To poskytuje alternativní cestu umožňující studenty, kteří úspěšně dokončí program, k pokroku na posledních 8 měsíců diplom vysokoškolského vzdělávání.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
SAE Institute
297 Kingsland Road

E8 4DD Londýn, Anglie, Spojené království

Glasgow

Adresa, 1. řádek
Kinning Park, 85-87 Portman Street, Glasgow, G41 1EJ
Glasgow, Skotsko, Spojené království