The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Úvod do Central od Principal.

profesor Gavin


Henderson, CBE
Hlavní

Central stojí v čele vzdělávání a výzkumu v dramatické umění. Statistiky Uplatnění absolventů patří k nejvyšším v našem sektoru, a náš výzkum nedávno byla hodnocena jako "Světová jednička" - a je jedinečný v říši dramatických konzervatoří. Poměr vysokoškolských aplikací do míst je nejvyšší nějakého univerzitě ve Spojeném království.

Zatímco naši herci vyhrát mnoho z nejvyhledávanějších ocenění po celém světě, a časté pocty v médiích, široká škála oborových organizací řadí Střední jako zlatý standard ve vedení technické a konstrukční práce. Stejně tak, Centrální pokračuje jako průkopnický síly při aplikaci dramatických dovedností v mnoha společenských kontextech.

Věříme, že budete chtít prozkoumat řadu kurzů, a to jak vysokoškoláka a postgraduální, který je stanoven na těchto webových stránkách. Ještě navštívit dni otevřených dveří, nebo přijít na naše pravidelné veřejné produkce - zaměřená kolem historického Embassy Theatre.

Naše zařízení jsou široce považována za příkladný s dalšími specializovanými ateliéry a divadelní prostory, které mají být přidány jako součást nového dynamického vývoje.

Krátká poznámka profesora Simon Shepherd, emeritní profesor divadla.

Elsie Fogerty založil Central School of Speech vzdělávání a dramatických umění v Royal Albert Hall v roce 1906. Fogerty byl specialista na tréninku řeči. Ona také měla pevnou víru v sociální význam vzdělání. Studenti škole se rychle stal známý pro jejich dodání ve verši mluvící soutěží, jejich vzhled v divadlech, a jejich práci s dětmi ve znevýhodněných oblastech Londýna. Zatímco Central vyvinul název pro herce tréninku, jeho zakladatelem byl zároveň zavázala k prosazování studium divadla jako akademická disciplína.

Dlouho před založením první univerzitní dramatickém oddělení ve Velké Británii, Fogerty tvrdil, že divadlo by mělo být studoval na vysoké škole a že divadlo školení by mělo být uděleny tituly.

V roce 1937 byl Fogerty nabídnuto místo na místě v té době vyčleněné na budovy Národního divadla, s kolejí vedle divadla. Ale tento režim, stejně jako mnoho režimů Národního divadla, propadl. V roce 1957 škola konečně přestěhovala z Albert Hall, kteří získali pronájmu Embassy Theatre Swiss Cottage a jeho přidružených staveb.

Velvyslanectví měla pověst, od 1930, pro pokusné a politicky levicové divadla. 1957 vybledly tato pověst. Když dorazila Central bylo jak zachraňovat staré divadlo a tkaní ji do struktury nových univerzitních budov. Alespoň to byl plán: nevyhnutelně prostředky musely být zvýšeny. Při této příležitosti se mistrem byl sir John Davis. Jeho práce v sledují dotací stanoveny prostředky postavit novou budovu. To bylo otevřeno v roce 1961 Její královská výsost vévodkyně z Kentu, který byl potom Central Patron.

Od roku 1961 byla založena tři různé odbory v rámci Central. The Stage oddělení běžel svůj tříletý kurz pro herce, s absolventy jak jsou odlišeny jako lord Olivier a Dame Peggy Ashcroft již součástí jeho historie, a dvouletého kurzu pro manažery fáze. Oddělení Učitelství byl přípravu studentů na vlastní diplom, pak uznávané pedagogické kvalifikaci, a pro londýnské univerzitní diplom v oboru dramatického umění. Že kvalifikace byla zavedena v roce 1912 právě v důsledku Fogerty kampaně pro uznávání drama a dramatické učení, jako předmětů hodných řádného akademického studia. Do této doby byla kolej jako známý pro své logopedie oddělení Pokud jde o jeho práci v tréninkových herců.

Stavební práce pokračovaly. V červnu 1972 bylo nové studiové postavena na rohu Buckland půlměsíce a formálně se otevřel školou nové patrona Její královská výsost princezna Alexandra. Centrální stal dotuje Inner London úřadu školství v roce 1972. V roce 1989 to bylo "zpracovaná" jako sbor na vysoké škole v jeho vlastní pravý a financovat přímo vládou. Bylo nabízí stupňů od roku 1986, v první řadě ověřen radou národních akademických cen. Od roku 1992 její míry byly potvrzeny na Open University.

Počínaje rokem na počátku 1990, rozsáhlé stavební práce došlo: nová dílna zařízení bylo otevřeno v roce 1991. V létě roku 1993 se přidal v prodloužení Embassy Theatre - studiového divadla, designérských studií a skříní zařízení. V roce 1997 dokončil kolej pětipodlažní blok na východ od areálu, poskytuje novou knihovnu, vzdělávací centrum prostředků a výpočetních zařízení, student společenská místnost, bar studenta a zaměstnance kanceláře. Zrekonstruovaný Embassy Theatre bylo otevřeno v roce 2002 a následoval v roce 2005 na západním bloku, s několika patry state-of-the-art divadelní prostory a zkušebny.

V roce 2005 rada záchoda udělil kolegium pravomoc udělovat své vlastní učil stupňů. Ve stejných studentů rok od Webber Douglas Akademii dramatických umění převedena do zemí střední, přinášet s nimi Akademie má 100-letou historii významné příspěvky k stádiu a obrazovce. V tomto roce byla škola jediný specialista divadelní instituce vyhrát cenu Centra pro vynikající výsledky v oblasti učení a vyučování, se stávat vzdělávání Rada pro financování vysokoškolského k určenému Centre Anglie for Excellence v tréninku pro divadla. Jeho účel jako Centre for Excellence je poskytnout národní zdroj pro školení odborných múzických umění a učení, se zaměřením na divadelní výzkumu a vzdělanosti, a místo pro národní a mezinárodní spolupráci.

S účinností od září 2005 Central stal College of University of London a přitom splněny původních ambicí Elsie Fogerty je. A pak v roce 2012 přišel nový uznání ... Fogerty říkával, že zatímco hlavní Akademie dramatických umění bylo hledá královský titul pro jeho institucí, ona byla příliš tvrdě pracují s dětmi ve slumech dělat takové věci. Ale o sto let později dosažení vysoké školy založila správně dostal jeho uznání, když v listopadu 2012 Její Veličenstvo královna svěřena královský titul na Central.

Místa

Londýn

The Royal Central School of Speech and Drama

Adresa, 1. řádek
The Royal Central School of Speech and Drama, Eton Avenue
NW3 3HY Londýn, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 20 7722 8183

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium