Přečtěte si oficiální popis

Úvod do Central od Principal.

profesor Gavin


Henderson, CBE
Hlavní

Central stojí v čele vzdělávání a výzkumu v dramatické umění. Statistiky Uplatnění absolventů patří k nejvyšším v našem sektoru, a náš výzkum nedávno byla hodnocena jako "Světová jednička" - a je jedinečný v říši dramatických konzervatoří. Poměr vysokoškolských aplikací do míst je nejvyšší nějakého univerzitě ve Spojeném království.

Zatímco naši herci vyhrát mnoho z nejvyhledávanějších ocenění po celém světě, a časté pocty v médiích, široká škála oborových organizací řadí Střední jako zlatý standard ve vedení technické a konstrukční práce. Stejně tak, Centrální pokračuje jako průkopnický síly při aplikaci dramatických dovedností v mnoha společenských kontextech.

Věříme, že budete chtít prozkoumat řadu kurzů, a to jak vysokoškoláka a postgraduální, který je stanoven na těchto webových stránkách. Ještě navštívit dni otevřených dveří, nebo přijít na naše pravidelné veřejné produkce - zaměřená kolem historického Embassy Theatre.

Naše zařízení jsou široce považována za příkladný s dalšími specializovanými ateliéry a divadelní prostory, které mají být přidány jako součást nového dynamického vývoje.

Krátká poznámka profesora Simon Shepherd, emeritní profesor divadla.

Elsie Fogerty založil Central School of Speech vzdělávání a dramatických umění v Royal Albert Hall v roce 1906. Fogerty byl specialista na tréninku řeči. Ona také měla pevnou víru v sociální význam vzdělání. Studenti škole se rychle stal známý pro jejich dodání ve verši mluvící soutěží, jejich vzhled v divadlech, a jejich práci s dětmi ve znevýhodněných oblastech Londýna. Zatímco Central vyvinul název pro herce tréninku, jeho zakladatelem byl zároveň zavázala k prosazování studium divadla jako akademická disciplína.

Dlouho před založením první univerzitní dramatickém oddělení ve Velké Británii, Fogerty tvrdil, že divadlo by mělo být studoval na vysoké škole a že divadlo školení by mělo být uděleny tituly.

V roce 1937 byl Fogerty nabídnuto místo na místě v té době vyčleněné na budovy Národního divadla, s kolejí vedle divadla. Ale tento režim, stejně jako mnoho režimů Národního divadla, propadl. V roce 1957 škola konečně přestěhovala z Albert Hall, kteří získali pronájmu Embassy Theatre Swiss Cottage a jeho přidružených staveb.

Velvyslanectví měla pověst, od 1930, pro pokusné a politicky levicové divadla. 1957 vybledly tato pověst. Když dorazila Central bylo jak zachraňovat staré divadlo a tkaní ji do struktury nových univerzitních budov. Alespoň to byl plán: nevyhnutelně prostředky musely být zvýšeny. Při této příležitosti se mistrem byl sir John Davis. Jeho práce v sledují dotací stanoveny prostředky postavit novou budovu. To bylo otevřeno v roce 1961 Její královská výsost vévodkyně z Kentu, který byl potom Central Patron.

Od roku 1961 byla založena tři různé odbory v rámci Central. The Stage oddělení běžel svůj tříletý kurz pro herce, s absolventy jak jsou odlišeny jako lord Olivier a Dame Peggy Ashcroft již součástí jeho historie, a dvouletého kurzu pro manažery fáze. Oddělení Učitelství byl přípravu studentů na vlastní diplom, pak uznávané pedagogické kvalifikaci, a pro londýnské univerzitní diplom v oboru dramatického umění. Že kvalifikace byla zavedena v roce 1912 právě v důsledku Fogerty kampaně pro uznávání drama a dramatické učení, jako předmětů hodných řádného akademického studia. Do této doby byla kolej jako známý pro své logopedie oddělení Pokud jde o jeho práci v tréninkových herců.

Stavební práce pokračovaly. V červnu 1972 bylo nové studiové postavena na rohu Buckland půlměsíce a formálně se otevřel školou nové patrona Její královská výsost princezna Alexandra. Centrální stal dotuje Inner London úřadu školství v roce 1972. V roce 1989 to bylo "zpracovaná" jako sbor na vysoké škole v jeho vlastní pravý a financovat přímo vládou. Bylo nabízí stupňů od roku 1986, v první řadě ověřen radou národních akademických cen. Od roku 1992 její míry byly potvrzeny na Open University.

Počínaje rokem na počátku 1990, rozsáhlé stavební práce došlo: nová dílna zařízení bylo otevřeno v roce 1991. V létě roku 1993 se přidal v prodloužení Embassy Theatre - studiového divadla, designérských studií a skříní zařízení. V roce 1997 dokončil kolej pětipodlažní blok na východ od areálu, poskytuje novou knihovnu, vzdělávací centrum prostředků a výpočetních zařízení, student společenská místnost, bar studenta a zaměstnance kanceláře. Zrekonstruovaný Embassy Theatre bylo otevřeno v roce 2002 a následoval v roce 2005 na západním bloku, s několika patry state-of-the-art divadelní prostory a zkušebny.

V roce 2005 rada záchoda udělil kolegium pravomoc udělovat své vlastní učil stupňů. Ve stejných studentů rok od Webber Douglas Akademii dramatických umění převedena do zemí střední, přinášet s nimi Akademie má 100-letou historii významné příspěvky k stádiu a obrazovce. V tomto roce byla škola jediný specialista divadelní instituce vyhrát cenu Centra pro vynikající výsledky v oblasti učení a vyučování, se stávat vzdělávání Rada pro financování vysokoškolského k určenému Centre Anglie for Excellence v tréninku pro divadla. Jeho účel jako Centre for Excellence je poskytnout národní zdroj pro školení odborných múzických umění a učení, se zaměřením na divadelní výzkumu a vzdělanosti, a místo pro národní a mezinárodní spolupráci.

S účinností od září 2005 Central stal College of University of London a přitom splněny původních ambicí Elsie Fogerty je. A pak v roce 2012 přišel nový uznání ... Fogerty říkával, že zatímco hlavní Akademie dramatických umění bylo hledá královský titul pro jeho institucí, ona byla příliš tvrdě pracují s dětmi ve slumech dělat takové věci. Ale o sto let později dosažení vysoké školy založila správně dostal jeho uznání, když v listopadu 2012 Její Veličenstvo královna svěřena královský titul na Central.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

Centrální propagoval první titul UK v loutkovém divadle i nadále jedním z předních světových institucí vzdělávání loutkářů, přitahovat národní a mezinárodní studenty. Ten ... [+]

Bakalář umění (Hons) Loutkářství: Design and Performance

Přehled

Centrální propagoval první titul UK v loutkovém divadle i nadále jedním z předních světových institucí vzdělávání loutkářů, přitahovat národní a mezinárodní studenty. Tento kurz zahrnuje tři koncepty designu, výkonu a divadelní tvorby.

O kurzu

Studentům rozvíjet konkrétní making loutkářství, manipulace a výkon dovednosti, a také úzce spolupracovat s designéry a studenty scénického umění na projekty spolupráce prozkoumat multidisciplinární dílo, v němž loutky a animované formy vykonávat souběžně scénografie, nové psaní, pohybu a experimentální praxe výkonu.... [-]

Spojené království London
Říjen 2019
Denní studium
3 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

Svým zaměřením na kritické otázky a experimentování s novými metodikami, studentům rozvíjet nové a náročné formy výkonu zakořeněné v přísném záběru s takovými dovednostmi ... [+]

Bakalář umění (Hons) Výkonnostní Arts

Přehled

Rozvíjet svou identitu jako umění výkonu tvůrce a producent na kurz která podporuje nezávislé a spolupráce tvůrčí praxi. Svým zaměřením na kritické otázky a experimentování s novými metodikami, studentům rozvíjet nové a náročné formy výkonu zakořeněné v přísném záběru s takovými dovednostmi, teorie a dějin divadla a dalších výkonnostních umění.

O kurzu

Integrace Tento kurz je uměleckého vývoje se výkonnosti a výrobních schopností připravuje studenty, aby se stal nezávislí praktičtí lékaři a / nebo pracovat v klíčových organizačních, správních a uměleckých pozic napříč umění.... [-]

Spojené království London
Říjen 2019
Denní studium
3 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

Tento kurz se zabývá výkon, který se koná mimo tradičních divadelních budov, které mohou přinést změny a transformace s účastníky, kteří ji vytvářejí. ... [+]

Bakalář umění (Hons) Drama, Applied divadlo a vzdělávání

Přehled

Tento kurz se zabývá výkon, který se koná mimo tradičních divadelních budov, které mohou přinést změny a transformace s účastníky, kteří ji vytvářejí.

O kurzu

Studenti na Drama, Applied divadlo a vzdělávání (BA DATE) kurz naučit se vyrábět divadlo a získat praktické znalosti a pochopení toho, jak může být divadelní tvorba využita ve prospěch změnit život a inspirovat nové možnosti.

Zaměření se na širokou škálu postupů, které se konají v četných a různorodých prostředí - jako jsou školy, nemocnice, věznice, žák doporučujících jednotek, uprchlíky tábory, komunitních centrech, dětských hřišť, parků a domech s pečovatelskou službou, ve Velké Británii a v zahraničí - kurz má dlouhou tradici inovativní a řezání-hrana výzkumu a praxe. Absolventi BA datum jsou velmi zaměstnatelní a vést pole v aplikovaném divadle v mezinárodním měřítku.... [-]

Spojené království London
Říjen 2019
Denní studium
3 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

Komplexní klasický a současný herec trénink, tento náročný kurz rozvíjí studenty přes život měnící cestu, ve kterém jsou vyzváni, aby plně rozvinout svůj potenciál jako h ... [+]

Bakalář umění (Hons) Acting

Přehled

Komplexní klasický a současný herec trénink, tento náročný kurz rozvíjí studenty přes život měnící cestu, ve kterém jsou vyzváni, aby plně rozvinout svůj potenciál jako herci a získat dovednosti pro práci v plném rozsahu působících souvislostech.

O kurzu

Filozofií kurzu lze shrnout slovy, "ztělesnění", "fantazii" a "interakce". Výcvik se vyvíjí tělo herce a hlas jako silné a efektivní komunikátory myšlení, emocí a záměr, a otevírá představivost tak, že herec může vytvořit a udržet trojrozměrné světy z textu dramatik je. Tyto procesy probíhají vždy v interaktivním kontextu tak, že herec se neustále učí reagovat na vnější podněty - ať už lidí, objektů nebo atmosféra - v otevřeném a necenzurované způsobem.... [-]

Spojené království London
Říjen 2019
Denní studium
3 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

Naučí plánovat a stavět sety a rozvíjet dovednosti, jako tesařských, nosných konstrukcí, zámečnické práce a strojírenství. Trénink bude hlavně v divadle, ale naučené dove ... [+]

Bakalář umění (Hons) Scenic Stavebnictví

Přehled

Naučí plánovat a stavět sety a rozvíjet dovednosti, jako tesařských, nosných konstrukcí, zámečnické práce a strojírenství. Trénink bude hlavně v divadle, ale naučené dovednosti jsou snadno přenositelné do mnoha různých mediálních prostředích, včetně filmu, televize a reklamy.

O kurzu

Scénické konstruktérů potřebují být kreativní problém-řešitelů, kteří používají nápady a řešení, které jsou získávány ze všech aspektů inženýrství a průmyslové praxe, aby pomáhaly při vytváření sestav nebo stagingu. Studenti se naučí být autonomní a vynalézavý, a rozvíjet specifické dovednosti na vysoké profesionální úrovni požadované průmyslem.... [-]

Spojené království London
Říjen 2019
Denní studium
3 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Royal Central School of Speech and Drama, University of London

Naučte se správu fázi a odborné znalosti a dovednosti ve všech aspektech divadelní produkce. Prostřednictvím úzké spolupráci se studenty a odborníky z jiných divadelních ... [+]

Bakalář umění (Hons) Řízení Stage

Přehled

Naučte se správu fázi a odborné znalosti a dovednosti ve všech aspektech divadelní produkce. Prostřednictvím úzké spolupráci se studenty a odborníky z jiných divadelních oborů, studenti na tomto kurzu vyvinout celkové pochopení toho, jak každý přispívá k živé představení, což je velmi zaměstnatelní po ukončení studia.

O kurzu

Tento kurz se zaměřuje na výrobu manažery fázi, kteří jsou schopni se přizpůsobit jakékoliv nastavení výroby v rozmezí od West End divadla na velké venkovní akce. Inspicienty jsou prostředníkem mezi režiséra a produkčního týmu v průběhu celého procesu zkušebně a řízení výkonnosti samotného, ​​včetně pořízení nábytku a rekvizit.... [-]

Spojené království London
Říjen 2019
Denní studium
3 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině

The Royal Central School of Speech and Drama - Trailer video