Přečtěte si oficiální popis

Proč zvolit ACM? Učení učinit etiku

ACM chápe, jak hudební průmysl funguje dnes, a vytvořil uklidňující a komplexní vzdělávací prostředí, které se přímo spojuje s průmyslem. Naše učení tím, že děláme etos, pomáhá zjednodušit fungování průmyslu a vytváří jasný pohled na kariérní cesty a možnosti. Tento jasný a praktický přístup urychluje učení.

Podrobná expozice všem aspektům tohoto odvětví, jak se to děje (žije!), Odhaluje možnosti a destinace, které velice pomáhají našim studentům při vytváření jasných rozhodnutí a vytváření map, které potřebují k jejich vedení. Pokud jste producent, budete vědět, že potřebujete základní pochopení struktury písní a psaní písní, ale také zásadně potřebujete vědět o příjmových tocích a duševním vlastnictví, z nichž budete čerpat příjmy.

Budete také muset pochopit, jak je hudba zpeněžována prostřednictvím živého vystoupení, kreditů a publikování písní, včetně synchronizace a licencování. Na ACM vás naučíme komplexně tím, že vás spojujeme s týmy, které to dělají každý den v Metropolisu.

Rovněž byste mohli být bubeníkem, jehož primární zaměření je vykonávat a získávat co nejvíce zkušeností tím, že hraje zasedání. V tomto případě musíte stále pochopit, jak jste zaplatili, a jak, pokud ovlivňujete stopu, můžete ji případně spoluvytvářet a napomáhat vytváření produktu. V takovém případě se skutečně píše. Budete muset znát rozdíl v tom, jak se zaplatíte za hraní a psaní.

Zatímco se učíte, budeme vytvářet své portfolio a my vám pomůžeme pochopit, jak využít měřítka práce, kterou vytvoříte, abyste vytvořili vlastní fanouškovskou základnu, spíše než jen být hravý hudebník. To maximalizuje vaši zaměstnatelnost jako profesionální hudebník tím, že děláte to, co děláte žádoucí tím, že prostě marketing sám sebe jako hlavní aktivum. Budeme vás naučit, protože máme k dispozici nejlepší odborníky z celého světa.

Chytání vašeho řemesla jako umělce v naději, že se dostane podepsaný velkým štítkem, je zastaralý koncept a už není způsob, jakým podnik funguje. Naším cílem je vštípit do každého umělce, který přichází prostřednictvím ACM, víry, touhy a chápání toho, jak se stát věrohodným, soběstačným umělcem. Jakmile jste v této pozici, budete muset být vybaveni k tomu, abyste s důvěrou diskutovali o podmínkách s kapelou, producentem, manažerem, štítkem a vydavatelem. Vybereme vás, abyste spravovali svou vlastní kariéru, na rozdíl od toho, že jste závodili podepsat s manažerem absolvování, aniž byste plně pochopili, jak spravovat svou vlastní kariéru a příležitosti.

Prostřednictvím našeho hlubokého integrovaného vztahu s Metropolisem má ACM svůj prst na puls, což nám pomáhá posílit naši studenty, aby určili jejich místo v něm. Víme, kde je průmysl právě teď, protože ve společnosti Metropolis pracují týmy na všech úrovních, včetně velkých, nezávislých a přímých s podepsanými a nepodepsanými umělci, značkami, distribučními partnery a tvůrci obsahu.

Společnost ACM zapouzdřuje odvětví od konce do konce, kde je dnes a zítřejší hudba psána, produkována, smíchána, zvládána, distribuována, uváděna na trh a publikována. Naši studenti se z knihy nevyužívají, ale praktickými zkušenostmi s hudbou. Je to skutečné, živé, dýchací spojení mezi ACM a Metropolis, které dává našim studentům jedinečnou perspektivu a příležitost.

Vnitřní spojení mezi ACM a Metropolis dává našim studentům příležitost se poučit ze smluv, které děláme, když se dějí. Ian Brenchley, generální ředitel společnosti Metropolis, provozuje studio již sedm let, dříve pracoval již více než patnáct let u významných labelů, včetně Universal. Prostřednictvím svých setkání s profesionály na nejvyšší úrovni průmyslu a obchodů, které z nich vyplývají, Ian přináší nejdůležitější pohledy a učení přímo studentům ACM. Zde uvádíme několik příkladů vkládání praktického průmyslového obsahu do našeho studijního zážitkového učení podle Iana:

"Setkal jsem se s Andym Rossem a Charlesem Barsamianem na nedávné pracovní cestě do LA. Oba pracovali na špičkových filmech a byli zodpovědní za synchronizaci, hudební dohled a umístění orchestrálních výsledků. Začali novou společnost s názvem Exit Strategy Productions, která se specializovala na hudební dohled a publikování. Poté jsme je přijali jako konzultanti, kteří nám prostřednictvím hollywoodských filmů a hlavních obchodních aktivit vytvářejí možnosti publikování prostřednictvím orchestrálních výsledků pro studiové studio, které provozujeme v Dauhá v Kataru, a Katara Studios od Metropolis. Výuka z budování tohoto nového vztahu a způsob, jakým jsme vyvinuli strategii, která z ní využije naše hlavní podnikání, byla poté použita jako obsah masterclass pro studenty ACM Business. Budeme i nadále aktualizovat studenty o dalším vývoji tohoto projektu Metropolis v reálném čase. Kromě toho nám pomohou studenti z Business School, kteří se k nám přidávají v Metropolis jako stážisté, při vývoji skutečných synchronizačních katalogů, z nichž se věnujeme filmům, které řídíme.

Nedávno jsme se setkali s Shazamem, který jsme požádali, abychom nám pomohli propagovat naše koncerty ve studiu. To vedlo k tomu, že společnost nám nabídla prodejní tým značky pro prodej našich dvou televizních formátů na modré čipové značky. Budou také napájení virtuální aplikace Vinyl. To nám umožní přístup ke 600 milionům zákazníků. Je to dokonalý příklad toho, jak pracujeme ve spolupráci s jinými značkami a organizacemi, abychom komerčně využili to, co jsme schopni nabídnout a zesílit její dopad. Spolupráce je klíčem k efektivnímu fungování hudebního průmyslu, jak funguje dnes. V tomto případě budou studenti prezentováni studenti ACM prostřednictvím týdenního podcastu, který mohou sledovat, s cílem analyzovat, jak se podnikání uskutečnilo, a poté mít příležitost se se mnou angažovat prostřednictvím živých dotazů a odpovědí. Budou schopni navrhnout vlastní obsahové nápady, které budou zohledněny při vytváření našich budoucích produktů ve spolupráci s největšími hráči v dnešním průmyslu. "

Ian Brenchley CEO společnosti Metropolis Studios

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

The Academy of Contemporary Music

Hudební průmysl Studies Porfolio Disertační práce ... [+]

Hudební průmysl Studies Porfolio Disertační práce [-]
Spojené království London Birmingham
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Academy of Contemporary Music

Hudební průmysl Studies Porfolio Disertační práce Vstupní požadavky ... [+]

Hudební průmysl Studies Porfolio Disertační práce Vstupní požadavky [-]
Spojené království London Birmingham
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Academy of Contemporary Music

Hudební průmysl Studies Porfolio Disertační práce ... [+]

Hudební průmysl Studies Porfolio Disertační práce [-]
Spojené království London Birmingham
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Academy of Contemporary Music

Vstupní požadavky ... [+]

Vstupní požadavky [-]
Spojené království London Birmingham
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Academy of Contemporary Music

Hudební studijní cesta poskytuje svým studentům dovednosti a zkušenosti potřebné k tomu, aby se staly světovým hudebníkem jak scénografie, tak studia. ... [+]

Kanál vaším vnitřním umělcem. Staňte se hudebníkem světové úrovně.

Hudební studijní cesta poskytuje svým žákům dovednosti a zkušenosti potřebné k tomu, aby se staly světovým hudebníkem jak scénického, tak studia.

Vyberte si primární studijní nástroj (Bass, Bicí, Kytara, Klíče nebo Vokály) a osvojte si ho.

Staňte se senzátem této disciplíny, virtuózním sólistou, odborníkem na soubor, profesionálním hudebníkem zasedání, získáte nějaké dovednosti v psaní písní a zvukové produkci a dozvíte se, jak funguje hudební a tvůrčí průmysl.

Tento program je zajištěn kvalitou univerzity Middlesex a za úspěšné ukončení získáte cenu Middlesex.... [-]

Spojené království Guildford
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Academy of Contemporary Music

Studijní cesta kreativního umělce poskytuje svým žákům znalosti, dovednosti a zkušenosti potřebné k objevení a kanálu svého interního umělce, který pokrývá kombinaci písn ... [+]

Kreativní Pathway s praktickými průmyslovými připojeními v reálném světě.

Cvičná dráha Creative Artist poskytuje svým studentům znalosti, dovednosti a zkušenosti potřebné k objevení a nasměrování jejich interního umělce, které pokrývají kombinaci písniček, výkonů, produkčních a obchodních modulů.

Studenti této cesty neprovádějí pouze hudební vlny, dělají je a učí se o hudebním a kreativním průmyslu, do kterého se chystají vstoupit, jak to dělají.

Tento program je zajištěn kvalitou univerzity Middlesex a za úspěšné ukončení získáte cenu Middlesex.

ACM kreativní umělec trasy Kódy UCAS

BA (Hons) Hudební průmyslová praxe (MIP) - Kreativní umělecká cesta (Guildford Campus) Kód instituce UCAS: A48... [-]

Spojené království Guildford
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Academy of Contemporary Music

Studijní cesta producentů poskytuje svým studentům dovednosti, znalosti a zkušenosti potřebné k výrobě, mixování a zvládnutí hudby, ať už chcete pomoci realizovat vizi ji ... [+]

Studium umění výroby

Studijní cesta producenta poskytuje svým studentům dovednosti, znalosti a zkušenosti potřebné k produkci, mixování a zvládnutí hudby, ať už chcete pomoci realizovat vizi jiného umělce nebo vytvořit svůj vlastní. Zahrnující základy studiového nahrávání, vědy o akustice, umění kompozice a veškeré hudební technologie, na které byste mohli doufat, se studenti této studijní cesty producenta mohou specializovat na produkci současné hudby, elektronické hudební produkce, audio inženýrství a / nebo kreativitu zvukový design nových médií přidáním volitelných modulů, které jsou nejdůležitější pro jejich zájmy a profesní aspirace.... [-]

Spojené království Guildford
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Academy of Contemporary Music

Ať už doufáte, že budeme stavět kariéru jako promotér živých událostí, manažer scén, zvukový / světelný technik nebo obecný roadie v oblasti hudebních, divadelních nebo š ... [+]

Praktická studijní cesta pro hudební techniky.

Ať už doufáte, že budeme stavět kariéru jako promotér živých událostí, manažer scén, zvukový / světelný technik nebo obecný roadie v oblasti hudebních, divadelních nebo širších zábavy, studijní cesta technických služeb vám poskytne praktické dovednosti a teoretické znalosti potřebné k nastartování cesty.

Trasa vám poskytne komplexní představu o scéně, turné a turné, stejně jako o řízení a propagaci živých událostí. Vyučují odborníci v oblasti hudebního průmyslu a odborníci na turné, je navržen tak, aby nabízel nejvíce zkušeností z oblasti reálného učení v této oblasti. Učte se tím, že dokončíte projekty založené na situacích v reálném světě a získáte pravidelné praktické zkušenosti, pracující v reálných hudebních, divadelních a zábavních prostorech s nejmodernějším vybavením, které máte k dispozici vedle nejponiktornějších lidí v jejich oborech.... [-]

Spojené království Guildford
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Academy of Contemporary Music

Tato cesta k studijnímu oboru Music Business Studies poskytuje svým studentům dovednosti, znalosti a zkušenosti potřebné k nastartování udržitelné kariéry na obchodní str ... [+]

Inovativní studijní cesta pro podnikatele.

Tato cesta k studijnímu oboru Music Business Studies poskytuje svým studentům dovednosti, znalosti a zkušenosti potřebné k nastartování udržitelné kariéry na obchodní straně reálného hudebního průmyslu, jak tomu je dnes - jako manažeři, ředitelé labelu a podnikatelé.

Zahrnuje širokou škálu obsahu relevantního pro širší kreativní odvětví a studenti mohou doplnit základní poznatky v oblasti umělce a repertoáru, řízení obchodu, marketingu, práva a kontraktů, řízení živých událostí a podnikání s tématy, jako je spotřebitelská psychologie a / nebo hudební žurnalistiky v závislosti na jejich zájmech a profesních aspiracích.... [-]

Spojené království Guildford
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

This Is ACM, The Academy of Contemporary Music - An Introduction

Why Choose ACM?