Přečtěte si oficiální popis

Přehled:

Univerzita práva (ULaw) je jeden z nejdelších britských specializovaných poskytovatelů právního vzdělávání. Ve skutečnosti jsme ve Spojeném království vyškolili více právníků, než kdokoli jiný.

A s tak úzkými vazbami mezi právem a byznysem je smysluplné, aby byl specialista na právní vzdělání dobře vybaven pro rozvoj vynikající obchodní školy, The University of Law Business School .

S pevným zaměřením na praktické učení si naše Business School klade za cíl, aby studenti byli zaměstnatelní a připraveni uspět na pracovišti. Jsme hrdi na to, že pro vás vytvoříme správné vzdělávací prostředí, abychom dosáhli svých obchodních cílů. Proto jsme přizpůsobili techniky používané na našich právních kurzech s cílem rozvíjet poutavou odbornou zkušenost, která vás připraví na kariéru ve světě podnikání.

Univerzita práva získala v červnu 2019 stříbrné hodnocení v rámci výuky excelence a výsledků studentských výsledků (TEF). Bylo zjištěno, že našim vysokoškolákům přináší vysoce kvalitní výuku, učení a výsledky a trvale překračuje přísné národní požadavky na kvalitu pro Spojené království. vysokoškolské vzdělání.

Umístění:

Naše obchodní škola působí na univerzitních univerzitách v Londýně Bloomsbury, Birminghamu, Leedsu, Manchesteru a Nottinghamu pro vysokoškolské kurzy. Postgraduální kurzy jsou vyučovány v našem londýnském kampusu Moorgate nebo v Berlíně prostřednictvím našeho partnerství s GISMA Business School. Každý z nich je prosperujícím komerčním centrem, které je ideálně situováno a poskytuje vám skvělý přístup k hudebním zařízením, divadlům, kinům, barům a restauracím. Některé z našich postgraduálních kurzů jsou také k dispozici 100% online.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

Návrh kurzu:

S pevným zaměřením na praktické učení si naše Business School klade za cíl, aby studenti byli zaměstnatelní a připraveni uspět na pracovišti. Jsme hrdi na to, že pro vás vytvoříme správné vzdělávací prostředí, abychom dosáhli svých obchodních cílů. Proto jsme přizpůsobili techniky používané na našich právních kurzech s cílem rozvíjet poutavou odbornou zkušenost, která vás připraví na kariéru ve světě podnikání. Všichni naši lektoři Business School mají reálné obchodní zkušenosti.

Nabídka Masters zdarma (pouze pro vysokoškoláky)

The University of Law Business School je odhodlána podporovat vás každý krok na cestě k vaší kariéře. Snažíme se zajistit, abyste byli plně kvalifikovaní, pokud jde o kvalifikaci, dovednosti a kontakty v oboru, abyste mohli přímo vstoupit do zvolené kariéry. Jsme proto potěšeni, že můžeme nabídnout všem studentům, kteří začínají bakalářský titul na Obchodní škole s námi v září 2019 nebo 2020, možnost pokročit na kurz magisterského studia o úspěšném absolvování bakalářského studia bez dodatečných nákladů. Více informací o dostupných kurzech a kritériích způsobilosti naleznete na www.law.ac.uk/business/freemasters

Kariéra a zaměstnatelnost:

Zaměstnatelnost je jádrem všeho, co děláme na Obchodní škole. Náš tým zaměstnavatelů vám poskytne individuální poradenství, jak se úspěšně zapojit do obchodních kontaktů významných náborových pracovníků ve Velké Británii, jako je IBM, Lloyds of London a Price Waterhouse Coopers (PwC), se kterými se setkáte prostřednictvím akcí, workshopů a návštěv organizacím, což vám umožní vidět z první ruky, jak podniky fungují v reálném světě. Provozujeme také podnikatelské akce, do nichž jsou zapojeni hostující řečníci a odborníci na inovace, abychom podpořili naše studenty při zakládání vlastních podniků a rozvíjení podnikatelského myšlení. Podpora, kterou obdržíte, vedená a informovaná zaměstnavatelskou praxí, maximalizuje vaši schopnost podávat úspěšné žádosti o zaměstnání, zabezpečovat stáže a zdokonalovat své dovednosti v rozhovoru v našem falešném testovacím centru.

Mezinárodní letní škola vedení (pro vysokoškolské studenty):

V rámci našeho pokračujícího závazku podporovat vaše ambice nabízíme našim 2019 vysokoškolským studentům možnost zúčastnit se naší mezinárodní letní školy v Berlíně, kde můžete rozvíjet klíčové měkké dovednosti a prozkoumat toto vzrušující město se svými kolegy ULaw. Další informace na webových stránkách Univerzity práva na adrese: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/

Chartered Management Institute (CMI):

Protože některé kurzy na Business School jsou akreditovány Chartered Management Institute (CMI), mohou studenti těchto konkrétních kurzů získat automatické členství zdarma po dobu trvání jejich kurzu a po dobu jednoho roku po dokončení.

Výhody zahrnují přístup k ManagementDirect; největší britská manažerská knihovna spolu s přístupem k on-line zdrojovému portálu, včetně elektronických časopisů, firemních a oborových zpráv, jakož i poradenství více než 300 manažerů najímání prostřednictvím Centra rozvoje kariéry.

Získáte přístup k aktuálním seznamům pracovních míst prostřednictvím databáze JobSearch a mnoha videí, výukových programů a článků, které vám pomohou rozvíjet vaši kariéru a obchodní dovednosti. Online komunita CMI mentoring zahrnuje více než 120 000 členů, kde můžete být spojeni podle dovedností, zkušeností a zájmového odvětví, jakož i zjišťování o síťových událostech CMI, kterých se můžete účastnit.

Po úspěšném absolvování některého z našich akreditovaných kurzů CMI získáte kromě svého titulu také kvalifikaci od ČMI.

Podpůrné prostředí:

Naším cílem je podpořit více studentů z různých oborů, než kdy jindy, abychom dosáhli svých kariérních ambicí, a proto nabízíme řadu stipendií a stipendií.

Všichni studenti mají možnost plně využít našich služeb a služeb. Služba podpory zdravotního postižení je určena k řízení jakýchkoli požadavků, které můžete mít během studií, včetně dočasné pomoci v důsledku úrazu nebo nemoci.

Sportovní vybavení:

Existuje spousta příležitostí, jak vstát a dostat se do všech našich areálů, pokud chcete vykonávat své tělo i svou mysl. Mezi oblíbené aktivity patří Zumba, fotbal, netball, rugby a tenis.

Kluby a spolky:

S celou řadou společností, sportovních týmů a společenských akcí, které jsou k dispozici v každém z našich školních areálů, jste povinni najít spoustu práce, abyste se zabývali přednáškami. A na začátku kurzu se můžete zapojit do společnosti, klubu nebo do akce dle svého výběru, nebo si vytvořit svůj vlastní prostřednictvím Studentské asociace.

Kurzy:

The University of Law Business School nabízí řadu vysokoškolských a postgraduálních programů po celé Velké Británii. Některé z našich postgraduálních kurzů jsou také k dispozici 100% online.

Vzhledem k tomu, že Business School je akreditována Chartered Management Institute (CMI), studenti získají automatické bezplatné členství po dobu trvání kurzu a jeden rok po dokončení.

Mnoho z našich kurzů bylo akreditováno Chartered Management Institute (CMI), jedinou autorizovanou profesní organizací ve Velké Británii, která nabízí vysoce vyhledávaný status Chartered Manager (CMgr). Po úspěšném absolvování některého z našich kurzů obdržíte kromě svého titulu také kvalifikaci od CMI.

Online kurzy podnikání:

Poskytujeme prvotřídní online učení pro naše postgraduální kurzy:

• Metody studia pro všechny typy učení: existuje metoda studia, která vyhovuje vašemu stylu, s e-knihami, i-tutoriály, webináři, případovými studiemi, kartičkami, zvukovými soubory, grafikou pohybu, chatovými místnostmi pro studenty v reálném čase, online hodnoceními, a více.

• Dedikovaná podpora lektora: Obdržíte průběžnou podporu a zpětnou vazbu o své práci od specializovaného učitele programu po celou dobu trvání kurzu.

Vstupní požadavky a poplatky:

Vstupní požadavky a poplatky se liší podle kurzu - další informace o vstupních požadavcích, poplatcích, možnostech financování a stipendiích a stipendiích najdete na webových stránkách University of Law.

Mezinárodní studenti:

Byli byste spojeni se studenty z více než 120 různých národností, kteří přispívají k prosperující mezinárodní komunitě ve všech areálech ULaw.

Máme tým služeb podpory studentů, který zde poskytuje poradenství a rady týkající se dobrých životních podmínek.

Informace o vízových požadavcích naleznete na webových stránkách Univerzity práva.

Ubytování:

Pro naše vysokoškolské studenty jsme zajistili ubytování u specializovaných studentských poskytovatelů ubytování ve Velké Británii, abychom zajistili, že budete mít během svého studia pohodlné místo pro život. Ubytování je obvykle ve sdílených bytech, nebo v některých případech samostatná studia.

Pro vysokoškolské studenty vám garantujeme nabídku ubytování v prvním roce svého studia, pokud jste nás přijali jako svou pevnou volbu a požádali o ubytování do 30. března roku vstupu * (* T

Pro studenty postgraduálního studia, pokud si vyberete kampus daleko od domova, vám může naše databáze ubytování pomoci najít místo k bydlení, s možností najít soukromě pronajaté nemovitosti nebo sdílené ubytování s ostatními studenty ULaw.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

Otevřené dny a události:

Naše dny otevřených dveří jsou skvělým způsobem, jak se dozvědět o našich obchodních kurzech, vyzkoušet naše zařízení a seznámit se s našimi lektory a současnými studenty. Proběhnou rozhovory, ochutnávky a výlety a budete mít možnost klást své otázky. Uděláme váš den tak zajímavým a interaktivním, jak je to jen možné.

Pokud se nemůžete dostat na některý z našich Open Days v kampusu, pak z času na čas nabízíme také Online Open Days pro naše kurzy - takže máte stále možnost zjistit, jaké to je studovat na The University of Law Business School , a zeptejte se online.

Pro zahraniční studenty, můžete se dozvědět více o studiu s námi, na návštěvě u nás v zahraničí.

The University of Law Business School :

Dostupné kurzy se liší podle místa. Další informace o našich lokalitách naleznete na webových stránkách Univerzity práva, na stránce Umístění.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

The University of Law Business School

Program BA (Hons) Business Management (Marketing) se silně zaměřuje na zaměstnatelnost a vybaví vás znalostmi a dovednostmi potřebnými k tomu, aby vynikal v podnikání a m ... [+]

BA (Hons) Obchodní management (Marketing)

Program BA (Hons) Business Management (Marketing) se silně zaměřuje na zaměstnatelnost a vybaví vás znalostmi a dovednostmi potřebnými k tomu, aby vynikal v podnikání a marketingu. Marketingová Pathway je zaměřena na studenty se zájmem o kariéru v oblasti marketingu nebo řízení podniku a nabízí základ v obou oblastech. Dozvíte se o relační povaze marketingu ao tom, jak strategické marketingové plánování a komunikace přispívají k úspěchu organizací v mezinárodním měřítku. Tento kurz rozvine vaše dovednosti v plánování, prezentaci, komunikaci a týmové práci.

Tento titul vás připraví na širokou škálu pozic, včetně rolí v digitální komunikaci, chování zákazníků a řízení. Tento titul je akreditován Chartered Management Institute (CMI), což znamená, že jako absolvent obdržíte titul CMI, jakož i diplom úrovně 5 a řízení od CMI. Kurz si můžete vybrat online nebo na akademické půdě v našich londýnských areálech Bloomsbury, Birmingham nebo Leeds.... [-]

Spojené království London Leeds Birmingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Business School

BA (Hons) Business Management (marketing) s nadací rok je zaměřen na studenty, kteří mají zájem na rozvoji znalostí a pochopení klíčových aspektů obchodního a marketingov ... [+]

BA (Hons) Obchodní management (marketing) s Foundation Year

BA (Hons) Business Management (marketing) s nadací rok je zaměřen na studenty, kteří mají zájem na rozvoji znalostí a pochopení klíčových aspektů obchodního a marketingového řízení, a zejména, kteří se snaží vykonávat kariéru v tomto pole.

Rok založení je nedílnou součástí vysokoškolského podnikatelského programu. Poskytne vám potřebné studijní dovednosti a znalosti, které vás připraví na vysokoškolské studium a pomohou vám lépe porozumět klíčovým aspektům řízení podnikání a marketingu. Po úspěšném dokončení roku založení bude rok 1 pokrývat hlavní oblasti podnikového řízení. Roky 2 a 3 prozkoumají tyto témata podrobněji spolu s volitelnými možnostmi marketingu.... [-]

Spojené království London Manchester Leeds Birmingham  + 1 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Business School

Program BA (Hons) Business Management with Law je určen pro studenty, kteří se snaží rozvíjet své znalosti řízení podniku spolu s pochopením právního rámce, v němž organi ... [+]

BA (Hons) Obchodní management se zákonem

Program BA (Hons) Business Management with Law je určen pro studenty, kteří se snaží rozvíjet své znalosti řízení podniku spolu s pochopením právního rámce, v němž organizace působí.

Po pokrytí základních oblastí řízení podniku během prvního roku, budete i nadále rozvíjet tyto oblasti ve větší hloubce v letech 2 a 3 spolu s oblastí práva práva.

Po absolvování budete mít k dispozici celou řadu možností kariéry, včetně rolí, jako je manažerský konzultant, obchodní analytik, provozní manažer nebo podnikatel.

Můžete také zvážit další studium s jedním z následujících postgraduální možnosti: Masters of Business Administration (MBA), MSc ve strategickém Business Management nebo Chartered Management Institute postgraduální kvalifikace.... [-]

Spojené království London Birmingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Business School

BA (Hons) Business Management (Právo) s nadací Rok je zaměřen na studenty, kteří mají zájem o rozvoj znalostí a pochopení klíčových aspektů řízení podniků a práva, a to z ... [+]

BA (Hons) Podnikové řízení se zákonem s Foundation Year

BA (Hons) Business Management (Právo) s nadací Rok je zaměřen na studenty, kteří mají zájem o rozvoj znalostí a pochopení klíčových aspektů řízení podniků a práva, a to zejména, kteří se snaží pokračovat v kariéře v této oblasti pole.

Rok založení je nedílnou součástí vysokoškolského podnikatelského programu. Poskytne vám potřebné studijní dovednosti a znalosti, které vás připraví na vysokoškolské studium a pomohou vám lépe porozumět klíčovým aspektům řízení podnikání a marketingu. Po úspěšném dokončení roku založení bude rok 1 pokrývat hlavní oblasti podnikového řízení. Roky 2 a 3 prozkoumají tyto témata podrobněji spolu s volitelnými možnostmi marketingu.... [-]

Spojené království London Manchester Birmingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Business School

Program Podnikové řízení BA (Hons) se zaměřuje především na zaměstnatelnost a vybaví vás znalostmi a dovednostmi, které jsou potřebné k tomu, aby vynikly na vrcholu vybra ... [+]

BA (Hons) řízení podniku

Program BA (Hons) Business Management se silně zaměřuje na zaměstnatelnost a vybaví vás znalostmi a dovednostmi potřebnými k tomu, aby vynikal na vrcholu vybraného odvětví. Tento titul je akreditován Chartered Management Institute (CMI), což znamená, že jako absolvent obdržíte titul CMI, jakož i diplom úrovně 5 a řízení od CMI. Kurz si můžete vybrat online nebo na akademické půdě v našich londýnských areálech Bloomsbury, Birmingham nebo Leeds.

Tento kurz je určen studentům, kteří chtějí vykonávat kariéru v podnikání nebo řízení. Rozvíjíte dovednosti, které vytvářejí efektivní manažerské chování v různých organizacích v dnešním měnícím se podnikovém prostředí. Získáte znalosti a dovednosti, které zaměstnavatelé hledají, včetně výzkumu, prezentace, kritické analýzy, řešení problémů, týmové práce a podnikání.... [-]

Spojené království London Leeds Birmingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Business School

BA (Hons) Business Management s nadací rok je zaměřen na studenty, kteří mají zájem na rozvoji znalostí a pochopení klíčových aspektů podnikání a řízení, a zejména, kteří ... [+]

BA (Hons) řízení podniku s nadací rok

BA (Hons) Business Management s nadací rok je zaměřen na studenty, kteří mají zájem na rozvoji znalostí a pochopení klíčových aspektů podnikání a řízení, a zejména, kteří se snaží vykonávat kariéru v této oblasti.

Rok založení je nedílnou součástí vysokoškolského podnikatelského programu. Poskytne vám potřebné studijní dovednosti a znalosti, které vás připraví na bakalářské studium a pomůže vám lépe porozumět hlavním oblastem podnikání. Po úspěšném dokončení roku založení bude rok 1 pokrývat klíčové prvky řízení podniku. Roky 2 a 3 budou podrobněji prozkoumat tyto témata spolu s volitelnými možnostmi, které vám umožní zaměřit se na konkrétní oblasti zájmu.... [-]

Spojené království London Manchester Leeds Birmingham  + 1 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Business School

Tento kurz je navržen jako doplněk pro mezinárodní studenty, kteří mají zájem o rozvoj znalostí o řízení podniku. Se silným zaměřením na zaměstnatelnost tento program pos ... [+]

Mezinárodní řízení podniku (Top Up)

Kurz je koncipován jako navýšení kurzu pro zahraniční studenty, kteří mají zájem o rozvoj svých znalostí v oblasti řízení podniku. Se silným zaměřením na zaměstnatelnost tento program poskytuje intelektuální základy potřebné pro kariéru v rychle se měnícím pracovním prostředí, jakož i důsledný přístup k sebeuvědomění a osobnímu rozvoji. Budete také vystaveni světu práce a jeho aktuálním požadavkům prostřednictvím pracovních zkušeností s profesními organizacemi a zaměstnavateli a podnikáním.

Při studiu tohoto kurzu budete mít příležitost stát se znalými, kompetentními a efektivními obchodními manažery a vůdci schopnými udržet úspěšnou kariéru v řízení podniku. Po dokončení studia budete mít k dispozici řadu karier pro správu podniků, včetně rolí, jako je konzultant pro řízení, obchodní analytik nebo provozní manažer. Pokud byste chtěli pokračovat ve studiu po absolvování, mohli byste zvážit následující postgraduální možnosti: magisterské studium MBA, MSc v řízení podniku nebo Chartered Management instituce postgraduální kvalifikace.... [-]

Spojené království London
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

The University of Law Business School

BSc International Business je zaměřen na studenty, kteří mají zájem o rozvíjení znalostí a porozumění klíčových aspektů podnikání a řízení, a zejména, kteří se snaží prac ... [+]

BSc (Hons) International Business Management

BSc International Business je zaměřen na studenty, kteří mají zájem o rozvíjení znalostí a porozumění klíčových aspektů podnikání a řízení, a zejména, kteří se snaží pracovat na mezinárodní kariéře v řízení obchodu.

První rok pokrývá základní prvky řízení podniku. Rok 2 je věnován mezinárodní spolupráci v jedné z organizací GUS v Dublinu, Singapuru, Torontu, Vancouveru nebo Berlíně. Rok 3 pokrývá manažerskou disciplínu, kterou jste ve své hloubce pracovních zkušeností považovali za zajímavé a zejména rozvíjíte dovednosti týkající se zaměstnatelnosti. Program poskytuje intelektuální základy potřebné pro kariéru v rychle se měnícím pracovním prostředí, přísný přístup k sebevědomí a osobnímu rozvoji a významné působení ve světě práce a jeho současné požadavky prostřednictvím pracovních zkušeností.... [-]

Spojené království London
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Business School

BSc Mezinárodní podnikání s nadací rok je zaměřen na studenty, kteří mají zájem na rozvoji znalostí a pochopení klíčových aspektů podnikání a managementu, a zejména, kteř ... [+]

BSc (Hons) International Business Management s rokem založení

BSc Mezinárodní podnikání s nadací rok je zaměřen na studenty, kteří mají zájem na rozvoji znalostí a pochopení klíčových aspektů podnikání a managementu, a zejména, kteří se snaží kariérní kariéru v mezinárodním měřítku v řízení obchodu.

Studijní program je navržen tak, aby rok založení základního vzdělání sloužil jako podpůrný rok, zahrnující jak akademické, tak i profesní související vzdělávání pro žadatele, kteří potřebují zlepšit své znalosti a porozumění podnikání a souvisejících dovedností. Tento rok poskytuje studentům znalosti a znalosti o klíčových aspektech řízení podniku spolu s potřebnými dovednostmi potřebnými k účasti na vysokoškolských podnikatelských programech na úrovni 4, 5 a 6.... [-]

Spojené království London
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Business School

Účtování a finance BSc (Hons) je zaměřeno na studenty, kteří se zajímají o rozvíjení znalostí a porozumění klíčových aspektů účetnictví a financí a zejména o osoby, které ... [+]

BSc (Hons) Účetnictví a finance

Účtování a finance BSc (Hons) je zaměřeno na studenty, kteří se zajímají o rozvíjení znalostí a porozumění klíčových aspektů účetnictví a financí a zejména o osoby, které se snaží o profesní kariéru v oblasti účetnictví a financí. Usiluje o to, aby studenti získali učební zkušenost, která jim umožní rozvíjet dovednosti, které vytvářejí efektivní účetní odborníky v dnešním měnícím se podnikatelském prostředí. Kurikulum a strategie učení a výuky jsou doplněny hostujícími přednáškami a "živými" workshopy zaměřenými na podporu nezávislého učení a zvyšování dovedností zaměstnatelnosti pro budoucnost... [-]

Spojené království London
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Business School

BSC (Hons) účetnictví a finance s nadací rok je zaměřen na studenty, kteří mají zájem na rozvoji znalostí a pochopení klíčových aspektů účetnictví a finance, a zejména, k ... [+]

BSc (Hons) účetnictví a finance s nadací rok

BSC (Hons) účetnictví a finance s nadací rok je zaměřen na studenty, kteří mají zájem na rozvoji znalostí a pochopení klíčových aspektů účetnictví a finance, a zejména, kteří se snaží vykonávat profesionální kariéru v účetnictví a finance. Usiluje o to, aby studenti získali učební zkušenost, která jim umožní rozvíjet dovednosti, které vytvářejí efektivní účetní odborníky v dnešním měnícím se podnikovém prostředí. Kurikulum a strategie učení a výuky jsou doplněny hostujícími přednáškami a "živými" workshopy zaměřenými na podporu nezávislého učení a zvyšování dovedností v oblasti zaměstnatelnosti pro budoucnost. Tyto znalosti a dovednosti budou dále rozvíjeny a rozšiřovány v letech následujících po úspěšném dokončení nadace.... [-]

Spojené království London
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Business School

BSc Digital Business Management je zaměřen na ty, kteří se zajímají o stále se měnící oblast řízení digitálního podnikání. Studenti budou rozvíjet potřebné dovednosti k a ... [+]

BSc Digital Business Management s nadací Rok

BSc Digital Business Management je zaměřen na ty, kteří se zajímají o stále se měnící oblast řízení digitálního podnikání. Studenti budou rozvíjet potřebné dovednosti k analýze úlohy digitálních obchodních modelů založených na rušivých technologiích, marketingu digitálních a sociálních médií, digitální transformace, projektového řízení a informačních systémů.

Požadavky na kurzStupně BBC na úrovni A a stupeň C nebo stupeň 4 nebo vyšší v matematice GCSE a angličtině (nebo odpovídající kvalifikaci).Poplatky9 250 GBP ročně (Spojené království / EU)13 500 GBP ročně (mezinárodní)... [-]
Spojené království London
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Law Business School

Digitální marketing BSc se základním rokem je zaměřen na zájemce o oblast digitálního marketingu a také se snaží rozvíjet chápání klíčových aspektů podnikání a řízení. St ... [+]

Digitální marketing BSc s nadací Rok

Digitální marketing BSc se základním rokem je zaměřen na zájemce o oblast digitálního marketingu a také se snaží rozvíjet chápání klíčových aspektů podnikání a řízení. Studenti budou rozvíjet hodnocení technologického pokroku a digitalizace v podnikatelském světě. Dozvíte se o technikách a konceptech digitálního marketingu, které vám umožní vyvíjet efektivní strategie digitálního marketingu pomocí digitálních a sociálních mediálních platforem.

Kromě znalostí, které získáte, budete také rozvíjet dovednosti, které zaměstnavatelé hledají, včetně výzkumu, prezentace, kritické analýzy, řešení problémů, budování týmu a podnikání.... [-]

Spojené království London
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

ULaw Bloomsbury Open Day Centre Visit

The University of Law Business School: We’re in Business

James Walters, student at The University of Law Business School

Connecting you to the real world of Business: Events at The University of Law Business School

Jo Lozinska, Employability Manager at The University of Law Business School

Adresa destinace
The University of Law
14 Store Street

London, England, WC1E 7DE GB
Adresa destinace
The University of Law
15-16 Park Row

Leeds, England, LS1 5HD GB
Adresa destinace
The University of Law
2 New York Street

Manchester, England, M1 4HJ GB
Adresa destinace
The University of Law
133 Great Hampton Street

Birmingham, England, GB