Přečtěte si oficiální popis

Studenti jsou v srdci všeho, co děláme na University Centre Reaseheath .

Zemědělská a veterinární fakulta je místem, kde vynikající akademická kvalita a spokojenost studentů jde ruku v ruce a poskytuje našim studentům jedinečný vysokoškolský zážitek.

Naše portfolio programů bylo navrženo v konzultacích s průmyslem, které zajišťují, že naše diplomy poskytují akademické znalosti a praktické dovednosti, které zaměstnavatelé potřebují a chtějí. To zaručuje, že naši absolventi jsou na trhu práce velmi úspěšní, přičemž mnozí z nich pracují pro společnosti s modrými čipy.

V uplynulých letech se v kampusu objevily investice do špičkových učebních pomůcek a studentských zdrojů, např. Ubytování na místě s více plánovanými v nadcházejících letech.

V naší poslední studii o kvalitě vysokoškolského vzdělávání v Reaseheath, Agentura pro zajišťování kvality pro vysokoškolské vzdělávání (QAA) ocenila kvalitu a posílení příležitostí ke studiu studentů. Nenalezli žádnou oblast pro zlepšení a identifikovali mnoho dobrých postupů.

"Reaseheath Experience" je něco, co mnozí z našich bývalých studentů říkají, že je to nejšťastnější doba jejich života. Chceme, aby naši studenti uspěli v jejich zvolené kariéře a uznáváme, že vysoce výkonné se učí prostřednictvím zkušeností i formálního učení.

Proč University Centre Reaseheath ?

Nachází se ve venkovském Cheshire, náš areál má prvotřídní, průmyslové standardy, vzdělávací zařízení, ale stále si udržuje svou přátelskou, podpůrnou atmosféru - kombinaci, která přináší jak vysokoškolské dokonalosti, tak i spokojenost studentů.

 • Naše studijní programy vám umožňují studovat celou řadu uznávaných sekundárních kvalifikací.
 • 87% našich studentů říká, že zaměstnanci jsou nadšeni tím, co učí. Studentský průzkum
 • Získejte přehled o průmyslu prostřednictvím pracovních stáží, vědeckého výzkumu a prostřednictvím terénních výletů a studijních zájezdů ve Velké Británii iv zahraničí.
 • V loňském roce získal 1 z 5 studentů Reaseheath titul s vyznamenáním nebo oceněním první třídy.
 • "Programy vysokoškolského vzdělávání společnosti Reaseheath jsou vynikající a kvalita a posílení možností studenta překonat očekávání Spojeného království."
 • Agentura pro zajištění kvality (QAA) pro revizi vysokoškolského vzdělávání 2014
 • Celková spokojenost studentů na našich vysokoškolských kurzech je 83%. Studentský průzkum

Naše zařízení

V posledních letech bylo investováno 50 milionů liber do zařízení na areálu, včetně jezdeckého centra, předního potravinářského centra, sportovních zařízení, vědeckého zahradního zařízení jedinečného pro Velkou Británii a zvířecího centra a zoologické zahrady.

Další investice ve výši 31 milionů EUR v našem studentském ubytování, v agrotechnickém centru a v sportovních zařízeních je plánována na další čtyři roky.

Vaše zkušenosti s výukou

Reaseheath nabízí podpůrné vzdělávací prostředí se zaměřením na odbornou přípravu. Naše kurzy zajišťují, aby absolventi odešli s vědomostmi, dovednostmi a kvalifikacemi, které zaměstnavatelé hledají.

Našim studentům podporujeme:

 • Malá skupinová výuka s vysokou úrovní individuální podpory
 • Lektoři s rozsáhlými zkušenostmi z oboru
 • Vysoký počet vyučovacích hodin s učiteli
 • Speciální zařízení
 • Příležitosti pro studijní cesty v zahraničí
 • Silné vazby se zaměstnavateli
 • Programy relevantní pro průmysl, které nabízejí přenositelné dovednosti
 • Další kvalifikace k dalšímu posílení vašich kariérních vyhlídek.

další kvalifikace

Naše studijní programy vám umožňují studovat celou řadu sekundárních kvalifikací. Tato specifická kvalifikace jsou vedena vedle vašeho kurzu a poskytují příležitost získat kvalifikací uznanou v oboru.

Další kvalifikace jsou specifické pro každou oblast. Pokud je to možné, zamýšlíme je poskytnout jako součást vašeho studijního programu, ale pro některé je možné účtovat dotované náklady.

Zaměstnavatelé často kromě kvalifikací vyžadují specifické kvalifikace v oboru, takže tato praktická kvalifikace může posílit vyhlídky na kariéru a zaměstnatelnost. Poskytují odborné dovednosti a odbornou přípravu, která zaměstnavatelé hledají a nabízejí absolventům vedoucí postavení na konkurenčním trhu práce.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

University Centre Reaseheath

Kurz zahrnuje specializované moduly a praktické zkušenosti s řadou domácích a družicových druhů, umožňující studentům porozumět chování a blahu mnoha různých zvířat jak v ... [+]

Bakalářské studium v ​​chování a dobrých životních podmínkách zvířat může následovat studium v ​​postgraduálním vzdělávání nebo alternativně zaměstnáno v rámci průmyslu.

Kurz zahrnuje specializované moduly a praktické zkušenosti s řadou domácích a družicových druhů, umožňující studentům porozumět chování a blahu mnoha různých zvířat jak v zajetí, tak ve volné přírodě. Studenti jsou vyučováni v Reaseheath během prvního ročníku s využitím zoologických zařízení v areálu a následné studium ve 2. a 3. ročníku probíhají výhradně na univerzitě v Chesteru.

Práce v terénu rozšiřují vaše znalosti chování zvířat a je zde možnost dizertační práce, která vám umožní pracovat s přednášejícími pracovníky na příslušných unikátních výzkumných projektech.... [-]

Spojené království Nantwich
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University Centre Reaseheath

Program obsahuje klíčové moduly veterinární vědy, jako je biofyzika savců a veterinární mikrobiologie a imunologie, která umožňuje absolventům přístup k širokému spektru ... [+]

Kurz se zaměřuje na vědu, která stojí za nejnovějšími pokroky v oboru koní.

Program obsahuje klíčové moduly veterinární vědy, jako je biofyzika savců a veterinární mikrobiologie a imunologie, která umožňuje absolventům přístup k širokému spektru paraveterinálních postgraduálních kurzů a pracovních příležitostí. Moduly obsahují klíčové laboratorní dovednosti, které se vyvíjejí během studijního programu, a kulminují tak, že studenti mají příležitost zapojit se do společných projektů s průmyslovými partnery.

Spojení s "živými" výzkumnými projekty a příležitostí k využívání nových vylepšených vědeckých laboratoří vytvářejí živé a dobře zásobované prostředí pro podnikání vysokoškolských dizertací.... [-]

Spojené království Nantwich
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University Centre Reaseheath

Tento program byl vyvinut s rozsáhlým průmyslovým přínosem, aby absolventi měli potřebnou kombinaci znalostí, dovedností a zkušeností, aby mohli přispět k úspěchu a růstu ... [+]

Tento kurz se zaměřuje na atletické výkony koně a jezdce, připravuje studenty na kariéru v jezdeckém výkonu, koučování nebo vedení týmu.

Tento program byl vyvinut s rozsáhlým průmyslovým přínosem, aby absolventi měli potřebnou kombinaci znalostí, dovedností a zkušeností, aby mohli přispět k úspěchu a růstu odvětví jezdeckého výkonu.

Kurz se zaměřuje na základní faktory, které ovlivňují výkonnost, aplikují kvantitativní metody hodnocení výkonu a pak vyhodnocují celou řadu technik pro zvýšení výkonu a hodnocení dopadu vnějších faktorů na úspěch.

Vysoká škola

Na vysoké škole Reaseheath máme nejmodernější tělocvičnu s vybavením, které se používá ve špičkových zařízeních po celé Británii.... [-]

Spojené království Nantwich
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University Centre Reaseheath

Kurz zahrnuje specializované moduly a praktické zkušenosti, kde si studenti získají dovednosti a znalosti v oblastech, jako je identifikace druhů, techniky lovu živočichů ... [+]

Bakalářský titul v ochraně přírody a ekologie je zaměřen na ty, kteří chtějí rozvíjet kariéru v ochraně volně žijících živočichů a poskytuje jedinečnou kombinaci akademického studia s praktickým výcvikem a zkušenostmi v ochraně přírody, ekologii a volně žijících živočichů.

Kurz zahrnuje specializované moduly a praktické zkušenosti, kde si studenti získají dovednosti a znalosti v oblastech, jako je identifikace druhů, techniky lovu živočichů, řízení populace a strategie, jimiž se účinně chrání druhy a biodiverzita.

Práce v terénu rozšiřují znalosti o ochraně, ekologii a volně žijících živočichů a v závěrečném roce je příležitostí k disertační práci, která zahrnuje ekologickou terénní práci. To umožňuje studentům pracovat s výukovými pracovníky na relevantních jedinečných zkušenostech s výzkumem.... [-]

Spojené království Nantwich
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University Centre Reaseheath
Website
Telefonní číslo
(+44)1270 613284