University Centre Reaseheath

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Studenti jsou v srdci všeho, co děláme na University Centre Reaseheath .

Zemědělská a veterinární fakulta je místem, kde vynikající akademická kvalita a spokojenost studentů jde ruku v ruce a poskytuje našim studentům jedinečný vysokoškolský zážitek.

Naše portfolio programů bylo navrženo v konzultacích s průmyslem, které zajišťují, že naše diplomy poskytují akademické znalosti a praktické dovednosti, které zaměstnavatelé potřebují a chtějí. To zaručuje, že naši absolventi jsou na trhu práce velmi úspěšní, přičemž mnozí z nich pracují pro společnosti s modrými čipy.

V uplynulých letech se v kampusu objevily investice do špičkových učebních pomůcek a studentských zdrojů, např. Ubytování na místě s více plánovanými v nadcházejících letech.

V naší poslední studii o kvalitě vysokoškolského vzdělávání v Reaseheath, Agentura pro zajišťování kvality pro vysokoškolské vzdělávání (QAA) ocenila kvalitu a posílení příležitostí ke studiu studentů. Nenalezli žádnou oblast pro zlepšení a identifikovali mnoho dobrých postupů.

"Reaseheath Experience" je něco, co mnozí z našich bývalých studentů říkají, že je to nejšťastnější doba jejich života. Chceme, aby naši studenti uspěli v jejich zvolené kariéře a uznáváme, že vysoce výkonné se učí prostřednictvím zkušeností i formálního učení.

Proč University Centre Reaseheath ?

Nachází se ve venkovském Cheshire, náš areál má prvotřídní, průmyslové standardy, vzdělávací zařízení, ale stále si udržuje svou přátelskou, podpůrnou atmosféru - kombinaci, která přináší jak vysokoškolské dokonalosti, tak i spokojenost studentů.

 • Naše studijní programy vám umožňují studovat celou řadu uznávaných sekundárních kvalifikací.
 • 87% našich studentů říká, že zaměstnanci jsou nadšeni tím, co učí. Studentský průzkum
 • Získejte přehled o průmyslu prostřednictvím pracovních stáží, vědeckého výzkumu a prostřednictvím terénních výletů a studijních zájezdů ve Velké Británii iv zahraničí.
 • V loňském roce získal 1 z 5 studentů Reaseheath titul s vyznamenáním nebo oceněním první třídy.
 • "Programy vysokoškolského vzdělávání společnosti Reaseheath jsou vynikající a kvalita a posílení možností studenta překonat očekávání Spojeného království."
 • Agentura pro zajištění kvality (QAA) pro revizi vysokoškolského vzdělávání 2014
 • Celková spokojenost studentů na našich vysokoškolských kurzech je 83%. Studentský průzkum

Naše zařízení

V posledních letech bylo investováno 50 milionů liber do zařízení na areálu, včetně jezdeckého centra, předního potravinářského centra, sportovních zařízení, vědeckého zahradního zařízení jedinečného pro Velkou Británii a zvířecího centra a zoologické zahrady.

Další investice ve výši 31 milionů EUR v našem studentském ubytování, v agrotechnickém centru a v sportovních zařízeních je plánována na další čtyři roky.

Vaše zkušenosti s výukou

Reaseheath nabízí podpůrné vzdělávací prostředí se zaměřením na odbornou přípravu. Naše kurzy zajišťují, aby absolventi odešli s vědomostmi, dovednostmi a kvalifikacemi, které zaměstnavatelé hledají.

Našim studentům podporujeme:

 • Malá skupinová výuka s vysokou úrovní individuální podpory
 • Lektoři s rozsáhlými zkušenostmi z oboru
 • Vysoký počet vyučovacích hodin s učiteli
 • Speciální zařízení
 • Příležitosti pro studijní cesty v zahraničí
 • Silné vazby se zaměstnavateli
 • Programy relevantní pro průmysl, které nabízejí přenositelné dovednosti
 • Další kvalifikace k dalšímu posílení vašich kariérních vyhlídek.

další kvalifikace

Naše studijní programy vám umožňují studovat celou řadu sekundárních kvalifikací. Tato specifická kvalifikace jsou vedena vedle vašeho kurzu a poskytují příležitost získat kvalifikací uznanou v oboru.

Další kvalifikace jsou specifické pro každou oblast. Pokud je to možné, zamýšlíme je poskytnout jako součást vašeho studijního programu, ale pro některé je možné účtovat dotované náklady.

Zaměstnavatelé často kromě kvalifikací vyžadují specifické kvalifikace v oboru, takže tato praktická kvalifikace může posílit vyhlídky na kariéru a zaměstnatelnost. Poskytují odborné dovednosti a odbornou přípravu, která zaměstnavatelé hledají a nabízejí absolventům vedoucí postavení na konkurenčním trhu práce.

Místa

Nantwich

University Centre Reaseheath

Telefonní číslo
(+44)1270 613284