Přečtěte si oficiální popis

Inspirována naší minulostí, která pomáhá utvářet vaši budoucnost

Díky 50 letům špičkové kvality za sebou jako univerzitě jsme i nadále rozšiřovali mezinárodní reputaci a poskytování kurzů. Vždy jsme byli průkopníky v rozvoji nových kurzových předmětů, které reflektují a předjímají potřeby zaměstnavatelů, našich studentů a společnosti jako celku.

Bradford byl první univerzitou mimo Londýn, která nabízela studium na částečný úvazek a naše kurzy jsou navrženy v reakci na měnící se obchodní, sociální, vědecké a environmentální prostředí.

Od první moderní Business School, která má mezinárodní pověst, až po první stupeň studia míru, i nadále nabízíme relevantní, praktické a užitečné učení pro všechny naše studenty.

Dnes se naše sdružení se zaměstnavateli rozšiřují po celém světě. Naše spolupráce spočívá v sdružování s místními zaměstnavateli prostřednictvím našich iniciativ týkajících se angažovanosti zaměstnavatelů, zámořských partnerství, včetně těch v Singapuru, Bruneji, Malajsii, Pákistánu a Indii.

"Můžete mít jistotu, že se vaše univerzita bude rozvíjet v budoucnosti se stejnou dynamikou, jakou se ukázala v minulosti - vzděláváním mužů a žen, kteří dostávají vzdělání a školení odpovídající potřebám naší měnící společnosti."

Harold Wilsonbývalého předsedy vlády a našeho prvního kancléře

Strategie, politiky, poslání a hodnoty

Vše, co univerzita dělá, bez ohledu na to, jak je malá, je součástí našeho poslání jako instituce a naší firemní strategie.

Naše hodnoty a zásady jsou zavedeny tak, abychom zajistili, že při dosahování našich cílů to uděláme spravedlivě a co nejvíce.

Naše vizi udržitelného kampusu

Na University of Bradford jsme odhodláni udržitelnost a získali uznání za náš udržitelný areál a jsme jedním z vedoucích světových ekologů.

Naše vize zahrnuje splnění čtyř základních cílů:

Pracovat na udržitelném vzdělávání

Vytváření udržitelnější budoucnosti prostřednictvím zapojení studentů, zaměstnanců, místní komunity a zaměstnavatelů do dovedností a znalostí potřebných pro dosažení udržitelného rozvoje.

Pracujte na zdravém prostředí

Ochrana životního prostředí minimalizací využívání zdrojů a emisí a současně zlepšením okolního prostředí.

Práce směřující k sociálnímu blahu

Vytváření ekologičtějšího a bezpečnějšího prostředí, v němž mohou žáci, zaměstnanci a místní komunita žít, komunikovat, studovat a být aktivní.

Pracujte na prosperující ekonomice

Rozvoj výzkumu, inovací a přenosu znalostí s cílem přinést větší prosperitu našim studentům, univerzitě, městu a regionu.

Výzkum

University of Bradford je technologická univerzita s více než padesátiletou zkušeností v oblasti výzkumu.

Náš výzkum je zařazen mezi 50 nejlepších ve Velké Británii (HEFCE, 2014) pro kvalitu výzkumu, přičemž tři čtvrtiny jsou zařazeny buď jako světové nebo mezinárodní vynikající.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

University of Bradford

Tento inovativní nový program vám umožní pečlivě porozumět mezinárodním vztahům a politice a konfliktům a otázkám bezpečnosti - globálně i regionálně po celém světě. Při ... [+]

Tento inovativní nový program vám umožní pečlivě porozumět mezinárodním vztahům a politice a konfliktům a otázkám bezpečnosti - globálně i regionálně po celém světě.

Při mezinárodním vývoji v historickém kontextu se soustředí zejména na současné a současné procesy, trendy a problémy: zkoumání úsilí reagovat na mezinárodní a regionální výzvy ve sféře politiky a praxe.

Program kombinuje hluboké akademické školení v klíčových koncepcích, teoriích a případových studiích spolu s strukturovaným procesem zapojení do současných debat a zkušeností tvůrců politik, diplomatů a praktiků. Budete mít příležitost učit se mimo třídu prostřednictvím politických simulačních cvičení, terénních výletů a odborných workshopů, které vytvářejí nové mosty mezi akademickým a praktickým rozsahem oboru.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

University of Bradford

Animace je klíčovou součástí tvůrčího průmyslu ve Spojeném království ve výši 84 miliard liber. Během tohoto kurzu rozvíjíte dovednosti a porozumění, abyste úspěšně praco ... [+]

Animace je klíčovou součástí tvůrčího průmyslu ve Spojeném království ve výši 84 miliard liber. Během tohoto kurzu rozvíjíte dovednosti a porozumění, abyste úspěšně pracovali v této vzrušující a dynamické oblasti.

Vedle použití nejmodernějších technologií a technologií k vytváření digitálních animací získáte pevný základ v klasických animačních technikách, kreslení, kinematografii, vyprávění příběhů a konceptuálním porozumění, abyste zajistili, že se stanete tvůrčí, kompetentní a důvěryhodní profesionální.

Náš zkušený tým vám pomůže stát se úspěšným animátorem prostřednictvím kombinace praktické a teoretické práce. Důraz je kladen na vytvoření co největšího počtu animací a současně na jejich uvedení do kulturního a průmyslového kontextu.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Jako student v oboru chemie na University of Bradford budete mít ve svém oboru volbu a flexibilitu. Během prvních dvou let budete rozvíjet rozumné porozumění teoretickým ... [+]

Přehled

Jako student v oboru chemie na University of Bradford budete mít ve svém oboru volbu a flexibilitu.

Během prvních dvou let budete rozvíjet rozumné porozumění teoretickým a praktickým aspektům chemie s obsahem jádra dodávaným v tradičních oblastech organické, anorganické a fyzikální chemie.

Chcete-li získat intelektuálně naplňující zkušenosti, naše chemické kurzy vám umožní získat 20 kreditů z volitelných modulů ve fázi 1 a 2, s předměty nabízenými z celé univerzity, jako jsou matematika, strojírenství, ekonomika a mnoho dalších.

Třetí ročník vás seznámí s odborným obsahem v oblasti medicíny, materiálů a analytické chemie. Budete mít také možnost studovat určitý předmět volbou větší hloubky během rozšířené disertace.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento zbrusu nový program BSc (Hons) ve virtuální a rozšířené realitě (s rokem umístění) je jedním z prvních svého druhu ve Velké Británii. Sedí vedle našich zavedených h ... [+]

Tento zbrusu nový program BSc (Hons) ve virtuální a rozšířené realitě (s rokem umístění) je jedním z prvních svého druhu ve Velké Británii.

Sedí vedle našich zavedených herních designů, animací, vizuálních efektů a filmových produkčních programů, které představují budoucí směr těchto průmyslových odvětví

Poskytne vám technické a tvůrčí schopnosti, které potřebujete k tomu, abyste se stali profesionálními virtuálními / rozšiřovanými / smíšenými realitními umělci, kteří jsou schopni vstoupit do rychle rostoucího a neuvěřitelně vzrušujícího sektoru.

Naučíte se techniky jako:

3D modelovánízachycení pohybudigitální kompoziceprogramovánínávrh her a vývoj aplikací... [-]
Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Business Analytics je využíván denně pro organizace všech velikostí a stal se nezbytnou dovedností pro absolventy a zaměstnavatele. ... [+]

Přehled

Business Analytics je využíván denně pro organizace všech velikostí a stal se nezbytnou dovedností pro absolventy a zaměstnavatele. Klíčovou výzvou však zůstává použití vhodných analytických technik, správa technických pracovníků, sladění obchodních analýz s organizační strategií, správa projektů analýzy dat a interpretace analýz.

S tímto vším na paměti, tento program byl jedinečně navržen tak, aby vybavili studenty nezbytné technické a netechnické dovednosti k úspěchu jako obchodní manažeři budoucnosti.

Díky neocenitelným vstupům od předních profesionálů v oboru máme na tomto programu přizpůsobené moduly, které nabízejí rovnováhu mezi mechanikou obchodních analytických metod a dynamikou obchodních a řídících procesů rozhodování. Proto budou studenti tohoto programu důkladně zakotveni v oblasti managementu a business analytics a relevantních témat, opírajících se o hlavní koncepty, teorie a nejnovější techniky v oboru.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Rozvíjet dovednosti, které potřebujete k řízení obchodních operací v globální ekonomice. Prozkoumejte klíčové mezinárodní firemní a ekonomické otázky a získejte nástroje ... [+]

Přehled

Rozvíjet dovednosti, které potřebujete k řízení obchodních operací v globální ekonomice.

Prozkoumejte klíčové mezinárodní firemní a ekonomické otázky a získejte nástroje a obchodní náhled, které potřebujete k zahájení manažerské kariéry kdekoli na světě nebo k podnikatelským příležitostem.

Program zkoumá témata jako:

jak fungují nadnárodní společnosti v rozvíjejících se ekonomikáchdůsledky společnosti Brexit pro evropské podnikání a řízenívýzvy ke správě napříč kulturamizáklady strategického řízeníobchodní právo a etika

Studie můžete přizpůsobit novým oblastem zájmu nebo profesním snahám prostřednictvím řady volitelných modulů v oblastech marketingu, financí a řízení lidských zdrojů.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Naše ročník bakalářského studia BSc (Hons) finančního a ekonomického studia vám poskytne silné pracovní znalosti o účetnictví, finančních trzích, investičním ocenění, říz ... [+]

Přehled

Náš ročník oborového studia BSc (Hons) v oblasti financí a ekonomie vám dává silné pracovní znalosti o:

účetnictvífinanční trhInvestiční hodnocenířízení rizik

S řadou doplňkových modulů, které jsou k dispozici vedle základních učebních osnov, budete schopni přizpůsobit program vašim oblastem akademického zájmu a vašim aspiracím kariéry.

Zahrnuje celoroční placenou stáž; neocenitelnou příležitost rozvíjet své schopnosti a znalosti a zvýšit zaměstnatelnost vašich absolventů. Můžete absolvovat stáž jako součást schématu schvalování vládní ekonomické služby v rámci organizací, jako jsou:

HM TreasuryOddělení práce a důchodůministerstvo zdravotnictvíÚřad pro národní statistiky... [-]
Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Uplatňování vhodných finančních technologií a analytických dovedností je rostoucí prioritou, zejména pro finanční odborníky. Ve stále konkurenčnějším prostředí vyžadují o ... [+]

Přehled

Uplatňování vhodných finančních technologií a analytických dovedností je rostoucí prioritou, zejména pro finanční odborníky. Ve stále konkurenčnějším prostředí vyžadují odborníci ve finančním sektoru podrobnější pohled na finanční údaje své organizace.

Tento program je navržen se vstupy od předních průmyslových profesionálů a nastoluje rovnováhu mezi mechanikou analytických metod a dynamickým rozhodovacím procesem souvisejícím s financováním. Naším cílem je rozvíjet naše studenty jako finanční profesionály budoucnosti, kteří jsou vybaveni analytickými dovednostmi, mají vhodné atributy ke snížení rizik prostřednictvím inteligentnějších, včasnějších a přesnějších finančních rozhodnutí.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Naučte se, jak rozvíjet novou generaci softwarových nástrojů a systémů a získat znalosti a techniky potřebné pro navrhování a využívání výpočetní techniky. Tento program ... [+]

Naučte se, jak rozvíjet novou generaci softwarových nástrojů a systémů a získat znalosti a techniky potřebné pro navrhování a využívání výpočetní techniky.

Tento program je určen pro ty, kteří mají vášnivý zájem o technologii a chtějí pokročit do kariéry, jako je softwarový inženýr, správce systému, vědecký pracovník v oblasti dat, finanční analytik, vývojář aplikací nebo konzultant IT.

Rok uplatnění v oboru vám umožňuje vytvářet kontakty a rozvíjet své dovednosti a profesionální důvěru.

BSc (Hons) v oboru informatiky (s rokem umístění) čerpá z našich vynikajících výzkumných sil a odborných znalostí. Jako jeden z nejstarších počítačových oddělení ve Velké Británii máme v rámci tohoto tématu silné dědictví.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Rozvíjet dovednosti, které potřebujete pro manažerskou kariéru v jakémkoli odvětví, a to jak ve Velké Británii, tak v mezinárodním měřítku. Vybudujete rozsáhlý základ zna ... [+]

Přehled

Rozvíjet dovednosti, které potřebujete pro manažerskou kariéru v jakémkoli odvětví, a to jak ve Velké Británii, tak v mezinárodním měřítku.

Vybudujete rozsáhlý základ znalostí o všech aspektech podnikání a řízení a zajistíte, že budete absolvovat jako dobře zaokrouhleného odborníka s vynikajícím obchodním povědomím.

Program zahrnuje hlavní obchodní koncepce v prvním ročníku studia, včetně:

účetnictvímarketingpodniková ekonomikaoperací a řízení informačních systémů

Studie můžete přizpůsobit novým oblastem zájmu nebo profesním snahám prostřednictvím široké škály specializovaných modulů.

Ročník zasílaný ve třetím ročníku programu vám umožňuje rozvíjet dovednosti a profesní sebevědomí a posílit svou zaměstnatelnost při ukončení studia.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Naše BSc (Hons) v oboru účetnictví a financí (se zaměřením na rok) připravuje vás na kariéru v účetnictví nebo finančním sektoru a dává vám jasné znalosti základních obch ... [+]

Naše BSc (Hons) v oboru účetnictví a financí (se zaměřením na rok) připravuje vás na kariéru v účetnictví nebo finančním sektoru a dává vám jasné znalosti základních obchodních principů a praxe.

Rozvíjíte hluboké pochopení toho, jak se účetnictví a finance hodí do širšího kontextu podnikání a řízení, a studovat témata jako:

Kapitálové trhy, investice a financeAuditCorporate ReportingZdaněníPrávo a správa společností

Program vám poskytuje solidní teoretické základy a uplatňuje tyto znalosti v reálných obchodních situacích.

Budete vyučováni předními akademickými pracovníky s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti účetnictví a financí. Dozvíte se, jak rozvíjet a uplatňovat účetní a finanční strategie, které zvyšují hodnotu společnosti a rozvíjet techniky a znalosti odborných databází, které potřebujete pro kariéru v účetním a finančním sektoru.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Náš čtyřletý program BSc (Hons) v oblasti řízení lidských zdrojů vám nabízí dovednosti, které potřebujete k efektivnímu fungování v současném globálním podnikatelském pro ... [+]

Přehled

Náš čtyřletý program BSc (Hons) v oblasti řízení lidských zdrojů vám nabízí dovednosti, které potřebujete k efektivnímu fungování v současném globálním podnikatelském prostředí.

Jako absolvent budete mít možnost:

poskytovat etické vedenívytvářet udržitelnou hodnotu prostřednictvím lidí pro podnikání i společnostprosperovat v řadě obchodních prostředí a odvětví

Získáte přehled o hlavních obchodních disciplínách v prvním roce a poskytnete vám pevný základ pro váš titul. Poté se specializujete na řízení lidských zdrojů prostřednictvím klíčových specializovaných modulů. Máte také možnost zvolit další volitelné moduly týkající se vašich zájmů a profesních cílů.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

University of Bradford

BEng (Hons) v chemickém inženýrství (s umístěním roku) je formován probíhajícími potřebami průmyslu, přičemž se soustřeďuje na tradiční disciplíny ropné, plynárenské a pe ... [+]

Přehled

BEng (Hons) v chemickém inženýrství (s umístěním roku) je formován probíhajícími potřebami průmyslu, přičemž se soustřeďuje na tradiční disciplíny ropné, plynárenské a petrochemické výroby.

Získáte znalosti a praktické zkušenosti, které potřebujete k práci v celé řadě průmyslových odvětví, a učit se v prostředí výzkumných a multidisciplinárních.

Studie vám poskytnou hluboké znalosti základních a pokročilých technických zásad, jako jsou:

mechaniky tekutintermodynamikahmotnost a přenos teplachemické reakcekontrola procesubezpečnosti, zdraví a životního prostředí

Získáte také praktické zkušenosti s analytickými nástroji a dovednostmi potřebnými k tomu, aby tyto znalosti využily pro průmysl.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento program BEng vám vybaví základní znalosti a dovednosti, které potřebujete k tomu, abyste se stali tvůrčími civilními a stavebními inženýry, schopnými plánování, nav ... [+]

Tento program BEng vám vybaví základní znalosti a dovednosti, které potřebujete k tomu, abyste se stali tvůrčími civilními a stavebními inženýry, schopnými plánování, navrhování a dohled nad výstavbou udržitelných struktur a systémů dopravní infrastruktury.

Civilní a konstrukční inženýrství zahrnuje infrastrukturu projektování, výstavby a údržby a oprav, jako jsou silnice a mosty, budovy a podzemní dopravní systémy.

Rozvíjíte rozsáhlé znalosti geotechnických, strukturálních, environmentálních a manažerských aspektů stavebního inženýrství a získáte výpočetní, matematické, kresebné a komunikační dovednosti, které potřebujete jako inženýr.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Softwarové inženýrství je srdcem všech moderních technologií a hraje klíčovou roli v každém odvětví. ... [+]

Přehled

Softwarové inženýrství je jádrem veškeré moderní technologie a hraje klíčovou roli v každém odvětví. Zahrnuje disciplíny jako:

MatematikaPočítačová vědaŘízeníKybernetická bezpečnost

Pokud máte vášeň pro technologii, naše BEng v softwarovém inženýrství (s ročníkem umístění) vás naučí vytvářet a inovovat prostřednictvím informačních technologií a počítačového programování. Je určen pro řešitele problémů a snaží se řešit výzvy v naší propojené, technologicky orientované společnosti.

Nejprve se seznámíte s principy, které jsou základem počítačové vědy, a poskytnete vám tak silnou technickou základnu, na které budete moci budovat. Program sdílí společný první rok s našimi programy informatiky, což vám umožní přenést mezi programy na konci prvního roku, pokud se objeví zájmy nebo profesní aspirace v jiných oblastech.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Strojírenství je nejrozmanitější ze strojírenských oborů a existuje vysoká a rostoucí poptávka po průmyslu pro absolventy strojních inženýrů. ... [+]

Přehled

Strojírenství je nejrozmanitější ze strojírenských oborů a existuje vysoká a rostoucí poptávka po průmyslu pro absolventy strojních inženýrů.

Náš akreditovaný titul vás umístí do srdce moderního průmyslu a poskytne vám kariérní příležitosti v oblastech, jako jsou:

Letecký průmysl, automobilový průmysl a železniceVýroba energie a energieVýrobní inženýrství; návrh výrobků, materiály, výroba a zpracování.

Budete kombinovat mechaniky, vědy o materiálech, termofluidů a výpočetní metody pro návrh, analýzu a implementaci složitých systémů, které jsou ekonomické, spolehlivé, efektivní a udržitelné.

Po celou dobu získáte teorii do praxe prostřednictvím celé řady individuálních a skupinových projektů. Například rok 1 vám ukáže, že se podílíte na třech projektech s využitím svých dovedností pro navrhování, sestavování a testování reálných mechanických zařízení.... [-]

Spojené království Bradford
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině