Přečtěte si oficiální popis

Univerzita v Manchesteru má zvláštní místo v historii. Náš původ jako první občanská univerzita v Anglii je úzce spjata s rozvojem Manchesteru jako prvního průmyslového města na světě.

Byli jsme založeni při narození moderního světa a naši zakladatelé nám investovali progresivní principy a touhu zlepšit život lidí prostřednictvím výzkumu a výuky. V celé naší historii jsme vedli cestu a pomohli jsme tvarovat moderní svět objevováním, nápady a znalostmi.

Usilovně pracujeme na zachování našeho dědictví, které si dnes můžete vychutnat navštívením našich sbírek a prohlídkami historických budov v areálu.

Vidění

Naší vizí je, aby Univerzita v Manchesteru byla jednou z předních univerzit na světě do roku 2020.

Univerzita v Manchesteru byla první a nejvýznamnější z občanských univerzit, podporovala hranice znalostí prostřednictvím výzkumu a výuky, ale také přispěla k blahu svého regionu a společnosti širšímu spektru. Tyto cíle od té doby vedly instituci a nadále řídily naši strategickou vizi.

Fakta a čísla

Jsme největší univerzitní univerzitou ve Velké Británii s největší studentskou komunitou. Celkově zde pracovali nebo studovali 25 nositelů Nobelovy ceny.

83% našeho výzkumu bylo v roce 2014 považováno za "světovou špičku" nebo "mezinárodně vynikající" rámcem excelence v oblasti výzkumu.

A více než devět z deseti našich nedávných absolventů jít přímo do zaměstnání nebo pokračovat ve studiu.

Jsme na 34. místě ve světě, osm v Evropě a šestý ve Velké Británii v roce 2018 Academic Ranking světových univerzit. Jsme také na sedmém místě v Evropě v roce 2018 Reuters 100 nejinovativnějších univerzit Reuters.

A co víc, jsme v plném proudu s jednou z největších investic do zařízení, které provádí jakákoli britská univerzita. Tento desetiletý plán přetvoří náš areál a vytvoří na světové úrovni ambice pro zaměstnance, studenty a návštěvníky.

Tato škola dále nabízí: