University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Úvod

Read the Official Description

Fakulta sociálních věd na univerzitě v Nottinghamu nabízí širokou škálu kurzů v oblasti obchodu, ekonomiky, vzdělávání, geografie, práva, politiky a mezinárodních vztahů a sociologie a sociální politiky.

Reputace excelence

Univerzita v Nottinghamu je celosvětově první 100 univerzitou a řadí se mezi 50 nejlepších v řadě předmětů společenských věd v nejnovějším QS World University Rankings. Skutečně globální instituce, s kampusy v Číně a Malajsii, Nottingham vítá studenty z celého světa.

Nabízí dynamickou učební komunitu, kde je výuka podporována předním světovým výzkumem. V rámci nejnovějšího výzkumného rámce excelence se univerzita na osmém místě ve Velké Británii umístila na míře "výzkumné moci" a více než 97% jejího výzkumu je mezinárodně uznáváno. Fakulta k tomu má cenný přínos s výzkumem, který má rozsáhlé dopady na společnost, včetně ekonomiky, zdraví a blahobytu, kultury, veřejného pořádku a životního prostředí.

Inspirační umístění

Školy uvnitř fakulty jsou umístěny v srdci Anglie, přes University Park a Jubilejní kampus. Krytý 300 akrů, University Park je široce považován za jeden z nejkrásnějších kampusů ve Velké Británii, s jezerem plavby a zelené kopce. Jen 10 minut jízdy autobusem od pulsujícího centra města Nottinghamu a dobře napojené tramvajovou sítí. Jubilejní areál získal četné ocenění za své inovativní budovy, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Jeho nastavení u jezera a současné plastiky z něj činí inspirativní učební prostředí.

Vyhrazená síť podpory

Univerzita vás vede před příjezdem a podporuje vás během studia. Poskytují informace a rady týkající se řady otázek, včetně mezinárodních kvalifikací, víz, financí, pracovních předpisů a přizpůsobení se životu ve Velké Británii.

Akreditovaný britskou radou pro výuku angličtiny ve Velké Británii, Centrum pro výuku anglického jazyka poskytuje kurzy před a během studia a rozvíjí vaše jazykové znalosti na požadované úrovni.

Služba Kariéra a zaměstnatelnost nabízí poradenství v oblasti kariéry pro život a Student Services pomáhá s jakýmikoli osobními nebo akademickými problémy, které můžete mít.

Učení v reálném světě

Všechny školy na fakultě mají cenné vztahy s průmyslem a naše kurzy vám vybaví základní dovednosti a odborné znalosti, které budete potřebovat k dosažení vašich profesních cílů.

---

Informace uvedené na této webové stránce byly vypracovány před akademickým rokem, na který se vztahuje. Bylo vynaloženo veškeré úsilí k zajištění toho, aby informace obsažené byly přesné v době publikování, avšak změny (například obsah kurzu) se pravděpodobně vyskytnou s ohledem na interval mezi publikováním a zahájením kurzu. Proto je velmi důležité zkontrolovat webové stránky univerzity, abyste si je mohli před spuštěním kurzu nottingham.ac.uk/studywithus zaregistrovat . Tam, kde je rozdíl mezi obsahem této webové stránky a webovou stránkou univerzity, má přednost obsah webových stránek univerzity .

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Bakalář » Vidět Online Postgraduate Certificates » Vidět Online MA » Vidět Magisterské diplomy » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět Summer courses » Vidět 1-year MBAs » Vidět Law Certifikáty » Vidět Law PhD » Vidět Law LLB » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět PhD » Vidět Law LLM » Vidět Magistr » Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BA

BA Criminology

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené království Nottingham

Studenti na tomto kurzu získají detailní znalosti o dynamické a vzrušující oblasti a také si mohou vybrat moduly podle svých vlastních zájmů. [+]

Přehled

Na tomto kurzu získáte podrobné poznatky o dynamické a vzrušující oblasti, stejně jako možnost vybrat si moduly podle vašich zájmů.

Kriminologie je interdisciplinární oblast studia, která čerpá z poznatků ze sociologie, sociální politiky, práva a společenských věd obecněji.

Kriminologové přijmou různé teoretické perspektivy a používají řadu výzkumných metod ke zvýšení porozumění kriminalitě a trestnímu soudnictví. Mají zájem o pachatele (a jak jsou definovány), o oběti trestných činů, o společenském kontextu, ve kterém dochází k trestné činnosti ao viktimizaci, ao způsobech kontroly zločinu - ať již prostřednictvím změn sociální politiky nebo práce specializovaných institucí, jako je policie, probační a vězeňské služby.... [-]


BA Ekonomika s francouzštinou

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Spojené království Nottingham

Krytí stejných klíčových oblastí jako naše BSc Economics, tento kurz zahrnuje příležitost rozšířit své obzory tím, že strávíte rok v zahraničí rozvíjet své jazykové dovednosti. [+]

Program je nabízen také s německými , ruskými a hispánskými studiemi.

Přehled

Krytí stejných klíčových oblastí jako naše BSc Economics, tento kurz zahrnuje příležitost rozšířit své obzory tím, že strávíte rok v zahraničí rozvíjet své jazykové dovednosti.

Vyučován Ekonomickou školou a Katedrou moderních jazyků a kultur vám pomůže stát se vysoce kvalitním ekonomickým analytikem, který plynule ovládá cizí jazyk.

Jazyková složka představuje zhruba jednu třetinu přijatých modulů a zahrnuje řadu formálních jazykových instrukcí (k dispozici od začátečníků až po pokročilé standardy) a modulů o kultuře a společnosti ve Francii.... [-]


BA Filozofie, politika a ekonomika

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené království Nottingham

Tento kurz poskytuje absolventům jedinečné znalosti o světě, stejně jako dovednosti k výkonu kariéry ve vládě, politice, charitě, nevládním organizacím a dalším. [+]

Přehled

Tento kurz poskytuje absolventům jedinečné znalosti o světě, stejně jako dovednosti k výkonu kariéry ve vládě, politice, charitě, nevládním organizacím a dalším.

Vyučován School of Economics, katedrou filozofie a School of Politics a mezinárodních vztahů , nabízí holistický přístup k pochopení světa kolem nás.

Aplikujete doplňující analytické rámce filozofie, politologie a ekonomie, abyste získali bohaté poznání o kořenech a řešeních reálných problémů. Pravděpodobně není náhoda, že mnozí světoví lídři studovali filozofii, politiku a ekonomiku.... [-]


BA Geografie

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené království Nottingham

Tento flexibilní kurz, zaměřený na pochopení fyzického a lidského prostředí, umožňuje vybrat si z řady modulů podle vašich zájmů. [+]

Přehled

Tento flexibilní kurz, zaměřený na pochopení fyzického a lidského prostředí, umožňuje vybrat si z řady modulů podle vašich zájmů.

Nabízí široký a flexibilní studijní program, který vám poskytne potřebné dovednosti analýzy a syntézy, aby kriticky porozuměl informacím ze široké škály zdrojů.

Existují možnosti cestovat do inspirativních míst ve Velké Británii a v zámoří, a to prostřednictvím řady modulů s exkurze prvku.

Rok jedna

Prvním rokem je program nadace zahrnující lidskou a fyzickou geografii a geografickou informační vědu. Doporučuje se, abyste si zvolili geografické možnosti odpovídající vaší bakalářské nebo jiné moduly na příslušné úrovni z celé univerzity. Mnoho studentů se rozhodlo pro studium jazyků, sociálních a přírodních věd či inženýrství, kromě modulů nabízených geografickou školou.... [-]


BA Geografie s obchodem

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené království Nottingham

Tento kurz je zaměřen na rostoucí poptávku po průmyslu a poskytuje absolventům znalosti o ekonomických, politických a sociálních otázkách týkajících se životního prostředí, politiky a řízení. [+]

Přehled

Tento kurz je zaměřen na rostoucí poptávku po průmyslu a poskytuje absolventům znalosti o ekonomických, politických a sociálních otázkách týkajících se životního prostředí, politiky a řízení.

Vyučuje ji Geografická škola a Nottingham University Business School , která se nachází na oceněném jubilejním kampusu.

Existují možnosti cestovat do inspirativních míst ve Velké Británii a v zámoří, a to prostřednictvím řady modulů s exkurze prvku.

Rok jedna

Prvním rokem je program nadace zahrnující lidskou geografii a geografickou informatiku, stejně jako podnikovou ekonomiku, organizační chování, spotřebitele a trhy.... [-]


BA Humanistická poradenská praxe

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené království Nottingham

Poskytnutím více než požadovaného počtu hodin školení pro individuální akreditaci u Britské asociace poradenství a psychoterapie (BACP) je tento kurz ideální, pokud chcete pracovat jako profesionální poradce. [+]

Přehled

Nabídka cesty k získání profesního poradce je akreditována Národní poradenskou společností a poskytuje více než požadovaný počet hodin školení pro individuální akreditaci u Britské asociace poradenství a psychoterapie (BACP).

Humanistický přístup k poradenství naznačuje, že každá osoba má svůj vlastní jedinečný způsob vnímání a porozumění světu, což ovlivňuje jejich jednání a způsob, jakým se chovají.

Zaměřili se na to, aby pomohli klientům dosáhnout svého nejvyššího potenciálu, humanistický poradci pracují na pochopení subjektivní zkušenosti člověka a jako takový se ty druhy otázek, které se ptají na lidi, liší od těch, které kladou praktikující, kteří používají jiné přístupy.... [-]


BA Kriminologie a sociologie

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené království Nottingham

Na tomto kurzu získáte podrobné poznatky o dvou rychle se rozvíjejících a vzrušujících tématech, stejně jako možnost vybrat si moduly podle vašich zájmů. [+]

Přehled

Na tomto kurzu získáte podrobné poznatky o dvou rychle se rozvíjejících a vzrušujících tématech, stejně jako možnost vybrat si moduly podle vašich zájmů.

Kriminologie se netýká pouze kriminality, její definice, zkušenosti a vysvětlení, ale také různých způsobů, jak na ni reagují jednotlivci a společnosti. Jedná se o interdisciplinární oblast studia, která čerpá z poznatků ze sociologie, sociální politiky, práva a společenských věd obecněji.

Kriminologové přijmou různé teoretické perspektivy a používají řadu výzkumných metod ke zvýšení porozumění kriminalitě a trestnímu soudnictví. Mají zájem o pachatele (a jak jsou definovány), o oběti trestných činů, o sociální situaci, v níž dochází k trestné činnosti a viktimizaci ao způsobech kontroly trestné činnosti - ať již prostřednictvím změn sociální politiky související s bydlení, vzdělávání a blahobytu nebo prostřednictvím práce specializovaných institucí, jako je policie, probační a vězeňské služby.... [-]


BA kriminologie a sociální politika

Campus forma Denní studium Kombinované 3 let September 2019 Spojené království Nottingham + 1 více

Studenti na tomto kurzu získají detailní znalosti dvou rychle se rozvíjejících a vzrušujících témat, stejně jako si mohou vybrat moduly podle svých vlastních zájmů. [+]

Přehled

Na tomto kurzu získáte podrobné poznatky o dvou rychle se rozvíjejících a vzrušujících tématech, stejně jako možnost vybrat si moduly podle vašich zájmů.

Kriminologie se netýká pouze kriminality, její definice, zkušenosti a vysvětlení, ale také různých způsobů, jak na ni reagují jednotlivci a společnosti. Jedná se o interdisciplinární oblast studia, která čerpá z poznatků ze sociologie, sociální politiky, práva a společenských věd obecněji.

Kriminologové přijmou různé teoretické perspektivy a používají řadu výzkumných metod ke zvýšení porozumění kriminalitě a trestnímu soudnictví. Mají zájem o pachatele (a jak jsou definovány), o oběti trestných činů, o sociální situaci, v níž dochází k trestné činnosti a viktimizaci ao způsobech kontroly trestné činnosti - ať již prostřednictvím změn sociální politiky související s bydlení, vzdělávání a blahobytu, nebo prostřednictvím práce odborných institucí, jako je policie, probační a vězeňské služby.... [-]


BA Law

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené království Nottingham

Pokrytí stejných klíčových oblastí jako náš zákon LLB, tento kurz vám také umožňuje získat až 80 kreditů modulů mimo školu práva. [+]

Přehled

Pokrytí stejných klíčových oblastí jako náš zákon LLB, tento kurz vám také umožňuje získat až 80 kreditů modulů mimo školu práva.

Tento kvalifikovaný právní stupeň splňuje požadavky vysoce kvalifikovaných studentů, kteří chtějí spojit studium práva s jinými akademickými obory, bez ohledu na to, zda chtějí vykonávat kariéru v právní praxi.

Můžete požádat o začátkem druhého roku o převedení na některý ze čtyřletých školení , které zahrnují rok studia v zahraničí v zahraničí. Škola má partnerské právnické školy v Austrálii, Kanadě, Číně, Evropě, Novém Zélandu, Singapuru a USA.... [-]


BA Mezinárodní vztahy a asijské studie

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené království Nottingham

Tento kurz, zaměřený na politiku a mezinárodní vztahy Asie, nabízí jiný pohled na region a zahrnuje rok v zahraničí v Číně nebo Malajsii. [+]

Přehled

Tento kurz, zaměřený na politiku a mezinárodní vztahy Asie, nabízí jiný pohled na region a zahrnuje rok v zahraničí v Číně nebo Malajsii.

Představí vám klíčové otázky, diskuse a témata v moderních mezinárodních vztazích a studiích týkajících se Asie. Rozvíjíte znalosti a porozumění hlavním dílčím disciplínám, se zvláštním důrazem na politiku a mezinárodní vztahy regionu.

Prostřednictvím spolupráce s odbornými akademickými pracovníky budete vybaveni analytickými a metodologickými dovednostmi a dokážete přizpůsobit míru vašim zájmům a profesním cílům. Volitelné moduly vám umožňují prozkoumat globální bezpečnost, politickou ekonomiku, přistěhovalectví a občanství a moderní konflikty.... [-]


BA politika a americká studia

Campus forma Denní studium 3 - 4 let September 2019 Spojené království Nottingham

Spojením americké historie a literatury s vládou a politikou země nabízí tento kurz také příležitost strávit rok v zahraničí v USA. [+]

Přehled

Tento kurz zahrnuje specializované studium USA - její vláda, politika, historie a kultura - zakotvená ve velkém zaměření politických myšlenek, historie, institucí a problémů po celém světě.

To je vyučováno společně School of Politics a mezinárodních vztahů a katedra amerických a kanadských studií .

Budete studovat řadu základních modulů v americké historii a literatuře, stejně jako vládu a politiku USA. Můžete si také zvolit volitelné moduly v obou předmětech a ze široké škály nabízených na univerzitě.

Je zde možnost převést na čtyřletý kurz a stát se třetím rokem studia v zahraničí v USA v závislosti na uspokojivém výkonu a dostupnosti.... [-]


BA Politika a ekonomika

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené království Nottingham

Spolu s Fakultou politologie a mezinárodních vztahů a Ekonomickou školou se tento kurz zabývá politickým myšlením a chováním společně s ekonomickými principy a praxí. [+]

Spolu s Fakultou politologie a mezinárodních vztahů a Ekonomickou školou se tento kurz zabývá politickým myšlením a chováním společně s ekonomickými principy a praxí.

Politika a ekonomika se týkají pochopení moderního života nebo politických a ekonomických základů současného světa.

Získáte důkladnou znalost širokého spektra konceptů a budete mít příležitost studovat v zahraničí u jedné z našich mezinárodních partnerských institucí v Austrálii, Kanadě, Evropě a USA.

Rok jedna

V prvním roce budete mít moduly v politické teorii a srovnávací politice. Porovnáním politických institucí a chování v západních liberálních demokraciích získáte důkladné pochopení dějin politických idejí. Můžete se rozhodnout, že v rámci svých mezinárodních vztahů budou součástí modulů v rámci školy.... [-]


BA politika a mezinárodní vztahy

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené království Nottingham

Zaměřuje se na tři klíčové předměty - komparativní politiku, politickou teorii a mezinárodní vztahy - tento kurz těží z široké škály výběru modulů. [+]

Přehled

Zaměřuje se na tři klíčové subjekty - srovnávací politiku, politickou teorii a mezinárodní vztahy - tento předmět zkoumá svět politiky, politiků a vlád, války a míru, volby k revolucím.

Podíváte se na každého, kdo ovlivňuje politický život a politickou kulturu, od prezidentů až po protestující.

Široký výběr volitelných modulů umožňuje specializovat se v různých oblastech, jako je britská politika, Evropská unie, globalizace, vláda a politika USA, terorismus a bezpečnost.

Rok jedna

V prvním roce budete obvykle přijímat moduly, které jsou navrženy tak, aby vám představily klíčové pojmy a teorie. Prostřednictvím modulů v politické teorii, srovnávací politice a mezinárodních vztazích se naučíte porovnávat politické instituce a chování v západních liberálních demokraciích a jinde, získávat důkladné pochopení dějin politických idejí.... [-]


BA Sociologie

Campus forma Denní studium Kombinované 3 let September 2019 Spojené království Nottingham + 1 více

Zaměřuje se na zkoumání společností, sociálních vztahů a institucí, jako jsou rodiny, pracoviště a věznice. Tento kurz rozvíjí silnou schopnost kritického sociologického myšlení. [+]

Přehled

Zaměřuje se na zkoumání společností, sociálních vztahů a institucí, jako jsou rodiny, pracoviště a věznice. Tento kurz rozvíjí silnou schopnost kritického sociologického myšlení.

Studium sociologie nás zpochybňuje a zkoumá skutečnosti světa kolem nás; přijaté představy o tom, jak je organizován společenský svět.

Sociologové rozvíjejí horlivou sociologickou představivost, s níž by myslím reflexivně a kriticky na téměř všechno, od toho, proč bychom mohli oblékat naše ženské děti do růžové, na to, co chybí z Modern Bill o otroctví a důsledcích změny klimatu a globální migrace.... [-]


BA Sociologie a sociální politika

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené království Nottingham

Vyučují výzkumní pracovníci s mezinárodní pověstí v příslušných oborech a zkoumá sociální problémy a sociální otázky se sociálními teoriemi a výzkumnými metodami. [+]

Přehled

Vyučují výzkumní pracovníci s mezinárodní pověstí v příslušných oborech a zkoumá sociální problémy a sociální otázky se sociálními teoriemi a výzkumnými metodami.

Sociální politika se zabývá intervencemi, nebo způsoby, jak se lidé záměrně pokoušejí o sociální změny. Tyto intervence se často pokoušejí vyřešit špatné problémy - tzv. Proto, že mají složitou vzájemnou závislost a jsou odolné vůči řešení. Snažit se vyřešit jeden problém může často vyvolat další. Příkladem jsou oblasti, jako je změna klimatu, nerovnosti, pandemické plánování, sociální spravedlnost a sociální péče.... [-]


BA Sociální práce

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené království Nottingham

Dostává se prostřednictvím střediska se 60letou historií poskytování vzdělání v oblasti sociálního zabezpečení. Tento kurz nabízí cestu do terénu, která vám poskytuje kvalifikaci a odbornou kvalifikaci. [+]

Přehled

Sociální pracovníci umožňují lidem vyjednávat složité a někdy bolestné přechody a rozhodnutí ve svém životě. Jako akademická disciplína je naším primárním posláním zajistit, aby studenti byli profesionálně schopni provádět základní úkoly sociální práce.

Tento kurz umožňuje úspěšným absolventům registrovat se jako kvalifikovaní sociální pracovníci. Výsledkem je zahrnutí všech povinných prvků v kvalifikačním kurzu sociální práce. To zahrnuje hodnocení, komunikační schopnosti, lidský růst a rozvoj, meziprofesní práci a právo.

Obecněji se zajistí, že budete schopni prokázat schopnost kritického myšlení a tvůrčího jednání ve vztahu ke složitým problémům lidského života. V tomto ohledu je kritická vazba mezi sociální prací a sociální politikou.... [-]


BA vzdělání

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené království Nottingham

Tento kurz kombinuje akademickou studii vzdělávacích politik, systémů, kontextů a praxe s praktickým zaměřením na profesní rozvoj v souvisejících oblastech. [+]

Přehled

Studium vzdělávání bude rozvíjet vaše chápání toho, co to znamená učit se a jak je to rámováno širšími kulturními, společenskými, politickými, historickými a ekonomickými kontexty.

Tento kurz vám umožní zapojit se do debat a rozvíjet široké perspektivy v otázkách, jako jsou:

jak se lidé učí v několika režimech a na různých místechrole zavedených a vznikajících technologiímezinárodní vzdělávání a dopad globalizacerovnosti, začlenění a sociální spravedlnosti ve vzdělávání 21. století

Budete vyzváni, abyste zpochybňovali současné vzdělávací nápady a postupy a zpochybňovali předpoklady, které jsou jejich základem. Naším cílem je, abyste byli absolventi vzdělání schopni pochopit a ovlivnit celou řadu vzdělávacích procesů na místní, národní a mezinárodní úrovni.... [-]


BSc

BSc Environmentální geovědnost

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené království Nottingham

Zaměřuje se na environmentální a geologické otázky společenského zájmu, je tento kurz jedinečný v tom smyslu, že je poskytován ve spolupráci s předním světovým britským geologickým průzkumem. [+]

Přehled

Zaměřuje se na environmentální a geologické otázky společenského zájmu, je tento kurz jedinečný v tom smyslu, že je poskytován ve spolupráci s britským předním britským geologickým průzkumem (BGS).

Geoscienti pracují na pochopení procesů Země a poskytují základní informace pro řešení některých nejnáročnějších společenských výzev 21. století, včetně správy zdrojů, ochrany životního prostředí a zdraví, bezpečnosti a dobrých životních podmínek veřejnosti.

Spolu s BGS , který poskytuje poradenství britské vládě ve všech oblastech geoscience, je tento kurz navržen tak, aby pomohl rozvinout příští generaci odborníků na geologické vědy z oblasti životního prostředí.... [-]


BSc Finance, účetnictví a management

Campus forma Denní studium 3 let August 2019 Spojené království Nottingham

Zaměřuje se na moderní firmu a její finanční prostředí, poskytuje silný základ v účetnictví a finanční teorii a praxi. [+]

Přehled

Zaměřuje se na moderní firmu a její finanční prostředí, poskytuje silný základ v účetnictví a finanční teorii a praxi.

Je akreditován řadou průmyslových subjektů a nabízí výjimku z řady odborných zkoušek, včetně některých stanovených

Rok jedna

První rok slouží jako široký základ pro studium řady obchodních disciplín, včetně základních modulů finančního účetnictví, podnikového financování, manažerského účetnictví, podnikání, obchodního práva, mikroekonomie, ekonomické politiky, organizačních studií, výpočetní techniky a kvantitativních metod.

Rok dva

Druhý a poslední ročník kurzu vám umožní rozvíjet odborné znalosti z oblasti teorie a praxe v oblasti financí a účetnictví tím, že budeme vycházet z prvních ročníků studia.... [-]


BSc Geografie

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené království Nottingham

Tento flexibilní kurz vám umožňuje vybrat si řadu modulů podle vašich zájmů a profesních aspirací (zaměřených hlavně na fyzickou geografii). [+]

Přehled

Tento kurz vám umožňuje vybrat si řadu modulů podle vašich zájmů a profesních aspirací (zaměřených hlavně na fyzickou geografii).

Nabízí široký a flexibilní studijní program, který vám poskytne potřebné dovednosti analýzy a syntézy, aby kriticky porozuměl informacím ze široké škály zdrojů.

Existují možnosti cestovat do inspirativních míst ve Velké Británii a v zámoří, a to prostřednictvím řady modulů s exkurze prvku.

Rok jedna

Prvním rokem je program nadace zahrnující lidskou a fyzickou geografii a geografickou informační vědu. Doporučuje se, abyste si zvolili geografické možnosti vhodné pro vaše bakalářské nebo jiné moduly na vhodné úrovni z celé univerzity. Mnoho studentů se rozhodlo pro studium jazyků, sociálních a přírodních věd či inženýrství, kromě modulů nabízených geografickou školou.... [-]


BSc průmyslová ekonomika

Campus forma Denní studium 3 let August 2019 Spojené království Nottingham

Studenti tohoto kurzu provádějí rozsáhlou ekonomickou analýzu společnosti a absolventky s pevným základem pro úspěšnou kariéru v řadě obchodních oblastí. [+]

Přehled

Na tomto kurzu budete provádět rozsáhlou ekonomickou analýzu společnosti a absolvent s pevným základem pro úspěšnou kariéru v řadě obchodních oblastí.

Jedná se o důkladný a komplexní kurz, akreditovaný Chartered Insurance Institute, který nabízí uplatnění ekonomické teorie na řízení globální firmy.

Zahrnuje rozsáhlou ekonomickou analýzu firmy, její mezinárodní strukturu, trhy a konkurence, jakož i vnější ekonomické prostředí. Ekonomický přístup k podnikání je doplněn výběrem modulů manažerských studií, které pokrývají nejnovější myšlenky v řadě témat, jako je strategie a marketing.

Rok jedna

První ročník kurzu typicky zahrnuje základní moduly v mikroekonomii a makroekonomii, podnikání, firemní strategie, organizační studia, podnikové výpočty a kvantitativní metody.... [-]


BSc průmyslová ekonomika s pojištěním

Campus forma Denní studium 3 let August 2019 Spojené království Nottingham

Obsahuje specializovaný pojistný obsah. Tento kurz pomáhá studentům rozvíjet dovednosti potřebné pro kariéru v oblasti finančních služeb nebo řízení rizik. [+]

Přehled

Obsahuje specializovaný pojistný obsah, tento kurz vám pomůže rozvíjet dovednosti potřebné pro kariéru v oblasti finančních služeb nebo řízení rizik.

BSc Industrial Economics with Insurance je založen na BSc Industrial Economics , s dalšími základními moduly v pojišťovnictví a řízení rizik. Je akreditován Chartered Insurance Institute .

Tento kurz zahrnuje studium teoretické a aplikované mikroekonomie se specializovaným pojistným obsahem poskytovaným Centrem rizikových, bankovních a finančních služeb Business School.

Rok jedna

Prvním rokem kurzu jsou základní moduly mikroekonomie a makroekonomie, podnikání, firemní strategie, organizační studia, podnikové výpočty, kvantitativní metody a pojištění a řízení rizik.... [-]


BSc účetnictví

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené království Nottingham

Jako jeden ze tří programů Flying Start ve Velké Británii nabízí tento kurz inovativní a náročnou příležitost ke zrychlení Vaší účetní kariéry. [+]

Přehled

Jako jedna ze tří kurzů Flying Start ve Velké Británii nabízí BSc účetnictví inovativní a náročnou příležitost ke zrychlení Vaší účetní kariéry.

Je provozována společně Business School, Ústavem autorizovaných účetních v Anglii a Walesu (ICAEW) a prestižní účetní firmou PricewaterhouseCoopers (PwC) . Využijte výuky, znalosti a jedinečné mezinárodní zkušenosti Business School spolu s vedoucími odbornými znalostmi během vašeho pobytu na PwC.

Budete mít nárok na výjimky z odborných scénických dokumentů pro kvalifikaci kvalifikovaného účetního ICAEW a může se stát absolventem kvalifikovaného auditora rok po absolvování studia, pokud úspěšně dokončíte studie pokročilé fáze podle požadavků ICAEW.... [-]


Ekonomika a ekonometrie BSc

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené království Nottingham

Po podobném uspořádání jako naše ekonomika BA / BSc, tento kurz také zahrnuje moduly v ekonometrii, poskytující důkladnou analýzu matematických a statistických metod. [+]

Ekonomika a ekonometrie BSc

Po podobném uspořádání jako BSc Economics, tento kurz zahrnuje také moduly v ekonometrii, které poskytují důkladnou analýzu matematických a statistických metod.

Byla navržena tak, aby vám poskytla analytické a diskurzivní dovednosti dobře vyškoleného ekonoma se zaměřením na pokročilou ekonometrickou analýzu.

Na konci kurzu budete mít dovednosti analyzovat složité ekonomické problémy pomocí nejmodernějších matematických a statistických modelovacích technik. Budete mít důkladnou znalost širokého spektra ekonomické teorie a jejího uplatnění na skutečný svět.... [-]


Mezinárodní řízení BSc

Campus forma Denní studium 3 let August 2019 Spojené království Nottingham

Stejnou strukturu jako naše řízení BSc, tento kurz zahrnuje příležitost strávit rok v jednom z našich zámořských kampusů nebo s mezinárodní partnerskou institucí. [+]

Přehled

Naše mezinárodní řízení BSc zahrnuje rok v jednom z našich zámořských kampusů nebo s mezinárodní partnerskou institucí.

Poskytování rozsáhlého, důkladného a plně integrovaného vzdělávání v řízení podniku slouží jako vynikající základ pro širokou škálu kariér. Naučíte se pochopit, jak fungují organizace ve stále konkurenčnějším a složitějším globálním prostředí.

Získáte cenné zkušenosti včetně poznatků o různých kulturách a mezinárodních obchodních praktikách. Ve druhém roce budete studovat srovnatelné moduly se svými protějšky zpět v Nottinghamu a všechny kurzy budou vyučovány v angličtině; vrátíte se do Spojeného království za poslední rok.... [-]


Vedení BSc

Campus forma Denní studium 3 let August 2019 Spojené království Nottingham

Poskytování rozsáhlého, důkladného a plně integrovaného vzdělávání v oblasti řízení obchodu slouží jako vynikající základ pro širokou škálu kariér. [+]

Přehled

Poskytování rozsáhlého, důkladného a plně integrovaného vzdělávání v oblasti řízení obchodu slouží jako vynikající základ pro širokou škálu kariér.

Naučíte se pochopit, jak fungují organizace ve stále konkurenčnějším a složitějším globálním prostředí.

Klíčem k filosofii manažerských studií je integrace výuky tradičních obchodních disciplín se studiem současných obchodních otázek. To je nejdůraznější v prvním roce se zahrnutím základních modulů Podnikání a podnikání a vytváření nových podniků.

Rok jedna

První rok studia BSc Management slouží jako široký základ pro studium řady obchodních disciplín.... [-]


Bakalář

BA / BSc Ekonomika a mezinárodní ekonomie

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené království Nottingham

Zahrnuje mezinárodní obchodní a finanční ekonomiku, tento kurz vám nabízí možnost absolvovat s kvalifikací BSc. [+]

BA / BSc Ekonomika a mezinárodní ekonomie

Po podobném uspořádání jako BSc Economics je tento kurz obzvláště vhodný, pokud máte zájem studovat mezinárodní obchod a mezinárodní aspekty finanční ekonomiky.

Poskytne vám základní školení v oblasti ekonomie, v kombinaci se zvláštním zaměřením na řadu aspektů mezinárodní ekonomie, včetně mezinárodního obchodu a měnové ekonomiky, ve které má škola celosvětovou reputaci.

Moduly v mezinárodní ekonomice tvoří významný prvek tohoto kurzu, ale je zde také dostatek příležitostí k tomu, aby se získaly moduly nabízené jinými školami na univerzitě. Stejně jako v případě bakalářského oboru Ekonomie existují dvě kvantitativní Pathways a to stupněm: ekonometrická teorie nebo kvantitativní ekonomika (aplikovaná ekonometrie).... [-]


Ekonomika BSc

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené království Nottingham

Nabízí studentům flexibilitu přizpůsobit jejich výběr modulu k absolvování buď BA nebo BSc, tento kurz pokrývá mikroekonomie, makroekonomie, matematiky a statistiky. [+]

Přehled

Nabízí vám flexibilitu pro přizpůsobení výběru modulu vašim zájmům, tento kurz poskytuje pevný základ v široké škále technik a dovedností vyhledávaných zaměstnavateli.

Makroekonomie, mikroekonomie, matematika a statistiky tvoří jádro stupně. Škola nabízí širokou škálu volitelných modulů, které pokrývají různorodou sadu ekonomických témat. Máte také flexibilitu při výběru modulů nabízených jinými školami a odděleními na univerzitě.

Matematické a statistické moduly v prvním roce jsou k dispozici buď jako ekonometrie nebo kvantitativní ekonomika. První je k dispozici pouze těm, kteří mají matematiku na úrovni A nebo ekvivalent, zatímco druhý je k dispozici všem. Tyto Pathways pokračují ve druhém roce, ale můžete přejít z ekonometrie na kvantitativní ekonomiku v druhém roce.... [-]


Videos

Achieve it with the Faculty of Social Sciences

360 tour of Nottingham city centre

Contact
Adresa destinace
Faculty of Social Sciences
Law and Social Sciences Building
University of Nottingham
University Park

Nottingham, England, NG7 2RD GB
Social Media