Přečtěte si oficiální popis

O univerzitě

University of York založená na principech excelence, rovnosti a příležitostí pro všechny, byla otevřena v roce 1963 s pouhými 230 studenty. Od té doby jsme se stali jednou z předních světových univerzit a vytvořili si reputaci akademické moci, kde jasné zaměření na excelenci zajistilo národní a mezinárodní uznání spolu s již zavedenými institucemi.

Akademická dokonalost

Jsme členem elitní skupiny Russell University, jsme dynamická, intenzivně výzkumná univerzita, která se zavázala vyvíjet život zachraňující objevy a nové technologie pro řešení některých z nejnaléhavějších globálních výzev.

V současné době existuje více než 30 akademických pracovišť a výzkumných center a studentská organizace se rozšířila na přes 18 000.

Strategie univerzity

V roce 2014 vedl místopředseda Koen Lamberts po konzultaci se všemi zaměstnanci a studenty vývoj nové univerzitní strategie. Tato strategie povede a bude informovat o našich činnostech do roku 2020.

Klíčové cíle

  1. Být světovým lídrem ve výzkumu
  2. Nabídnout vynikající výuku a učení
  3. Nabídnout všem našim studentům vynikající a cenné zkušenosti

Podpůrné cíle

  1. Být dostatečně velký, aby byl vynikající, odolný a finančně udržitelný
  2. Být organizován nejefektivnějším a nejefektivnějším způsobem
  3. Účinně spolupracovat s dalšími organizacemi a zúčastněnými stranami

Ocenění a úspěchy

University of York je jedním z úspěchů britského vysokoškolského vzdělávání. Od svého založení v roce 1963 jsme se ve Velké Británii postavili na trvale vysoké hodnocení a jsme jednou z pouhých šesti poválečných univerzit, které se objevily ve světové top 100.119039_photo-1460518451285-97b6aa326961.jpg

Areál a město

Náš bezpečný a atraktivní kampus Heslington se nachází v docházkové vzdálenosti od centra města York a je domovem našich devíti vysokých škol a většiny našich oddělení. Máme také několik oddělení, která se nacházejí v centru města v historickém King's Manor.

V posledních letech došlo k rozšíření kampusu o 500 milionů liber otevřením sedmi nových budov, čímž se zvýšila naše kapacita pro počty studentů a poskytlo se více zařízení světové úrovně pro 21. století. Udržitelnost hraje klíčovou roli v tomto ambiciózním vývoji.

Jak je univerzita provozována

Při popisu fungování univerzity je důležité pochopit, že existuje rozdíl mezi tím, jak je řízena a jak je spravována.

Správa

Všechny univerzity mají řídící orgán, který je zodpovědný za dohled nad jejich činností, určování jejich budoucího směřování a sledování pokroku v boji proti strategickým ambicím. Řídícím orgánem univerzity je Rada.

Rada je také odpovědná za zajištění toho, že zůstaneme finančně udržitelní a že budeme plnit naše zákonné povinnosti. Přijímá konečné rozhodnutí ve věcech, které mají významný dopad na univerzitu

Řízení

Zatímco Rada převezme kontrolní a kontrolní úlohu jako řídící orgán, deleguje provozní chod univerzity na úřadujícího prorektora a prezidenta.

Úřadující prorektor a prezident plní své povinnosti s podporou svých vyšších kolegů, kteří se scházejí dvakrát měsíčně jako Výkonná rada univerzity.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

University of York

Vybavíme vás, abyste byli holistickým, vynalézavým, inovativním a reflexivním praktikem managementu, který je schopen samostatně identifikovat a rozvíjet vaše vlastní spe ... [+]

Přehled

V dynamické a vzájemně propojené globální ekonomice nebyla role managementu nikdy důležitější.

Vybavíme vás, abyste byli holistickým, vynalézavým, inovativním a reflexivním praktikem managementu, který je schopen samostatně identifikovat a rozvíjet vaše vlastní specializace. Budete numericky a digitálně gramotní, robustní a eticky spolehliví, citliví na rozmanitost a plně přizpůsobiví: tvůrce rozhodnutí je schopen se vypořádat s požadavky pracoviště 21. století.

Tento široký stupeň vás seznámí s nejmodernější teorií a praxí správy, se širokou nabídkou specializovaných modulů, ze kterých si můžete vybrat. S flexibilnější strukturou než ekvivalentní BSc můžete přizpůsobit svůj kurz tak, aby přesně vyhovoval vašim zájmům.... [-]

Spojené království York
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

University of York

Objevte, jak podniky komunikují, aby generovaly, předvídaly a uspokojovaly poptávku ... [+]

Přehled

Aby byli obchodníci úspěšní, musí reagovat na neustále se vyvíjející potřeby svých zákazníků a zúčastněných stran a na dynamiku trhu.

Tento kurz byl vyvinut akademickými a průmyslovými odborníky, aby vám poskytl důkladné porozumění marketingovým teoriím, interdisciplinárním technikám a strategiím relevantním pro úspěšnou kariéru v marketingu, ve Velké Británii a po celém světě. Budete rozvíjet základní dovednosti, zkušenosti a znalosti klíčových marketingových oblastí, včetně digitální gramotnosti a etické praxe.

Naše silné vazby na společnosti vám umožňují přístup k odborným hostům a možnost účastnit se konzultačních projektů v reálném světě. Díky pokročilému obsahu kurzu je BSc v oblasti marketingu akreditována Chartered Institute of Marketing, čímž získává status Graduate Gateway.... [-]

Spojené království York
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of York

Rozvíjejte své matematické a statistické dovednosti a připravte se na kariéru v kvantitativní obchodní analýze. ... [+]

Přehled

Rozvíjejte své matematické a statistické dovednosti a připravte se na kariéru v kvantitativní obchodní analýze.

Naučíte se používat sofistikované nástroje z široké škály matematických disciplín, jako je počet, lineární algebra, pravděpodobnost a statistika, abyste vyostřili své matematické a statistické uvažování. Kromě toho budete rozvíjet důkladnou znalost kontextu, ve kterém obchodní analytici, kvantitativní finanční úředníci („quants“) a provozní manažeři pracují.

Rozšíříte své znalosti teoretických konceptů se zvláštním zaměřením na finance a provoz a aplikujete techniky, které se naučíte, na praktické obchodní problémy.... [-]

Spojené království York
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of York

Ve stále se propadající globální ekonomice usilujeme o vytvoření reflexně, sociálně a eticky vědomých specialistů v oblasti řízení operací. ... [+]

Přehled

Ve stále se propadající globální ekonomice usilujeme o vytvoření reflexně, sociálně a eticky vědomých specialistů v oblasti řízení operací.

Naučíte se identifikovat problémy, shromažďovat relevantní informace a analyzovat data, abyste se mohli rozhodovat a jednat.

Matematicky přísnější než ekvivalent BA, BSc v oboru Business and Management je vyvážený stupeň, který vás připraví na složitá obchodní rozhodnutí na nestabilním globálním trhu.

Obsah kurzu

Naše obchodní a manažerské, účetní a finanční tituly sdílejí některé společné prvky v 1. roce, aby vás seznámily s hlavními koncepty, na nichž jsou založeny tyto klíčové obory.... [-]

Spojené království York
Září 2019
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of York

Vypracovat matematické modely pro řízení finančního dopadu rizika a nejistoty ... [+]

Přehled

Úspěšní pojistní matematici používají matematické dovednosti a obchodní zájmy k řešení finančních problémů souvisejících s rizikem a nejistotou.

Tento titul kombinuje odborné znalosti York Management School a Department of Mathematics, což vám dává přístup k prvotřídním akademikům na špici výzkumu ve svých oborech.

Budete zdokonalovat své matematické dovednosti a statistické uvažování pomocí pokročilého počtu, algebry, pravděpodobnosti a statistiky. Souběžně budete studovat ekonomii, finance a účetnictví a rozvíjet své porozumění širšímu kontextu pojistněmatematické práce.

Po úspěšném absolvování tohoto kurzu budete vícestranným a vysoce zaměstnatelným absolventem s finančními a obchodními dovednostmi potřebnými k tomu, abyste se kvalifikovali jako profesionální pojistný matematik.... [-]

Spojené království York
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of York

Rozvíjejte odborné účetní a finanční dovednosti a naučte se je používat v organizačním kontextu. ... [+]

Přehled

Účetnictví je jazykem podnikání. Poskytuje manažerům, investorům a vládám informace, které potřebují k finančním rozhodnutím.

Ve stále složitějším moderním podnikatelském prostředí je vysoká poptávka po kvalifikovaných profesionálech, kteří mohou flexibilně pracovat v týmech přesahujících hranice podnikání. Budete potřebovat strategické zaměření a schopnost ovlivňovat rozhodování a zodpovědně uplatňovat úsudek.

Tento kurz umisťuje účetní a finanční dovednosti do širšího obchodního kontextu. Získáte technické dovednosti a schopnosti řešit problémy, které můžete očekávat od účetního a finančního programu, ale budete mít také příležitost rozvíjet silné komunikační dovednosti, široké obchodní povědomí a kritický přístup k obchodním problémům.... [-]

Spojené království York
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
University of York York YO10 5DD
York, England, Spojené království