Přečtěte si oficiální popis

O nás

University of the Highlands and Islands je integrovanou univerzitou zahrnující další i vyšší vzdělávání.

Nejsme tradiční univerzita. Jsme rozdílní. Jsme součástí nového druhu terciárních institucí, jediného ve Skotsku a jednoho z mála v Evropě.

Naše výrazné partnerství se 13 nezávislými vysokými školami a výzkumnými institucemi se sídlem ve Skotské vysočině a ostrovech je lokálně založeno a zakořeněno v komunitách, ale s národním a mezinárodním dosahem, jako součást regionální univerzitní struktury.

Naše pověst je založena na našem inovativním přístupu k učení a na našem výrazném výzkumu a osnovách - to vše obohacené lidmi, přírodním prostředím, ekonomikou, kulturou a dědictvím Vysočiny a ostrovů a jejich komunit.

Srdcem našeho univerzitního partnerství je 40 000 studentů a měří se podle jejich úspěchu. Naše portfolio studijních programů napříč dalším i vyšším vzděláváním je navrženo tak, aby vyhovovalo současným i budoucím místním a regionálním potřebám a přilákalo další studenty ke studiu na Vysočinu a ostrovy.

Jsme trochu jiný ...

University of the Highlands and Islands vám dává šanci udělat něco jiného, něco zvláštního.

Nabízíme pestrou škálu kurzů, z nichž mnohé využívají jedinečného prostředí, krajiny a kultury našeho regionu.

... ale našim studentům se to líbí

University of the Highlands and Islands vyniká od ostatních univerzit díky svým neuvěřitelným umístěním. Fort William je domovem aktivní venkovní komunity a univerzita se do toho přímo živí. Přednášející mají hluboké znalosti svých předmětů a jsou neuvěřitelně nápomocní. To mi spolu se společností stejně smýšlejících studentů skutečně pomohlo k rozvoji a růstu.

Louise Ferguson, BA (Hons) Studentka námořního a pobřežního cestovního ruchu

Byl jsem ohromen výběrem předmětu; od profesionálního tréninku v technikách, jako je geofyzikální průzkum, až po historické předměty specifické pro daný předmět s tématy tak rozmanitými, jako je materiální kultura Norska, nebo pohřebními praktikami. Ještě větší byla příležitost uplatnit tyto techniky a metody výzkumu na konkrétních místech v okolí Orknejských ostrovů.

Ian Clements, absolvent MSc archeologické praxe

118933_pexels-photo-1438072.jpeg

Naše hodnoty

Univerzitní partnerství přijalo následující hodnoty jako základ, na kterém budeme řídit naše podnikání a komunikovat s ostatními.

Spolupráce - otevřenost - respekt - dokonalost

Spolupráce

Budeme podporovat práci napříč organizačními hranicemi a usilovat o partnerství s ostatními, abychom našim studentům a našim komunitám poskytli to nejlepší.

Otevřenost

Budeme otevřeni ve vzájemných jednáních.

Budeme otevřeni a vítáme všechny, kdo mohou těžit z toho, co nabízíme.

Budeme otevřeni novým myšlenkám a novým způsobům, jak dosáhnout našich cílů.

Respekt

Ukážeme úctu sobě i ostatním.

Dokonalost

Budeme se snažit dosáhnout dokonalosti ve všem, co děláme.

Specializujte se na jeden z našich areálů

Nabízíme vám výběr studia v jednom z našich 13 vysokých škol a výzkumných středisek, ve více než 70 místních vzdělávacích střediscích nebo online odkudkoli.

Campuses

Jsme jediná univerzita se sídlem ve Skotské vysočině a na ostrovech a my jsme trochu odlišní - nabízíme vám výběr studia v jednom z našich 13 vysokých škol a výzkumných středisek, ve více než 70 místních vzdělávacích střediscích nebo online odkudkoli. . Zjistěte více o vzdělávacích centrech ve své komunitě na našich jednotlivých webových stránkách kampusu.

Učte se online odkudkoli

Univerzita má některé z nejlepších online vzdělávacích technologií, což znamená, že můžete studovat mnoho našich kurzů z domova nebo z práce, ať jste kdekoli na světě.

Pokračujte k dosažení skvělých věcí

Naše úzké spojení s místními podniky vám pomůže dostat se do odvětví, které vás zajímá. Úzce spolupracujeme se zaměstnavateli (včetně SSE a NHS Scotland) na vývoji kurzů, které zajistí váš budoucí úspěch.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

University of the Highlands and Islands

Program BA (Hons) Adventure Education vás připraví na kariéru profesionálního pedagoga se širokou škálou schopností zodpovědných za poskytování bezpečných, autentických a ... [+]

Co je na tomto kurzu zvláštní?

Dobrodružné vzdělávání je základem moderního dobrodružství a důležitou oblastí zaměstnanosti a vytváří dobrodružné outdoorové zážitky pro ostatní díky dobrodružné činnosti!

Program BA (Hons) Adventure Education vás připraví na kariéru profesionálního pedagoga se širokou škálou schopností zodpovědných za poskytování bezpečných, autentických a dobrodružných zážitků, které lidem pomohou objevovat, reflektovat a rozvíjet se. Rozšíříte své znalosti, porozumění a dovednosti, abyste mohli plánovat, připravovat a vést dobrodružné vzdělávací aktivity na potenciálně náročných a divokých místech.... [-]

Spojené království Perth
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 - 8 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of the Highlands and Islands

BA (Hons) Adventure Performance and Coaching přináší do oblasti dobrodružného koučování jedinečné zaměření na sportovní vědu. Zkombinujete dovednosti a znalosti aplikovan ... [+]

Co je na tomto kurzu zvláštní?

BA (Hons) Adventure Performance and Coaching přináší do oblasti dobrodružného koučování jedinečné zaměření na sportovní vědu. Zkombinujete dovednosti a znalosti aplikovaného sportovního vědce s těmi, které má moderní dobrodružný profesionál v neustále se měnícím venkovním prostředí, a připraví vás na koučování a vedení příští generace dobrodružných sportovců a účastníků.

Staňte se součástí rychle se vyvíjejícího odvětví, kde poptávka po zdravém aktivním životním stylu vyvolala úsilí o větší úspěchy v dobrodružných sportech a o přínos pro účast na životech. S více než 21 olympijskými dobrodružnými sportovními disciplínami je výkonnost a soutěž dobrodružných sportů globálním fenoménem a účastníci požadují vyšší výsledky ve zvolených oblastech, informovaní odbornými trenéry a vůdci.... [-]

Spojené království Perth
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 - 8 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of the Highlands and Islands

Naše archeologie BA (Hons) je úzce spjata s výrazným kulturním dědictvím Skotska, ale také to vše v mnohem širším globálním kontextu. ... [+]

Co je na tomto kurzu zvláštní?

Na jakých světových lokalitách archeologického dědictví, jako jsou Skara Brae, Maeshowe, Camster Cairns a Mousa Broch, by mohlo být lepší studovat archeologii než na Skotské vysočině a ostrovech?

Naše BA (Hons) archeologie je úzce spjata s výrazným kulturním dědictvím Skotska, ale také to vše v mnohem širším globálním kontextu.

Titul vám poskytne podrobné pochopení praxe archeologie. Díky praktickým zkušenostem a archeologickým umístěním budete rozvíjet své vlastní praktické dovednosti v archeologii.

Výuku vedenou výzkumem získáte od lektorů zapojených do výzkumu světové úrovně o projektech ze skotských ostrovů, Velké Británie a Irska, po atlantický region a Polynésie.... [-]

Spojené království Perth
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 - 8 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of the Highlands and Islands

BA (Hons) Adventure Tourism Management se zaměřuje na cestovní ruch a obchodní praktiky v odvětví dobrodružství, aplikované v kontextu základních, praktických, profesioná ... [+]

Co je na tomto kurzu zvláštní?

Zážitkový cestovní ruch je nejrychleji rostoucí oblastí cestovního ruchu a v posledních desetiletích vzal dobrodružný sektor bouří a do komerčního cestovního ruchu přinesl zážitky dobrodružné činnosti. Noví, svěží a neustále se rozvíjející, naši absolventi mají fantastickou příležitost stát se součástí příběhu formování tohoto dynamického sektoru.

BA (Hons) Adventure Tourism Management se zaměřuje na cestovní ruch a obchodní praktiky v odvětví dobrodružství, aplikované v kontextu základních, praktických, profesionálních dovedností pro vedení a bezpečnost. Zákazníci očekávají skvělé služby a bezpečné zážitky, které uspokojí jejich sny o dobrodružství a dobrodružství: naučíte se dovednosti a znalosti, jak toho dosáhnout a řídit, s kritickým pochopením požadovaných etických a profesionálních hodnot.... [-]

Spojené království Perth
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 - 8 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of the Highlands and Islands

Kurz BA (Hons) Golf Management sídlí v Dornoch v blízkosti světoznámého golfového klubu Royal Dornoch. ... [+]

Co je na tomto kurzu zvláštní?

Skotský golfový průmysl známý jako „domov golfu“ má hodnotu 1 miliardy GBP a ročně přímo přispívá k hrubému domácímu produktu (HDP) Skotska 496 milionů GBP. Odhady naznačují, že na každých 125 pracovních míst ve Skotsku závisí golf.

Kurz BA (Hons) Golf Management sídlí v Dornoch v blízkosti světoznámého golfového klubu Royal Dornoch. Je to první vyznamenání svého druhu ve Velké Británii a je zaměřeno na ty, kteří usilují o kariéru v golfovém průmyslu.

Titul poskytuje rovnováhu mezi golfovými a manažerskými předměty, aby absolventům poskytl řadu dovedností nezbytných k využití výhod vynikajících pracovních příležitostí. Budete mít příležitost pracovat v různých rolích, se zvláštním zaměřením na všechny aspekty řízení v golfovém kontextu.... [-]

Spojené království Perth
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 - 8 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of the Highlands and Islands

Tento titul, jedinečný ve Skotsku, je součástí partnerství mezi univerzitou a profesní asociací golfistů (PGA). BA (Hons) Professional Golf se sídlem v Dornochu, poblíž s ... [+]

Co je na tomto kurzu zvláštní?

Tento titul, jedinečný ve Skotsku, je součástí partnerství mezi univerzitou a profesní asociací golfistů (PGA). BA (Hons) Professional Golf se sídlem v Dornochu, poblíž světově proslulého golfového klubu Royal Dornoch, je zaměřen na ty, kteří aspirují na kariéru v golfovém průmyslu, a nabízí příležitost pracovat v různých rolích, se zvláštním zaměřením na koučování a výkon.

Tento titul je uznáván PGA a absolventi získávají členství v PGA (v závislosti na aplikaci).

Skotský golfový průmysl má hodnotu 1 miliardy GBP a ročně přímo přispívá 496 miliony GBP na jeho hrubý domácí produkt (HDP). Odhady naznačují, že na každých 125 pracovních míst ve Skotsku závisí golf.... [-]

Spojené království Perth
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 - 8 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

University of the Highlands and Islands

Tento jedinečný nový kurz je jediný svého druhu ve Skotsku a je určen k výrobě inženýrů údržby letadel ráže. ... [+]

Co je na tomto kurzu zvláštní?

Tento jedinečný nový kurz je jediný svého druhu ve Skotsku a je určen k výrobě inženýrů údržby letadel ráže.

Kurz splňuje požadavky Evropské osnovy pro bezpečnost letectví (EASA) kategorie Osvědčení o údržbě letadel kategorie B1 nebo B2 letadel (část 66). Poskytuje se ve spojení s AST, nejstarší leteckou výcvikovou organizací svého druhu na světě, poskytuje vám možnost získat kromě osvědčení o vyznamenání také osvědčení o výcviku. Tím se sníží množství živých pracovních zkušeností s letadly, které musíte získat před podáním žádosti o licenci inženýra údržby letadel kategorie B. Získání licence skupiny B je prvním krokem na cestě k tomu, aby se stal certifikovaným, licencovaným leteckým technikem, osobou odpovědnou za odhlášení (certifikaci) práce prováděné v letadle a jejich systémy a zařízení.... [-]

Spojené království Perth
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 - 8 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of the Highlands and Islands

BSc (Hons) Forest Management je velmi praktický kurz, který vám poskytne všechny dovednosti a znalosti, které potřebujete, abyste se mohli stát úspěšným lesním nebo zahra ... [+]

Co je na tomto kurzu zvláštní?

BSc (Hons) Forest Management je velmi praktický kurz, který vám poskytne všechny dovednosti a znalosti, které potřebujete, abyste se mohli stát úspěšným lesním nebo zahradnickým manažerem. Pokud hledáte odměňující kariéru, kde můžete poskytovat profesionální poradenství v odvětví pozemního lesnictví a pomoci zajistit naše lesy pro budoucí generace, aby si je užily, pak je tento kurz určen právě vám.

Budete studovat ve školním areálu Scottish School of Forestry na Inverness College UHI, kde máte možnost specializovat se buď na správu lesů, nebo na zahradnictví a městské lesnictví. Titul navazuje na průmyslově uznávanou HNC / HND v lesnictví nebo lesnictví a lesnictví v prvních dvou letech.... [-]

Spojené království Perth
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 - 8 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of the Highlands and Islands

Studujte naši BSc (Hons) Marine Science ve Skotském sdružení pro mořské vědy UHI (SAMS UHI) v Obanu a prozkoumejte mořské říše z první ruky. Dozvíte se o mořských vědách ... [+]

Co je na tomto kurzu zvláštní?

Jste nadšeni z našich moří a oceánů? Baví vás věda? Chcete studovat v oblasti s obrovským bohatstvím mořského a pobřežního prostředí v areálu přímo na pláži?

Studujte naši BSc (Hons) Marine Science ve Skotském sdružení pro mořské vědy UHI (SAMS UHI) v Obanu a prozkoumejte mořské říše z první ruky. Dozvíte se o mořských vědách a technologiích od předních světových vědců a aplikujete nejnovější technologie.

Vybavení této dlouho zavedené a mezinárodně uznávané mořské laboratoře a připravený přístup, který budete mít k odborníkům v oboru, bude skvělým odrazovým můstkem k úspěchu v budoucí kariéře mořských věd.... [-]

Spojené království Perth
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 - 8 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

University of the Highlands and Islands

Kurz BEng (Hons) Aircraft Engineering je vzrušující titul, který vám poskytne důkladné technické znalosti z celé řady moderních leteckých technologií. ... [+]

Co je na tomto kurzu zvláštní?

Kurz BEng (Hons) Aircraft Engineering je vzrušující titul, který vám poskytne důkladné technické znalosti z celé řady moderních leteckých technologií.

Pokud jste se rozhodli pro vzrušující kariéru leteckého inženýra, tento kurz vám poskytne znalosti a dovednosti, které potřebujete k analýze složitých situací letadlového inženýrství a řešení problémů leteckého inženýrství.

Titul v současné době prochází procesem re-akreditace s Royal Aeronautical Society.

Speciální funkceTitul je vysoce relevantní pro moderní letecký průmysl a máme dobré vazby na letecký průmyslNavrženo tak, aby zahrnovalo vysoký podíl praktických činností souvisejících se studovanými tématyPředstavuje neučitelské „návrhové týdny“, které běží v každém semestru, což zahrnuje nalezení řešení praktických „skutečných“ technických problémůVstupní požadavky... [-]
Spojené království Perth
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Perth College UHI Crieff Road Perth
Perth, Scotland, Spojené království
Adresa, 1. řádek
Shetland College UHI Gremista Lerwick
Shetland, Scotland, Spojené království
Adresa, 1. řádek
NAFC Marine Centre UHI Port Arthur Scalloway
ZE1 0XB Scalloway, Scotland, Spojené království
Adresa, 1. řádek
Orkney College UHI East Road Kirkwall Orkney
Kirkwall, Scotland, Spojené království
Adresa, 1. řádek
North Highland College UHI Ormlie Road Thurso
Thurso, Scotland, Spojené království
Adresa, 1. řádek
Lews Castle College UHI Stornoway Isle of Lewis
Stornoway, Scotland, Spojené království
Adresa, 1. řádek
Highland Theological College UHI High Street Dingwall
IV15 Dingwall, Scotland, Spojené království
Adresa, 1. řádek
Inverness College UHI 1 Inverness Campus Inverness
Inverness, Scotland, Spojené království
Adresa, 1. řádek
Moray College UHI Moray Street Elgin
IV30 Elgin, Scotland, Spojené království
Adresa, 1. řádek
Sabhal Mòr Ostaig UHI Teangue Sleat
IV44 8RQ Kilbeg, Scotland, Spojené království
Adresa, 1. řádek
West Highland College UHI Carmichael Way Fort William
Fort William, Scotland, Spojené království
Adresa, 1. řádek
Scottish Association for Marine Science UHI Scottish Marine Institute Oban
Oban, Scotland, Spojené království
Adresa, 1. řádek
Argyll College UHI West Bay Dunoon
Dungooley, County Meath, Irsko