Wrexham Glyndwr University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Univerzita Wrexham Glyndŵr začala v roce 2008, takže jsme stále jednou z nejmladších univerzit ve Velké Británii. Je to živé a přátelské místo, kde je každému studentovi věnována pozornost a budoucnost.

Naše inspirace

Naše jméno pochází od velšského učence a hrdiny Owain Glyndŵra a naším cílem je prosazovat některé stejné filozofie jako on.

Jsme hrdí na to, že můžeme naši univerzitu pojmenovat po člověku, který miloval učení, miloval svou zemi, přijal mezinárodní perspektivu a neustále projevoval inspirativní a podnikavý přístup k životu.

Jeho duch leží v srdci univerzity Wrexham Glyndlyr, kde jsme se vydali být odvážní, podnikaví a otevřeni všem ve všem, co děláme.

Vzděláváme na našem hlavním kampusu ve Wrexhamu od roku 1887, kdy jsme byli známí jako Wrexhamská škola vědy a umění. Nejprve jsme začali nabízet tituly v roce 1924, ale od té doby jsme prošli dlouhou cestu.

Naše spojení

Dnes jsou v centru naší nabídky kurzy zaměřené na průmysl. Jsme hrdí na naše spojení s předními místními a regionálními zaměstnavateli, jako jsou Airbus, Kellogg's, JCB a BBC. Jejich znalosti a odborné znalosti se vracejí zpět do našich kurzů a zajišťují, aby naši studenti měli pro svou budoucí kariéru pouze ty nejdůležitější dovednosti.

Naše komunita

Jsme nesmírně hrdí na příležitosti, které poskytujeme těm, kteří z netradičního prostředí vstupují do vysokoškolského vzdělávání. Více než polovina našich studentů studuje na částečný úvazek a jsme jednou z předních britských univerzit pro podporu studentů z nižších socioekonomických poměrů prostřednictvím univerzity díky našemu komplexnímu programu rozšíření přístupu v místní komunitě. Univerzita je také první vysokoškolskou institucí v severním Walesu, která se stala mistrem rozmanitosti Stonewallu.

Naše Umístění

Začali jsme právě s našimi dvěma kampusy ve Wrexhamu (Plas Coch a Regent Street), ale od té doby jsme zahrnuli areály v St. Asaph a Northop v Severním Walesu a také satelitní kampus v Kingston-upon-Thames v Londýně. Jsme malá univerzita ve srovnání s mnoha jinými, ale s tím přichází skvělý smysl pro komunitu s fantastickou podpůrnou sítí pro všechny naše studenty a zaměstnance.

Pokud máte zájem o studium na Wrexham Glyndwr, nebo jste místní firma, která by se chtěla zapojit, podívejte se kolem našich webových stránek a podívejte se, co nabízíme.

Naše poslání

Naším posláním je spolupracovat na inspiraci a vzdělávání našich studentů a umožnit sociální a ekonomický úspěch.

Naše vize

Vize zahrnuje sedm závazků, které jsou přenášeny do hlavního souboru dokumentu Vize a strategie 2025 a podporovány řadou akcí.

Naše činnost ...

je podložena našimi hodnotami:

  • Přístupný v učení, které poskytujeme našim studentům, zaměstnancům a komunitě, a aktivně propagovat hodnotu vysokoškolského vzdělávání. To je založeno na odhodlání být inkluzivní a spravedlivý v tom, jak poskytujeme naše služby
  • Podporovat naše studenty a zaměstnance, jakož i region, pomáhat všem získat důvěru a dosáhnout jejich potenciálu. Znamená to partnerství zaměřené na přidanou hodnotu a sdílení porozumění - spolupracujeme lépe a efektivněji, ať už se jedná o studenty, zaměstnance, průmysl nebo jiné zúčastněné strany.
  • Inovativní v poskytování a řízení akademických služeb a profesionálních služeb a ve vztazích se spolupracujícími a regulačními partnery. To umožňuje naší kultuře, struktuře, politikám a lidem řídit excelenci, reagovat na potřeby a poskytovat to, co jsme si stanovili.
  • Ambiciózní v tom, co se snažíme poskytovat našim studentům, zaměstnancům a partnerům, a v tom, jak to děláme, a uznáváme, že učení a znalosti nejsou omezeny. To znamená inovativní, podnikavý a flexibilní přístup; touha prozkoumat nové myšlenky.

Má aplikované zaměření

Poskytování profesionálů připravených na kariéru k podpoře a uspokojování potřeb regionální, národní a mezinárodní ekonomiky, díky podpoře portfolia kurzů zaměstnavatele a odvětví, která vede k dokonalosti.

Umístí studenty do středu toho, co děláme

Poskytování živé, přátelské a podpůrné komunity zaměřené na inspiraci každé osoby prostřednictvím osobních lektorů, na podporu a uspokojení individuálních potřeb při dosahování jejich potenciálu prostřednictvím akademické excelence.

Jak pracujeme

  • Zapojujeme a posloucháme studenty ve všem, co děláme
  • Budujeme vzájemně prospěšné partnerství
  • Dodáváme, co slibujeme
  • Udržujeme procesy jednoduché a efektivní
  • Předvídáme a jednáme
  • Komunikujeme otevřeně a pravidelně

Místa

Wrexham

Adresa, 1. řádek
Wrexham Glyndwr University,
Mold Road

LL11 2AW Wrexham, Wales, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium