Přečtěte si oficiální popis

O nás

Univerzita Wrexham Glyndŵr začala v roce 2008, takže jsme stále jednou z nejmladších univerzit ve Velké Británii. Je to živé a přátelské místo, kde je každému studentovi věnována pozornost a budoucnost.

Naše inspirace

Naše jméno pochází od velšského učence a hrdiny Owain Glyndŵra a naším cílem je prosazovat některé stejné filozofie jako on.

Jsme hrdí na to, že můžeme naši univerzitu pojmenovat po člověku, který miloval učení, miloval svou zemi, přijal mezinárodní perspektivu a neustále projevoval inspirativní a podnikavý přístup k životu.

Jeho duch leží v srdci univerzity Wrexham Glyndlyr, kde jsme se vydali být odvážní, podnikaví a otevřeni všem ve všem, co děláme.

Vzděláváme na našem hlavním kampusu ve Wrexhamu od roku 1887, kdy jsme byli známí jako Wrexhamská škola vědy a umění. Nejprve jsme začali nabízet tituly v roce 1924, ale od té doby jsme prošli dlouhou cestu.

Naše spojení

Dnes jsou v centru naší nabídky kurzy zaměřené na průmysl. Jsme hrdí na naše spojení s předními místními a regionálními zaměstnavateli, jako jsou Airbus, Kellogg's, JCB a BBC. Jejich znalosti a odborné znalosti se vracejí zpět do našich kurzů a zajišťují, aby naši studenti měli pro svou budoucí kariéru pouze ty nejdůležitější dovednosti.

Naše komunita

Jsme nesmírně hrdí na příležitosti, které poskytujeme těm, kteří z netradičního prostředí vstupují do vysokoškolského vzdělávání. Více než polovina našich studentů studuje na částečný úvazek a jsme jednou z předních britských univerzit pro podporu studentů z nižších socioekonomických poměrů prostřednictvím univerzity díky našemu komplexnímu programu rozšíření přístupu v místní komunitě. Univerzita je také první vysokoškolskou institucí v severním Walesu, která se stala mistrem rozmanitosti Stonewallu.

Naše Umístění

Začali jsme právě s našimi dvěma kampusy ve Wrexhamu (Plas Coch a Regent Street), ale od té doby jsme zahrnuli areály v St. Asaph a Northop v Severním Walesu a také satelitní kampus v Kingston-upon-Thames v Londýně. Jsme malá univerzita ve srovnání s mnoha jinými, ale s tím přichází skvělý smysl pro komunitu s fantastickou podpůrnou sítí pro všechny naše studenty a zaměstnance.

Pokud máte zájem o studium na Wrexham Glyndwr, nebo jste místní firma, která by se chtěla zapojit, podívejte se kolem našich webových stránek a podívejte se, co nabízíme.

Naše poslání

Naším posláním je spolupracovat na inspiraci a vzdělávání našich studentů a umožnit sociální a ekonomický úspěch.

Naše vize

Vize zahrnuje sedm závazků, které jsou přenášeny do hlavního souboru dokumentu Vize a strategie 2025 a podporovány řadou akcí.

Naše činnost ...

je podložena našimi hodnotami:

 • Přístupný v učení, které poskytujeme našim studentům, zaměstnancům a komunitě, a aktivně propagovat hodnotu vysokoškolského vzdělávání. To je založeno na odhodlání být inkluzivní a spravedlivý v tom, jak poskytujeme naše služby
 • Podporovat naše studenty a zaměstnance, jakož i region, pomáhat všem získat důvěru a dosáhnout jejich potenciálu. Znamená to partnerství zaměřené na přidanou hodnotu a sdílení porozumění - spolupracujeme lépe a efektivněji, ať už se jedná o studenty, zaměstnance, průmysl nebo jiné zúčastněné strany.
 • Inovativní v poskytování a řízení akademických služeb a profesionálních služeb a ve vztazích se spolupracujícími a regulačními partnery. To umožňuje naší kultuře, struktuře, politikám a lidem řídit excelenci, reagovat na potřeby a poskytovat to, co jsme si stanovili.
 • Ambiciózní v tom, co se snažíme poskytovat našim studentům, zaměstnancům a partnerům, a v tom, jak to děláme, a uznáváme, že učení a znalosti nejsou omezeny. To znamená inovativní, podnikavý a flexibilní přístup; touha prozkoumat nové myšlenky.

Má aplikované zaměření

Poskytování profesionálů připravených na kariéru k podpoře a uspokojování potřeb regionální, národní a mezinárodní ekonomiky, díky podpoře portfolia kurzů zaměstnavatele a odvětví, která vede k dokonalosti.

Umístí studenty do středu toho, co děláme

Poskytování živé, přátelské a podpůrné komunity zaměřené na inspiraci každé osoby prostřednictvím osobních lektorů, na podporu a uspokojení individuálních potřeb při dosahování jejich potenciálu prostřednictvím akademické excelence.

Jak pracujeme

 • Zapojujeme a posloucháme studenty ve všem, co děláme
 • Budujeme vzájemně prospěšné partnerství
 • Dodáváme, co slibujeme
 • Udržujeme procesy jednoduché a efektivní
 • Předvídáme a jednáme
 • Komunikujeme otevřeně a pravidelně
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BA

Wrexham Glyndwr University

Naše akreditované BA Business uznává požadavky zaměstnavatelů v současném obchodním světě a poskytuje našim studentům vynikající základ pro vybudování úspěšné obchodní ka ... [+]

Proč zvolit tento kurz?

Naše akreditované BA Business uznává požadavky zaměstnavatelů v současném obchodním světě a poskytuje našim studentům vynikající základ pro vybudování úspěšné obchodní kariéry.

Během kurzu získáte široký přehled o světě podnikání a managementu od akademických pracovníků a profesionálů z oboru s bohatými zkušenostmi v organizacích a podnikání. Budou inspirovat vaše obchodní dovednosti a manažerské dovednosti, jak rozvíjíte znalosti a schopnosti nezbytné pro úspěch v moderním obchodním světě. Kromě rozvoje svých osobních a profesních dovedností získáte i znalosti a schopnosti nejen pro to, abyste se stali efektivním obchodním manažerem, ale také pro podnikání v rozvoji vlastního podnikání.... [-]

Spojené království Wrexham
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Wrexham Glyndwr University

Rozvíjejte praktické dovednosti spolu se životně důležitými znalostmi potřebnými pro kariéru v oboru pohostinství, cestovního ruchu a managementu událostí na našem specia ... [+]

Proč zvolit tento kurz?

Rozvíjejte praktické dovednosti spolu se životně důležitými znalostmi potřebnými pro kariéru v oboru pohostinství, cestovního ruchu a managementu událostí na našem specializovaném stupni.

Moduly jsou stimulující a provokující. Pokrývají základní obchodní témata, než se dostanou k pokročilým modulům, které poskytují širokou škálu znalostí a zkušeností, jako je správa a provádění událostí, správa přitažlivosti návštěvníků, marketing služeb a vztahů, společenská odpovědnost podniků a řízení lidských zdrojů.

V rámci titulu poskytneme všem studentům přímé praktické zkušenosti včetně správy skutečných událostí. Mohlo by to také zahrnovat příležitost přijmout pracovní stáž, která výrazně zvýší váš životopis a vyhlídky na zaměstnání.... [-]

Spojené království Wrexham
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Wrexham Glyndwr University

Náš specializovaný titul Účetnictví a finance se zaměřuje na zlepšení zaměstnatelnosti soustředěním na praktické aplikace účetních a finančních teorií. ... [+]

Proč zvolit tento kurz?

Náš specializovaný titul Účetnictví a finance se zaměřuje na zlepšení zaměstnatelnosti soustředěním na praktické aplikace účetních a finančních teorií.

Náš titul Účetnictví a finance je poskytován účetními specialisty a je silně zaměřen na rozvoj vás jako absolventa „připraveného na podnikání“. Do programu je navíc začleněno učení založené na práci, takže všichni absolventi budou vybaveni znalostmi a dovednostmi, které uspokojí současné i budoucí potřeby trhu, a budou připraveni na práci. To zahrnuje širokou základnu aplikací od případových studií, řešení problémů až po pracovní stáže. Tento program je ve Velké Británii zařazen na 15. místo za spokojenost studentů.... [-]

Spojené království Wrexham
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

Wrexham Glyndwr University

Kurz, který byl ve Walesu hodnocen jako první pro celkovou spokojenost a výuku, je navržen tak, aby rozvíjel silné technické dovednosti v oblasti vývoje her a řízení proj ... [+]

Proč zvolit tento kurz?

Kurz, který byl ve Walesu hodnocen jako první pro celkovou spokojenost a výuku, je navržen tak, aby rozvíjel silné technické dovednosti v oblasti vývoje her a řízení projektů, aby se zvýšila vaše zaměstnatelnost.

Tým úzce spolupracuje s organizacemi jako UK Games Fund, Games Wales a BAFTA Cymru, aby zajistil, že naši studenti budou mít vždy přístup k nejmodernějším školením a znalostem v oboru. Kurz je také plně akreditován British Computing Society.

Jsme domovem inovativního programu Games Talent Wales a britského regionálního centra Tranzfuser, které je sponzorováno a podporováno UK Games Fund a UK Games Talent. Naše obchodní inkubační centrum je domovem několika oceněných studentských herních studií.... [-]

Spojené království Wrexham
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Wrexham Glyndwr University

Digitálně podporované technologie a služby podporují většinu aspektů moderního života. Zajištění bezpečnosti informací a udržování služeb v provozu je úkolem odborníků na ... [+]

Proč zvolit tento kurz?

Digitálně podporované technologie a služby podporují většinu aspektů moderního života. Zajištění bezpečnosti informací a udržování služeb v provozu je úkolem odborníků na kybernetickou bezpečnost a odborníků na počítačovou bezpečnost.

Kurz je první ve Walesu a třetí ve Velké Británii pro vzdělávací příležitosti a osmý ve Velké Británii pro akademickou podporu (WGU analýza nepublikovaných údajů NSS 2019).

Tento kurz:

řeší pokrok v kybernetické bezpečnosti prostřednictvím důkladného porozumění bezpečnosti IT, hackerství, forenzní analýzy a budoucích a vznikajících technologií souvisejících s tímto rychle se měnícím oboremposkytuje příležitosti k realizaci skutečných projektů a připravuje vás na práci v oboruposkytuje příležitosti k sestavení a konfiguraci počítače a síťových systémů, jakož i nezbytné podpůrné systémy, které jim umožňují účinně pracovat v různých pracovních prostředíchzkoumá problémy spojené se správou těchto typů systémů a zejména nezbytné aspekty zabezpečení sítěnabízí možnost průmyslového roku umístění... [-]
Spojené království Wrexham
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Wrexham Glyndwr University

Výpočetní technika je vzrušující, náročné a dynamické pole. Počítače tvoří nedílnou součást všech aspektů společnosti a moderního života a nové výpočetní technologie jsou ... [+]

Proč zvolit tento kurz?

Výpočetní technika je vzrušující, náročné a dynamické pole. Počítače tvoří nedílnou součást všech aspektů společnosti a moderního života a nové výpočetní technologie jsou zaváděny enormně. Výsledkem je, že oblast informatiky se neustále vyvíjí a mění.

Poptávka po absolventech se znalostmi, porozuměním a dovednostmi potřebnými pro analýzu, návrh, vývoj, testování a údržbu moderních počítačových systémů je vysoká.

Tento titul se zaměří na informatiku v jádru základních technologií, které stále více pronikají do každého prvku naší společnosti.

Tento kurz:

má dovednosti zaměstnatelnosti ve svém středu, rozvíjení týmové práce, řízení projektů, komunikaci a kreativní myšlení.vybaví vás znalostmi a dovednostmi potřebnými pro práci jako profesionální inženýr nebo konzultant při navrhování, konfiguraci a správě počítačových systémůumožňuje pracovat na praktických projektech, laboratorních činnostech a skupinových projektechvám dává příležitost pracovat na projektu / umístění na základě živé prácevám dává možnost průmyslového roku umístěníje 1. ve Walesu a 3. ve Velké Británii pro příležitosti k učení a 8. ve Velké Británii pro akademickou podporu (WGU analýza nepublikovaných údajů NSS 2019)poskytuje příležitost účastnit se akademických programů CISCO a kvalifikovat se do akreditace CISCO... [-]
Spojené království Wrexham
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Wrexham Glyndwr University

Neustálé rychlé rozšiřování technologie vyžaduje vysoce kvalifikované a kvalifikované elektronické a elektrické inženýry. Studium elektrotechniky a elektroniky vás připra ... [+]

Proč zvolit tento kurz?

Neustálé rychlé rozšiřování technologie vyžaduje vysoce kvalifikované a kvalifikované elektronické a elektrické inženýry. Studium elektrotechniky a elektroniky vás připraví na celou řadu vzrušujících kariér, vybaví vás technickými dovednostmi, jakož i technologickými, komunikačními a designovými znalostmi.

Na tomto praktickém, praktickém stupni budete používat naše pokročilá zařízení na místě, která vám pomohou připravit se na požadavky práce v tomto odvětví.

S využitím našeho počítačově podporovaného designu (CAD), elektroniky a strojírenských laboratoří budete školeni v standardních softwarových balíčcích, které vám poskytnou veškeré technické dovednosti, které potřebujete.... [-]

Spojené království Wrexham
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Wrexham Glyndwr University

Jednička ve Velké Británii pro uspokojení kurzu (Guardian University League Table 2019), tento kurz vám zajistí klíčové dovednosti a důkladné znalosti nezbytné pro úspěšn ... [+]

Proč zvolit tento kurz?

Jednička ve Velké Británii pro uspokojení kurzu (Guardian University League Table 2019), tento kurz vám zajistí klíčové dovednosti a důkladné znalosti nezbytné pro úspěšnou kariéru v letadle a moderním strojírenství.

Kurz je navržen tak, aby splňoval požadavky odvětví a měl prospěch ze silných průmyslových vazeb.

Kurz zaměřený na design: rozvinout úplné porozumění koncepcím inženýrského designu a procesu inženýrského návrhu.Získejte přenosné znalosti a obchodní dovednosti, které vás připraví na širší pracovní trh.Budete vyškoleni, abyste mohli používat celou řadu návrhových nástrojů podporovaných počítačem, včetně nástrojů pro analýzu konečných prvků (FEA) a výpočetní dynamiky tekutin (CFD), které jsou v tomto odvětví vysoce potřebné.... [-]
Spojené království Wrexham
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Wrexham Glyndwr University

Náš obnovitelný a udržitelný inženýrský titul řeší některé z největších výzev, kterým lidstvo dnes čelí - cenově dostupnou energii, změnu klimatu, globální oteplování a k ... [+]

Proč zvolit tento kurz?

Náš obnovitelný a udržitelný inženýrský titul řeší některé z největších výzev, kterým lidstvo dnes čelí - cenově dostupnou energii, změnu klimatu, globální oteplování a kontrolu znečištění.

Pro studenty, kteří chtějí být v popředí nových inženýrských a nákladově efektivních řešení, která pomohou uspokojit potřebu obnovitelné energie, by tento titul mohl být vaším dalším krokem.

Kurz byl vyvinut výzkumnými pracovníky se silnými odbornými a akademickými zkušenostmi a zaměřuje se na poskytování dovedností a zkušeností potřebných pro kariéru, práci a vývoj inovativních technologií v různých odvětvích, včetně obnovitelných zdrojů energie, udržitelné technologie, elektrotechniky, Strojírenství, stavebnictví a mnoho dalších.... [-]

Spojené království Wrexham
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Wrexham Glyndwr University, Mold Road
LL11 2AW Wrexham, Wales, Spojené království