Alfred University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Osvětlení cesty pro studenty od roku 1836

Vždy jsme byli průkopníky. Náš neochvějný závazek k nezávislému myšlení, akademické rigoróznosti, tvořivosti a společenství nás z roku 1836 učinil vzdělávacím vůdcem.

Alfred University magická Alfred University

  • 97% PŘIJÍMÁ FINANČNÍ POMOC

Téměř celý studentský subjekt obdrží nějakou formu finanční pomoci - většinou granty a stipendia.

  • 98% ÚROVEŇ ÚSPĚCHU

Během jednoho roku od ukončení studia, 98% našich studentů přistěhuje nebo je zapsáno na postgraduální školu.

  • 13: 1 STUDENT / FACULTY RATIO

Malé velikosti tříd znamenají individuální pozornost - a více příležitostí k růstu.

Alfred Advantage

Na Alfred University nebudete strávit celý čas za stolem. Naše kurikulum je navrženo pro zkušenostní učení, což znamená, že budete mít co možná nejvíce praktického učení. V závislosti na vašem hlavním zaměstnavateli budete mít příležitost být v terénu, v ateliéru, v laboratoři, v učebně nebo v simulovaných scénářích, které vám poskytnou konkurenční výhodu při vstupu na pracovní sílu nebo do školy. Naučíte se koncepty a pak je aktivně aplikujete prostřednictvím projektů, terénních výletů, návštěv na místě, stáží a interakcí s odborníky v oboru.

Péče o komunitu

Naše fakulty a zaměstnanci jsou respektováni nejen pro své znalosti a dovednosti, ale také proto, že se o vás starají jako o jedince. Poslouží jako opravdoví mentori, kteří nabízejí osobní pozornost malými třídami, poměrem student-fakulty 13: 1 a úzkou spoluprací s vámi jako poradci. Věnují čas, aby vás přivítaly do komunity AU, sledovali, jak vyrůstáte jako vůdce a učenec, a pomůžete se spojit s absolventy a dalšími odborníky.

Globální zkušenosti

Svět je opravdu malé místo, a na Alfred University rozmanitost. Naši studenti přinášejí bohaté zkušenosti, které pokrývají kontinenty, země a státy. Oceňujeme rozmanitost, protože nejenže vám pomůže lépe porozumět světu, ale také vám pomůže pochopit sebe sama a jak se vešla do globální společnosti. Zapojte se do mnoha multikulturních a mezinárodních programů na akademické půdě a uvidíte, jak snadné je získat přátele z celého světa.

Naše mise

Vidění

Alfred University bude inovativním lídrem v poskytování akademické dokonalosti a trvající vzdělávací hodnoty, připravuje všechny studenty na úspěch ve studiu a po celý život.

Mise

Posláním Alfred University je poskytovat vynikající kvalitu a trvalou hodnotu prostřednictvím akademického a společensko-učebního programování, které je jak intelektuálně náročné, tak prakticky relevantní. Jsme kulturně různorodí a zaměřujeme se na studenty a snažíme se sloužit neustále se měnícímu studentskému obyvatelstvu. Hledáme studenty s touhou a odhodláním dělat dobře pro sebe a své větší společenství. Proto připravujeme naše studenty na znalosti, dovednosti a životní zvyky, které jim umožní uspět a žít životy neustálého osobního růstu a služeb ostatním. Tyto výsledky jsou dosaženy prostřednictvím angažovanosti celé Alfred University při výuce a výzkumu, při hledání vědeckých a technických znalostí, umělecké tvořivosti a humanistického učení.

Hodnoty

Na Alfred University hodnotíme:

  • Vzdělávací prostředí, které podporuje otevřenou výměnu názorů, kritické myšlení, globální povědomí, technologickou gramotnost, intelektuální čestnost a zapojení komunity;
  • Pracovní prostředí, které podporuje otevřenou komunikaci, uznání úspěchů a rozvoj osobního potenciálu;
  • Výzkum a stipendia, které rozvíjejí hranice znalostí, přispívají k absolvování vysokoškolského a vysokoškolského vzdělávání a prokazují kreativitu ve všech oblastech úsilí;
  • Rozmanitost lidí a kultur, myšlenky a stipendium;
  • Areál, který je bezpečný, atraktivní a podporuje zdraví a wellness;
  • Spravedlivou komunitu, která respektuje každého jednotlivce, podporuje intelektuální zvědavost a růst, podporuje a modeluje dobré občanství a podporuje osvícené vedení.

Co říkají odborníci

Jděte za lesklé brožury a přečtěte si, co říkají externí odborníci. Zjistíte, že odborníci souhlasí: Alfred University je pro vás skvělým místem!

Nejlepší kolegy zařadily Alfred University do "Top 50 nejlepších malých vysokých škol 2017-2018" a "... s absolventy, kteří absolvovali výzkum s neuvěřitelnou 98 procentní kariérou, není těžké pochopit, proč Alfred je špičková malá škola."

AU dosáhla hodnocení "přidané hodnoty" asi 4 000 škol na celém světě v porovnání s NYU, SUNY ESF, NC State, Buff State, SUNY Geneseo, Auburn, Loyola a Saint John Fisher v Brookings Institution.

Alfred University je Master of Fine Arts studijních programů v keramickém umění (# 1) a sklo / sochařství (# 9) opět top národní seznam žebříčku podobných učebních osnov, podle US News

Forbes a Princeton Review zahrnují Alfred University v jejich seznamy nejlepších škol v zemi.

Alfred je zařazen na špičku v Niche 2018 Best Colleges v kategoriích, jako jsou "Nejlepší malé univerzity v Americe", "Top soukromé univerzity v Americe" a "Nejlepší koleje v Americe".

Vysoké školy hodnotí Alfred University # 16 v kategorii "Nejlepší 50 nejlepších letních programů pro léto" pro rok 2018, mezi Yale, UCLA, Georgetown a Virginia Tech, založené na kvalitě, cenové dostupnosti a možnostech našich letních programů mladí lidé.

Místa

Alfréd

Alfred University

Telefonní číslo
607-871-2111

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium