American Consortium of Universities (INTERLINK)

Úvod

Read the Official Description

Americké konsorcium univerzit (ACU) je skupina akreditovaných vysokých škol s vynikající programů a funkcí. Její členové jsou voleni na vzdělávací potřeby tisíců zahraničních studentů z celého světa. Rozsah nabídky ACU je pestrá a dalekosáhlé, od přidružených stupňů doktorských programů v mnoha oblastech, včetně pokročilé vědy, techniky a technologie, a programy jak různorodý jako účetnictví, inženýrství, právo, obchodní administrativa, textilu, výživy a sportovní medicíny.

ACU není jen o silných akademických programů. Zahraniční studenti dařit v institucích spáchaných mezinárodní vzdělávání, o čemž svědčí zdroje - lidé, zařízení, podpůrné služby, etc.- věnují na něj. Tento závazek vyplývá z mise, a to nejen na pomoc zahraničním studentům vyniknout výchovně, ale získat jejich příspěvky k obohacení akademické a vzdělávací prostředí pro americké studenty. Je také přichází z ACU institucionálních programů posílat amerických studentů do jiných zemí ke studiu; jejich kulturní učení vede k tomu, být lepšími globální občané a spolužáci se zahraničními studenty, když se vrátí.

Americké konsorcium univerzit (ACU) usnadňuje mezinárodní studentské vstup do absolventa a programů na svých členských institucí, které nabízejí širokou škálu vynikajících akademických programů a služeb. Pomoc studentům v dosažení plynulost v angličtině a přizpůsobení se novým akademického a kulturního prostředí je zajištěna pomocí mezičlánkem center na každé koleji.

ACU LOCATIONS

ČLENŮ

Valparaiso University

Valparaiso University (Valpo) je soukromá univerzita 4500 amerických a zahraničních studentů z USA a 40 zemích po celém světě. Souhlasně zařazen jako jeden z nejlepších vysokých škol na středozápadě je, Valpo je uveden mezi ty univerzitách v USA, které nabízejí nejlepší hodnotu za cenu. Valpo má za sebou dlouhou a hrdou tradici přijímání zahraničních studentů ze všech kulturních tradic a pozadí. S cílem podpořit skutečnou mezinárodní vzdělání pro své studenty a fakulty, univerzita nabízí mnoho programů, které se zabývají studenty a schopnost v mezikulturních dialogů, kulturních výměn, studium v ​​zahraničí a servis-vzdělávacích příležitostí. Valpo se nachází jen jednu hodinu od Chicaga v bezpečné, přátelské město 31,000.

The University of North Carolina v Greensboro

The University of North Carolina v Greensboro (UNCG) je náročný, podpůrné a zabývá komunita, která stojí na rozdíl od jiných univerzit, protože naše sdílené hodnoty "udělat něco většího dohromady." Definujeme vynikajících výsledků nejen lidí, které přitahují a vysoká míra úspěchu, kterou vykonávají, ale i ze strany významných příspěvků dělají. S přesvědčením posílit všechny, jsme vytvořili jedinečné prostředí spolupráce a začlenění, která pohání zvědavost a vášeň. Naše rozmanitá komunita je spojeno dohromady pochopení, že to, co je za získané poznatky ve třídě je to, jak jsou prováděny dopředu, aby se rozdíl v našich kariérách a komunit.

Integrace mezikulturní a mezinárodní zkušenosti a pohledy do učení zkušeností každého studenta, UNCG je globální univerzita v níž lidé jakéhokoli rasového nebo etnického totožnost, věk, nebo pozadí lze dosáhnout informované zhodnocení svých vlastních a odlišných kultur. Je to komunita aktivně podílejí studenty, schopnost, osazenstva a absoloventky založených na otevřený dialog, sdílené odpovědnosti a respektování odlišných příspěvky každého člena.

St. Ambrose University

St. Ambrose University (SAU) je akreditovaná, úplná univerzita, známý pro svůj závazek k akademické kvality, svobodných umění, sociální spravedlnosti a servisu. Hodnocené mezi top regionálními univerzitami, SAU nabízí více než 70 oblastí studia, vedoucí k bakalářských, magisterských a doktorských titulů. Mezi nejčastější oblasti bakalářského studia pro své zahraniční studenty jsou Engineering, Computer Science, Business a management. Na úrovni absolventa, programy s vysokým mezinárodním zápisu jsou Master of účetnictví Master of Business Administration a Master of Science v oblasti informačních technologií Management.

Indiana State University

Indiana State University (ISU), veřejná výzkumná univerzita doktorský nabízet vysokoškoláka a absolventské hodnosti ve více než 100 velkých společností, poskytuje vynikající vzdělávacích příležitostí pro studenty, zvyšuje kvalitu života šířením znalostí prostřednictvím výuky a výzkumu, a podporuje kreativní a vědecké programování.

Montana státní univerzita

Montana State University se nachází v jednom z nejúžasnějších univerzitních zařízení v USA. Nabízí všechny výhody větší univerzity s přátelskou komunitou menšího areálu. Společnost MSU, která byla založena v roce 1893 jako komplexní veřejná grantová instituce, patří mezi 50 nejmodernějších technologicky vyspělých univerzit na světě. Z celkového počtu 16 440 studentů je 722 mezinárodních ze 75 různých zemí. Poměr studentů a učitelů MSU k fakultě 19: 1 činí profesory přístupný a poskytuje praktické příležitosti k učení. Studenti MSU mohou prozkoumat své zájmy, získat nové perspektivy a získat profesionální hranici potřebnou pro vybudování dynamické budoucnosti.

Pacifická univerzita v Seattlu

Studenti si vybírají Seattle Pacific University (SPU) pro své přísné akademické pracovníky, podporující komunitu, hvězdné umístění v Seattlu a představu o zapojení kultury a změně světa. SPU je křesťanská univerzita s více než 4 000 absolventy a studenty z 39 zemí a 45 států. Absolventi SPU jsou známí kompetencí a povahou, což přináší pozitivní změny v komunitách po celém světě.

Mezičlánek Language Centers

Úspěch v dnešním světě nároky zvýšil cross-kulturní kompetence a efektivní komunikační dovednosti. Znalost druhého jazyka, zejména angličtiny, je životně důležitá pro zahraniční studenty a podnikatele. Za tímto účelem INTERLINK poskytuje jedinečný učební plán, inspirovaný teoriemi učení, výzkumu a praktických aplikací. Na spojení zkušenosti umožňuje studentům, aby se aktivně podílet na různých jazykových, akademických a mezikulturních nastavení. Individuálních potřeb a pokroku jsou pečlivě sledovány a v průběhu tohoto procesu, studenti dostávají povzbuzení, podporu a pomoc.

Nachází se na kampusech top-zařadil univerzitách v USA, INTERLINK nabízí svým studentům neomezený přístup ke všem zařízením a mnoha vědeckých služeb, včetně pomoci s podmíněným vstupu do těchto institucí. Kromě toho mohou studenti setkat americkými studenty a profesory, audit nebo se tříd za úvěr, a zkušenosti univerzitní akademický život. Po celou dobu pobytu studentů, vyhrazený schopnost a osazenstvo pomáhat jim s jejich osobními, kulturní a akademické výzvy.

podmíněné povolení

Akademicky kvalifikované studenty, kteří nemají požadované znalosti angličtiny mohou být přijati podmíněně na člena orgánu AKU v případě, že zapsat na mezičlánkem před zahájením svých akademických studií. Po úspěšném ukončení programu a po splnění podmínek, jak je uvedeno v původním podmíněném přijetí dopisu AKU je člen orgánu, mohou být přijaty jako běžné studenty. Některé členské univerzity ACU požadovat, aby studenti předložení vyplněné formuláře žádosti, oficiální výpisu ze škol předtím zúčastnili dokumentaci o finance a možná i doporučující dopisy. Jiné univerzity stačí pouze zkontrolovat oficiální výpisu rozhodnout o podmíněném přípustnosti studenta. Ve všech případech, jedna z podmínek bude buď pro dosažení specifikované TOEFL nebo IELTS skóre, nebo úspěšně dokončit mezičlánek program. Pomoc při uplatňování na vysokých školách je k dispozici zdarma pro všechny studenty mezičlánek.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Kurzy » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět PhD » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BA

Ba Počítačové A Informační Vědy - St. Ambrose Univerzita

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Davenport

Studenti v programu Computer Science zaměřit své studium v ​​oblasti vývoje software, architektura výpočetních systémů, softwarového inženýrství a operačních systémů. Absolventi typicky jít do práce v software a technologie průmyslových odvětví nebo pokračovat postgraduální studium v ​​počítačových vědách. [+]

Kariéra v počítačových sítí, softwaru, zabezpečení a informačních technologií se rozšiřuje jako nikdy předtím. Počítačové odborníci jsou ve vysoké poptávce v oblastech od vzdělávání k podnikání k vědě.

Připravit absolventy pro vzrušujících výzev práce s výpočetní technikou v oblasti obchodu a průmyslu, St. Ambrose University má titul BA v oboru počítačových věd.

Od digitálních multimédií po podnikových softwarových řešení, počítačové aplikace jsou používány k zlepšení funkce organizace a řízení zdrojů. Společnosti potřebují jednotlivce, kteří porozumět trendům počítačovém průmyslu a vývoj, a mohou integrovat je do organizační strategie. Jako počítačové vědy (CS) Závažné na St.Ambrose, bude vaše studium soustředí na vývoj softwaru, počítačové architektury, softwarové inženýrství a operačních systémů.... [-]


Ba Strojírenství - St. Ambrose Univerzita

Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Spojené státy americké Louisville

St. Ambrose je komfortní zóna pro inženýry; to není tak velký, že budete ztratit, ať už je to na přednášce nebo dav lidí. A náš veterán fakulty pochopit dovednosti, které budete potřebovat k úspěchu v pracovním světě tím, že vám spoustu zkušeností ze svých tříd entry-level přes vrcholící Senior design Course. [+]

Seznamte se s námi - budete milovat tady!

St. Ambrose je komfortní zóna pro inženýry; to není tak velký, že budete ztratit, ať už je to na přednášce nebo dav lidí. A náš veterán fakulty pochopit dovednosti, které budete potřebovat k úspěchu v pracovním světě tím, že vám spoustu zkušeností ze svých tříd entry-level přes vrcholící Senior design Course.

To je v pořádku tady - základy, životní prostředí, příprava. Naplánovat návštěvu dnes a navštívit inženýrství na St. Ambrose se dozvědět ještě více.

St. Ambrose University je jediná univerzita v Quad Cities nabízející Bachelor of Science stupňů v průmyslové inženýrství, strojírenství, a míra možnost dual (Industrial a strojírenství).... [-]


BSc

Bachelor of Science in Engineering/Computer Science at Seattle Pacific University

Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Spojené státy americké Seattle

[+]

.

.

.

.

[-]

Elektronika A Výpočetní Technika Technologie - Indiana State University

Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Spojené státy americké Terre Haute

Oddělení ECET slouží jako domov pro čtyři BS studijních programů, které zahrnují, elektronika strojírenské technologie, Computer strojírenské technologie, automatizace a řídicí strojírenské technologie a informační technologie. Každý z těchto programů umožňují našim absolventům vstup na trh práce s konkrétními soubory dovedností, které jim umožní zahájit svou kariéru v dobře placených pracovních pozic vstupní úrovně. Šíře studia těchto studijních programů umožňuje našim absolventům relativně rychle přesunout do odpovědných pozicích v oblastech, jako je design, testování, výroby, systémové integrace, údržba, podpora výroby, zákaznickou podporu a podporu podnikových systémů. [+]

Oddělení ECET slouží jako domov pro čtyři BS studijních programů, které zahrnují, Elektronika Strojírenská technologie, Počítačové inženýrství Technology, Automatizace a řízení strojírenské technologie a informační technologie. Každý z těchto programů umožňují našim absolventům vstup na trh práce s konkrétními soubory dovedností, které jim umožní zahájit svou kariéru v dobře placených pracovních pozic vstupní úrovně. Šíře studia těchto studijních programů umožňuje našim absolventům relativně rychle přesunout do odpovědných pozicích v oblastech, jako je design, testování, výroby, systémové integrace, údržba, podpora výroby, zákaznickou podporu a podporu podnikových systémů.... [-]


Contact
Adresa destinace
INTERLINK Language Centers
890 W. Cherry St. Suite 200
Phone: +1 (303) 278-8337
Email: esl@interlink.edu

Louisville, Colorado, CO, 80027 US
Adresa destinace
Seattle, Washington, US
Adresa destinace
Bozeman, Montana, MT, US