American English Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

American English Institute Je Intenzivní centrum anglicky a Příprava testu, který pomáhá zahraničním studentům zlepšit svou angličtinu a získat výsledky v testech, které potřebují pro vstup americkou vysokou školu nebo univerzitu. Pomáháme také profesionály zlepšit svou angličtinu a získávat nové dovednosti, aby pokročily ve své kariéře. Naše programy pomáhají studentům zlepšit svou angličtinu rychle, aby mohli dosáhnout svých cílů a snů.

Proč si studenti volí americká angličtina Institute

Studenti si vybrat American English Institute protože nabízíme malé, dynamické třídy s přátelskými instruktorů a personálu. Certifikované ESL instruktoři, aby učení snadné a studenti získají důvěru ve všech anglických schopností rychle.

Kde nás najdete

AEI leží v krásné jižní Kalifornii ve městě Riverside, který se nachází jen 90 kilometrů od Los Angeles. Studium v ​​Riverside znamená, studenti mají snadný přístup k jižní Kalifornie pláží a nejlepších turistických destinací včetně Disneyland, Universal Studios a LA Lakers a Clippers hry košíkové. Riverside nabízí studentům bezpečné studijní prostředí se spoustou obchodů, restaurací a outdoorové aktivity, aby prozkoumala po hodině.

Americká angličtina institutu Hodnoty

Vytvoření nejvyšší kvality osnovy Poskytuje vynikající návod pro studenty Nabízí výjimečné podpůrné služby, včetně příležitostí pro učení služeb a mimoškolních aktivit, jakož i umístění homestay Vytvoření vzdělávací prostředí, které je přísný a zapojit se do bezpečné a příjemné atmosféře Respektování každého, upřímný, a směje se často Nabízí jedna-jedna až jeden testovací přípravek v TOEFL, IELTS, GRE, GMAT speciálně pro zahraniční studenty

Místa

Riverside

Adresa, 1. řádek
5225 Canyon Crest Drive Building 400, Suite 451 (2nd Floor) Riverside, CA 92507
Riverside, Kalifornie, Spojené státy americké

Programy

Tato škola dále nabízí: